Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Напреднал Аватара на frost
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Отказ на студентска виза.

Както бях споменала преди опитвам се да взема сина си тук.Тъй като не успях да го прикрепя поради липса на паспорт( междувременно той навърши пълнолетие чакайки заветната ми виза),сега му платих колеж ;1023 които почва на 25.09 ,изпратих банкови извлечения,договор за квартира,писмо от мене че ще го съпортвам и т.н.В понеделник подаде документите и му казаха да отиде на следващия ден(т.е. вчера )да си вземе паспорта.Отиде вчера -казали му ,че молбата му не е разледана още -да дойде утре (т.е . днес) и днес сутринта му звъннали от посолството и му насрочили дата за интервю зслед 1 месец- 21.09 (3 дни преди началото на училище).Силно се опасявам ,че просто го викат за да му дадът отказ,тъй като от нашия форум знам,че вече студентски визи дават без интервю (в сайта на посолството им също пише ,че в рамките на 3 дни се изготвят студентски визи).Меко казано е ,че съм в ярост.Междувременно детето ми е идвало тука 3 пъти с туристическа малтипъл виза,което се надявах да е от значение за сегашното кандидатстване.Мисля че проблемът е в това ,че той току що завърши гимназия и не работи и не следва никъде.Той наистина искаше тука да учи....Моля ви за малко комнтар и акъл защото ми идва да взема гаубицата и да ги избия всички в хом офиса и в бритънското посолство ,ама ще почна от наще шибани министри....Извинявам се за тона си ,ама наистина ми идва да вия.
    Предварително мерси за мненията ви.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Отказ на студентска виза.

Маи няма да съм ти много от полза,ама що не им се обадиш в посолството и да ги питаш защо е така. По принцип отговарят българи и смятам,че ще ти обяснят. Имат и емаил адрес,ама аз като им писах ми отговориха след 2 месеца.

a/s/d
    Град
    London
    Post Thanks / Like

зарежи тая работа. особено такива 'вече студентски визи дават без интервю', безпочвени твърдения. три дни са достатъчни да интервюират. когато аз ходих, преди две години, интервюираха хора на крак пред гишетата. мен ме отложиха с 10 дни за разширено интервю и там ми задаваха интересни въпроси от рода на 'ами ти сега ще напускаш работа за да ходиш да учиш? ами ако сетне не стане и се върнеш, ще можеш ли пак да си намериш работа?'..

стига се корка. не знаеш в нито един момент какви са вътрешните разпоредби. според мен ако някой ще учи дългосрочно, интервюто е задължително. сещай се, той ще потегли с виза за минимум година. да няма да му я дадат лесно?

Напреднал Аватара на frost
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ей,хора ,срахотни сте... Знаете ли ,че ми давате малко кураж.Пиша през сълзи и "куршуми"...
    Дано имаме късмет!
    Трябва малко на трезво да измисля стратегия за интервюто,за кето пак очаквам вашта помош...
    Ох..май "куршумите" са в повече ....

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Неправомерен отказ на студентска карта
    От janett_s във форум Студенти
    Отговори: 3
    Последно мнение: 20-02-2013, 23:16
  2. Отговори: 9
    Последно мнение: 26-04-2011, 23:59
  3. Студентска виза? и още нещо
    От Monkey Business във форум Студенти
    Отговори: 1
    Последно мнение: 26-07-2008, 08:27
  4. Студентска виза