Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Unhappy някой знае ли при отказ как се обжалва за присъединяване към приятеля ми?

здравейте,спешно се нуждая от инфо,за присъединителна виза!!!
    и двамата сме българи.аз съм тук от 8години,той от 5.има си лимитед компания.преди 3седмици,подадохме за неговата жълта карта и за мен да се присаединя към него,уви
    неговата карта пристигна,но за мен отказ,който дори неблаговолиха да ми напишат,а трябваше да им звъня за да разбера!?!?!
    отказаха ми,защтото не сме били женени,но аз зная,че имам право да съм прикрепена към него,засхтото сме повече от 2години заедно,а и 3-ма от хоме офиса ми го потвърдиха,но все пак тези които ми разглейдаха случая каьа,че нямям право.моля спешно който знае как става да ми пише тук или на майла:[email protected]

благодаря предварително на всички за помощта!!!!!

п.с спешно е ,защтото цял месец вече не работя,а мястото ми на работата шефката ощте го пази,но незнам до кога щте удържи,много е бизи.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: някой знае ли при отказ как се обжалва за присъединяване към приятеля ми?

Цитирай Първоначално написано от daisy'di
    здравейте,спешно се нуждая от инфо,за присъединителна виза!!!
    и двамата сме българи.аз съм тук от 8години,той от 5.има си лимитед компания.преди 3седмици,подадохме за неговата жълта карта и за мен да се присаединя към него,уви
    неговата карта пристигна,но за мен отказ,който дори неблаговолиха да ми напишат,а трябваше да им звъня за да разбера!?!?!
    отказаха ми,защтото не сме били женени,но аз зная,че имам право да съм прикрепена към него,засхтото сме повече от 2години заедно,а и 3-ма от хоме офиса ми го потвърдиха,но все пак тези които ми разглейдаха случая каьа,че нямям право.моля спешно който знае как става да ми пише тук или на майла:[email protected]

благодаря предварително на всички за помощта!!!!!

п.с спешно е ,защтото цял месец вече не работя,а мястото ми на работата шефката ощте го пази,но незнам до кога щте удържи,много е бизи.
    Прочети какво съм написала в другата тема,да не се повтарям пак.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Някой не знае ли някой индиец или пакистанец където отдава къщи под наем.
    От ZAPRINSKI във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 7
    Последно мнение: 15-07-2013, 07:43
  2. някой знае ли...
    От jirofle във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 2
    Последно мнение: 01-06-2009, 17:19
  3. Да се обжалва ли грешен отказ?
    От nedolinka във форум Registration Certificates
    Отговори: 9
    Последно мнение: 24-06-2007, 23:05
  4. ако някои знае
    От leks006 във форум Студенти
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-06-2007, 15:00
  5. знае ли някой
    От SMOWKY във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 1
    Последно мнение: 12-11-2004, 19:18

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker