Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 24 от 29 ПървиПърви ... 142223242526 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 576 до 600 от общо 710
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    На канарчето мед му капе на душичката.
    Да супер ми е . Борката ще го съсипе този паунд . Фиестите наближават

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Гастарбайтерите ще се приберат добре, но къде да идат? Повечето вече криволяво са свикнали с Великобритания и с английския, никъде другаде не можеш да се впишеш така лесно освен тук.
    Да бе УК е единственото място на света . При 1.85 лева за паунд и ти ще събереш багажа

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Кой каквото и да ти говори всичко е на лична основа, почти всички революционери и основоположници на Брекзит имат жени европейки или са свързани с ЕС по някакъв начин, Борис след 25 години брак, реши, че е твърде чаровен и, че ще може да се забавлява като тинейджър понесен на гребена на вълната на славата. Ако не издаде стихосбирка на тема брекзит не го признавам. Якоб е друга бира, леко мракобесен и съм 99% сигурна, че е със секшуъл дайвъртити.
    Една снимка от Съннито
    Абе сара, вземи пиши на английски, дайвърсити много смешно си го написала.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Да супер ми е . Борката ще го съсипе този паунд . Фиестите наближават
    Да приемем, че чисто хипотетично наистина се задава криза и срив на паунда.

Ти какво ще спечелиш от цялата работа? Абсолютно нищо - при нисък паунд и икономическа криза, която да удари по джоба на хората ще секнат британските туристи за следващото лято и ти ще умреш от глад като улично псе.
    Няма да има и кого да напсуваш в Съни Бийч юли месец 2020.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението

Ти какво ще спечелиш от цялата работа? Абсолютно нищо - при нисък паунд и икономическа криза, която да удари по джоба на хората ще секнат британските туристи за следващото лято и ти ще умреш от глад като улично псе.
    Какво ще спели? ще си купува телефони и коли за без пари
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз не печеля от слънчев бряг . Аз си взех този апартамент там за лично ползване . А печалбата ми е огромна , но няма как да ме разбереш . Обиколил съм Италия Испания , Флорида УСА , но такъв климат като нашето черноморие няма . Тук е раят на земята . Моралното удоволствие е най великото . 1.85 лева за паунд . Незавiсима шотландия и обединена ирландия . Но да се насладим на Борката . Всичко трябва да се случва бавно и красиво
    Последно редактирано от kanarinapred : 12-08-2019 на 21:24

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Точно в Бургас е най-гадният климат лятото. Горещо и супер задушно. Как издържаш не знам

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Борис Джонсън и Доналд Тръмп обсъдиха брекзит по телефона
    [!] http://btvnovinite.bg/article/svetut...-telefona.html [!]
    Браво на янките.

Доналд и Щатите стоят плътно зад UK. Никой няма да допусне Брекзит да не е success story.

Post Thanks / Like

Точно в Бургас е най-гадният климат лятото. Горещо и супер задушно. Как издържаш не знам
    Задушно, ама си гледа п..те с поличките, а не някакви 120 килограмови подобия на жени с клинове и чадъри.
    Пича си бръмчи по слънчака и несебър, а тебе те вали дъждът.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Тебе може и да те вали, но аз последните 3 седмици бях извън UK и седмица при канарчето на Черноморието. Ти за 20 дена отпуск си чувал само по филмите.

Да ви кажа, не харесвам влагата, но между адската жега и прохладното време избирам второто. Британското лято си е супер.
    В България цените са по-високи от половин UK. Качеството на заведенията е паднало, обслужването също. Храната е фифти-фифти.

Post Thanks / Like

Тебе може и да те вали, но аз последните 3 седмици бях извън UK и седмица при канарчето на Черноморието. Ти за 20 дена отпуск си чувал само по филмите.

Да ви кажа, не харесвам влагата, но между адската жега и прохладното време избирам второто. Британското лято си е супер.
    В България цените са по-високи от половин UK. Качеството на заведенията е паднало, обслужването също. Храната е фифти-фифти.
    Сигурен ли си? всяко лято излизам за повече от месец отпуска, само първата година като пристигнах бях за 2 седмици лятото.

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Абе сара, вземи пиши на английски, дайвърсити много смешно си го написала.
    Сега го видях.

аз намирам, че качеството от година на година се вдига, има много хубави заведения и храна, много повече са от УК за това има и доста боклучави. И за обслужването, намирам, че се променя към добро от година на година, мен е обслужват добре, а ти ако си някой киселяк може и да имаш проблеми.

Старо куче
    Post Thanks / Like

В флорида е адска жега и влага . В Турция и Гърция супер влага и адска жега през август

Старо куче
    Post Thanks / Like

Браво на янките.

Доналд и Щатите стоят плътно зад UK. Никой няма да допусне Брекзит да не е success story.
    Сега американските лихвари ще приватизират Енеичес след брексит без сделка . Обединеното кралство си заминава в небитието . Целта на американците е да раздробят кралството и да го отслабят и да го поставят в васална позиция . Да привтизират изгодно . At the ICE desk at Heathrow airport on Tuesday morning, was quoted £117 for buying €100 – making each pound worth just 85 euro cents. честито на всички брекситари и това е само началото . Не ми се мисли Борката като извади на хелоин УК без сделка
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-08-2019 на 07:13

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Това ти обяснявам, ако ЕС позволи UK да си тръгне без сделка и да се сгромоляса, янките ще ударят една братска десница на Обединеното Кралство. Доналд Тръмп е британофил и иска силни икономически и културни връзки между двете страни.
    Хайде сега едно търговско споразумение в следващите 2 месеца и в Брюксел ще се озъбят.
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки 180919-Trade-Deal-1024x576-701x394.jpg  

Post Thanks / Like

Мейт, брат, не искам да се заяждам, ама колкото и да е хубаво лятото, идея си нямам къде бих отишъл да почивам в Англия. Тука ходят на каравани, мойте уважения, но за мен това е някаква тъпня, да не говорим, че морето не става за къпане. Другият вариант е да отида в някой град, където не съм бил, ама тука всички градове ми изглеждат еднообразни, сигурно може да се види някой музей или паметник, но мен честно британската история слабо ме вълнува.
    Тая година бях на Иракли с една п..ка, такъв рай беше, голям плаж и накрая празно, жив човек няма,като се осамотихме...смятай, че все едно бях в рая. Топло време, водата чиста, като чайче. Вечерта с колата, кеф ти слънчака, несебър, обзор, кръчми, народ , абе супер си е
    Последно редактирано от dimi_m : 13-08-2019 на 09:29

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това ти обяснявам, ако ЕС позволи UK да си тръгне без сделка и да се сгромоляса, янките ще ударят една братска десница на Обединеното Кралство. Доналд Тръмп е британофил и иска силни икономически и културни връзки между двете страни.
    Хайде сега едно търговско споразумение в следващите 2 месеца и в Брюксел ще се озъбят.
    Три години писа глупости как УК ще спечели от брексит . Паунда нямало да падне . Глобал бритън и тем подобни глупости . Двама етнически чужденци разбиха УК . Борис дядо му по бащина линия чистокръвен турчин . Фамилията Фарадж са с сирийски корени . Министъра на финансите баща му и майка му пакистанци . Обединеното кралство е един разграден двор , които ще се разпадне на части и ще стане протекторат на американските евреи . Доналд Тръмп си точи забките неговите хора да приватизират енеичес . Край с безплатното здравеопазване в Ук . Да ви е честит брексит и паунд 1.85 . Опашките по митниците и скъпата храна в Азда
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-08-2019 на 09:43

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Мейт, брат, не искам да се заяждам, ама колкото и да е хубаво лятото, идея си нямам къде бих отишъл да почивам в Англия. Тука ходят на каравани, мойте уважения, но за мен това е някаква тъпня, да не говорим, че морето не става за къпане. Другият вариант е да отида в някой град, където не съм бил, ама тука всички градове ми изглеждат еднообразни, сигурно може да се види някой музей или паметник, но мен честно британската история слабо ме вълнува.
    Тая година бях на Иракли с една п..ка, такъв рай беше, голям плаж и накрая празно, жив човек няма,като се осамотихме...смятай, че все едно бях в рая. Топло време, водата чиста, като чайче. Вечерта с колата, кеф ти слънчака, несебър, обзор, кръчми, народ , абе супер си е
    Кой те кара да почиваш в Англия? Ясно е, че UK не е подходяща за такъв тип туризъм през по-голямата част от времето.
    България е по-добра туристическа дестинация като цяло, това е ясно.
    Аз за друго говоря обаче. Ако работиш в България лятото, то ще плачеш за британското лято. В България и на сянка да оставиш колата после вътре е като в чайник, в Англия това го няма. Не можеш да заспиш, ако не е вкючен климатика, в 1 след полунощ е 26 градуса, докато в UK спиш като къпано бебе.
    В България като изведеш мацка на някое ресторантче с лятна градина ще я изядат комарите, в UK няма такава опасност.
    Ти отиваш в България като турист, а в UK си на работа, нормално да си почиваш повече и да ти харесва в БГ.

България не е само Съни Бийч и Несебър обаче, пробвай да идеш на друго място - Св. Константин и Елена, Русалка, Бяла. Дюни, Синеморец. Избор голям. Всяка година на Слънчев бряг не ти ли писва?

Post Thanks / Like

Кой те кара да почиваш в Англия? Ясно е, че UK не е подходяща за такъв тип туризъм през по-голямата част от времето.
    Аз за друго говоря обаче. Ако работиш в България лятото, то ще плачеш за британското лято. В България и на сянка да оставиш колата после вътре е като в чайник, в Англия това го няма. Не можеш да заспиш, ако не е вкючен климатика, в 1 след полунощ е 26 градуса, докато в UK спиш като къпано бебе.
    В България като изведеш мацка на някое ресторантче с лятна градина ще я изядат комарите, в UK няма такава опасност.

България не е само Съни Бийч и Несебър обаче, пробвай да идеш на друго място - Св. Константин и Елена, Русалка, Бяла. Дюни, Синеморец. Избор голям. Всяка година на Слънчев бряг не ти ли писва?
    Брат стига бе, всяка вечер бяхме в различни кръчми, не си спомням да са ни яли комари. То сигурно има кръчми с комари,но сигурно са някакви пропаднали.
    Св Елена и Константин, беше едно време Дружба, ако не се лъжа. Мисля да отида другата година, едно време като дете нашите са ни водили с сестра ми в станцията на политбюро или антифашисткият съюз,не си спомням, имаше една голяма бариера и не пускаха всеки, спомням си, че имаше малко повече екстри от тия преди бариерата . Искам да видя какво е останало сега
    Последно редактирано от dimi_m : 13-08-2019 на 09:53

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти отиваш в България като турист, а в UK си на работа, нормално да си почиваш повече и да ти харесва в БГ.

Обиколил съм цяла европа и северна америка . По гаден влажен климат от УК и Холанд няма . Спал като бебе . Бял дроб кокали всичко отива на кино

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Три години писа глупости как УК ще спечели от брексит . Паунда нямало да падне . Глобал бритън и тем подобни глупости . Двама етнически чужденци разбиха УК . Борис дядо му по бащина линия чистокръвен турчин . Фамилията Фарадж са с сирийски корени . Министъра на финансите баща му и майка му пакистанци . Обединеното кралство е един разграден двор , които ще се разпадне на части и ще стане протекторат на американските евреи . Доналд Тръмп си точи забките неговите хора да приватизират енеичес . Край с безплатното здравеопазване в Ук . Да ви е честит брексит и паунд 1.85 . Опашките по митниците и скъпата храна в Азда
    Ти няма да спечелиш нищо, ще спрат да идват британците да почиват в България и няма да има на кого да отдаваш апартаментите.
    Българското Черноморие е изцяло зависимо от британските и руските туристи. Те стоят най-дълго и харчат най-много.
    На туристическа държава като България й е в интереса UK да е добре и англичаните да имат пари.

За другото: Важно е да има контрол на границата, за да знаем кой влиза и кой излиза от тази държава. После въвеждаме Австралийска точкова система да отсеем сеното от плявата.
    Паспорт = след 10 години вместо сегашните 5г.
    Възможност да сключваме свои търговски сделки със САЩ и Китай.
    Ако ЕС не може да преглътне тези точки, напускаме без сделка.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти няма да спечелиш нищо, ще спрат да идват британците да почиват в България и няма да има на кого да отдаваш апартаментите.
    Българското Черноморие е изцяло зависимо от британските и руските туристи. Те стоят най-дълго и харчат най-много.
    На туристическа държава като България й е в интереса UK да е добре и англичаните да имат пари.

За другото: Важно е да има контрол на границата, за да знаем кой влиза и кой излиза от тази държава. После въвеждаме Австралийска точкова система да отсеем сеното от плявата.
    Паспорт = след 10 години вместо сегашните 5г.
    Възможност да сключваме свои търговски сделки със САЩ и Китай.
    Ако ЕС не може да преглътне тези точки, напускаме без сделка.
    След брексит без сделка от 300 000 нетна миграция от ЕУ ще падне на 10 000 . Това е загуба за наемодатели , за ипотечни кредити . УК става периферия . Няма да има млад източноевропеец , които да иска да се бори с бюрокрацията на хоум офис . Като може свободно да иде да работи и остане в друга ЕУ страна . Дори след брексит без сделка и голям процент от тези с сетъл статус ще се изнесат от УК . Още през 2017 година аз като се махнах от УК , тогава поляците масово се изнасяха от УК . Сега и българите които нямат ипотеки ще се изнесат масово от УК . Аз ще мога свободно да отида да живея в Германия , Белгия , Холандия , швеция и тн и ще кандидатствам за австралия точкова система за УК . Пълни простотии
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-08-2019 на 10:26

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Почти всички са етнически чужденци при това най вероятно не са обичали Великобритания , Борис Джонсън в училището се е конкурирал с камерън , но е трябвало да бъде ексцентричен за д аима неговите шансове, щото е бил с не толкова добро потекло. Пакистанеца не са го вземали да бачка в Англииски банки заради произхода му , другите двама са евреи , които пък не долюбват великобритания заради това че имаше издадени заповеди за арестуването на техни министри (по скоро има бизнес интереси и анти европеиски цели, факт чеса най твърди брекзитари).... това са хора които не долюбват тази великобритания , но да ще преватизират здравната каса и от там задължително ще точат високи здравни такси под претекст че трябва да се повиши качеството .......мобилизация и война е следващата стъпка .....колониялно владение с този договор за свободна търговия ....а англичаните ще им създат зрелища като позволят да с егаврят с чужденците .... за съжаление. в момента има една основна тенденция която води до война ....и тя няма да бъде изоставена, великбритания няма да има възможност да каже не веднъж влезе ли в брекзит позция .... тя е зависима ....като цяло да те са етнически чужденци ........и при това готови на всичко и мръсни трикове за кариерата си защото не са се ползвали от системни привилегии , наследствени и потомствени
    © ®

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

След брексит без сделка от 300 000 нетна миграция от ЕУ ще падне на 10 000 . Това е загуба за наемодатели , за ипотечни кредити . УК става периферия . Няма да има млад източноевропеец , които да иска да се бори с бюрокрацията на хоум офис . Като може свободно да иде да работи и остане в друга ЕУ страна . Дори след брексит без сделка и голям процент от тези с сетъл статус ще се изнесат от УК . Още през 2017 година аз като се махнах от УК , тогава поляците масово се изнасяха от УК . Сега и българите които нямат ипотеки ще се изнесат масово от УК . Аз ще мога свободно да отида да живея в Германия , Белгия , Холандия , швеция и тн и ще кандидатствам за австралия точкова система за УК . Пълни простотии
    Много точно! който не го е изживял това да бъде залостен защото чака виза и при това тази виза няма да му осигур достъп до други държави , в смисъл ако те ти вземат Българския паспорт с който можеш да пътуваш където си посикаш и чакаш с години за виза .....сори ама .......а през това време спестените ти паундове се топят , а някой си познат в германия с два пъти по малко усилия има сигурна отпуска , ред и си пътува до италия когато му скипме с кола или ...
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Трябва да излезат без сделка на хелуин . После да им се смачка британската надменост от предстоящото падение . И след това да седнат на масата на преговорите

Страница 24 от 29 ПървиПърви ... 142223242526 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 13:12
  2. Какво стана със свободата на словото?
    От Virginblack във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-10-2010, 22:02
  3. Какво стана с Bulgarianphotos?
    От Alice във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-04-2006, 18:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове