Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 54
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Фирми измамници и псевдопомагачи!

В тази тема, моля пускайте информация за фирми и хора - псевдопомагачи за изваждане на документи за СЕ.

ТЪРСИМ ЖЕНА НА ИМЕ С КАМБУРОВА,ЖИВЯЛА Е В WEMBLEY,ТЯ СЕ ПРЕДСТАВЯ ЗА СчЕТОВОДИТЕЛ КОЙТО СРЕщТО СУМАТА ОТ 60 ПАУНДА И ЛИчНА КАРТА ПОДГОТВЯ ДОКУМЕНТИ ЗА ХОУМ ОФИСА,КАНДИДАТСТВАНЕ ЗА ЖЪЛТА КАРТА И ДР.НА ХОРА НОВОДОшЛИ В АНГЛИЯ(ЗА НАшО СЪЖАЛЕНИЕ НИЕ СМЕ ЕДНИ ОТ ТЯХ И НЕ СМЕ ЗАПОЗНАТИ МНОГО С ДОКУМЕНТИТЕ ТУК А И АНГЛИЙСКИЯ НИ НЕ Е МНОГО ДОБър).
    В МОМЕНТА ТАЗИ ЖЕНА НЕ ЖИВЕЕ ВЕчЕ НА ТОЗИ АДРЕС ОТ ОКОЛО 2 СЕДМИЦИ А ТЕЛЕФОНА И ОТ 3 ДЕНА Е ИЗКЛючЕН.АКО НЯКОЙ ИМА ИНФО ЗА НЕЯ МОЛЯ ПИшЕТЕ .БЛАГОДАРИМ
    Видях тази обява пусната и реших да се пусне и в форума да се предупредят хора.
    Днес се свързах с въпросната счетоводителка, тя ме потърси, оказва, се, че са си сменили телефоните. Тя ми даде новите си телефони и сега ще изпратя емайл на потребителката която я търси.Така двете страни ще могат да се свържат и уточнят нещата.
    Последно редактирано от lordm : 06-02-2008 на 18:38
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ Charlotte, Staki, didichaa, the light, rumi_066 and 6 others thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Търсим Сара Камбурова която ни измами за Self Employed

Точно за тук си е тази обява.Може пък и да се открие въпросната.
    И без това все предупреждаваме,че попълването на формите не е трудно и,че е нужно да учат английски преди да дойдат тук,ама все ни обвиняват в злоба и какво ли още не........
    Наистина се надявам някой да познава дамата и да даде информация за нея.
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

4. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Търсим Сара Камбурова която ни измами за Self Employed

Що да не пускаме такива обяви.....такива псевдопомагачи аман от тях...

6. БЛАГОДАРЯ lordm, the light, marianaedreva, rumi_066, janabibijana and 1 others thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Фирми измамници и псевдопомагачи!

Успяхме да открием търсената счетоводителка, изглежда има неразумение, не става въпрос за измама.
    Днес се свързах с въпросната счетоводителка, тя ме потърси, оказва, се, че са си сменили телефоните. Тя ми даде новите си телефони и сега ще изпратя емайл на потребителката която я търси.Така двете страни ще могат да се свържат и уточнят нещата.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

8. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    guest
    Град
    Far away... from the crowd fools here
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Успяхме да открием търсената счетоводителка, изглежда има неразумение, не става въпрос за измама.
    Много ясно, че така ще каже, нали в противен случай може да и замре бизнеса...

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Puheno Виж мнението
    Много ясно, че така ще каже, нали в противен случай може да и замре бизнеса...
    Всеки има на мнение, ако пък е някоя фирма фантом ще се покрие няма да се опитва да открие, човека, в обявата не се казва, че са измамили някой, а че човека не може да открие счетоводителката.

11. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Нов потребител Аватара на automobile
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Фирми измамници и псевдопомагачи!

Здравейте !
    Пиша от България... В момента съм без работа и активно ровя, за да намеря нещо подходящо... След доста лутане попаднах на следното в сайта dalavera.net. Обявата е за намиране на работа в Англия и е формулирана така: (цитирам дословно) Посрещане, настаняване, ГАРАНТИРАНА РАБОТА, изготвяне на пълния комплект документи. Възможност за заминаване без предварително плащане. Skype: nikolinazviskova или тел. 00447786385886. Веднага се свързах с въпросната госпожа на посоченото Skype: nikolinazviskova, която беше доста пестелива в обясненията си. Те по-точно бяха 5-6 думи и 3 изпратени файла (2 снимки на разрешителното на фирмата + 1 текстов файл, части от който копирам по-долу:

NEW CHANCE BG LTD е регистрирана на 20.12 2001 година в COMPANIES HOUSE CARDIFF с регистрационен номер 4344003. Адресната регистрация на фирмата е 13 Richmond road Leytonstone LONDON E11 4BY . VAT регистрацията на фирмата ( ДДС регистрация) е 805291247 от 1 ноември 2002 година.
    Основната деиност на фирмата през последните 6 години e посредничество при намиране на работа в строителството като самонаето лице и съдеиствие за изготвяне на пълния пакет документи за пребиваване и работа в АНГЛИЯ .
    Пълният пакет документи включва :
    1:Регистрация в TAX OFFICE (данъчна регистрация) като SELF EMPLOYED (самонаето лице)
    2:Държавен изпит по техника на безопасност за работа в строителството (CSCS CARD)
    3:Банкова сметка без необходимост от доказване на адрес. 4:NATIONAL INSURANCE NUMBER (ЕГН-единен граждански номер+осигурителен номер) 5:Регистрация в TAX OFFICE за работа в строителството (CIS регистрация) 6:Регистрация в HOME OFFICE за жълта работна карта

За безпроблемното и бързо започване на работа ние ви предлагаме по голямата част от документите да бьдат изготвени преди вашето тръгване от България.
    Нашата идея е да не пребивавате в ЛОНДОН дълго време без документи и работа. Комисионната за посрещане,настаняване,документи и работа е 300 лири за мъж и 250 лири за жена .

За да изготвим част от документите ви преди вашето трьгване от България са ни необходими: 1: Вашите имена по задграничен паспорт
    2: Вашата дата на раждане
    3: 4аст от комисионната -70 лири(200лева)+60 лева такса-изпит

Тук следват подробности и телефони за връзка с родителите на човека - от град Ямбол, които играят роля на финансов посредник за България. (Не ги споменавам умишлено!) По-долу чета следното:

Нашия съвет е ако имате възможност да пътувате до град Ямбол за да получите въпросите от теста и да добиете някаква представа за хората с които започвате да работите и на които давате предварително пари.

МИНИМАЛНИ ПРИХОДИ И ПОСТОЯННИ РАЗХОДИ:
    За обща строителна работа заплащането е в рамките на 5,50-6,50 ЛИРИ НА ЧАС или около 50 лири на ден.Работните часове седмично могат да варират 40-60-70 часа , в зависимост от нуждите на строителната компания.

НА СЕДМИЦА ЩЕ ИМАТЕ СЛЕДНИТЕ ПОСТОЯННИ РАЗХОДИ:
    За квартира :от 50 -55 лири за легло
    Транспорт:15-25лири
    Храна:15лири

Първоначалното плащане на квартирата в наи-тежкия вариант може да бьде месец наем и месец депозит!

Има вариант да започнем изготвянето на документите без предварително плащане на комисиона.Плащате само 60лв които са дьржавната такса за изпита по безопасност(ако желаете да имате предварително насрочени дата и час за изпита).

В този случаи до вашето пристигане в Лондон ще ви бъде готова по малка част от комплекта документи

Сега по същество - интересуват ме отговорите на следните въпроси:

1: Познава ли някой въпросната дама и има ли някой да е ползвал услугите на фирмата NEW CHANCE BG .LTD?
    2: Има ли връзка всичко това с английската действителност?
    3: Може ли да се разчита на услугите на такива фирми, които предлагат работа и в други сфери като електроника, компютри и т.н. Ако някой знае такива нека да ги посочи.

Всичко това искам да знам с цел да предпазя мен и всички останали хора, от такива фирми-фантоми,които са свикнали да прибират и последните трохи хляб от масата на все по-бедният българин, за което предварително благодаря на всички които ще оставят своето компетентно мнение !

13. БЛАГОДАРЯ jewel, macaron4eto, vladi7808, Venera Iordanova thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Познавам Звискови откакто се помня. Родителите, които са свръзката в Ямбол, са пенсионирани уважавани доктори, мисля педиатри. Бях в Англия на бригада преди 5 години, когато сина им ми помогна да остана. Можеш да им се довериш напълно, а и сумите звучат доста разумно.

15. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз също чрез Ненчо Звисков и съпругата мy Николина дойдох в Англия.Платих същите пари без изпит,но останах доволна.В деня когато кацнах на Хитроу ме посрешна негов човек на една спирка Холборн.Намери ми евтин хотел,на другия ден започнахме да търсим квартира.На следващия ден бях на интервю за НИН номер,след което започнах вече сама да си търся работа. Наистина за самото начало може да се разчита на сем.Звискови

Мод.Едит: Кирилицата е задължителна!
    Последно редактирано от Staki : 19-02-2008 на 00:42

17. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от automobile Виж мнението
    Всичко това искам да знам с цел да предпазя мен и всички останали хора, от такива фирми-фантоми,които са свикнали да прибират и последните трохи хляб от масата на все по-бедният българин, за което предварително благодаря на всички които ще оставят своето компетентно мнение !
    И защо реши, че това е фирма фантом? Сигурно би могло да бъде, но не мисля, че може да се определи само от писмото.

Иначе - те предлагат само съдействие за изготвяне на докумети, което по принцип всеки със сносен английски може да направи и сам и безплатно, но и с което много хора не могат да се справят.

19. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

имам питане отностно звискови те изготвят документи само ли или помагат при намирането на работа

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Фирми измамници и псевдопомагачи!

ами горе долу е така
    Последно редактирано от Charlotte : 21-02-2008 на 19:15 Причина: кирилица

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте- а нешо за конкордия груп?
    с адрес -София ул''оборише''- 33?
    аз чакам да замина за Англия всеки момент- посредник ми е Надя Филипова-управител на въпросната фирма-посредник. Някой нешо да знае по въпроса?
    - тази фирма точна ли е?

Старо куче Аватара на iva
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nonalana Виж мнението
    аз чакам да замина за Англия всеки момент- посредник ми е Надя Филипова-управител на въпросната фирма-посредник. Някой нешо да знае по въпроса?
    - тази фирма точна ли е?

http://www.bghelp.co.uk/forums/showt...F+%E3%F0%F3%EF

Моля те, ползвай търсачkата!По повечето зададени от теб въпроси е писано и преди.Ако не знаеш как, питай и някой ще ти обясни.
    Последно редактирано от iva : 24-02-2008 на 15:01

Господи, удостой ме да съм оръдие
    на Твоя мир!
    Да нося вярата там, където се съмняват,
    Надеждата, където се отчайват,
    Радостта, където страдат,
    Любов, където ненавиждат.
    Да нося истината там, където се заблуждават,
    Светлина – в тъмнината.
    Господи, удостой ме!
    Да утешавам, а не да очаквам утешение,
    да разбирам, а не да очаквам разбиране,
    да обичам, а не да очаквам любов...

(Молитва на св. Франциск)

nelina Аватара на neldin
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nonalana Виж мнението
    - тази фирма точна ли е?
    ние също сме регистрирани в конкордиа груп,но съм резервирана към тях.Мой познат отиде чрез тях и го оставиха да се оправя сам.Никой не го е посрещнал,и съответно е нямало такава работа за което е платил около 1500лв.с билета

25. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    star user Аватара на mimito_dzhimi
    Post Thanks / Like

Здравейте,Ненчо и Нина Звискови са помагали и на моето семейство.
    Може да им се има доверие напълно.

27. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Напреднал Аватара на ysmivkata
    Post Thanks / Like

Здравейте!Издирваме една жена-Нина.Преди година и половина,когато престигнахме в Лондон един познат ни даде нейния номер,като каза че тя може да ни помогне с изготвянето на документите за селф и НИН.Тя изготви всички документи на мъжа ми...естествено си заплатихме за извършената услуга!Не ни се налагаше да я търсим повече...до преди няколко месеца,когато мъжа ми разбра,че данъците му са върнати и са в размер на 3700 паунда....(бях писала и в една друга тема за това).И тази Нина потъна в дън земя...не отговаря на телефона си,може би го е сменила,а нямаме никаква друга информация за нея...затова се обръщам с молба към вас.Ако някой знае нещо за нея моля да ми пише.Тя е около 30 годишна,с кестенява коса,набита... и беше споменала,че мъжа и има някаква фирма тук...
    Подали сме жалба в полиция и навсякъде където трябва.Води се разследване и в крайна сметка от данъчното казаха,че ще изпратят нова данъчна декларация на мъжа ми ...да си я попълни и те ще му върнат каквото му се полага.Но защо трябва да става така?!????
    Последно редактирано от ysmivkata : 05-12-2008 на 16:20

Нов потребител
    Post Thanks / Like

А съпруга на въпросната Нина Ненчо Звисков ли се казва?
    Последно редактирано от merian85 : 03-01-2009 на 10:13

Нов потребител Аватара на ina3
    Град
    Cornwall
    Post Thanks / Like

Ако е тази Нина имам дом. тел

31. БЛАГОДАРЯ merian85 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

INA3 би ли ми го написала в лично съобщение!Благодаря ти предварително!

Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

А тези Звискови дали са актуални все още?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от merian85 Виж мнението
    INA3 би ли ми го написала в лично съобщение!Благодаря ти предварително!
    Привет, драсни на скайпа на Николина Звискова.
    Ако го нямаш, драсни едно ЛС, ще ти го дам.

Цитирай Първоначално написано от cocaloca Виж мнението
    А тези Звискови дали са актуални все още?
    Според мен, да. Преди няколко дни разговаряхме по скайп. Дано тези дни намеря време да се поразходя до Ямбол.

35. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    В тази тема, моля пускайте информация за фирми и хора - псевдопомагачи за изваждане на документи за СЕ.

Видях тази обява пусната и реших да се пусне и в форума да се предупредят хора.
    Здравейте,

Не знам дали ще ви помогне моята информация, за БГ фирми, но аз се изпържих с .... лева в Софийската фирма TSJ, адреса е Н. Рилски 6 до петте кюшета , така 4е нашите сънародници тругнали за нея от БГ да им съдействат , да се върнат преди да изгорят и те.

37. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от stany Виж мнението
    Здравейте,

Не знам дали ще ви помогне моята информация, за БГ фирми, но аз се изпържих с .... лева в Софийската фирма TSJ, адреса е Н. Рилски 6 до петте кюшета , така 4е нашите сънародници тругнали за нея от БГ да им съдействат , да се върнат преди да изгорят и те.
    Разкажи как е станало, де, за да си полезен/полезна на другите - какви пари са поискали, за какви услуги и какво (не) са предоставили - иначе малко "висиш" с информацията...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

39. БЛАГОДАРЯ **silvi**, George_d thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здр. на всички искам да ви помоля за някаква информация за фирма PAN-VT някои имал ли е работа с тях дали вършат работа моля жи за информация.Благодаря!

41. БЛАГОДАРЯ George_d thanked for this post
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. E&D-измамници
    От mimka_sz във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 25
    Последно мнение: 30-04-2008, 23:44
  2. Визови фирми - измамници в Англия?
    От milena във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 19-08-2005, 00:00
  3. Визови фирми - измамници в България
    От milena във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 1