Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5131415
Резултати от 351 до 370 от общо 370
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За умрелите или добро, или нищо

Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на tt_tt_tt
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: За умрелите или добро, или нищо

Тази вечер на 72 години ни напусна проф. Божидар Димитров

https://dariknews.bg/novini/bylgarii...mitrov-2106782
    Дали да изберем да живеем в лъжа или да се отдадем на истината е избор !

"Святата истина ни бе знамето" - Хр. Ботев

"Има два начина да се самозаблуждаваме: Единият е да вярваме на неистини, другият - да не вярваме на истината" Сьорен Киркегор

3. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на tt_tt_tt
    Post Thanks / Like

Почина легендарният басист на ФСБ Ивайло Крайчовски

https://dariknews.bg/novini/bylgarii...hovski-2115700

https://www.vbox7.com/play:c4ceb0c5&start=202

Последно редактирано от tt_tt_tt : 21-08-2018 на 08:41
    Дали да изберем да живеем в лъжа или да се отдадем на истината е избор !

"Святата истина ни бе знамето" - Хр. Ботев

"Има два начина да се самозаблуждаваме: Единият е да вярваме на неистини, другият - да не вярваме на истината" Сьорен Киркегор

5. БЛАГОДАРЯ zhb, Мила thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За умрелите или добро, или нищо

Почина Иван Ласкин Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	640_264505.jpeg
Разглеждания:	121
Размер:	28,4 КБ
ID:	8745https://www.24chasa.bg/novini/article/7230158
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

7. БЛАГОДАРЯ Мила, jhoro thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Тъкмо влизах и аз с тази тъжна новина - на 48 години...
    https://www.ploshtadslaveikov.com/pochina-ivan-laskin/

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

10. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Аз бях шокиран!
    Ноември бях на техен концерт в Александра Палас и сега... отиде си една епоха.

12. ХАРЕСВАМ! steve, mate, treven liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Аз бях шокиран!
    Ноември бях на техен концерт в Александра Палас и сега... отиде си една епоха.
    Завиждам ти ..аз ги гледах 1999 в София за 25 лева на повечето хора не им хареса ,понеже тогава ги слушаха предимно техно-фенове и очакваха повече денс ,а те забиха як хардкор-техно-пънк с китари и аз изтрещях ... отиде си Киит Флинт ама той винаги е искал ,иначе Продижи си остават в контемпорари музикалната история завинаги като Кърт Кобейн и Джими Хендрикс....

днес попаднах на това в нета

Тоя от Продиджи

Аз и екипа, който ръководя, осигурявахме заснемането на концерта на Prodigy в рамките на фестивала „Спирит ъв Бургас”. Аз и пичовете в екипа ми, оператори, звукари, режисьори, монтажисти, сме все в златната мъжка възраст за качествено забавление – от малко преди до малко над 40. Освен кабелджията, когото наричаме Шашкъна и който е позициониран най-ниско в йерархията н и който е нещо като 94-ти набор.
    След концерта целият екип веднага тръгнахме към Лозенец да се забавляваме, а Шашкъна оставихме в Бургас да събира кабели.
    Тогава, според разказа на Шашкъна тия, „беквокалите на Продиджи”, така жестоко се били надрусали, че място не можели да си намерят и отишли зад сцената при Шашкъна и му казали:
    - Пич, може ли, молим ти се, и ние да навиваме кабели малко с тебе, че не можем да седим на едно място?
    И Шашкъна им казал:
    - Може, като си немате друга работа, навивайте тука. Тъкмо ше приключа по-рано.
    Впрочем, аз не знаех, че Prodigy имат беквокали, възможно е да става въпрос за някои от самите членове на групата, предавам ви историята както и доколкото Шашкъна ми я разказа на мн.
    И така, навили беквокалите кабелите, измели и измили пода и заявили на Шашкъна:
    - Виж какво, ти си ебаси пича!
    И, като израз на положителното си отношение към Шашкъна, беквокалите на Prodigy го поканили с тях на рождения ден на тая, мениджърката на Prodigy. В президентския апартамент на петзвездния „Грандхотел Приморец Марина Спа Уелнес енд Империал”. Дето нощувката в двойна стая струва 400 кинта.
    И аз му викам:
    - Тоест, искаш да кажеш, че са те поканили на частно парти у Prodigy, един вид, така ли? И той ми вика:
    - Еми да, кво чак толкова е станало.
    - И що не се обади, Шашкън? Защо не ми звънна на мен, например, на шефа си?
    - Еми какво да ти звъня. Вие така и така забихте към „Корал” без да ме изчакате, какво да правя аз, викам си, дай да ида тоя рожден ден, мое па да е готино.
    - И много хора ли бяхте?
    - А, не, – вика - пълна скръб, вика, нищо не си изтървал. 6-7 човека некъде. Тия от Prodigy, там, мениджъката и аз.
    За разлика от мен и вас, Шашкъна не е отрасъл с Prodigy, ако това ви интересува. Отрасъл е със сещате се със какво.... Никога не ги бил слушал преди, ама бил им гледал концерта сега, докато снимаме и му харесало, к’во.
    А относно самото парти ми разправи ето това:
    - Тия хора се оказаха доста големи простаци. Тоя с рогцата, къде е, вокала на Prodigy, вика...
    - Кийт Флинт! Кийт Флинт се казва вокала на Prodigy!
    - Не го знам как се казва, тоя, дето прическата му е с рогца отгоре, и вика: Айде сега, искам всеки да подари по нещо на, тука, на, нали, мениджърката, за рождения ден. Обаче понеже знам, вика, че никой нищо не й е взел, искам сега всеки да строши по нещо тука в апартамента! Кой каквото иска да строши, вика, аз плащам! И - да, речено-сторено, фанали да трошат там, всичките, кой- нощна лампа, кой - полилей, другия – позлатените кранчета на ваната, другия – хладилника, третия – не знам какво, всеки троши, ебаси простаците, честно!

Шашкъна, не помня точно какво, строшил и той нещо дребно, колкото от добро възпитание, да не обиди странните обичаи на домакините си, иначе бил твърдо против подобно поведение. Не слушах разказа му внимателно в тази част, защото съзнанието ми беше силно ангажирано с идеята, че съм изтървал първото и вероятно последното в историята на България ултимативно рокендрол събитие – потрошаване на хотел от страна на музикални звезди. Нали ме разбирате? Няма да дойдат ни „Лед Цепелин”, ни – „Ролинг Стоунс” в България повече, а и да дойдат, няма да се обадят точно на мене и да ме поканят да трошим с тях хотелите.
    След това Шашкъна скучал жестоко, копелета. „Теа простаци, като наредиха некви там линии по масата и тупат ли, тупат, като освен това и козат през това време. А на т’ва, горе на тавана, пластмасовото дето вика фиу-фиу като има пожар, турили там едни парцал да не пищи като козят, но въпреки това, като пушат нормални цигари, излизат на балкона, да не се умирисва стаята. Идиоти, ти казвам. Поседях известо време, неколко часа и си тръгнах.”
    Питам го, добре какво си говори с тях? Говори ли си нещо? Вика:
    - Еми нищо особено. Хаху-хихи, глупости. Накрая тоя от с рогцата ми каза, че съм бил ебаси пича. И ми каза, като хода некой път в Лондон да му се обадя.
    - Защо трябва ти да му се обаждаш?
    - Ами да пиеме нещо.
    - Така. И как ще му се обадиш? – питам го, а той:
    - Еми по телефона. Разменихме си телефоните с него. Какво странно има?
    - Как така си разменихте телефоните, викам му, а той:
    - Еми пича ми клипна.
    Тук не издържах повече съдържанието на този разговор и заповядах на Шашкъна да ми даде телефона си, да видя как именно и дали Кийт Флинт наистина е клипнал на Шашкъна. И наистина обаче, в телефона на Шашкъна имаше индикация за входящо обаждане в малките часове на предната нощ от номер, започващ с 0044, като контактът беше записан с големи букви ето по този начин:
    SPI B. TOIA OT PRODIDJI
    - Какво е SPI B. – простенах аз, все по-невярващ, че на тази конкретна планета действително съществува справедливост.
    - „Спирит ъв Бургас” – поясни очевидното Шашкъна, все по-притеснен къде именно е сбъркал и защо шефа така е пребледнял.
    И пак му викам, добре бе, я повтори, за какво ти е този телефонен номер – да му се обадиш да пиете нещо някой път в Лондон, така ли?
    А Шашкъна, вече поизнервен от този разпит, ми каза:
    – Еми, като ида некой ден в Лондон, ше му се обадя на пича и ако не друго, поне ше имам къде да спя.

Радослав Парушев

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами беше ми първият концерт на живо. Не можах да отида на Спирита и в София. Новият албум изобщо не е лош и досега си пускам песни, особено в колата в задръствания.
    Иначе аудиторията на концерта им беше епична - бащи и деца заедно куфеят на Продиджи. Сами големите икони събират поколения. Е, може би и Азис ха ха ха

15. ХАРЕСВАМ! steve, Мила liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

The Prodigy бяха популярни сред всички тийнейджъри през 90-те години. Най-вече сред онова поколение, което учеше английски като задължителен чужд език в училищата, и не излизаше от компютърните клубове през зимните и междусрочните ваканции.

17. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

https://www.dnes.bg/mish-mash/2018/0...-pole.389047,4
    Днес видях тази новина и реших да споделя
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    https://www.dnes.bg/mish-mash/2018/0...-pole.389047,4
    Днес видях тази новина и реших да споделя
    44 години “кариера” х 365 дни + високосните прави по-малко от 17000.Въпросът е кое е по-дълго,носът му или другото нещо?Да не говорим,че Митю Пищова е направил същата бройка за по-малко време.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Почина професор Юлиан Вучков....https://www.vesti.bg/bulgaria/pochin...uchkov-6099992
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

21. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Почина професор Юлиан Вучков....https://www.vesti.bg/bulgaria/pochin...uchkov-6099992
    Гъзар си беше.

23. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Още един голям човек и музикант ни напусна.
    https://btvnovinite.bg/article/bulga...ho-leviev.html
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

25. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Светъл път на душата му.
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7915171

27. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Sarah, steve liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

29. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Стефан Данаилов голям симпатяга , готин човек. Но чак герой от детството ми . Не може днес в 21 век герой да ми бъдат комунистическия идол бат серго . .. . https://youtu.be/J0Q8ij7t26I . Посвещава се на Българската Комуностическа Партия .
    Последно редактирано от kanarinapred : 27-11-2019 на 17:39

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Стефан Данаилов голям симпатяга , готин човек. Но чак герой от детството ми . Не може днес в 21 век герой да ми бъдат комунистическия идол бат серго . .. . https://youtu.be/J0Q8ij7t26I . Посвещава се на Българската Комуностическа Партия .
    На бас,че можеш да се изакаш и на челна стойка.

32. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve, Motovilkov liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Светъл път и на Стефан Данаилов, и на Милчо Левиев. И двамата - големи българи, с голям принос към родната култура. Поклон.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

34. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5131415

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нищо не е случайно!- Всяко зло за добро!
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 02-02-2014, 11:03
  2. За умрелите или добро, или нищо
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 128
    Последно мнение: 10-06-2012, 12:20
  3. Калфин: Нищо не сме опрощавали на Либия
    От Мила във форум Новини от и за България
    Отговори: 5
    Последно мнение: 02-09-2011, 19:47
  4. Childcare - Нищо не ме учудва в УК
    От Zara във форум Childcare
    Отговори: 5
    Последно мнение: 29-12-2009, 22:27
  5. Отговори: 0
    Последно мнение: 12-02-2006, 14:37