Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 35
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Holiday in South Africa

говорехме си днес с едни колеги...и ни хрумна лудата идея
    ако сме живи и здрави догодина на лято, да се завлечем дружно на holiday в South Africa.

та, исках да попитам - някой от вас бил ли е там, какви препоръки бихте ми дали?
    някакви типс за cheaper flights /че airplane tickets под 1000 евро return не намерих/ или ползвахте пакет deal от накъде? повечето директни полети са от Лондон, тъй че явно ще се тръгва от UK...
    в коя част на годината е най-добре да се ходи на ваканция там откъм страна време?
    Cape Town хареса ли ви?Johannesburg струва ли си посещението? чух че било малко опасничко там... интересни места които бихте препоръчали да посетим?
    VISAS?
    предварително много благодаря за инфото и съветите.

ако наистина се материализира лудата идея ще разправям...
    Последно редактирано от RNOH : 27-11-2009 на 22:09
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Чакам 100 паунда от Elina Аватара на DarkFallout
    Град
    Era of Austerity and Retrenching
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Holiday in South Africa

А вие нарочно ли искате да посетите държавата по време на тамошната зима?
    Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

“Good fences make good neighbors."

“Those who attempt to level never equalise.”

"If you pay people not to work and tax them when they do, don't be surprised if you get unemployment.... "

безпристрàстен Аватара на dunava
    Post Thanks / Like

Expensive non sence travel, rubish, AIDS, lawless, crime..was reden Sie ??

Тайланд, Бразилия, Австралия и т.н. има други по-добри места.

4. БЛАГОДАРЯ RNOH, евелина thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ами определено не ми се мре на 40 градусови жеги...
    пък и при тях не пада сняг доколкото си спомням от часовете по география...
    освен това няма начин да измъкна кожата za holiday преди june-july...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dunava Виж мнението
    Expensive non sence travel, rubish, AIDS, lawless, crime..was reden Sie ??

Тайланд, Бразилия, Австралия и т.н. има други по-добри места.
    и нали затова питам някой дали не е ходил...
    you say that Brasil West Indies са по-различни от страна цена, беззаконие и crime?
    Тайланд е с 40% на населението с AIDS...предполагам че ти е известно?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Бях решил с колега/ Той е от там/ да ходя там преди 2 години, но се отказах заради нивото на престъпността. Има прекрасни места. Аз лично го планирах за 2-3 седмици престой и обиколка на цялата страна. И пак ми се ходи. Но когато живота стане по спокоен там, а това няма да е скоро.
    През зимата температурите не са толкова ниски... за Йобург мисля че бяха около 15 градуса, към ПЕ( porth Elisabeth), което е на юг са около 20. По сдудено е към Цапе town. Ако ходиш Кръгер national парк е едно от местата които ти препоръчвам
    Последно редактирано от lionheart : 27-11-2009 на 22:42

8. БЛАГОДАРЯ RNOH, няма thanked for this post
    Post Thanks / Like

California SHOPING + Vegas trip ?
    Ритърна е 300 паунда.
    Долара е евтин.

Мелбърн ? Дубай ?

За Тайланд не се плаши, нали си жена, пък и AIDS 2-4%.
    40% e за ЮАР.

10. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Чакам 100 паунда от Elina Аватара на DarkFallout
    Град
    Era of Austerity and Retrenching
    Post Thanks / Like

Аз имам много познати, които са ходили там, живеят там или са живяли там или са от там.

Всички казват, че страната е много красива, но изпрошлена в момента и бъкана с престъпност, като Йоханесбург е едно от най-опасните места. Има колеги, които си плащат за да практикуват хирургия там за 1г., защото в развития свят можеш да видиш толкова наръгвания и огнестрелни рани за 30-40г. практика.

Различни хора, различни интереси, някои карат сърф до Кейптаун други ходят по националните им паркове, трети по сафарита. Повечето предпочитат лятото.

Аз лично никога не съм бил, само пресъздавам каквото са ми казвали.

Страшно много бели читави юарци са се изнесли към UK и кой където може последните 10г., което според мен е показателно, какво става там.
    Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

“Good fences make good neighbors."

“Those who attempt to level never equalise.”

"If you pay people not to work and tax them when they do, don't be surprised if you get unemployment.... "

12. БЛАГОДАРЯ RNOH, lionheart thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lionheart Виж мнението
    Бях решил с колега/ Той е от там/ да ходя там преди 2 години, но се отказах заради нивото на престъпността. Има прекрасни места. Аз лично го планирах за 2-3 седмици престой и обиколка на цялата страна. И пак ми се ходи. Но когато живота стане по спокоен там, а това няма да е скоро.
    През зимата температурите не са толкова ниски... за Йобург мисля че бяха около 15 градуса, към ПЕ( porth Elisabeth), което е на юг са около 20. По сдудено е към Цапе town. Ако ходиш Кръгер national парк е едно от местата които ти препоръчвам
    wow, чак толкова ли е висока престъпността?
    не че не знам че имат доста, ама не знаех че е чак толкоз опасно...
    ми аз имам един old friend в Jo'burg, ама той винаги избягва да говори по тези въпроси, щото е бил малък като са се преместили там, SА му е като родина и явно му е неприятно...

ми то за по-малко от 2 седмици мисля че не си струва. с тоя дълъг полет - кaтo ще се ходи, искам да обиколим и видим максимално много

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирам моя колега....

Няма Приятел или познат които да не е бил заплашван , ограбен или прострелян.

Даркфаллоут е прав в всичко което каза, няма смисел да се повтарям.

Ако ходиш, е по добре с местен.... така ме посъветваха мене

15. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dunava Виж мнението
    California SHOPING + Vegas trip ?
    Ритърна е 300 паунда.
    Долара е евтин.

Мелбърн ? Дубай ?

За Тайланд не се плаши, нали си жена, пък и AIDS 2-4%.
    40% e за ЮАР.
    покажи ми къде видя 300 кинта return до California и 6а те почерпя!!
    of, тая огромна часова разлика с Австралия е мноо кофти случка...
    после 1 седмица 6а си пренастройвам биологичния часовник...
    пък от това което чета по форумите на експатите - в Австралия също трябва много да се внимава къде се ходи, щото и при тях престъпността не е мноо ниска... пък там нямам u познати....

Аsia некак си doesn;t appeal to me...

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ясно
    начи ако се пътува нататъk, го хващам за ушите да ни е guide...

много мерси на всички за инфото и съветите!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    ясно
    начи ако се пътува нататъk, го хващам за ушите да ни е guide...

много мерси на всички за инфото и съветите!!
    South Africa Tourism - Home

19. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Post Thanks / Like

готово,
    Cheap flights, hotels, holidays and car hire from netflights.com*-*1.0.2.46
    NY - 274
    LA - 384
    Jo'burg- 484

искам imported german beers

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

хаха, ма то наистина било 300 return...
    бях гледала до Бостън щото имам приятелка там, ма са скъпи...

вие тотално ме изплашихте за SА
    направо се отказах
    там или лепвам приятелчето като сиамски близнак за да оцелея, или треа с тежката артилерия да се ходи, ужас...

а, Scheiße... по-добре ела тука си я пий бирата немската. Ryanair Лондон Станстед=>Dusseldorf-Weeze / Frankfurt може и за 30-40 return да се намери при повечко късмет...
    за 20 кинта при положение че бутилката бира струва 70-80 цента 6а се окъпеш, а за 50 направо 6а се удавиш в бира...

22. БЛАГОДАРЯ dunava thanked for this post
    Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ами един мой приятел така се беше престрашил да отиде до там и да ти кажа, като се върна беше леко ужасен, леко потресен и леко обременен вместо отпочинал, а прекара само 3 седмици там. Най-много се смях, като ни разказва как отишли в някакъв бар в Йоханесбург и на бара някаква симпатяга черна сервирала му напитки, заговаряла го, сервирала му напитки, заговаряла го и така докато към 4 ам не извадила един здрав патлак, опряла му го до слепоочието и казала: "Ти мен няма ли да ме чукаш най-после, че ми писна цяла вечер да те свалям?" Като разказва съм се попикала да се смея, каза: "За първи път съм чукал някой от страх". Излишно да казвам, че след случката е избягвал зоната, където е бара съвсем умишлено и то в доста голям радиус.
    Ама иначе е много красиво и ако имаш късмет може и нищо да не ти се случи, макар че се съмнявам, ама все пак трябва да завърша поста си на положитела и окуражаваща туризма нотка.
    Последно редактирано от ElinaT : 28-11-2009 на 04:57

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

24. БЛАГОДАРЯ misskoleva, RNOH, MarkoToTeV, kiko946 thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ElinaT Виж мнението
    Ами един мой приятел така се беше престрашил да отиде до там и да ти кажа, като се върна беше леко ужасен, леко потресен и леко обременен вместо отпочинал, а прекара само 3 седмици там. Най-много се смях, като ни разказва как отишли в някакъв бар в Йоханесбург и на бара някаква симпатяга черна сервирала му напитки, заговаряла го, сервирала му напитки, заговаряла го и така докато към 4 ам не извадила един здрав патлак, опряла му го до слепоочието и казала: "Ти мен няма ли да ме чукаш най-после, че ми писна цяла вечер да те свалям?" Като разказва съм се попикала да се смея, каза: "За първи път съм чукал някой от страх". Излишно да казвам, че след случката е избягвал зоната, където е бара съвсем умишлено и то в доста голям радиус.
    Ама иначе е много красиво и ако имаш късмет може и нищо да не ти се случи, макар че се съмнявам, ама все пак трябва да завърша поста си на положитела и окуражаваща туризма нотка.
    ахахаха
    много яка случка
    вече знам как се свалят мъже по бързата процедура, хаха
    много съм впечатлена че е успял да се справи със задачката де...
    няколко пъти са ме канили, гледала съм снимки - страшно красива природа имат, ходеше ми се u на Canopy Tour...
    и предложих да се вдигнем малка групичка за да е по-весело
    ама след всичко което прочетох или треа да имам бодuгард и да избягвам да ходя по баровете в Jo'burg, хаха
    или изобщо да не ходя...

еми, давайте да правим форумно кенгурско сафари по флип-флопс down under...

щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По стечение на обстоятелствата в Англия познаваме повече южноафриканци от българи.След всичко което съм чувала билет без пари да ми дават не бих отишла там.
    Не можеш да си вземеш кола под наем и да се мотаеш където ти хрумне.Попадаш на грешното място в грешния час и си оставаш за винаги в Африка.
    От около 7-10 годишни се движат с оръжие и убиват за всичко.По малките най често за мобилен телефон.
    Има места на които никога не се спира на светофар и вратите на колата винаги трябва да бъдат заключени.Пистолета трябва да ти е на удобно място за да реагираш адекватно ако някой те нападне докато си на светофара,например.

Ако погледнеш фирмите които предлагат адвенчър ескурзии (каквато искате вие) в дескрипшъна пише....На летището ще бъдете посрещнати от вашия гид и охрана.Групите са по 4-5 човека (толкова колкото може да побере една кола) и след вас кара една кола с охрана.В такива случеи риска е смален до минимум.
    Също,някои курорти са много строго охранявани и там почти няма престъпност,но отново-ще ви посрещнат и с охрана ще стигнете до там.
    Такъв е Sun city.

Относно билетите-само с Бритиш.Според африканците само те гарантират сигурност и има директни полети.
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

27. БЛАГОДАРЯ RNOH, ElinaT thanked for this post
    edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    говорехме си днес с едни колеги...и ни хрумна лудата идея
    ако сме живи и здрави догодина на лято, да се завлечем дружно на holiday в South Africa.

та, исках да попитам - някой от вас бил ли е там, какви препоръки бихте ми дали?
    някакви типс за cheaper flights /че airplane tickets под 1000 евро return не намерих/ или ползвахте пакет deal от накъде? повечето директни полети са от Лондон, тъй че явно ще се тръгва от UK...
    в коя част на годината е най-добре да се ходи на ваканция там откъм страна време?
    Cape Town хареса ли ви?Johannesburg струва ли си посещението? чух че било малко опасничко там... интересни места които бихте препоръчали да посетим?
    VISAS?
    предварително много благодаря за инфото и съветите.

ако наистина се материализира лудата идея ще разправям...
    нали там ще е догодина световното по футбол, през юни. следователно - скъпи самолетни билети, завишени цени като цяло, но пък не вярвам да не затегнат положението с престъпността, особено около месеците преди и след събитието. по моя преценка преди световното ще е много добре да се посети, ако наистина държиш да се разкършиш там. но пък ти казваш че не можеш по-рано от юни юли
    Sub Footage

29. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

дори и да са по-скъпи покрай световното, билетите ако се кyпят в момента са мах 630 кинта return s South Africa Airlines / British Airways.
    не мога да кажа че съм видяла всичко в Европа, ама честно казано ми е скучна, много места са еднотипни а от исторически обекти не се чак толкоз интересувам...
    ще погледна какви са офертите на Sun city, иначе тия friends в Johannesburg трява да са ни придружители 24/7, което дори от моя гледна точна намирам за малко overwhelming..

и ако не предлагат адекватно security, SА ще я оставим за holiday в някой друг живот...

edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

не съм най-точния човек да ти дава съвети за пътуване, но ако сравнявам ходене до тайланд и сие страни и ходене до с.а. по бих се страхувала от хранително натравяне в тайланд и сие отколкото в с.а. да ме клъцнат. според мен си струва да опиташ разликата между африка и европа - разликата в мириса на земята, пространството, резкия контраст в цветовете на с.а с тези преобладаващи в европа, си струва. пък и някое хищно ако ти изръмжи от някъде все отговарят на търсещата ти натура, нали?
    Sub Footage

32. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    рицар без броня Аватара на MarkoToTeV
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Holiday in South Africa

RNOH, всеки си има различни разбирания за хубаво прекарано време и туристическа дестинация (както и съображения за сигурност). Аз ще ти загатна моите, а пък ти си ходи където искаш и когато искаш.
    Значи първо като се ходи до South Africa и Australia, аз бих искал да ги почуствам точно с типичния за тези места климат. Т.е. не си случила сезона. Ако ще ходя в Африка аз искам да се потя като в Африка.

В South Африка сам ходил прес January-February. Разкошна дестинация. Опасности –да. В един ден ни нападнаха два пъти. Ами как няма да ни нападнат като в централно (цивилизовано) място в Йоханнесбург се разхождам окичен като коледна елха с photo-видео течника с case-ове с големи червени букви Canon и не толкова червени Sony. Ами ако на челото ти е написано завеян турист, то и на считани за доста по-сигурни места ще го отнесеш. (А за мене спокойно, нищо не успяха да ми вземат, така че си имам много хубав снимков материал от там).

Мене ако питаш минимум 3 дни в National Kruger Park. Не си спомням колко точно квадратни километра е но във вътрешността на парка си има селища за нощувка.
    А и в парка е опасно. Африканските слонове за разлика от Индийските са агресивни, т.е. ако африкански слон те гледа в очите и my виждаш цялата площ на ушите означава че може повече да не видиш нищо друго. Хайде няма да се отварям на истории, че ще стане твърде дълго описание, обаче ще te zamolia, ако ходиш из тия селища да заснемеш нещо. В споменатите селища има photo-видео център със ‘стена на глупостта’ – Хора пренебрегнали природните закони за мирно съвместно съществуване и навиращи си носовете в жизненото пространство на животните. Примерно точно преди ние да отидем група тайванци слезли от колата да снимат от близо семейство лъвове. Това което беше останало от тях са били photo апаратите им от които за използвани последните им кадри за ‘стената на глупостта’.
    Посещението в National Kruger Park е малко нещо като ловуване, та ви пожелавам ‘на слука’ – Да видите поне малка част от това което аз видях, защото е имало хора които са обикаляли и нищо невидели (А може би е било до гледането).

Sun City – хвърлете му едно око. Хубавичко е. Само ако си падаш малко нещо gumbler ще е малко опасничко.

Shakaland Zulu Cultural Village - Разкошно местенце. От там може да ни вземеш за всички сафорумци мъже по едно сувенирче, направено от сушени бананови кори. Shaka Zulu за да вкара дисциплина в армията си е наредил всички мъже за да не си мислят за глупости (секс), а за война от рано сутрин до вечер да носят тия ‘напръстници/на***ници’ от сушени бананови кори на патките си. Размера им е custom made в паднало състояние. Ако рече да ти става, просто няма накъде щото напръстниците ти стягат патката и я предпазват от навирване на главата.
    Сега не знам какъв ще е резултата, ако мъж влезе с такова приспособление в бара за които говори Елина и дали ще останеш жив =>

Обаче това му е хубаво на света. Че е шарен и заслужава да се види.

34. БЛАГОДАРЯ RNOH, Vasseto, няма, ElinaT, Мила thanked for this post
    щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

36. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Holiday in South Africa

Цитирай Първоначално написано от MarkoToTeV Виж мнението
    RNOH, всеки си има различни разбирания за хубаво прекарано време и туристическа дестинация (както и съображения за сигурност). Аз ще ти загатна моите, а пък ти си ходи където искаш и когато искаш.
    Значи първо като се ходи до South Africa и Australia, аз бих искал да ги почуствам точно с типичния за тези места климат. Т.е. не си случила сезона. Ако ще ходя в Африка аз искам да се потя като в Африка.

В South Африка сам ходил прес January-February. Разкошна дестинация. Опасности –да. В един ден ни нападнаха два пъти. Ами как няма да ни нападнат като в централно (цивилизовано) място в Йоханнесбург се разхождам окичен като коледна елха с photo-видео течника с case-ове с големи червени букви Canon и не толкова червени Sony. Ами ако на челото ти е написано завеян турист, то и на считани за доста по-сигурни места ще го отнесеш. (А за мене спокойно, нищо не успяха да ми вземат, така че си имам много хубав снимков материал от там).

Мене ако питаш минимум 3 дни в National Kruger Park. Не си спомням колко точно квадратни километра е но във вътрешността на парка си има селища за нощувка.
    А и в парка е опасно. Африканските слонове за разлика от Индийските са агресивни, т.е. ако африкански слон те гледа в очите и my виждаш цялата площ на ушите означава че може повече да не видиш нищо друго. Хайде няма да се отварям на истории, че ще стане твърде дълго описание, обаче ще te zamolia, ако ходиш из тия селища да заснемеш нещо. В споменатите селища има photo-видео център със ‘стена на глупостта’ – Хора пренебрегнали природните закони за мирно съвместно съществуване и навиращи си носовете в жизненото пространство на животните. Примерно точно преди ние да отидем група тайванци слезли от колата да снимат от близо семейство лъвове. Това което беше останало от тях са били photo апаратите им от които за използвани последните им кадри за ‘стената на глупостта’.
    Посещението в National Kruger Park е малко нещо като ловуване, та ви пожелавам ‘на слука’ – Да видите поне малка част от това което аз видях, защото е имало хора които са обикаляли и нищо невидели (А може би е било до гледането).

Sun City – хвърлете му едно око. Хубавичко е. Само ако си падаш малко нещо gumbler ще е малко опасничко.

Shakaland Zulu Cultural Village - Разкошно местенце. От там може да ни вземеш за всички сафорумци мъже по едно сувенирче, направено от сушени бананови кори. Shaka Zulu за да вкара дисциплина в армията си е наредил всички мъже за да не си мислят за глупости (секс), а за война от рано сутрин до вечер да носят тия ‘напръстници/на***ници’ от сушени бананови кори на патките си. Размера им е custom made в паднало състояние. Ако рече да ти става, просто няма накъде щото напръстниците ти стягат патката и я предпазват от навирване на главата.
    Сега не знам какъв ще е резултата, ако мъж влезе с такова приспособление в бара за които говори Елина и дали ще останеш жив =>

Обаче това му е хубаво на света. Че е шарен и заслужава да се види.
    Да тожа всичко по горе ти го препоръчвам и аз (нали знаеш че всъщност сме от там - пиши ми на лична)
    Ако питаш мен всичко по горе казано е вярно но...
    SA е нещо което ако не си видял лично нищо не знаеш за нея.
    Имай в предвид че ако махнеш точната част от населението това е земен рай -място кудето има всичко по всяако време на годината от Тропик до ски.Само зависимост от сезона - различни места са хубави.Зимата (тукашното лято) в Кейп е кофти трябва да ходиш с павета в джобовете.Крюгер-винаги, ЗулуЛанд - винаги (ние сме от там всъщност) има разкошни Гейм резърви - Шушлуи и много други абе изобщо листа е много дълъг.Важното е да имаш предварителна информация къде да ходиш и как дая ходиш за да не си на грешното мйасто в грешното време.Преди месец пратих колега мой с прийатели и със точни инструкций.Безумно е доволен иска да ходи пак.Африка е зараза!!!

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Holiday in South Africa

Цитирай Първоначално написано от Vasseto Виж мнението
    Да тожа всичко по горе ти го препоръчвам и аз (нали знаеш че всъщност сме от там - пиши ми на лична)
    Ако питаш мен всичко по горе казано е вярно но...
    SA е нещо което ако не си видял лично нищо не знаеш за нея.
    Имай в предвид че ако махнеш точната част от населението това е земен рай -място кудето има всичко по всяако време на годината от Тропик до ски.Само зависимост от сезона - различни места са хубави.Зимата (тукашното лято) в Кейп е кофти трябва да ходиш с павета в джобовете.Крюгер-винаги, ЗулуЛанд - винаги (ние сме от там всъщност) има разкошни Гейм резърви - Шушлуи и много други абе изобщо листа е много дълъг.Важното е да имаш предварителна информация къде да ходиш и как дая ходиш за да не си на грешното мйасто в грешното време.Преди месец пратих колега мой с прийатели и със точни инструкций.Безумно е доволен иска да ходи пак.Африка е зараза!!!
    много се надявах да се включиш!!
    еми моите хора там продължават да ми разправят че не било по-опасно отколкото навсякъде другаде...
    но също потвърдиха че между декември-март им е най-хубавото време.
    ами, ако си написал някъде на твоите колеги всичката тази инфо, ще съм ти много благодарна ако ми я copy-paste.
    а скъпо ли е? колко парички трябва да си събера за 2-седмичен holiday? как се пътува с там по-бързо, с влак? с пълно въоръжение или има шанс да се преживее от Йоханнесбург до Cape Town? /P.S. олеле мале, тъкмо ми казаха че било 2h със самолет.../
    might give it a try, am so excited
    Последно редактирано от RNOH : 28-11-2009 на 15:57

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Holiday in South Africa
    От RNOH във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 34
    Последно мнение: 29-11-2009, 23:45
  2. Holiday в Тунис
    От suzane във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 3
    Последно мнение: 28-06-2008, 02:07
  3. Holiday Godess
    От Nia26 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 0
    Последно мнение: 05-07-2006, 08:41
  4. A thought for Africa- from BNP web site!
    От edin balgarin във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-03-2005, 16:31

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker