Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 100 от общо 100
    Старо куче Аватара на llyudo58
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Virginblack издаде книга....!

Топку що прочетох този разказ на Virginblack
    Години?

Срещам я няколко пъти седмично. Сигурно е около деветдесет годишна. Или поне на толкова изглежда.
    Излиза от къщата на пра- пра- внучката си и тръгва доста чевръсто. Не се отдалечава много. Само до завоя след хотела и се връща. Страхува се от колите.
    После прави завой и пак така.
    Заговори ме още първия път. Говреше адски бързо, а гласът й беше груб и пресъхнал- като на стар човек. Нищо не й разбрах. Хванах само няколко думи. Разбрах че ме хвалеше дето чистя листата. Аз мънках нещо с примитивния си гръцки. Тя седеше и ме гледаше с недоумение и с усмивка. Опитах се да й обясня и май успях, че не разбирам какво ми казва. Жената беше усмихната до уши.
    С един зъб само.
    Изглеждаше като ...случайно попаднал там.
    И продължи да лафи. Хванах, че ми обяснява как да събирам по- лесно боклука, понеже яко жестикулираше. Аз клатех глава като пълен идиот и не знаех как да поддържам разговор. Казах й че имам много работа и влязох вътре.
    Почнах да я виждам почти всеки ден, винаги излизаше по едно и също време- когато събирах листата. Започна да сяда на стълбите до мен и да говори. От това, което казваше разбрах, че мисли, че къщата ми е хубава. Де да беше! Жената изобщо не знаеше, че това е хотел и аз мисля че й обясних, че само работя там. Докато метях тя разказваше някакви неща. Излизала всеки ден да се разтъпче. Обичала да ходи пеша.
    Много коли тези ден. Всеки с кола.
    Готвела за цялото семейство всеки ден след разходка и гледала децата след училище. Най- малкото й пра- пра- пра (не знам колко пра да сложа тука) внуче беше на осем.
    Имала девет деца. Погребала седем. Така го каза един ден като от ясно небе. Мъжът й починал преди шестнадест години. И се разплака. Сухи сълзи. Плачеше както се смееше – с целия си зъб. Не знаех какво да кажа. Погалих я по бузата. Беше като пергамент.
    Никак, ама никак не ми беше ясно как се беше запазила жива и как имаше сили да се усмихне.
    Полсе я видях чак по Коледа. Беше изумителен, лазурен ден. Листата бяха отрупали стълбите като живи пеперуди и като замахвах с метлата, летяха волно наоколо с вятъра. Е, тук там някой фас с тях. Беше на около 100 метра от мен. Махаше с ръце – огромни и кокалести и викаше „Калимееераааа!”.
    Имахме най- странната комуникация. Тя не ме разбираше, аз не я разбирах, но винаги се смеехме и от тази жена не струеше, а направо те наводняваше някакво страхотно спокойствие. Вероятно не можеше да чете. Вероятно не разбираше нищо от това, което става из света. Беше вярна на Господ и вярваше дълбоко в него. Още повече вярваше в Дева Мария. За нея всички хора бяха добри и непокварени. Удивтелен наивитет. Като огромно, старо беззъбо дете. Беше приела смъртта като част от живота- нещо , което много хора не могат да постигнат никога. Беше приела смъртта на децата си като част от живота им . Така само можеше да продължи да живее. И вярвай ми тя се наслаждаваше на живота.
    Като седнеше на стълбите, придърпваше леко назад черната си забрадка и се препичаше на топлото декемврийски слънце със затворени очи. Имаше хлътнали очи. Дълбоко в дупките им можеш (ако искаш разбира се) да видиш два зелени живи извора. Един ден я попитах на български „Как си останала жива? Как го правиш тоя номер?”. Тя ме погледна. Няма никога да забравя този поглед. Закова ме. Мисля че интуитивно усещаше какво я питам. Дръпна ме за ръката да седна до нея и каза „Работата няма да свърши. Седни.” Седнах. Мълчахме. Беше нереално. Миришеше на жасмин от храста и на сапун – от нея. Беше ми казвала, че имат две перални, но никога не си давала дрехите за пералнята. Перяла се на ръка. Винаги беше облечена в черно (една и същи черен сукман и черна жилетка).
    После тя стана и каза че отива да си направи едно кафе! И да готви.
    После поразпитах за нея. Две от децата й починали много малки, три от рак по- късно. За другите не разбрах. Трябва да е било от старост. Мъжът й от рак на белия дроб.
    Дали я беше консервирал начинът й на живот или просто беше натрупала онази мъдрост? От нея рабрах едно- винаги може да се пуснеш в ежедневието, ама вземи малко въздух и се порадвай на слънцето докато можеш. После има мрак. Ако ме питаш сега- не, не искам да живея толкова дълго.
    Не съм сигурна какво ще мисля след години. Ако изобщо мога да мисля.
    Ако си представим живота като Титаник, то тази жена би посрещнала ледената вода седнала кротко на стола си, стиснала кръста на врата си и... с усмивка. Усмивката на жената, която обикнах и която ме обикна без да можем да говорим на един език. Нищо странно, нали?
    С поп в кръчма,с патка във вода и с модератор в спор не се влиза!!!

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

душа,ти го обичаш тоя 'титаник" ..бе езици...навремето всички,като са говорели един и същ език и всичко е вървяло в геометрична проекция напред и нагоре,хората са се изхитрили и зели да строят вавилоновата кула за да хванат господ за...шлифера...затова и той им дал езиците и ни кула се видяло ни нищо,ама некой хора още държат отломки от онова време в себе си де,затова и разбират старите беззъби бабки
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

3. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    душа,ти го обичаш тоя 'титаник" ..бе езици...навремето всички,като са говорели един и същ език и всичко е вървяло в геометрична проекция напред и нагоре,хората са се изхитрили и зели да строят вавилоновата кула за да хванат господ за...шлифера...затова и той им дал езиците и ни кула се видяло ни нищо,ама некой хора още държат отломки от онова време в себе си де,затова и разбират старите беззъби бабки
    Те последните няколко разказа,а и още ненаписаните,така завършват:"Ако си представим живота като Титаник..."

5. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Една добра новина за почитателите на Virginblack-можете да си закупите книгата ѝ от Amazon,Киндъл версия.
    I Have Strong Jaws eBook: Virginia Black: Amazon.co.uk: Books
    Васколини,твоята книга трябва да пътува към теб,ако не си я получил вече
    Краси,незнам кога ще се видим за да ти дам книжка и на теб.Няма да е утре обаче.Знаеш,че ще празнуваме със семейството...

7. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR, Charlotte thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Имам здрави челюсти - не знам кога ще я прочета. Може би ще чакам да я преведат на български. Обаче другите й разкази на мен ми харесват.
    Не поглеждай с гняв назад.

9. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Арти,понеже спомена "имам здрави челюсти",се изкушавам да пусна още нещо тук.Не си спомням дали вече не е публикувано в друга тема.Чел съм го няколко пъти и винаги нещо ме стяга за гърлото.

Имам яки челюсти
    от Virginblack

Тук трябваше да напиша нещо за книгата. Както винаги, оставям важните неща за последния момент. Започнах да пиша разказчета, защото нямах фотоапарат.
    Ами това е. А и не съм много добра с фотоапаратите - все не знам кое копче да натисна.
    Започнах да пиша, понеже ме болеше.
    Сега може да кажа няколко клишета, ама няма как да ги заобиколя. Всичко, написано тук и там и където и да е било, е написано без грам умисъл, без мислене, без замисляне на… сценария, без подтекст, не го търсете, всичко е в прав текст.
    Исках само да сложа емоциите в думи.
    Доколко съм успяла, не знам.
    За жалост нямам много око за усмихнатите емоции. Навярно не съм добра. Трудно е да накараш някого да се усмихне, лесно е да го разплачеш. Ето днес например – труден ден, разлях 10 литра олио в кухнята на шефа, почти плачех, докато го събирах, не за друго, а заради нескопосаността си. После какво друго стана, не помня. Ама вечерта ме довърши.
    Понеже така се развиха нещата, че ме натисна световната криза и то малко след като ме затисна моята собствена и тъкмо се деноминирах, та в крайна сметка се оказах в Кипър с Анджела - дъщеря ми. И така се оказа, че се наложи да сменя амплоато. Хаха. Та от преводач - на камериерка и да мия чинийки и тиганчета. Никога не съм се срамувала от това, което върша, за да се прехранвам, стига да… стига. Имигрирах, понеже не стигаше и с дипломи и без тях. Имигрирах по причини, обяснени в книжката, така че няма да се повтарям. И надявам се да разберете тези причини. Нося страната си в сърцето си и я обичам такава, каквато я знам. И все пак детето ми научи думата „копеле” в чужбина и то на ясен български език и ме попита дали я обиждат така, или ù казват нещо хубаво. Та да си дойда на думата за днешния ден. Седнахме да гледаме Розовата пантера, тя беше малко тъжна. След 10 минути настоятелно подлъгване от моя страна изплю камъчето. Подигравали ù се в училище, че майка ù има долна професия и че мие чиниите и чисти тоалетните на хората. Каза, че отдавана било така, ама не искала да ме тревожи и да не се притеснявам, че не се срамува от мен и от това, което работя. Ами… такива моменти ми се набиват някак, с което се извинявам на хората, които искат да не им се казва истината и се опитват да я загърбят и искат нещо смешно за четене. Аз пък я казвам тая пуста истина и не ми пука.
    С този набор разказчета, които пишех за себе си, за да избивам емоциите, вместо да избия някой и друг идиот, исках да кажа само, че отреденото ни време е толкова малко, толкова нищожно, че е грехота да го прахосваме в зло. Може би личният ми опит в получаване на добро не е баш за пример, но съм сигурна, че всеки от вас ще види себе си поне няколко пъти и ще прочете своите емоции поне веднъж. От едно издателство ме питаха „Защо написа книгата?” След дълъг размисъл над тъпия въпрос казах „Трябва ли да имам повод, за да пиша?”. Те: „Заради славата или за парите?” Казах: „Има писатели, които пишат за пари, има такива, които търсят снимката си по списанията, има и такива, които слагат душата си в думите и чакат някой да отвори прашасалите страници и да ги прочете и разбере. Аз съм от тез с прашасалите корици.”
    Аз съм от последните - некомерсиалните, дето много не ги обичат.
    Някои от разказите съм писала с гняв, от разочарование, от безсилие да направя каквото и да е, други съм написала с много нежност и обич. В тази книга има обич, малко саркастична, малко изкривена, но обич. Предлагам ви оголената емоция и съблечената душа на една миячка на чинии.
    Защо на английcки? Защото уважавам сънародниците си и знам, че парите им са малко даже и за хляб, камо ли за книги и когато имам пари (ако) да я издам на родния си език и да я предложа на малко пари, ще го направя. Между другото трябва да отворя една кутийка за пожертвования за събиране на средства за българското посолство в Кипър, които нямат пари да дойдат на презентацията, а българин в чужбина не издава книги всеки месец. Отказаха ми мило, но категорично. Аз пък със заплатата си от миене и чистене мога да дам пари за транспорт до Никозия – излиза 40-50 евро, за да ида за печат.
    И последно, сайтът ще работи за Коледа и затова искам да ви пожелая само едно: не казвайте, че сте имали лоша, гадна година, в която сте оцелявали, а сте имали една година, в която сте вдишвали живота такъв, какъвто е - сладко-кисел, не сте оцелявали, а сте живели. Пожелавам ви да живеете, а не да оцелявате. И ви го желая с цялото си сърце, поне това, което остана от него.

11. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

това са мъките на словото,както ги знаем от дебелите стари книги...когато твореца има нещо дакаже,когато нещо му тежи на душата го изразява в текст...пътя до тоятекст е труден,мамка му...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

13. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    глиган Аватара на vaskolini
    Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

Получих книгата .....вчера! Благодаря!!!
    Колкото повече опознавам хората-толкова повече си заобичвам кучето.

15. БЛАГОДАРЯ llyudo58 thanked for this post
    измислен Аватара на Малогалоталотим
    Град
    в подсъзнанието
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от llyudo58 Виж мнението
    Една добра новина за почитателите на Virginblack-можете да си закупите книгата ѝ от Amazon,Киндъл версия.
    I Have Strong Jaws eBook: Virginia Black: Amazon.co.uk: Books
    Разгеле!
    Само да допълня - който си няма Amazon Kindle, може да си изтегли безплатната версия kindle for pc и да си я чете от компютъра.

И друг линк ми попадна:
    Amazon.com: I Have Strong Jaws eBook: Virginia Black: Books .

Приятно четене!

Източникът на нашата мъдрост е нашият опит.
    Лошото е, че източникът на нашия опит е нашата глупост...

17. БЛАГОДАРЯ Deny73 thanked for this post
    глиган Аватара на vaskolini
    Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

.......един 'отворко' вчера ме видя докато си отварях колетчето......и ми обади ,че била забранена за UK....ама не разбрах защо.....казах му ,че автoра ми я праща лично даже с автограф..........ама по натам не го разбрах....смешник
    Колкото повече опознавам хората-толкова повече си заобичвам кучето.

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vaskolini Виж мнението
    .......един 'отворко' вчера ме видя докато си отварях колетчето......и ми обади ,че била забранена за UK....ама не разбрах защо.....казах му ,че автoра ми я праща лично даже с автограф..........ама по натам не го разбрах....смешник
    Как забранена бе? От кого? Я дай да го видя аз.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

бе гери .........,с така главоломно набиращата скорост напращяваща известност от чисто комерсиални цели, без да имам и грам идея от напрегнатото ежедневие на средностатистическия импресарио ти предлагам да си смениш ника на hard -working pinkie pussy или нещо от сорта ...............ае наздраве

21. БЛАГОДАРЯ Virginblack, amatoria thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    бе гери .........,с така главоломно набиращата скорост напращяваща известност от чисто комерсиални цели, без да имам и грам идея от напрегнатото ежедневие на средностатистическия импресарио ти предлагам да си смениш ника на hard -working pinkie pussy или нещо от сорта ...............ае наздраве
    ам...не съм нито известна, нито съм спечелила пари, нито това беше и е идеята. мисля, че добре би трябвало да го знаеш. ако исках да живея комерсиално нямаше да пиша, а щях да виря краци в Кипър. От своя страна това би ми днесло стабилни и редовни доходи. От своя страна това би спомогнало да осъществя някоя друга мечта. От друга страна хард- въркин п@утка, особено розова не ми се струва много комерсиално. Благодаря за съвета, но ше го преглътна. Аз мога да понеса комплимент.

23. БЛАГОДАРЯ elicka thanked for this post
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vaskolini Виж мнението
    Това само подсказва, че е време да дойдеш в UK и да стиснеш челюстите.

Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Как забранена бе? От кого? Я дай да го видя аз.
    Това може да е направено само от някой БГХЕЛП-ец,който не те харесва !!!!!
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

Град
    в подсъзнанието
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от TONIO Виж мнението
    Това може да е направено само от някой БГХЕЛП-ец,който не те харесва !!!!!
    Нещо бъркаш.
    Няма такъв, който да не я харесва.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Айде един поздрав от мне

Мухахахаха Великан е тояяяяяяяя

YouTube - Lee Evans - Suicide Song

29. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    в подсъзнанието
    Post Thanks / Like

Разбрах аз, защо никой не я разказва...

Тази книга не може да бъде разказана.
    Трябва да се прочете.
    Само един човек може да подреди думите по този начин. И те са вътре - в книгата.

31. БЛАГОДАРЯ vm13 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Малогалоталотим Виж мнението
    Разбрах аз, защо никой не я разказва...

Тази книга не може да бъде разказана.
    Трябва да се прочете.
    Само един човек може да подреди думите по този начин. И те са вътре - в книгата.
    Успокоих се,честно казано като проетох това. Сега разбираш предполагам защо не мога да отговоря на въпроса "за какво се разказва в книгата". Мънкам и хъкам.

33. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    в подсъзнанието
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Успокоих се,честно казано като проетох това. Сега разбираш предполагам защо не мога да отговоря на въпроса "за какво се разказва в книгата". Мънкам и хъкам.

За теб ставаше дума:

,,Само един човек може да подреди думите по този начин."

И ти ли не можеш?
    Музата да не си замина?

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Вълшебства - този разказ е много сполучлив!

36. БЛАГОДАРЯ Virginblack, Мила thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    Вълшебства - този разказ е много сполучлив!
    Благодаря

Град
    London
    Post Thanks / Like

Последното произведение на Virginblack-от днес.Незнам още какво е ставало,но по-късно ще се поразходя из форума и се надявм да разбера.

Поздравителни...

И понеже утре е Гергьовден.

И понеже това е най- скъпият ми празник.

И понеже имам свидни спомени....

И понеже "нямам стил и речников запас... и стил и мнение...а заимствам мирогледи в калпавото си книжле..."

И понеже съм обяздила най- високата вълна....

Се поздравявам и с усмивка си казвам: животът ми е моето пътуване извън ...

Навън, към себе си.

С моята рецепта за оцеляване. Дръж се за настоящето. И скачай над *****та. Защото имам стил и мироглед и речников запас и съм смела и обичана...майка и жена....и защото утре е Гергьовден.

Честит празник на всички!

И специален поздрав за няколко мои „ яки фенове” (пак казвам в кавички) от
    Home - BGHELP.co.uk - Bulgarian webportal in the UK

За напомнянето: бягайте крачета , далеч от българската въшка в имиграция.
    И с искрена благодарост към останалите за хубавото време прекарано с тях. Ценя подкрепата им, помощта им и разбирането. Doesn't time fly when you're having fun??? )

И макар че не ям месо, нека трапезите ви са пълни и душите ви ведри. Имах някъде едно писано за обезкървения човек. Бъдете пълнокръвни и цветни. Извадете калкулаторите от главите си: парите не стигат и да ги смятате и да не ги смятате. Тревогите са факт. И да ги мислите и да не ги мислите- все тая. От тревоги човек се поболява, понякога сериозно. Не си го позвлявайте, както си го позволих аз. И все пак...и най-високата вълна е само вода. Колкото по- висока, толкова по-добре, държи ви високо над акулите.
    И последно: никога не забравяйте цената си- всеки човек е безценен дори в очите на трима души.

искай от живота Аватара на diana naidenova
    Post Thanks / Like

честито, желая ти успех и много усмивки

Град
    London
    Post Thanks / Like

Така...Разбрах какво се е случило.Глупости на търкалета!Басмана,както обикновено и типично за музикант е малко по-остър в изказа си.Гери,като една чувствителна душа,се е засегнала.И е забравила колко много хора я харесват и четат с удоволствие.А какво точно е искал да каже Басман,дори и аз не разбрах-все пак той никога не я е срещал и няма как да има мнение за стила ѝ,дори и този на писане,след като не е чел почти нищо нейно.Ако греша,нека каже на кого подражава тя.Но малко по-нагоре в тази тема има и негово мнение:
    Цитирай Първоначално написано от Bassman Виж мнението
    първо - браво, че си създала нещо оригинално и си го изнесла на бял свят...мнение за книгата няма да давам...чел съм само откъс...

всеки, който създава форма на изкуство има уважението ми - независимо от това какво изкуство е...света е пълен с безплодни критици и безхаберни коментатори...

да попитам - кой е преводача на книгата...разбирам, че е на английски...?
    В последното си произведение Virginblack споменава "Обезкръвеният човек".И понеже само името едва ли казва много,си позволявам да пусна тук целия разказ.

Обезкръвеният човек

Човек се обезкръвява след продължително практикуване на презрението.

Обичам да наблюдавам малките хора. Те са далеч по-интересни и достойни за внимание... някак никoй не им го дава, а е редно. Малко са нещата, които могат да се коментират за един "голям" човек. При големите хора могат само да се търсят скритите драскотини.

Но малкият човек! Прекланям се пред упоритостта, с която преследва и постига малките си цели, които е сбъркал с големи. Прекланям се и пред вярата му... вярата му в собственото си безсмъртие. Истината е, обаче, че след малкия човек остава само мъничка и бързо заличима слузеста следа. Прекланям се пред упоритостта му да отрече или постави под съмнение собствената си нищожност. Факт е, обаче, че тази мисъл почва да го гризка по някое време, да прави язви в мозъка му. Тогава започва да практикува презрение.

Малкият човек бързо постига целите си - купува материални активи, създава семейство, деца, сяда на дивана в хола и в един момент разбира, че не му остава какво да прави. Почва лееекичко да се съмнява в ценността на активите си и си задава въпроса: "Защо, аджеба, аз съм сив, а оня там не е?" От обезкръвяването е. Няма друго. Малко бавно, но все пак не съвсем късно разбира, че е един "нормален" човек, който, обаче, не се задоволява с малко. Започва маниакално да търси цветните хора и да се пита: "Защо изчезна първо смехът, а после и усмивката ми?".

Развива маниакална обсебеност да се изхожда по няколко пъти на ден и от мъничката си куличка да хвърля нагоре по големите хора своите кафеникави малки лайнца, без да съобрази, че гравитацията и липсата на подвижност (защото се е сраснал на едно място) ще докарат същите тези малки лайница обратно върху него.

Малкият човек не израства. Той винаги си остава онова скрито зад фикуса на балкона хлапе, което мята фунийки с карфици по минаващите хора и после се скрива. Сега обаче, с напредването на технологиите, няма много фикуси по балконите, има монитори и интернет. Удобно място за *****мет.

Малкият човек е чувствителен. Той има морал. И чувства. Не обича никoй да разбива илюзиите му за морал, а да нараниш чувствата му не е никак безопасно.

Малкият човек е убиец. Той е унифицирана единица от матрицата и копнее за свеж въздух и свобода, но и той, като Гъбарко, няма крачета, а Доктор Га го няма тъдява. Той не може да крачи, камо ли да скача. Целият му живот е обезсмислен от самото му раждане. Сега не ми обяснявай колко е свещен животът. При едно семеотделяне се отделят стотици сперматозоиди. Побеждава един, какво става с останалите?

Малкият човек не завижда на хората, които могат да вярват, за нематериалните им неща. Странно. Би следвало да е обратното.

Малкият човек говори само за недостатъците на другите.

Колкото по-малък е човекът, толкова по голяма е агресията му:

"Онез са си купили кола, ще ида да я издера с един пирон"

"Тая на осмия етаж е ***** (не ще да се *** с мен)"

"Тез пак са ходили в чужбина, значи са мошеници".

И така.

Малкият човек не борави с думи, а с обиди. Той не умее и да води битки. Защо ли? Защото той няма име и лице. По дяволите, къде са му очите?

За малкия човек интернет е вулва, в която да изхвърля нечитавото си семе, но на кой ли му дреме.

Малкият човек е враг на движението. И никога не разбира къде отиват другите..

Малкият човек прави секс само със себе си, дори когато очевидно го прави с друг, защото малкият човек обича себе си.

Ей, мъничко човече, направи ми път, че ще те сгазя… неволно ли... де да знам и аз.

Ако исках да изразя емоцията си, пишейки това, бих сложила удивителна след всяка дума.

Един въпрос: защо, когато боговете са слизали от Олимп, са приемали вид на животни? Моят отговор е: толкова са били фенове на хората.

41. БЛАГОДАРЯ iliyan65, Мила, jhoro thanked for this post
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последно мнение: 06-08-2011, 21:29
  2. Момиче в 5-и клас издаде книжка
    От jacko6 във форум Нови книги
    Отговори: 5
    Последно мнение: 11-03-2011, 15:44
  3. 20 000 лири за свестния служител, ако издаде шефа си
    От benasi във форум Интернет и компютри
    Отговори: 4
    Последно мнение: 23-01-2007, 10:32
  4. Отговори: 0