Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 35
    otkrii.com
    Post Thanks / Like

По подразбиране Почивки в България

Каде е най-добре и най-изгодно да се почива това Лято в България

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Почивки в България

Аз ще почивам извън България.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

just user Аватара на CHEKIST
    Post Thanks / Like

Наи-добре на балкан,Родопите,Стара планина! Морета бол-плажуваш целугодишно .Но понеже става дума за България-на планина е най-готино.Като си помисля,повече от половината свят съм обиколил,а има места в Българските планини,които всеки път ме изумяват! С красота и местно гостоприемство.На времето имаше обиколи 100–те национални обекта към БЧК!!!
    ХЛАДЕН УМ,ЧИСТИ РЬЦЕ,ГОРЕЩО СЬРСЕ!

4. БЛАГОДАРЯ saba, martini thanked for this post
    otkrii.com
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Почивки в България

Какви са тези 100 национални обекта и за колко време могат да се обиколят.
    Тези 100 национални обекта ли си обиколил:
    http://niktravel.com/component/optio...d,320/lang,bg/

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ние ще почиваме на Испания първо и после на Слънчев Бряг и така, докато съберем нови сили за боричкане с капитализма и се завърнем в УК!
    Има да си пея........ "Черно море, много е добре, на морето дупка".......

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

otkrii.com
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Почивки в България

Цитирай Първоначално написано от ElinaT Виж мнението
    Ние ще почиваме на Испания първо и после на Слънчев Бряг и така, докато съберем нови сили за боричкане с капитализма и се завърнем в УК!
    Има да си пея........ "Черно море, много е добре, на морето дупка".......
    Към кой хотел в Слънев Бряг сте се ориентирали?

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Почивки в България

Цитирай Първоначално написано от nikolaikolev Виж мнението
    Към кой хотел в Слънев Бряг сте се ориентирали?
    Понеже имаме малко дете гледахме да е удобен, добър и със забавления и за малкото човече, така че ще сме в ето този, казва се Victoria Palace Hotel ето линк да го погледнеш: http://www.youtube.com/watch?v=Mj5gOii4SSs
    Има ревюта за състоянието на хотела ето тук:http://www.holidaywatchdog.com/2987-...ay-Review.html
    От брат ми знам, че е много добър особено, ако сте с деца. Като се върнем ще разказвам дали е оправдало средствата и е било каквото очаквахме.

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Naughty But Nice Аватара на Poplar
    Post Thanks / Like

Абе хора, питайте преди да си запазвате хотели като Victoria Palace на Слънчев бряг или още известен като Pot Palace. Като отидете ще разберете защо му се вика Pot Palace. Това е хотел, където само можеш да се нервиш и нищо друго - ако това е идеята за "забавление" за вас - добре! Забавления за деца няма никакви точно в хотела, нито пък наоколо. Освен това имате ли идея какво става на Слънчев бряг тази година - само престъпонсот и нищо друго. Казвам го от личен и пресен опит. Ако имате възможност за нещо друго - не се колебайте, а сменяйте дестинацията - или Северно черноморие или по на Юг

10. БЛАГОДАРЯ Charlotte thanked for this post
    sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

Абсол#тно съм съгласна с мнението на Poplar. Пари да ми дават не бих отишла на почивка на Слънчев бряг - прекалено много хотели, сгъчкани един до друг, и на централната алея е много претрупано, за мен това със сигурност не би било почивка. Аз предпочитам по-малко известните местенца, които за съжаление намаляват с всяка изминала година.
    Последно редактирано от Charlotte : 05-06-2008 на 13:36
    Wild is the wind

12. БЛАГОДАРЯ saba, slav4o1 thanked for this post
    Напреднал
    Град
    у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CHEKIST Виж мнението
    Наи-добре на балкан,Родопите,Стара планина! Морета бол-плажуваш целугодишно .Но понеже става дума за България-на планина е най-готино.Като си помисля,повече от половината свят съм обиколил,а има места в Българските планини,които всеки път ме изумяват! С красота и местно гостоприемство.На времето имаше обиколи 100–те национални обекта към БЧК!!!

да, където и на планина да идеш, няма да сбъркаш.

Морето в БГ е пълно лай.но, даже вече е и пълно С лай.но.
    Справка, плажа във Варна, кедето на водата й нямало нищо, освен, че фекалните стрептококи били няколко пъти над нормата.
    ^това е мнението от официалния анализ на ХЕЙ.

otkrii.com
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от t0987 Виж мнението
    Справка, плажа във Варна, кедето на водата й нямало нищо, освен, че фекалните стрептококи били няколко пъти над нормата.
    хе хе хе това за варна си е вярно обаче там винаги си е било така.
    Иначе има много добри места по морето кадето си заслужава да прекараш лятото и е чисто, като царево и синеморец например.
    Иначе комбинация лято и море ми допада доста повече от колкото лято и планина. Планината е повече полетно есенно зимен вариант.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Почивки в България

Цитирай Първоначално написано от nikolaikolev Виж мнението
    хе хе хе това за варна си е вярно обаче там винаги си е било така.
    .
    Не е било винаги така, по време на комунизма плажовете се чистеха, имаше и такса май. Сега според мен трябва да е по същия начин и да се стопанисват дали от държавата, дали от частна фирма, но да има такси, за да се поддържа чистота и хигиена, да се построят душове, съблекални, тоалетни. А сега цялата селяния от България като се изсипе на централния плаж и гледай какво става. На него плаж не съм ходила от години. Жалка картинка. Вместо да си пазим природата, да развиваме туризма, точно обратното се прави. За съжаление и около Варна почти не останаха хубави непокътнати плажове, най-чисто е на Паша Дере, Фичоза и Златни пясъци.
    Wild is the wind

Старо куче Аватара на kekata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

да, има добри места - почти диви все още... просто трябва да потърси човек. Слънчев бряг обаче в никакъв случай - по-добре Албена или Златни.. Все пак зависи и какво търси човек, ако иска хора край себе си едно, ако иска спокойствие - съвсем различно

Нов потребител Аватара на mitkobg
    Град
    Northern ireland
    Post Thanks / Like

Най-добрите плажове са си по къмпингите.Чисто ,евтино и спокойно.Няма проблем с паркирането ако си с кола,няма нерви с настаняването,щото сам си го организираш. А има и по-добар вариант от кампинг :необитаемите плажове далеч от курортите.Единствения минус за дамите е че не вигани има топла вода,а те са си доста докачливи на тази тема!!!

рицар без броня Аватара на MarkoToTeV
    Post Thanks / Like

… А сега цялата селяния от България като се изсипе на централния плаж и гледай какво става. …
    Айде пак ‘селенията’ виновна. Проблема на Варна (както на всяко крайбрежно селище) е че тръбите на фекалната systemи си отиват директно в морето. И когато тръбите са стари, не на необходимата дълбочина, с необходимото качество и на необходимото оцояние от плажната ивица гледай (и мириши) за какво става въпрос.
    Преди време една от тия тръби (северно от Офицерския плаж) се беше спъкъла и можете да си представите какво се стичаше по плажа.

И после от какво нивото на фекалните стрептококи било няколко пъти над нормата. Ами сигурно трябва да е от фекалиите на цяла Варна, идващи от фекална systemа, състоянието на която е последна грижа на ‘селяните’ управляващи държавата и в частност Варна.

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от MarkoToTeV Виж мнението
    Айде пак ‘селенията’ виновна.
    ОК. Замени думата 'селяния' с 'хора без елементарно възпитание' тогава. За мен 'селяния' и 'селяндур' /не селянин!/ е човек без възпитание, който изхвърля всичките си буклуци на пясъка, превръзки в морето, който дъни чалгата на поразия, без да го интересува дали пречи на околните и т.н., няма какво да навлизам в повече подробности. И това го правят масово хората по плажовете. Ако ти в това не виждаш проблем, си е твое право да мислиш по този начин. За мен е проблем и това, наред с всички останали неща. Според мен ако хората започнат повече да уважават обществените места и пазят чистота, може би и управляващите ще се сетят да оправят проблеми, които се влачат от години. Това си е мое мнение, не ангажирам никого с него. Освен това в една друга подобна тема, вече писах какви още други проблеми съществуват по българското ни черноморие и безхаберието на политиците, не виждам нужда да пиша отново и отново едно и също. Проблеми има. Не само в туризма, но в селското ни стопанство и т.н.. Докато не се сменят управляващите и не намалее тази корупция, която се шири, не виждам кога ще се оправи положението. За съжаление.
    Последно редактирано от Charlotte : 06-06-2008 на 13:00
    Wild is the wind

20. БЛАГОДАРЯ MarkoToTeV thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Курорта Рибарица, област Ловеч.Красиво е и е според джоба на всеки.Както можете да изберете скъп и луксозен хотел,така можете да изберете и нещо по-семпло или да си вземете вила под наем.Топли дни и прохладни вечери с множество заведения,ресторанти и дискотеки.В полите на Стара планина това си е райско кътче и е перфектно за почивка, ако сте избрали планината за вашата почивка.Има и богато историческо наследство и множество места, които можете да посетите в околностите като Гложенския манастир, Водопада в гр.Тетевен - част от еко пътека, местноста Костина където е убит Г.Бенковски и още много такива крастиви кътчета.Традиционната кухня е част от "забележителностите"

22. БЛАГОДАРЯ Charlotte, TheMagpie, priestess, Constantine thanked for this post
    Усмихвай се по-често! Аватара на slanchece
    Град
    London
    Post Thanks / Like

за мен винаги е удоволствие да посещавам Несебър.Обичам този град.Последно бях там преди 2 год. в страхотно малко хотелче/води се квартира/.Малка,нова сграда.Само 4 са стаите под наем.Големи,хубаво,луксозно обзаведени,с климатик,тераса,кабелна...голчмо хубаво легло,с хладилник...т.н.Банята и тоалетната също перфектни.Красота.Имахме си басейн,само за тези 4 стаи хората с шезлонги по 2 на стая.Беше по 60 или 70 на ден за двама.Перфектно.Пак бих отишла там.

п.с
    От миналата година решихме да пообиколим света.Бяхме на Канарските острови-Фуертевентура/най-големият/.Тази година ще ходим до Карибските острови-Куба,очаквам да е много хубаво......ех.......нямам търпение

blessed Аватара на the light
    Post Thanks / Like

Ривиерата, Златни пясъци, хотел Империал
    http://www.rivierabulgaria.com/?dejstvie=imperial

Напреднал Аватара на balky
    Post Thanks / Like

някои знае ли дали комплекс Емералд на Равда е пуснат?

Напреднал
    Post Thanks / Like

ЕЛЕНИТЕ .Всички пакети за там са all inclusive,като освен всичко друго включва и ползване на Аква парк, детска градина и ежедневна анимация за гостите на курорта.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от slanchece Виж мнението
    за мен винаги е удоволствие да посещавам Несебър.Обичам този град.Последно бях там преди 2 год. в страхотно малко хотелче/води се квартира/.Малка,нова сграда.Само 4 са стаите под наем.Големи,хубаво,луксозно обзаведени,с климатик,тераса,кабелна...голчмо хубаво легло,с хладилник...т.н.Банята и тоалетната също перфектни.Красота.Имахме си басейн,само за тези 4 стаи хората с шезлонги по 2 на стая.Беше по 60 или 70 на ден за двама.Перфектно.Пак бих отишла там.

п.с
    От миналата година решихме да пообиколим света.Бяхме на Канарските острови-Фуертевентура/най-големият/.Тази година ще ходим до Карибските острови-Куба,очаквам да е много хубаво......ех.......нямам търпение
    Дай координати за Несебър, де?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Poplar Виж мнението
    Абе хора, питайте преди да си запазвате хотели като Victoria Palace на Слънчев бряг или още известен като Pot Palace. Като отидете ще разберете защо му се вика Pot Palace. Това е хотел, където само можеш да се нервиш и нищо друго - ако това е идеята за "забавление" за вас - добре! Забавления за деца няма никакви точно в хотела, нито пък наоколо. Освен това имате ли идея какво става на Слънчев бряг тази година - само престъпонсот и нищо друго. Казвам го от личен и пресен опит. Ако имате възможност за нещо друго - не се колебайте, а сменяйте дестинацията - или Северно черноморие или по на Юг
    и защо така?би ли дал примери?за престъпноста...ми те на изток от пазарджик всички са такива...иначе ти остра хотела но един свестен пример не даде...то и аз ако съм *****,ще говора,че жените са курви...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

рицар без броня Аватара на MarkoToTeV
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Charlotte Виж мнението
    ОК. Замени думата 'селяния' с 'хора без елементарно възпитание' тогава. За мен 'селяния' и 'селяндур' /не селянин!/ е човек без възпитание, който изхвърля всичките си буклуци на пясъка, превръзки в морето, който дъни чалгата на поразия, без да го интересува дали пречи на околните и т.н., няма какво да навлизам в повече подробности. И това го правят масово хората по плажовете. Ако ти в това не виждаш проблем, си е твое право да мислиш по този начин. За мен е проблем и това, наред с всички останали неща. Според мен ако хората започнат повече да уважават обществените места и пазят чистота, може би и управляващите ще се сетят да оправят проблеми, които се влачат от години. Това си е мое мнение, не ангажирам никого с него. Освен това в една друга подобна тема, вече писах какви още други проблеми съществуват по българското ни черноморие и безхаберието на политиците, не виждам нужда да пиша отново и отново едно и също. Проблеми има. Не само в туризма, но в селското ни стопанство и т.н.. Докато не се сменят управляващите и не намалее тази корупция, която се шири, не виждам кога ще се оправи положението. За съжаление.
    Шарлотка, защо ми се струва че отново си взела моя коментар като преднамерено зaяждане и накърняване на личното ти его, а не като коментар на два много значими проблема.

1.) Нито селянин, нито ‘селяния’, нито дори ‘селяндур’ НЕ МОЖЕ да се отъждествява с
    ‘хора без елементарно възпитание’, ‘простотия’, ‘неграмотност’ и всичко друго, което се опитват да вменяват на една социална група от българския народ на която единствено дължим признателност.
    Има хора на които и много дълго да им се обeсниява защо дължим признателност и защо е грозно да се използват подобни внушения, много трудно ще го разберат (поради собствената си ограниченост). Ще се радвам да не си между тях.

2.) Сегашното състояние на Варненския плаж, не е основно в resultat на немарливи повлекани които заравят използвани превръзки в пясъка и всякакви други ‘хора без елементарно възпитание’, а от проблема които съм посочил. В случая най-лошото е че лошата фекално-отделителна система на Варна не е единствената причина за съсипването на Варненския плаж.

А разбира се че съм съгласен със това което си отбелязала за немарливците, а и за тия които са отговорни за състоинието (в частност) на Варненския плаж.

Та след като и двамата претендираме че ни е грижа за Вaрнеския плаж, няма ли да е по-добре да заговорим на един и същи език поне като говорим за основния проблем – състоянието на Вaрненския плаж (а и не само него).
    (Пък е и по-добре за атмосферата във форума.)

30. БЛАГОДАРЯ Charlotte thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от MarkoToTeV Виж мнението
    Шарлотка, защо ми се струва че отново си взела моя коментар като преднамерено зaяждане и накърняване на личното ти его, а не като коментар на два много значими проблема.

Та след като и двамата претендираме че ни е грижа за Вaрнеския плаж, няма ли да е по-добре да заговорим на един и същи език поне като говорим за основния проблем – състоянието на Вaрненския плаж (а и не само него).
    (Пък е и по-добре за атмосферата във форума.)
    Къде видя, че съм го приела за заяждане и за накърняване на собственото ми его??? Мислех, че водим диалог и просто дообясних мнението си по-горе, че проблеми има, както в макро, така и в микро аспект. Съгласна съм с твоето мнение за безхаберието и наглостта на политиците ни и мисля, че говорим на един и същ език. Пък вече аз как си дефинирам понятие, социални групи и т.н., си е мой начин на разбиране, нали така?

Дано се оправят нещата наистина, и на мен ми е тъжно за всичко, което се случва с природата и ресурсите ни в Бг. (((
    Wild is the wind

32. БЛАГОДАРЯ MarkoToTeV thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нов подфорум за информация за почивки...
    От lordm във форум Holiday Destinations ревюта и полезно инфо
    Отговори: 16
    Последно мнение: 09-06-2012, 17:50
  2. Почивки в България
    От nikolaikolev във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 34
    Последно мнение: 09-08-2010, 22:30
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 28-11-2007, 18:55
  4. Помогнете на лаик
    От orkud във форум Registration Certificates
    Отговори: 5