Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Колко чакахте за преглед?

Здравейте,
    Искам да попитам колко време чакахте да ви прегледа гинеколог. Минаха три седмици откакто ходих при личния си лекар и тя изпрати детайлите ми до болницата и все още никой не ме е потърсил. Чудех се дали е нормално или да започвам да звъня пак по телефоните.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Колко чакахте за преглед?

Нормално е. Аз чаках три месеца

Напреднал
    Град
    west yorks
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Колко чакахте за преглед?

И аз чаках 3 месеца само за да ми отложат часа с още 3 месеца в последния момент и накрая си ползвах частната мед. застраховка и чаках точно 2 дена за да ида при същия консултант. Въоръжи се с търпение или си иди в България и си свърши работата.

Мистерия и за себе си!!! Аватара на misteriya
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Колко чакахте за преглед?

Цитирай Първоначално написано от gaida Виж мнението
    И аз чаках 3 месеца само за да ми отложат часа с още 3 месеца в последния момент и накрая си ползвах частната мед. застраховка и чаках точно 2 дена за да ида при същия консултант. Въоръжи се с търпение или си иди в България и си свърши работата.
    А какво представлява "частната мед. застраховка", какви са условията и как се прави?

girl dragon Аватара на zmejche
    Post Thanks / Like

Аз съм в 24-та седмица в момента и до сега съм имала само 2 скана. Не ми е назначена акушерка още, никой не ме е потърсил за кръв, урина или каквито и да е други изследвания. Звънях до болницата от където ми вдигнаха скандал, че имат ужасно много работа и когато ми се обадят тогава!
    Никой не ми предложи изследване за аномалии, Даун и т.н. Когато попитах кога мога да си ги направя ми казаха, че ще ми се обадят и така и никой не ми се обади.
    Може би зависи от болницата и района където живея, но определено не съм доволна от услугите и отношението на местната болница....
    do it with style!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Имаш ли ГП в краина сметка?Защото при моя ГП идваше сестра от болницата и се занимаваше с тези изследвания.
    Освен това при ГП-то трябва да има клиника за бременни поне веднъж в седмицата и там да дискутирате всичко - има си акушерка за това. Не е задължително да ходиш,но ако искаш никои няма да те върне.не знам на колко си години ,но едва ли ще ти предложат Даун изследване,освен ако не си в късни 30-те. За другите аномалии е втория скан - около 20-та седмица и ако всичко там е ок,значи всичко е наред.
    Последно редактирано от Zara : 31-05-2007 на 14:43

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Колко чакахте за преглед?

Зависи в кой район си. Питай в поликлиниката горе-долу колко се чака.
    На мен ми бяха казали 3 месеца за ортопед, реално чакахме по-малко от 2 и то за не спешен проблем, в понеделник имаме час
    Ако си много на зор и нямаш скорошно прибиране в БГ, питай на частно къде можеш да минеш, да дадат координати и телефони. И като ги получиш звънни да ги разпиташ и не забравяй да се информираш колко ще ти струва Понякога цените са приемливи, а ние се стискаме, защото нямаме информация.
    Съвсем скоро една приятелка преживя спонтанен аборт и я оставили с плода в нея, но въпреки съветите ми, тя не отиде на частна консултация, чака да се прибере в БГ
    zmejche, няма нужда да се ходи в болница. Запиши си час за GPто и от там ще те насочат към акушерка. Тук акушерките са на различно ниво и с ралични правомощия от тези в БГ. Не се изненадвай, че не ти се налага да виждаш лекар, даже се радвай на този факт. Това значи, че бременноста протича нормално!

8. БЛАГОДАРЯ zmejche thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

За спонтанния аборт - такава е практиката им тук......аз имах спонтанен аборт и процедираха точно по същия начин.........решиха,че не се налага интервенция ...не съм си и ходила до БГ..

10. БЛАГОДАРЯ ir_iv thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Зара мога ли да попитам въпреки че знам че не ти е може би любимата тема(за което се извинявам) в кой месец ти беше споннтания аборт и какво направиха лекарите тук след като установиха че правиш аборт??? Ако не ти се говори за това ще те разбера и моля да ме извиниш за въпроса

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 13
    Последно мнение: 12-04-2014, 09:55
  2. Колко чакахте след подаването на AN форма за натурализация?
    От philip2011 във форум Британско поданство
    Отговори: 9
    Последно мнение: 30-10-2011, 00:06
  3. Преглед при гинеколог
    От alexsina във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 10
    Последно мнение: 23-03-2010, 23:22
  4. бабин преглед на печата
    От iva във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 0
    Последно мнение: 01-02-2006, 22:09
  5. БЪЛГАРИЯ - ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА