Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Bg Ben/bulgaria

Emil Rusanov
    Guest

По подразбиране Bg Ben/bulgaria

До екипна на вестник БГ БЕН/България

Уважаеми колеги,

Поздравления за това,че не само не се предадохте пред трудностите,но и възобновихте издаването на вестникът на българите във Великобритания-Бг Бен в много по-добър вид и съдържание.

Като издател на вестникът на българите в Европа-БУДИЛНИКЪ,аз и екипът ми знаем колко е трудно това,което правим ние.Дано някой ден трудът ни ,като обединители на българите в чужбина да бъде оценен по достойнство !

С Уважение:

Емил Русанов

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране

E аз още не съм го видял, но щом казваш,че е хубав значи е.:supz:
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

Red face

Цитирай Първоначално написано от Emil Rusanov

Уважаеми колеги,

Поздравления за това,че не само не се предадохте пред трудностите,но и възобновихте издаването на вестникът на българите във Великобритания-Бг Бен в много по-добър вид и съдържание.

Като издател на вестникът на българите в Европа-БУДИЛНИКЪ,аз и екипът ми знаем колко е трудно това,което правим ние.Дано някой ден трудът ни ,като обединители на българите в чужбина да бъде оценен по достойнство !

С Уважение:

Емил Русанов
    бате Емчо,пак се изказваш неподготвен!!!
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

Emil Rusanov
    Guest

По подразбиране

Бих искал да разясня на всички потребители какво е да издаваш вестник в чужбина.

1)Подбудите са много, но най-често мисълта, че правиш нещо голямо те кара да бъдеш отговорен и да не се спираш пред нищо.Оптимизмът е най-силното ти оръжие в борбата .
    2)Храниш се със слава и поплулярност, но не и с хляб. Ако някой си мисли, че ще спечели нещо друго освен известност и определени позиции в общността, жестоко се лъже. Пари няма, но и ние не го правим за пари. Стига ни само да си покриваме разходите, но и това е трудно понякога.
    3)Веднъж, хванали се на хорото - ще го играем не докрай,а постоянно. Готови сме да се захванем с какво ли не, само за да изкарваме достатъчно за да храним медията
    4)Всички странични приходи се жертват за каузата (както и заделените пари за почивка, за нова кола и къща)
    5)Толкова много трябва да си обсебен от идеята, че не мислиш за нищо друго освен за следващия брой.
    6)Готов си да пожертваш голяма част от времето си и парите си(както и парите на банките) за сметка на личният живот и щастие
    7)Трябва да си луд за връзване

Споделям личният си опит с вас приятели :happy11:
    Последно редактирано от Emil Rusanov : 20-06-2005 на 23:29

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране :)

Цитирай Първоначално написано от Emil Rusanov

Уважаеми колеги,

С Уважение:

Емил Русанов
    Ей неграмотнико вземи научи кога се слага пълен и кратък член и, че след препинателен знам се оставя интервал. Срамота е просто за човек, който издава вестник.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Emil Rusanov
    Guest

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    Ей неграмотнико вземи научи кога се слага пълен и кратък член и, че след препинателен знам се оставя интервал. Срамота е просто за човек, който издава вестник.

Извинявай, оправих грешките. От бързината е, а и не се старая особенно . Стилът тук е разговорен и не редактирам писаното . Sorry!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Allloo, Cyper..po poleka s kvalifikaziite i gramaticheskite znania. Tuk ne e literaturen konkurs che da izdrebniavame. Styla e razgovoren i nikoi ne se interesuva ot palen i kratak chlen, analiz na izrechenieto,kakvo e podlog,skazuemo,obratno mestoimenie ili minalo svarsheno nezapomneno vreme........taka,che draj se malko po-prilichno s potrebitelite,che si i moderator i ne otgovaria na dobria ton.

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Той Ембата е пич, виж че такъв самопожертвователен българин, като него в името на добрия тон винаги си взема бележка, е когато в началото го помолих да обърне на кирилица веднага се оправи. То кво ще стане ако всички почнем да се взираме в пунктуационните грешки, ще трябва само Сайпъра и Мушолинка да си пишат, а ний да гледаме.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Editor Аватара на Stefan Avgustinov
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

По подразбиране Rusanov, Rusanov...

Rusanov,
    Blagodarq za pojelaniqta, ako sa iskreni!
    Samo za svedenie oba4e - telefonyt mi w Bulgariq - 00359898926262,
    telefonyt ni w Anglia - 00442089231144
    E-maili:
    moyat - [email protected]
    na westnika - [email protected]
    Towa sa sredstwa za kontakt!
    Forumite - ne winagi!
    Ako ima6 ne6to da ni kazwa6 - molq, do not hazitate, wyzpolzway se!
    Blagodarq!
    Nali si obedinitel, trqbwa da dyrji6 bylgarite blizo do sebe si, da si mil, priqten, 4arowen, ne skandaldjiq kato nas....

:D
    Cheers, m8!

Emil Rusanov
    Guest

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Stefan Avgustinov
    Rusanov,
    Blagodarq za pojelaniqta, ako sa iskreni!
    Samo za svedenie oba4e - telefonyt mi w Bulgariq - 00359898926262,
    telefonyt ni w Anglia - 00442089231144
    E-maili:
    moyat - [email protected]
    na westnika - [email protected]
    Towa sa sredstwa za kontakt!
    Forumite - ne winagi!
    Ako ima6 ne6to da ni kazwa6 - molq, do not hazitate, wyzpolzway se!
    Blagodarq!
    Nali si obedinitel, trqbwa da dyrji6 bylgarite blizo do sebe si, da si mil, priqten, 4arowen, ne skandaldjiq kato nas....

:D
    Cheers, m8!

На мен също не ми се говори по форумите,нито по е-майли и телефони,за това :

http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=3426

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Bulgaria Air
    От spsmobile във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 12
    Последно мнение: 18-07-2016, 17:07
  2. Only in Bulgaria
    От Mona във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 13
    Последно мнение: 29-07-2006, 01:58
  3. Bulgaria.bg — The Official Web Portal of the Diplomatic Missions of Bulgaria Abroad
    От slamata във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 0
    Последно мнение: 22-06-2005, 11:35
  4. About Bulgaria
    От lordm във форум General Discussion
    Отговори: 11
    Последно мнение: 27-04-2005, 19:58

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си