Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Разговор между sleek и Ama_Zon

3 Съобщения на стена

1. Благодаря ти много за бързия и точен отговор
    Изтеглих си BR2 и днес дори си взех офиц. писмо от УНИ-то. Притеснява ме , обаче, че във формата има Letter from your personal tutor ( address, full name, etc),а аз нямам от personal tutor.Моето е просто писмо от администрацията на факултета....
  2. Здрасти.

1. Може, процедурата е същата.
    2. Не ти трябва никаква справка от работодател, кандидастваш като highly skilled на база UK qualification, това е.
    3. Веднага, ако успееш да запишеш час в Кройдън. Трябва ти дипломата или академична справка и писмо, че си постигнала конкретни резултати/ниво в УК университет и покриваш ендо от трите изисквания в твоя случай; a) PGcert, b) PGdip, c) Master's.

Общо взето същото като за жълта, само формата е БР2 вместо БР1.
    Успех.
  3. Здравей, пиша ти по повод издаването на синя карта. Видях твоя пост, че сте минали по тази процедура. Имам няколко малки въпросчета, ако нямаш против.
    Аз сега завършвам магистратура, дори работя part-time, с жълта карта съм, но нямам една година работа а само няколко месеца( но съм от година тук). Видях, че е възможно да се подаде при такива условия за синя карта.
    1. Може ли както жълтата карта - аз я изкарах в Кройдън/Лондон- same day service или трябва по пощата? и
    2.втория ми въпрос: чух, че трябвало освен диплома( и въобще справка от Уни-то) също и справка че си работил една година преди това(от работодател, можело и от България, но изисквали да докажеш че преди това( преди образованието ти , в случая магистратура) си работил една година?!?!...малко абсурдно ми звучи, но все пак да питам. Всеки слух трябва да се провери
    3. Колко време горе-долу отнема процедурата
    Благодаря предварително,
    Поздрави
Показва посетителски съобщения от 1 до 3 от общо 3
Top Worktops
eXTReMe Tracker