Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Последни новини около натурализацията.

1. Има нова форма AN,която заменя досегашната AN(NEW).

2. Новото е,че за децата над 10 годишна възраст вече се изискват отделни апликации. Пак се подават с родителските,но си се попълват отделно.
    За деца на и над 18 г - форма AN
    За деца под 18 - форма MN1.

3. По отношение на референсите - изискват се вече и за отделните детски апликации.

4.Двете референци за възрастните са на една страница и се изисква там да се постави снимка.

5. От 1 Април 2007 - нови цени за натурализация - засега предложената е 500 лири.

2. БЛАГОДАРЯ lordm, няма, p-m-p, jonsan, lionheart thanked for this post
    Нов потребител Аватара на linaXxX
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Последни новини около натурализацията.

Днес цял ден звъня на Nationality Call Centre и никой не можа да ми каже каква такса да платя, ако си пусна апп в Събота 31-ви (в Парламента бил гласуван нов ценоразпис), и за по-сигурно ме посъветваха да подам в Сряда и да платя Ј268. Зара, ти знаеш ли дали солиситор-а, заверяващ копието на паспорта трябва да е оторизиран от OISC или които и да е солиситор става? И също всичките ли страници трябва да са сертифицирани или само тези със визи и снимки (общо са 17 страници!!!).

Ta,

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от linaXxX
    Днес цял ден звъня на Nationality Call Centre и никой не можа да ми каже каква такса да платя, ако си пусна апп в Събота 31-ви (в Парламента бил гласуван нов ценоразпис), и за по-сигурно ме посъветваха да подам в Сряда и да платя Ј268. Зара, ти знаеш ли дали солиситор-а, заверяващ копието на паспорта трябва да е оторизиран от OISC или които и да е солиситор става? И също всичките ли страници трябва да са сертифицирани или само тези със визи и снимки (общо са 17 страници!!!).

Ta,
    Няма значение какъв солиситор е,стига да не е нелегално практикуващ. Трябва да снимаш всичките страници,включително и празните + всичките да са заверени от него.
    Наистина има нов ценоразпис,влиза в сила мисля от 2 Април,натурализацията маи ставаше 500 лири. Виж,бях пуснала отделна тема с цените.

Нов потребител Аватара на linaXxX
    Post Thanks / Like

Благодаря Зара. Днес говорих с тях - цената за натурализация ще бъде Ј575 в сила от Понеделник 2-ри Април. Ако подам до Сряда тази седмица цената ще е Ј268 (за дата на апп се приема датата, която е на пе4ата на плика). Благодаря за съдействието!
    Последно редактирано от linaXxX : 27-03-2007 на 21:29

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Поредни или последни избори
    От deijei във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 10-04-2013, 23:53
  2. Последни думи за Емил...
    От Wolf във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 01-11-2009, 10:39
  3. Последни думи за Емил...
    От Wolf във форум Съобщения
    Отговори: 6