»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
–езултати от 1 до 2 от общо 2
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Aug 2010
    ћнени€
    1
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране — българска диплома за акушерка в »тали€?

«дравеите.ƒипломорана акушерка сьм от 2003г.–јбот€ като медицинска сестра ћЅјЋ ,,—в.ћарина,, ¬арна от 5години.»мам желание да работ€ като мед.сестра в »тали€.“ам обаче искат диплома за мед сетра общ профил.¬ъпроса ми е:»ма ли възможност да приравн€ дипломата си и какъв е начина?—амо това ме спъва.«нам разговорен италиански език и отговар€м на възрастта.«а момента просто н€мат нужда от акушерки.ћол€ за из€сн€ване на ситуаци€та!

ѕотребител јватара на ћила
    –егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    29 443
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране ќтносно: ƒиплома за акушерка

÷итирай ѕървоначално написано от marian4e_72 ¬иж мнението
    «дравеите.ƒипломорана акушерка сьм от 2003г.–јбот€ като медицинска сестра ћЅјЋ ,,—в.ћарина,, ¬арна от 5години.»мам желание да работ€ като мед.сестра в »тали€.“ам обаче искат диплома за мед сетра общ профил.¬ъпроса ми е:»ма ли възможност да приравн€ дипломата си и какъв е начина?—амо това ме спъва.«нам разговорен италиански език и отговар€м на възрастта.«а момента просто н€мат нужда от акушерки.ћол€ за из€сн€ване на ситуаци€та!
    “ози форум е за живеещи във ¬еликобритани€. «а »тали€ информаци€ потърсете в http://www.bghelp.net/forums/index.php

√угъл търсачка на форума

—бъднете мечтите си с Dreamland. ћо€т блог «аконът за привличането
    ¬ този форум сподел€м опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. »звин€вам се предварително, ако случайно убед€ н€кого в правотата си - не е било нарочно.
    ћол€ потребителите, които не разбират смисъла на н€кое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вмен€т н€какво свое тълкувание и се дразн€т, ако не се съглас€вам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по вс€какъв възможен начин да спазват дистанци€. Ѕлагодар€ за разбирането.

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. ќтговори: 0
    ѕоследно мнение: 23-09-2015, 00:47
  2. –егистраци€ като мед.сестра или акушерка в NMC?
    ќт ise във форум ѕрофесии и работа
    ќтговори: 0
    ѕоследно мнение: 05-05-2015, 00:16
  3. ѕриравн€ване от английска към българска диплома
    ќт Ћора…оргова във форум ќбразование в Ѕ√
    ќтговори: 9
    ѕоследно мнение: 15-04-2014, 05:41
  4. ќтговори: 4
    ѕоследно мнение: 12-06-2012, 22:11
  5. ƒокументи за акушерка
    ќт svetla_altevs във форум ѕрофесии и работа
    ќтговори: 2