Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране има ли рибари?

питам хората в този форум има ли ниакои които да е рибар и да ходи на Дувьр за скумрия? кога е наи добре като част от годината да се ходи там?

щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: има ли рибари?

Още е рано.Трябва да е слънчево и поне седмица топло (над 15 градуса).
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Обадете се на мъжа ми той само това чака.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от katiogi Виж мнението
    Обадете се на мъжа ми той само това чака.
    секи мъж като чуе за скумрийки и е готов human nature...
    нали знаеш,че природата не търпи празни пространства.
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

mad Аватара на ppepyno
    Град
    East Sussex
    Post Thanks / Like

Ами аз обичам да ходя за риба ,ама все нямам време, и в интерес на истината незнам трябва ли ми риболовен билет тук в УК или не. А иначе съм ЗА ,още повече че живея в Eastbourne,East Sussex.
    "I wanna rock'n roll all night, and party every day.....''
    ''KISS!!!”

Старо куче
    Post Thanks / Like

На морето без билет,по реките с билет купен от пощата.

На почивка Аватара на koce
    Post Thanks / Like

За скумрийка е рано наистина,ина4е е супер кеф ,на 4епаре излизат по 3-ки,4акаш да дойде прилива.Само,4е се появявят то4но тогава некви тарикати и ти искат по 20 кинта,местни шмекерджии,на които не трябва да обръщаш внимание.Излизат пар4ета от по 700 грама и нагоре,представи си тройка как натежава линията,абе кеф си е,а ве4ерта на скарата и с бири4ка или добре изстудено бяло вино
    А в самия Лондон съм ходил на каналите-излиза костур,4ервеноперка,каракуда,шаран.В по-големите паркове има и трофейни шарковци-от по 28-33 кила,миналата година на ХАМПСТЕД изкараха за 10-на дни 3 над 25 кила.

8. БЛАГОДАРЯ fotev78, Eric thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

аз често ходя , но винаги след април- май. и се 4удех дали неможе и по рано а иначе 3-4 парчета е голям кеф

щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от koce Виж мнението
    За скумрийка е рано наистина,ина4е е супер кеф ,на 4епаре излизат по 3-ки,4акаш да дойде прилива.Само,4е се появявят то4но тогава некви тарикати и ти искат по 20 кинта,местни шмекерджии,на които не трябва да обръщаш внимание.Излизат пар4ета от по 700 грама и нагоре,представи си тройка как натежава линията,абе кеф си е,а ве4ерта на скарата и с бири4ка или добре изстудено бяло вино
    А в самия Лондон съм ходил на каналите-излиза костур,4ервеноперка,каракуда,шаран.В по-големите паркове има и трофейни шарковци-от по 28-33 кила,миналата година на ХАМПСТЕД изкараха за 10-на дни 3 над 25 кила.
    5 паунда е таксата за въдица,друго условие е да си поемеш дълбоко въздух преди да минеш онова хале което силно мирише на тоалетна и да си пазиш багажа, по кея има всякаква не особенно приятна паплач.Разни малчогани прибират всичко какво видят.
    За мен точно там е мястото където НЕ бих отишла втори път.От друга страна е голяма радост за малки деца.Няма как да не хванат и те риба и да подкачат от радост докато тя подскача на въдицата.
    Риба има на много места.В зарибените язовири се плаща на място и ако искаш да я вземеш отново.Не знам подробности.
    Сега можеш да ходиш за код на океана.При отлив някакъв вид червеи излиза да си поеме въздух и докато се приберат идва прилива и малки риби (колкото скумрии) идват да ядат и хората ги ловят.За целта в 3 часа през ноща трябва да си се настанил и какво се хванало-хванало до към 9-10.
    Другия вариант през този сезон е с рибарско корабче в океана.
    50 паунда се плаща,незнам за колко човека и човек който с това се занимава ви води навътре.
    Също и с лодка по приливите на Темза.

Това е всичко което знам.За мен ринолов е свързан и малко по други емоции-повечко хора,огън,палатки и т.н. Тук това не се предлага и затова само съм само консуматор на прясно уловена риба.

Някой да е ходил за сьомга в Шотландия?Кога и е сезона?
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

11. БЛАГОДАРЯ Eric, няма thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

някой има ли идея за нощния риболов на акула на Dover. Кога се ходи и на какво се лови. благодаря ви предварително

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. има ли рибари?
    От nikivet във форум Лов и Риболов
    Отговори: 1
    Последно мнение: 18-01-2009, 09:32

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •