Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 49 от общо 49
    Liverpool's fan Аватара на iliyan65
    Град
    Wiltshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: търся бг адвока в лондон!!спешно

Цитирай Първоначално написано от pepinaaaaaa Виж мнението
    здравейте!
    опитвах се да търся нещо свързано с моя проблем във търсачката на бг help но уви не успях да видя нищо.
    бих желала ако някой е усведомен по тази тема нека ми помогне ще ви бъда много благодарна.
    имам спешна нужда от бг адвокат,понеже моят английски не е перфектен а случаят ми е много сложен и се съмнявам да мога сама да се защитя в съда.от това дело зависи дали ще си изгубя работата затова наистина държа да го спечеля.
    опитвах се да търся бг адвокати в интернет но пак без резултат.вие сте ми последната надежда....
    надявам се да имам отзиви..
    благодаря предварително
    http://www.bghelp.co.uk/forums/self-...%EA%E0%F2.html
    Има няколко поста с координати.

2. БЛАГОДАРЯ Doondie, pepinaaaaaa, няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

здравейте!
    опитвах се да търся нещо свързано с моя проблем във търсачката на бг help но уви не успях да видя нищо.
    бих желала ако някой е усведомен по тази тема нека ми помогне ще ви бъда много благодарна.
    имам спешна нужда от бг адвокат,понеже моят английски не е перфектен [...]
    Здрасти,

Търсила ли си Levenes? Рекламата им е точно над темата ти, вкл. и на първа страница. Говорят български и са участвали във Форума с много полезна информация. Не споменаваш какъв е случаят ти, но виж мненията на Шукрие Хабил - навярно ще има нещо, което да ти представлява интерес.

Цитирай Първоначално написано от Cecka Simitchieva Виж мнението
    Да има бълг.адвокат и то много добър,но не знам дали се занимава с този вид дела.Давам ви тел.и вие го попитайте лично.
    Г-н Паскалев-07951254600 успех!
    Не знам колко е добър, понеже не съм използвал услугите му, но и на мен ми го препоръчаха преди 2 години, когато ми трябваше информация. Ходих на консултация при него и звучеше като свестен човек. Не поиска пари за консултацията.

Не му помня фамилията, но малкото му име е Пламен, а кантората (беш)е на 79 West Ham Lane, E15 4PH (виж тук - влиза се отстрани, където е входът за travel agent-ите). Телефонът му е същият.

Успех!

4. БЛАГОДАРЯ pepinaaaaaa thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Можете ли да препоръчате български адвокат?

вие май не сте чували че всеки адвокт специализира в различен вид право.

какво се надпреварвате да давате телефони на адвокати шри положение че даже не знаете за какво дело става въпрос.

май е по добре да питате от какъв адвокат има нужда човека и пред какъв съд ще се явява преди да дрънкате глупости и да пълните форума със спам

шукрие се занимава със всякакъв вид обезщетения а пламен даже не е адвокат а е попълвач на форми за бенефити.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

здравейте!
    имам спешна нужда от бг адвокат,понеже моят английски не е перфектен а случаят ми е много сложен и се съмнявам да мога сама да се защитя в съда.от това дело зависи дали ще си изгубя работата затова наистина държа да го спечеля.
    опитвах се да търся бг адвокати в интернет но пак без резултат.вие сте ми последната надежда....
    надявам се да имам отзиви..
    благодаря предварително
    За Емплоимент Трибунал ли ти трябва адвокат?

Старо куче Аватара на llyudo58
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Добре сте обединили темите,но някой сети ли се да информира pepinaaaaaa къде да си търси темата?Повярвайте-за човек,който е напиал само 4 поста във форума е наистина трудно да се ориентира.Каза го и Христо Йорданов в една друга тема.
    За първи път чувам,че Пламен Паскалев не е адвокат.Ползвал съм се от услугите му и съм доволен. (Не беше за бенефити).Препоръчвал съм го и на други (дори и във форума) и още никой не ми е теглил една майна,че съм го подвел.Най-малкото,което може да направи един адвокат,пък бил той и нарочен за такъв е да даде съвет към кого да се ориентира нуждаещият се.
    В края на краищата,когато човек има проблеми и е отчаян е готов на всичко.А Пламен Паскалев не взима пари за "Добър ден" и ако не може да помогне ще ти го каже по телефона.

Ама и аз една реклама му направих
    С поп в кръчма,с патка във вода и с модератор в спор не се влиза!!!

8. БЛАГОДАРЯ Doondie thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте и от мен.Търся добър адвокат които се занимава със предбрачни договори. Моля ако някои има информация да се свърже със мен.Благодаря предварително
    Последно редактирано от Doondie : 13-04-2012 на 20:15 Причина: българска азбука

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Exclamation Относно: Можете ли да препоръчате български адвокат?

искам да попитам за един инцидент претърпян блъскане на колело от лека кола на пишеходна пътека -зебра емержинци помощ и последствията имам british шофьорска книжа и фирма без ути номбер аз съм потърпев6ия

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от klabara Виж мнението
    искам да попитам за един инцидент претърпян блъскане на колело от лека кола на пишеходна пътека -зебра емержинци помощ и последствията имам british шофьорска книжа и фирма без ути номбер аз съм потърпев6ия
    Какво всъщност искаш да попиташ по този повод?

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте. изчетох темата но става въпрос за емиграционно право. Аз чесно казано намерих в интернет адвокати, но бих била много по скопоина и бих се доверила ако вие ми препоръчете някои които дали от опит или просто сте чули,ще си върши работата професионално. Нуждая се спешно, случая е от по скоро от криминален характер,искам да повдигна съдебно дело. Благодаря предварително !

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

щом е с криминален характер се обръщаш към полицията, а не към адвокат

Нов потребител
    Post Thanks / Like

аз се обърнах към полицията. има извършен арест. просто исках да имам някои предвид ако се наложи.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ilona_angelova Виж мнението
    аз се обърнах към полицията. има извършен арест. просто исках да имам някои предвид ако се наложи.
    koeto означава нещо различно от ''искам да повдигна дело'', на чието искане аз съм ти отговорила.

макаров, не се хаби да ми обясняваш какво да правя.

добре е да ме игнорираш и да не ми отговаряш на всяка буква която пиша в този форум, ако пък не искаш да ме игнорираш, че се наложи да ме четеш само като гост и да нямапш възможност да си ми на всеки пост похлупак

16. БЛАГОДАРЯ ilona_angelova thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Можете ли да препоръчате български адвокат?

Здравейте, виждам,че скоро не е писано в темата, но бих искала да попитам дали може да ми препоръчате български адвокат, който се занимава с емиграционни въпроси? От вчера се опитвам да звъня на този Юлиан, но не ми вдига. Идеи за някой друг?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

българските граждани отдавна не пребивават в тази страна по имиграционните правила на УК.

в този смисъл не виждам за какво би могъл да ти е имиграционен адвокат?

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Можете ли да препоръчате български адвокат?

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    българските граждани отдавна не пребивават в тази страна по имиграционните правила на УК.

в този смисъл не виждам за какво би могъл да ти е имиграционен адвокат?
    Освен да има някоя половинка която не е от ЕС и иска да и уреди документи?!
    Иначе провери Contact details | uklegal
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

ми дори така да е пак не е по имиграционните правила!

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    ми дори така да е пак не е по имиграционните правила!
    За българите "имигрант" и "имиграционен адвокат" не означава адвокат, който се занимава с Immigration rules. Те много често не знаят за съществуването на такива правила изобщо, така че не го приемай буквално. Ти си специалист и говориш в британския смисъл на думата, те питат с българското значение на думата.

В тълковния речник за "имигрант" пише:
    мн. имигранти, м. Човек, заселен за постоянно в чужда страна.
    синоними: (същ.) чужденец, преселник, пришелец, другоземец

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

много добре го разбирам какво иска да пита.
    и понеже искам да науча хората как да питат, ако искат отговор, затова и му задавам този въпрос, за да можепитащият да стигне сам до извода до който трябва да стигне и как да пита това което го интересува

и не случайно го питам, защото знам че въпроса му изобщо не е свързан с това с което се занимава юлиан адвоката, така искам да му намекна че трябва да попита правилно, ако иска да му помогнем

23. БЛАГОДАРЯ lordm, victor07 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: търся бг адвока в лондон!!спешно

Адвокатска кантора Lambeth solicitors предлага цялостно обслужване по търговско, вещно, семейно ,трудово и наказателно право, специализирайки тясно в областта на емиграционното право. Занимаваме се с комплексни случаи на емигационното право като депортация, обжалвания, човешки права.В нашата фирма работи и български адвокат , който може да ви представлява както в Англия, така и в България.
    За повече информация, моля свържете се с насhone: 02070959995

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Lightbulb За: Относно: търся бг адвока в лондон!!спешно

Цитирай Първоначално написано от Doondie Виж мнението
    Не знам колко е добър, понеже не съм използвал услугите му, но и на мен ми го препоръчаха преди 2 години, когато ми трябваше информация. Ходих на консултация при него и звучеше като свестен човек. Не поиска пари за консултацията.

Не му помня фамилията, но малкото му име е Пламен, а кантората (беш)е на 79 West Ham Lane, E15 4PH Успех!
    ....консултацията вече не е безплатна (информация от 2015г) по спомен беше £40 или £50 (немога да си спомня точно)

Цитирай Първоначално написано от llyudo58 Виж мнението
    За първи път чувам,че Пламен Паскалев не е адвокат.Ползвал съм се от услугите му и съм доволен. (Не беше за бенефити).Препоръчвал съм го и на други (дори и във форума) и още никой не ми е теглил една майна,че съм го подвел.
    E aз с удоволствие бих ти теглил една майна (ако ми го беше препоръчал).
    На първата ни среща Пламен Паскалев каза че без проблем ще се справи с проблема ми в рамките на 3-4 месеца (при не особено изгодни условия за мен но понеже вече бях изгубил около £5000 нямах финансова възможност за по добър адвокат...) тааа... познанството ми с Пламен ми струва над £400 и ми коства доста изгубено време.... (а когато тъкмо си загубил 5000 и си затънал в заеми последното от което имаш нужда е още някой да те измами) в продължение на около 2 седмици му звънях всеки ден без да получа отговор/съобщение и прочие, в последствие ми писа в скайп, след няколко дни имахме оговорена среща заради която трябваше да отсъствам от работа а той отложи срещата в последния момент и каза че ще ми звънне по късно... като това "по късно" не се случи и до ден днешен....

така че не бих препоръчал на никого въпросния човек, по скоро бих посъветвал всички да го избягват категорично....

Нов потребител
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: търся бг адвока в лондон!!спешно

M.J.Solomon & Partners
    Има българки в агенцията,помогнаха ми и за синя карта преди години,имат адвокати които се занимават с емиграция!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте на всички,имам нужда от криминален адвокат ако може да ми препоръчате някой,благодаря предварително.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте на всички! Нуждая се от бълг. адвокат. Предполагам, че трябва да е по Граждански дела.
    С няколко думи - имам нужда от помощ относно правата ми при евнтуално разделяне с мъжа ми и изгонването НИ на дома, в който живея в момента. Или неговото напускане на същият. Имам две деца на 19 и 17 и много възрастна майка. Аз не работя поради временна нетрудоспособност. При необходимост, ако някой може да ми помогне, ще дам допълнителна информация. Благодаря!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: търся бг адвока в лондон!!спешно

Аз скоро имах много проблеми с моя работодател и мой приятел ми препоръча тази фирма и много ми помогнаха. Можеш да ги видиж тук - [ATALAW - Law Firm in Sofia Bulgaria](http://atalaw.bg/)

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Можете ли да препоръчате климатици?
    От mdiliev във форум Всичко за дома
    Отговори: 55
    Последно мнение: 05-11-2015, 00:07
  2. Отговори: 17
    Последно мнение: 23-02-2011, 07:19
  3. Можете ли да ми препоръчате счетоводител или счетоводна фирма за връщане на данъци?
    От blessed във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 10
    Последно мнение: 15-11-2010, 06:58
  4. Можете ли да препоръчате климатици?
    От mdiliev във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 26-09-2007, 16:02
  5. Можете ли да ми препоръчате фирма от Бг?
    От elenka във форум Посреднически фирми
    Отговори: 12
    Последно мнение: 21-09-2007, 22:42

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker