Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране МанЮтд - мачове

Ако има някои съпортващ МанЮтд и може бързо да се достави до стадиона да ми метне един телефон на лични за всеки случаи. Нищо конкретно не обещавам,но понякога изпадат билети за мачове,както например за тазвечерния за Шампионската лига,обаче ми се обадиха в 16.59 и нямше кои да доиде с мен и аз ги отказах. Билети са служебни ,безплатни с хапване/пииване....
    както вече казах нищо не обещавам,ако пак се случи за в бъдеще....

Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: МанЮтд - мачове

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Ако има някои съпортващ МанЮтд и може бързо да се достави до стадиона да ми метне един телефон на лични за всеки случаи. Нищо конкретно не обещавам,но понякога изпадат билети за мачове,както например за тазвечерния за Шампионската лига,обаче ми се обадиха в 16.59 и нямше кои да доиде с мен и аз ги отказах. Билети са служебни ,безплатни с хапване/пииване....
    както вече казах нищо не обещавам,ако пак се случи за в бъдеще....

Май ще правя великото преселение на народите...

п.с. Ще взема да кача някоя снимка в галерията за да видят какво са изпуснали (ако намеря такава без фейс-контрол де)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker