Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Genuine Bulgarian Аватара на svet67
    Град
    Warrington - Пловдив
    Post Thanks / Like

По подразбиране Пак относно образованието...

Какво мислите за образованието в UK ( не вишето) и дисциплината в училищата в UK.
    Къде е по-добро според вас?
    Последно редактирано от svet67 : 10-05-2008 на 10:40 Причина: Неточна формулировка
    “Any time anyone does something good, or tries to do something positive, the world shifts ever so slightly towards love and towards goodness.” Michael Stipe

glamorous Аватара на fancy_bird
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Признаване на диплома след едногодишно обучение в Англия

гледам, че на 100 места си пусна темата
    дано се намери някой да ти отговори, но едва ли ще има много, които са се върнали в БГ и знаят как точно стоят нещата. моят съвет е да си избереш училище, напиши го в google. вече почти всички училища имат сайтове и пиши директно на училището. може и да ти отговорят как стоят нещата. някак си обаче не ми се вярва да има някакви големи проблеми със записването в бг училище, освен да искат да държи някакви приравнителни изпити да видят дали нивото му отговаря за седмокласник. най вероятно най-труден такъв изпит би бил по бг език и литература..
    но както казвам това са само предположения. дано някой минал по този път да може да то отговори.
    успех ти желая
    No one can go back and make a brand new start,anyone can strart from now and make a brand new ending..

3. БЛАГОДАРЯ svet67 thanked for this post
    glamorous Аватара на fancy_bird
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Признаване на диплома след едногодишно обучение в Англия

аз чак сега виждам че пише едногодишно обучение... изобщо при това положение мисля че няма да има никакви кой знае какви проблеми, дори и с приравнителните изпити, ще трябва да понаучи материала, който е изпуснал и на който не е научен в Англия, като например по бг език. но да правят някакви големи проблеми и да се правят на интересни не вярвам, защото то вече толкова училища закриват поради липса на ученици... та да откажат сега д аго вземат е абсурд. друг е въпросът, че изпитите които евентуално ще го накарат да държи, ако ги дадат на другите, с които ще бъде в един клас ми е любопитно колко от тях ще ги издържат успешно... ама това е положението.. то бг образовяанието според мен заникъде не е вече, ама нейсе..
    дано се разминете с малко мъки и зубрене
    No one can go back and make a brand new start,anyone can strart from now and make a brand new ending..

5. БЛАГОДАРЯ svet67 thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 2
    Последно мнение: 21-04-2015, 21:43
  2. Признаване на диплома
    От ZAPRINSKI във форум Образование в UK
    Отговори: 7
    Последно мнение: 15-06-2013, 20:11
  3. Сайт/ове за проверка за признаване на диплома?
    От eng във форум Образование в UK
    Отговори: 14
    Последно мнение: 26-10-2010, 20:40
  4. Отговори: 1
    Последно мнение: 04-12-2009, 13:00
  5. какви са новостите за признаване на бг диплома
    От ivo1981 във форум Правни въпроси
    Отговори: 3
    Последно мнение: 03-03-2007, 18:49

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми