Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
  • Препоръчани обяви от EastE -   Пусни Обява  
  • Главно меню
  • Статии RSS Feed

Публикувано на 16:14

Във Великобритания има два типа компании - частни дружества с ограничена отговорност и акционерни дружества. Великобритания е с изключително "дружелюбна" юрисдикция, всеки процес в Регистъра на компаниите е много бърз, а правилата обикновено са прости и ясни.

Частно акционерно дружество

Най-често срещаният и удобен корпоративен ...
    Публикувано на 13:14

През април месец, всяка година, Агенцията по приходи и митници на Великобритания (HMRC) изпраща писмо ”Self Assessment Notice to complete a tax return”, в което ни информира, че е време да изготвим своята годишна данъчна декларация. Получаваме такова писмо, понеже по закон всеки е длъжен всяка година да подаде своята данъчна декларация, заедно със съответните документи и доказателства за това. Подаването на данъчната декларация трябва да се направи ...

Страница 1 от 28 12311 ... ПоследнаПоследна
  • Новини от Великобритания

• Най-новото от форума

DONALD TRUMP

Защо аз подкрепям с две ръце Брекзит!

Автор на темата: DONALD TRUMP

Защото: 1. Медиите на Сорос се постараха да "оцапат" мнозинството .......кога демокрацията стана тъпа?????? 2. Аз живея в Англия от 24 години и...

Последно мнение от: kanarinapred Вчера, 19:45 Отиди до последното мнение
    Wolf

И нека бъде музика.....

Автор на темата: Wolf

Искам да започнем една нова тема посветена на всички нас. На музиката която обичаме и която подклажда огън в душите ни в трудни и радостни моменти от...

Последно мнение от: steve Вчера, 16:13 Отиди до последното мнение
    lin-100

Kоя песен слушате в момента

Автор на темата: lin-100

Аз тази сутрин си пия кафето пред компютъра и слушам това.Нищо че е руска.Харесва ми. YouTube - Leonard Cohen - Dance Me to the End Of Love

Последно мнение от: steve Вчера, 15:53 Отиди до последното мнение
    ilko

Смешни линкове

Автор на темата: ilko

Отварям тази тема за всякакви забавни и смешни линкове. Как да не се засмееш :-) Rumsfeld Gets Cute At The Podium Bush Top 10 moments Bush...

Последно мнение от: steve Вчера, 15:12 Отиди до последното мнение
  • Курс на БНБ
  • banner right php

• П О С О Л С Т В А

UK Embassy Bulgaria
    BG Embassy London
  • banner right php1

• banner right php3

• banner left php8

Top Worktops
eXTReMe Tracker