Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 15 от общо 15
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Пие ли вода вашето бебе ?

Здравейте ! Имам син на 5 месеца който неиска да пие вода и има запек .Храния го с адаптирано мляко сма и започнах да му давам плодово пюре. Но от самото начало той не иска да пие вода. Бихте ли ми дали някакъв съвет как да го накарам да пие вода. Благодаря ви !

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Пие ли вода вашето бебе ?

Ние също сме на SMA, но вече сме големи. Аз вода не съм му давала, защото не пиеше, но му давах от чайчетата на HIPP, ако не можеш да ги намериш имам няколко кутии, пиши ми на лична да ти пратя.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Нов потребител Аватара на vladkozdr
    Град
    Milton Keynes
    Post Thanks / Like

пробвай да подсладиш леко водата със захар,и ако почне да пие,постепенно я намали и спри.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря ви за съветите чайчета от къде мога да купя търсих в boots и tesco но няма , а за водатата със захар съм пробвала но пак не я иска

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Чайчетата по принцип ги купувам от уебсайта на Хип, защото в Asda и Waitrose (където трябва да ги продават) ги няма. Имам 3 цели кутии ако искаш пусни ми лична с адреса ти и ще ти пратя. И на мен ми казаха да слагам захар във водата, но аз съм против всякаква захар толкова рано и затова започнах с чайчето. Много го пиеше до скоро, но напоследък и него не иска.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Пробвай със сокчета от детските за бебета за Stage 1. Капвай по няколко капки и другото доливаu с преварена и охладена водичка и сменяй редовно вида нa соковете да не му омръзва вкуса. Ние ползвахме ето от тези.
    http://www.hipp.co.uk/products/1_apple_juice_water.html
    http://www.hipp.co.uk/products/1_mixed_juice_500.html
    За запека намери зрели круши или сини сливи и му ги обели и пасирай или едното, или другото, но не заедно при нас вършеха чудеса, тъй като помагат за раздвижване на перисталтиката.
    Успех!

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Нов потребител
    Post Thanks / Like

изцеди сок от ябълка и ако е 30мл./пр,/ добави точно толкова вода! Мисля, че ще успееш да надхитриш мъничето! Все пак нали това е целта!
    А за запек - листо от мушкато в дупето!

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

не!моето стой на етажерката с книги до купчината комикси'smut'.определено не пие вода,но съм чувал за подобни,които пият вода и казват'мама'
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    не!моето стой на етажерката с книги до купчината комикси'smut'.определено не пие вода,но съм чувал за подобни,които пият вода и казват'мама'
    не ,не още ..бе братле тва нещо като "тамагочи" ли е .............ами добре е че технологиите позволяват да се произвежда детска играчка на принципа на прахосмукачките които смучат всичко -цял ден го храниш с сокчета и млекца и като го сиснеш за коремчето да може да повръща малко......да казва мама или тати-гей.........интересно и вълнуващо детство пожелавам на всички ...........

безпристрастна Аватара на misticriver
    Град
    На близо...
    Post Thanks / Like

Моята дъщеря доста късно започна да пие вода. Не се притесняваи, необходимата му течност си я взима с млякото, няма да се обезводни. Що се отнася до запека, опитаи да смениш млякото, например. Има млека които съдържат лаксанти. Или сапунче в дупето...

Senior mortgage adviser Аватара на Lil Wizz
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Моят син не пиеше вода докато стана на година. Първите месеци се мръщеше и плюеше беберона и по-ксно започнах да му смесвам сокчета с вода. от млеката караме само на HIPP защото другите не ги харесвам на вкус.
    Публикуваната информация представлява резултат от проучването или мението на автора и в никакъв случай не е трябва да се смята за даден съвет.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Моята дъщеря пиеше преварена, охладена и малко подсладена вода от първият ден, никакви проблеми не е имала, но въпреки всичко имаше трудности с ходенето по голяма нужда първите 4 месеца. След започването на пюретата и сокчетата при захранването и обаче всичко си дойде на мястото. От тогава не сме имали такива грижи.

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Чайчета на Хип съм купувала от полските магазини. Много са хубави!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ами и ние не пием никаква вода, а когато видим зор с изхождането пюренце от сини сливи действа безотказно или пък каша от овесени ядки - поридж. Една позната пък изцеждаше малко грозде и му даваше и пак имаше ефект.

Старо куче Аватара на elitsa_beykova
    Град
    walthamstow
    Post Thanks / Like

моя син пие вода от 5-тия ден когато се роди,макар че тук ми казаха да му давам само кърма и нищо друго,но аз му я давам за изплакване на устичката след ядене и сега в жегите по-често,започнах да му я давам без захар(защото повечето бебета пият с малко захар),и така си и свикна и вече втори месец пие водата без захар,защото съм чувала,че когато има захар във водата после трудно се отказват от нея)и чай на хипп с лайка,копър и анасон(против колики)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Интересно ми е да чуя вашето мнение
    От svet67 във форум Общ форум
    Отговори: 3
    Последно мнение: 19-05-2008, 22:05
  2. Вашето мнение за тази дейност?
    От сис във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 21-08-2007, 13:01
  3. нужда от вашето мнение
    От iva_kordeva във форум Образование в UK
    Отговори: 3