Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 22 от общо 22
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ученици бият учителка в час по английски

http://www.youtube.com/watch?v=vVvstlQIQNc
    Едно време нас ни биеха, а сега какво става.....
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ученици бият учителка в час по английски

Безобразие...
    В Абсурдистан е пълно с Келеши от Гаменски произход...
    Вероятното "наказание" за провинилите се ще са няколко 6, за да не "притесняват" повече госпожата...
    Малоумни неща от малоумни хора в малоумна държава...

п.с. Някой, някъде, някога търсеше светлинка в тунела...?

essex girl Аватара на Dixie Dot
    Град
    Wickford,Essex
    Post Thanks / Like

абсолютни дебили!!!стана ми кофти за момичето и откъде го изкара това търпение,не знам.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ученици бият учителка в час по английски

Жалко е, много е жалко.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

ми селяни...като им слушам пловдивския акцент...там е така...що на мен не се отвориха така навремето,за да тръцкат още!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Mysterious Аватара на Unknown_lady
    Град
    somewhere
    Post Thanks / Like

А видяхте ли баща му как си го защитаваше келешчето - щял да съди учителката, то горкото не било виновно, само се отбранявало и така се е притеснило, че чак синузита му се обострил и сега лежи болничко в къщи...

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Ученици бият учителка в час по английски

Цитирай Първоначално написано от kev Виж мнението
    Безобразие...
    В Абсурдистан е пълно с Келеши от Гаменски произход...
    Вероятното "наказание" за провинилите се ще са няколко 6, за да не "притесняват" повече госпожата...
    Малоумни неща от малоумни хора в малоумна държава...

п.с. Някой, някъде, някога търсеше светлинка в тунела...?
    бе ноо насереозно го приемаш!не мислиш ли,че учителката може да е ученичка от класа и видеото да е направено в междучасието?
    по–спокойно!от нерви ке ти погине лепоту!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Напреднал Аватара на ysmivkata
    Post Thanks / Like

За мен това си е наистина сериозно.... за вас незнам.. Тези дни постоянно говорят по новините за това.Мисля,че казаха че учителката ще я уволнят,а момчетата са с последно предупреждение за изключване.Не искам да живея в такава държава....

Една от Тях Аватара на svetlito
    Град
    Cheshire
    Post Thanks / Like

Гледам и не мога да повярвам на случващото се. Как е възможно такова отношение в училище. Ужас!
    Thousands of years ago cats were worshipped as Gods.
    Cats have never forgotten this!

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Ами тук имаше дело за изнасилване на учителка ученик е заплашил с химиклалка насочена към окото и е изнасилил , а останлите ученици гледали и даже снимали на мобилните си, това е преди 3 - 4 години и учитлеката го доказа с видеото което учениците заснели за удоволствие
    Последно редактирано от martini : 11-04-2008 на 23:11
    © ®

Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Re: Ученици бият учителка в час по английски

Цитирай Първоначално написано от southern softie Виж мнението
    бе ноо насереозно го приемаш!не мислиш ли,че учителката може да е ученичка от класа и видеото да е направено в междучасието?
    по–спокойно!от нерви ке ти погине лепоту!
    Ами точно, защото преди това са ги подценявали тези ситуации, затова се е стигнало до тук. Никой не ги и взимал на сериозни и виж накъде вървят нещата.
    Да вземат да направят образованието в БГ по желание и такива индивиди да изхвърчат, като не им е кеф и не е фЙешън да се ходи на даскало, да си стоят у тях или да ходят на пиацата.

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Дано да го направят това което са го писали

http://dnes.dir.bg/2008/04/11/news2881232.html
    © ®

13. БЛАГОДАРЯ Staki thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Ученици бият учителка в час по английски

Цитирай Първоначално написано от martini Виж мнението
    Дано да го направят това което са го писали

http://dnes.dir.bg/2008/04/11/news2881232.html
    Повдига ми се от подобна безгръбначност:
    На педагогически съвет късно в четвъртък бе решено двамата ученици да бъдат наказани с последно предупреждение за изключване, съобщиха от гимназията.
    Кво последно предупреждение, бе??? Ще ги чакат да убият, ли какво??? И това са също учители, които са взимали решение... Сакън да не ги преместят в друго училище, горките дечица...
    Думи нямам. Що ли не ми се вярва да ги осъдят...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Напреднал Аватара на SvetlaS
    Post Thanks / Like

Радвам се, че поне тук има хора, които са на страната на учителката. Съчувствам й от цялото си сърце, защото знам какъв кошмар е да се опиташ да преподаваш в такъв клас.
    Аз доскоро също бях учителка и просто ви е бедна фантазията какви хулигани се оформят. Толкова права им дадоха на учениците, а учителите с вързани ръце - нямат право да наказват по никакъв начин (имам предвид административен), пък да не говорим за нещо по-физическо, като например дневник по нечия кратуна.
    Много ми беше чудно, че цели два месеца учителите стачкуваха и искаха по-голямо възнаграждение, а никой не се сети да каже какъв ад е да влезеш в клас, пълен с непукисти и незаинтересувани ученици; където на всеки чин има пакет цигари и до него последна марка мобилен; за коконите задължително едната част трябва да е огледална, за да се възхищават на себе си през часа.
    Веднъж не ми издържаха нервите и ги питах - Защо изобщо идвате на училище?
    Отговорът беше - Ако не пишеха отсъствия, нямаше изобщо да си правим труда.
    И това в езикова гимназия.

Напреднал Аватара на АНЯ
    Post Thanks / Like

Скъпи съфорумци,нищо в държавата ни не работи това е факт.Просто всичко е на самотек.Не знам докъде ще стигнем но наистина крайно време е някой да хване юздите но не виждам кой.Винаги съм казвала че образованието е един много много важен фактор,но трябва и родителите да следят развитието възпитанието на собственото си дете.Иначе неминуемо се стига до това положение.За мен реакцията на бащата беше абсолютно неадекватна.Така и не разбрах защо ще уволняват учителката.Пфуу тъпотия до шия.

АНЯ

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от southern softie Виж мнението
    ми селяни...като им слушам пловдивския акцент...там е така...що на мен не се отвориха така навремето,за да тръцкат още!
    Ей селски ти телевизия не гледаш ли ,кво веднага обвиняваш че били от Пловдив,не гледаш ли че са от шопско училище!!! Ама веднага да треснеш коментарче а?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Съседката ни е учителка.Такива неща ни е разказвала,че направо не е за вярване- заплашвана е с бой, замервана е в час с най-различни предмети. Миналата година някой беше изсипал урина върху нея,нейн колега бил проследен до вкъщи и колата му на другия ден се оказала със счупени стъкла. И още много други неща...Тя и нейни колеги са се оплaквали от ученици и тяхното поведение, но никoй не го интересува- учениците имат права, но не и задължения.
    Същото става и тук, но някак си на никoй не му прави впечатление.

reality is dreaming Аватара на Kamen
    Post Thanks / Like

Като казваш 'тук', надявам се нямаш предвид Англия, а клипчето. Защото ако имаш предвид Англия - не мога да се съглася с теб.
    Ever tried? Ever failed? No matter. Try again! Fail again! Fail better!

It's the way we see the world!
    http://www.youtube.com/watch?v=eChdxmjHoMw

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Има доста различни версии на това, което действително се е случило в онази професионална гимназия - където децата би трябвало да се стремят да овладяват професия... Май не се отрича, че въпросната учителка е имала големи проблеми с овладяването на дисциплината в този клас, дори колегите й не са единодушни по повод инцидента. Личното ми мнение е, че ако някой стигне дотам, ученици да се подиграват с него и да го унижават, е по-добре да не работи като учител изобщо. За съжаление, учителят в много случаи е оставен сам срещу хулиганите, законово наистина няма много права, а и ако ръководството на училището и колегите му не работят като екип, изобщо нищо не става.

И аз съм работила като учителка и знам, че има начин да се покаже на учениците, докъде стигат границите на позволеното и след коя черта вече последствията за тях ще са неприятни, независимо дали са одобрени от закона. Първото нещо, според мен, е да им бъде показано, че учителят и учениците не са от двете страни на барикадата. Всъщност учениците са дошли доброволно на училище, за да се учат, или най-малкото да преминават от клас в клас, а учителите са там, за да им помагат. Т.е. отговорността за това е изцяло на учениците, и двете страни е най-добре да са в партньорство, иначе неприятните последици са неизбежни - за учениците. Когато това се уточни, базата е поставена и всеки си знае задълженията и правата, нуждата от войни отпада.

Въпросната учителка явно не се е справила с тази предварителна постановка, но това не оправдава учениците по никакъв начин. Според мен, трябва да бъдат изключени от въпросното училище и преместени в обикновено незабавно. Дали ще бъдат осъдени, е съвсем друг въпрос, но трябва да бъде абсолютно ясно, че подобно поведение няма да бъде толерирано, независимо какви са причините му.

Камене, и аз не мислех, че подобни неща могат да се случат на Острова, ама не било така. Случайно преди време присъствах на една предизборна среща, където една кандидатка беше учителка и един от въпросите беше какво се прави, за да се предотврати abuse срещу учителите, за свалянето на стреса в учителските среди и други такива. Тя почна нещо да мрънка за родителското отношение, което изглеждаше също като на родителите на тия двамата юнака...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

21. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    reality is dreaming Аватара на Kamen
    Post Thanks / Like

Лошото отношение не можеш го спря никъде. Но тук системата в училищата е много по-строга и не толерира, ама изобщо, лошо поведение към преподаватели или staff във въпросното училище. Няма такива обмисляния и не знам си кво, направо те пращат да си ходиш. И учениците малко или много това им е ясно. Пък и тук родителите си го отнасят, ако детето им няма години и се държи лошо или не ходи на училище.
    Ever tried? Ever failed? No matter. Try again! Fail again! Fail better!

It's the way we see the world!
    http://www.youtube.com/watch?v=eChdxmjHoMw

23. БЛАГОДАРЯ Мила, emodonkov thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Знам какво е да ти липсва подкрепа от колеги, аз работех в столично 145 СОУ със спортни паралелки. Сложиха ми седми часове, които никой не посещаваше, а ако дойдеше някой, изпросваше хубава оценка -5,6-или ме заплашваше с бой. Оплаках се, но директорката не извика родителите, няма и психолог.
    Напуснах, защото с 300 лв. заплата нямах пари за антидепресанти.

charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Препоръчайте добра учителка по Английски език
    От odb36 във форум Изучаване на английски
    Отговори: 0
    Последно мнение: 09-03-2014, 16:19
  2. Отговори: 7
    Последно мнение: 27-08-2012, 03:32
  3. Полицаите бият най-много роми
    От jacko6 във форум Общ форум
    Отговори: 31
    Последно мнение: 13-03-2011, 16:28
  4. Цигани бият полицаи и българи