Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 25 от общо 25
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Поредната простотия на България Еър

Каква ли е? Ми много просто. Пращам аз днес маика ми и сина ми за БГ с полет от Манчестър до София,кацащ на летище София по разписание в 23.00 часа. Да ,ама кацнаха ли?????Дръжки..кацнаха ама в ПЛовдив. И защо,защото фирмата която правела ремонта на летището не приемала самолети след 23 ч ,а полета е закъснял. Интересно и как полета закъсня след като тръгна навреме? И как никои не си направи труда поне да предупреди,че при евентуално закъснение може да има пренасочване на полета..........аз отдавна не ползвам БГ Еър,сега направих изключение за маика ми да не сменя някъде из Европа. И до тук ще е......Бива,бива БГ простотия,ама това беше върха.........

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Поредната простотия на България Еър

И аз отдавна не ги харесвам тея,но за последно ще пътувам с тях след 3 седмици и да се надяваме,Че няма да има проблем,инъЧе на връщане ще ги сменям.Изобщо не исках да пътувам с тях.Цените им изобщо не оправдават каЧеството,което предлагат.Дори за малкия билета ми струва 70 лири,Чак не можах да повярвям като Чух,но ги избрах единствено и само,защото на датите удобни за нас те имаха свободни билети,а и кацат в Бургас. А те тоя ремонт на летището го правят отдавна и със сигурност са знаели.

Post Thanks / Like

Дано не правят ремонт на летището в Бургас........Но друго ми е интересно. Как така вече над София решиха,че ще кацат в Пловдив.....?Еи това ми е интересно и отсега си редя псувните за утре . както ми се е насъбрало в последно време само с empty heads да се занимавам...като почнеш от Чърчил, Теско, Т-Мобиле тн...та до БГ Еър...

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Съвсем скоро си пътувах до България с БГ еър (до Варна), и на отиване и на връщане имаше по 1 час закъснение. Приятелят ми пътува насам 2 дни по-рано от мен, неговият полет имаше 2,5 часа закъснение.
    Не знам това обичайна практика ли им е, или просто ние сме улучили куци дни. За капак ми бяха счупили и куфара на отиване (е, не мога да кажа при товарене или разтоварване), но поне това лесно се оправи. На връщане claim-вах и веднага ми го смениха с нов. Но като цяло обслужването не беше лошо.

Post Thanks / Like

Аз и друг път съм го казвала,но БГ Еър не са в листата на потенциалните авиопревозвачи след кашата,когато банкрутираха с Гад Зееви........Като цяло финасовата загуба не беше голяма,защото бях платила с АМЕХ и те ми върнаха всичко. Но самото неудобство,търсене на нов билет тн.........и фрии билети да дават пак няма да ги ползвам.

Post Thanks / Like

В момент се занимавам с летище София ,та за инфо ,ако има пътуващи - полет на Хемус Еър в 4.00 ч на 26 Юни от Лондон е канселиран.

Напреднал Аватара на dendi70
    Post Thanks / Like

Два пъти пътувах от София до Манчестър и двата пъти имаше закъснения от по 1 час - още при излитането, но за съжаление други директни полети до Манчестър няма!

Нов потребител Аватара на SimonaI
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Зара трябвало е да си вземете билети за някоя по свястна авиокомпания на която може да се разчита особено като сте и с дете все пак не е удобно такива размотавания. Очаква се издърнки от Hemus Air и Bulgaria Air както винаги има разминавания и неразбирателства.
    Успех и искай компенсация да ви върнат част от цената по билетите.
    A poor man's memories could be a rich mans goal.
    A wise man listens to his own conscience.
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от SimonaI
    Зара трябвало е да си вземете билети за някоя по свястна авиокомпания на която може да се разчита особено като сте и с дете все пак не е удобно такива размотавания. Очаква се издърнки от Hemus Air и Bulgaria Air както винаги има разминавания и неразбирателства.
    Успех и искай компенсация да ви върнат част от цената по билетите.
    Аз както казах вече с тях не пътувам отдавна. Маика ми пътуваше и поне за нея смятах,че ще е по удобно с директен полет,отколкото да сменя някъде из Европа,още повече и със сина ми.

войвода Аватара на p-m-p
    Град
    West Midlands
    Post Thanks / Like

Wink Re: Поредната простотия на България Еър

Цитирай Първоначално написано от Zara
    Каква ли е? Ми много просто. Пращам аз днес маика ми и сина ми за БГ с полет от Манчестър до София,кацащ на летище София по разписание в 23.00 часа. Да ,ама кацнаха ли?????Дръжки..кацнаха ама в ПЛовдив. И защо,защото фирмата която правела ремонта на летището не приемала самолети след 23 ч ,а полета е закъснял. Интересно и как полета закъсня след като тръгна навреме? И как никои не си направи труда поне да предупреди,че при евентуално закъснение може да има пренасочване на полета..........аз отдавна не ползвам БГ Еър,сега направих изключение за маика ми да не сменя някъде из Европа. И до тук ще е......Бива,бива БГ простотия,ама това беше върха.........
    Абе май и летище София не е наред затова стискам палци за повече полети до Варна и Бургас а защо не и до Пловдив.То се знае че всички нощни полети се пренасочват до Пловдив

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

Само един път съм пътувал с Балкан - е няма такава смрад и отврат. Искам да ги приватизирам, ама не ми ги дават за сега. Само да ги докопам и ще ги банкрутирам...
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

много ми е интересно, дъщеря ми пътува със полет които пристига в София в един през ноща? и това е стандартния полет, като правят ремонт да не ги пренасочат и тях към Пловдив??

би било добре да знам
    тогава можеше и за Варна да е по удобно?

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от helen_b
    много ми е интересно, дъщеря ми пътува със полет които пристига в София в един през ноща? и това е стандартния полет, като правят ремонт да не ги пренасочат и тях към Пловдив??

би било добре да знам
    Ние пътувахме с подобен полет в началото на юни - кацнахме си като милички в един часа в София, без проблеми. Предполагам, че само БГ Еър имат нещо неуредени отношения с летището...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

Ако се разровите из постингите, ще се сетите, 4е първона4ално Хемус еър имаха проблеми с кацанията през нощта....

Senior mortgage adviser Аватара на Lil Wizz
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Не съм ги ползвала в последните 5 години и нямам намерение да ги ползвам. Последния път когато летях с тях бяха объркали ресервациите на 20 човека, полета беше в 9:20 ам, чакахме два часа от 7 до 9 да се домъкне представителя им в 9, който дори не ни удостои с поглед. До последната минута не знаехме дали ще се качим или не. Една жена, която трябваше да ходи на операция в София се разплака на летището. Гавра отвсякъде.
    Публикуваната информация представлява резултат от проучването или мението на автора и в никакъв случай не е трябва да се смята за даден съвет.

Post Thanks / Like

би било добре да знам

По принцип можеш да следиш полета на саита на летище София,но това не помага особено,защото си пишеше,че се очаква да пристигне в 23.25 ч,но така си и остана. Аз им се обадих да питам какво става и тогава разбрах за кацането в Пловдив. Иначе телефона на летището за инфо международни линии - пристигане е 937 2212 и са много любезни,чак да не очакваш.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

а ако ги препратят до Пловдив, осигуряват ли им превоз до София?
    Тревойа се защото смятам да пратя дъщеря ми да пътува с приятели. Едно е да искам да пътуват с нея 3 часа друго да препътуват и половин Блгария

Post Thanks / Like

а ако ги препратят до Пловдив, осигуряват ли им превоз до София?
    Тревойа се защото смятам да пратя дъщеря ми да пътува с приятели. Едно е да искам да пътуват с нея 3 часа друго да препътуват и половин Блгария
    Да,осигуряват автобуси. Аз дори се учудих на организацията им. Само около час и половина са чакали. Не,че е малко,ама си мислех,че може да откара 4-5 часа в чакане.

Post Thanks / Like

Някакво обезщетение ще има ли?

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

Ако те доставят на дестинацията ще увъртат и няма да платят нищо, те са си изпълнили задължението да те превозят с минимално закъснение по независещи от явиокомпанията при4ини. То и на тях не им е лесно, защото трябва да се бръкнат с допълнително 1-2000 $ за извънредното и непланирано кацане в Пловдив плюс зареждане на самолета, обслужването му и превозването му обратно в София.
    Реално погледнато би трябвало да имат потвърждение от Софийското летище 4е ще ги приеме, а не да отидат там и да си мислят 4е след като са над София ще кацнат.

Нов потребител
    Град
    Devon
    Post Thanks / Like

АЗ също, след едно невероятно закъснение от 5часа (там някъде), кацане на летище Бургас в малките часове вместо София, мъкнене на куфари на ръка до автобусите в началото на Януари месец, отвратително приземяване- ушите ми щяха да се пръснат от болка (един единствен път съм го преживяла това и то с Балкан) се заклех повече никога, ама никога да не пътувам с тях.
    Отделно колко много проблеми наши прятели са имали с Балкан и отвратително отношение на бг средностатистичека чиновничка към разрешаването на проблемите спомогнаха за вземането на решението ми.
    Може да се изръся малко повечко, но знам, че пътуването ше ми е комфортно и не напоследно място алкохола ще е качествен :-)

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

А сега де?

Едни познати (възрастен и дете) трябва да пътуват към БГ в периода 22-29 Юли и да се върнат в периода 5-9 септември (Нормален Двупосочен билет). До вчера най-добрата оферта беше от BA за 250 паунда, но днеска на Air.bg цената е 575лв, което си е 200 паунда. К'во прайм питам аз?

Дали до към 20 юли ще изкочи нещо подобно от BA - има ли смисъл да се чака, щото не са малко пари.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

CYPER,
    Не са малко пари ама се пригответе за чакане, дълъг полет и се заредете с много положителна енергия и търпение, ако ще сте с България Air или Хемус, щото ви чака пътешествие.
    Ако ли пък искаш качество и бърза услуга знаеш какво да правиш . Хубавите неща не идват евтино в живота !

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Проблема е повече в летище София, те направиха проблеми и на ХемусЕр.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Post Thanks / Like

Майтапа на страна ама от летището скоро тъсиха хора за работа и една позната отива на интервю, с английска езикова гимназия - 6 ; висока към 1.80 м ; слабичко гадже, бе бонбон от всякъде, обаче не успяла да покрие физическия изпит, трябвало и да направи 100 лицеви опори, да вдига 50 кила незнам си как и ей такива идиотщини. Може би са набирали киборги на летището , а тя не е разбрала.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 14-06-2013, 11:24
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 06-10-2012, 17:42
  3. Нова простотия на Home Office
    От madlena във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 13
    Последно мнение: 13-08-2009, 16:05
  4. Глобалната Простотия
    От Чудомир във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 11
    Последно мнение: 03-08-2007, 09:59

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си