Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 36
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Supernanny- тв предаването

Гледали ли сте го, какво мислите за него?
    Научихте ли нещо полезно, използвахте ли съвети от него?

http://www.supernanny.net/
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ lady thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Supernanny- тв предаването

аз го гледам редовно и прилагам доста неща.
    оттам се научихме да стоим наказани и да се извиняваме, както и да заспиваме сами.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

4. БЛАГОДАРЯ lady, dianaiv83 thanked for this post
    Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Аз също го гледам и мисля да приложа много от техниките показани в предаването във възпитанието на бебо за в бъдеще. Има много полезни съвети и доста неща, които могат да се научат.
    Гледаме и Nanny 911 и другите подобни предавания. За една майка е доста важно и полезно предаване мисля аз .

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

6. БЛАГОДАРЯ lady thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Supernanny- тв предаването

И ние го гледаме. Джо Фрост е много популярна и утвърдена възпитателка. Аз дори си набавих книгата и (последно ново издание) за първата година от живота на детето и как родителите да се справят с предизвикателствата. Препоръчвам я горещо. Много приятелски написана е и има страхотни съвети.

8. БЛАГОДАРЯ lady thanked for this post
    Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Като бяха по-малки децата и аз прилагах някои от методите й. Вече не ми се налага. Много полезно предаване. Наскоро попаднах на него и го гледахме с децата. Бяха учудени като им казах, че и мама прилагаше тези "тактики" като бяха малки, явно не помнят.
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Никога не съм гледала никое от предаванията. Моята основна идея е,че моя син няма да е центъра на света и света да е върти около него и следоваттелно аз да си променям живота заради него, точно обратното, тои трябва да се адаптира към моя свят.

Град
    London
    Post Thanks / Like

Някой трябва да им помогне да се адаптират към този свят. Децата по принцип не могат сами, защото не го познават.
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.

12. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    penelopa
    Guest

Аз нямам деца и не искам да имам да имам мои, а да си осиновя след време, защото мисля и без това светът се е пренаселил, но това е избор и тема на друг разговор.
    Но по някаква случайност, съм гледала,4, 5 епизода на Супер Нани.
    Смятам, че това е едно много добро и възпитателно предаване.
    Мисля, има какво да се поучи и научи от него.
    Малкият човек в големия свят-самите ние имаме много да се учим от децата.
    Аз обичам да контактувам с деца и ако децата са добри, винаги научавам нещо от тях за света.Нещо, което е през тяхната призма и ми дава материал за мисли.
    Както едно сладурче каза-защо трябва да живееш през живота си в тази къща?
    Тя ще остарее!
    А аз?
    Дали ще се подмладя?
    Детска логика-непоклатима!

14. БЛАГОДАРЯ lady, dianaiv83 thanked for this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Логиката им наистина е непоклатимтима. Понякога не е лесно да им се обяснят нелогичните правила в нашия свят. Да не говорим за мнгожеството въпроси "Защо?", които иззискват и логичен отговор.

16. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ohh dear Аватара на Vikkk
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lady Виж мнението
    Логиката им наистина е непоклатимтима. Понякога не е лесно да им се обяснят нелогичните правила в нашия свят. Да не говорим за мнгожеството въпроси "Защо?", които иззискват и логичен отговор.
    Хахахахахха аз все още си ги задавам тези въпроси "Защо" само4е моите въпроси са насо4ени ктм неща които просто нямат обяснение. Но някои от тях сега като се сетя са си 4исто детски. Ина4е и аз го гледам предаването защото ми е забавно да гледам как малките 4ове4ета правят магариики
    I am just a lemon soap....

18. БЛАГОДАРЯ dianaiv83 thanked for this post
    Miss Caprice Аватара на dianaiv83
    Град
    Coventry
    Post Thanks / Like

Дам и аз го гледам и трябва да си призная,че доста от техниките си работят безотказно,а за някои случаи които съм гледала съм им се възхищавала на железните нерви на тези родители с разглезените им "помярчета" на чието поведение инстинктивно ти идва да го "смачкаш",но разбира се това е невъзможно особеноТУК ще добавя...хахаха
    Не сериозно,майтапа настрана шоуто си струва и е много добро и полезно както за родители,така и за хората като мен,които се занимават с деца.Страхотна шоу програма.

"Всички понякога падат, разликата между силните и слабите духом е във времето, което губят за да се изправят "

""

20. БЛАГОДАРЯ няма, rex, ElinaT thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Винаги съм поддържала мнението ,че детето си има собствена индивидуалност от ден 1 на неговия живот...затова всеки родител трябва да намери сам верния път за отглеждането и възпитанието ..затова се вика родителски инстинкт....не какво казват книгите и ТВ предавания....
    А и не виждам особена полза някоя книга да каже напр.детето да си ляга в 21 часа ,а то ако иска по рано какво да го правя...да следвам книгата и да го мъча да му доиде времето или да следвам инстникта си.
    Ако ще си гледаме децата по книги и медии по добре да си вземем по едно роботче....
    Много е важно възпитанието на детето да започне от ден 1.

22. БЛАГОДАРЯ ElinaT, Dani Sveti, gonzo99 thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

И аз от моя житейски опит считам,че човек е 90 % гени,и 10%-възпитание,околна среда,късмет,стечение на обстоятелства и всичко останало.За пример-двама близнаци-коренно различни,въпреки че са отглеждани и възпитавани от едни и същи хора,по един и същи начин.Човек не би могъл да бъде отглеждан по книга,защото всеки ивдивид е с различен закодиран набор от гени и съответно различен характер.Мисля,че е необходимо строго различно отношение и начин на достигане до детето според неговия характер.

24. БЛАГОДАРЯ ElinaT, Didkus, gonzo99 thanked for this post
    children's nurse Аватара на meden linzer 90
    Post Thanks / Like

Unhappy Относно: Supernanny- тв предаването

Цитирай Първоначално написано от penelopa Виж мнението
    Аз нямам деца и не искам да имам да имам мои, а да си осиновя след време, защото мисля и без това светът се е пренаселил, но това е избор и тема на друг разговор.
    Но по някаква случайност, съм гледала,4, 5 епизода на Супер Нани.
    Смятам, че това е едно много добро и възпитателно предаване.
    Мисля, има какво да се поучи и научи от него.
    Малкият човек в големия свят-самите ние имаме много да се учим от децата.
    Аз обичам да контактувам с деца и ако децата са добри, винаги научавам нещо от тях за света.Нещо, което е през тяхната призма и ми дава материал за мисли.
    Както едно сладурче каза-защо трябва да живееш през живота си в тази къща?
    Тя ще остарее!
    А аз?
    Дали ще се подмладя?
    Детска логика-непоклатима!
    Не съм съгласна за първи път с теб.Ти жената ,която дарява c толкова любов и грижи своите любимци....няма нужда да си представям колко грижовна ще бъде към частицата от себе си,своята рожба.
    Много по-полезна би била ти
    и всички бихме могли да бъдем на света ако вземем чувал презервативи и ги раздадем в квартала на неграмотните.
    Това го давам за пример простo ей така,искам само да разбереш correct какво искам да ти кажа.
    Ако ти създадеш рожба тя ще бъде много полезна на света.

По темата-да и аз гледам предаването.
    Много малки зверчета.
    Hello there!I jist wanted to stop and show some love and respect your pace.I hope everything is gooing good with you.Take care

26. БЛАГОДАРЯ IRST, ElinaT, Didkus, gonzo99 thanked for this post
    penelopa
    Guest

Медна-аз разбирам, твоята гелдна точка, а и всички хора, които ме знаят на живо се чудят, защо не искам да имма мое дете.
    Сега ще отговоря и искам да се спре до там!Аз отговарям:
    1.Повече обичам котките от хората и те мен също( в кръга на шегата беше това)
    2. Не искам да раждам-имам перфектно тяло, което не искам да разваля( егоизъм го кажи, не се срамувам)
    3.Има милиони деца, които ще бъдат щастливи( всичките не мога да осиновя, но поне едно)
    Може би и 2!
    4.Вярвам че планетата е пренаселена!Вярвам в предсказанието на маите!
    5.Да видим дали и едно ще имам време да осиновя!
    6.Ще бъде най-гледаното и щастливо дете!За него освен мен , ще се грижат и всички котки -кърмачки, които са ми подчинени!
    Така , че-Нека направя поне едно дете щастливо!
    Ако има Земя , след няколоко години и повече деца ще си имма!
    Медна не се сърди, Моля те!!!!!!!!!!!!
    За мен детски живот, няма значение, дали аз го раждам или отглеждам!
    Милиони са изоставените деца!-Аз съм за тази кауза, а не-след себе си потоп и дете!

28. БЛАГОДАРЯ meden linzer 90, elicka, gonzo99 thanked for this post
    children's nurse Аватара на meden linzer 90
    Post Thanks / Like

Lightbulb Относно: Supernanny- тв предаването

Медна-аз разбирам, твоята гелдна точка, а и всички хора, които ме знаят на живо се чудят, защо не искам да имма мое дете.
    2. Не искам да раждам-имам перфектно тяло, което не искам да разваля( егоизъм го кажи, не се срамувам)
    3.Има милиони деца, които ще бъдат щастливи( всичките не мога да осиновя, но поне едно)
    Може би и 2!
    6.Ще бъде най-гледаното и щастливо дете!За него освен мен , ще се грижат и всички котки -кърмачки, които са ми подчинени!
    Милиони са изоставените деца!-Аз съм за тази кауза, а не-след себе си потоп и дете!
    Не ти се сърдя.
    Възхищавам ти се.Има много двойки,които съ3дават деца с тежки наследствени заболявания.(предварително се предупреждават за това)
    Не ги разбирам.
    Hello there!I jist wanted to stop and show some love and respect your pace.I hope everything is gooing good with you.Take care

30. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    penelopa
    Guest

Майка ми е един от най-добрите логопеди в България!
    Логопедите, както знаеш, се занимават с правилната реч( по принцип).
    От как настанаха промените , майка ми се занимава с какви ли не деца.............
    Преди 10 години, майка ми имаше приятелка( все едно виждам себе си),бойна до дупка.
    Но-жената имаше рак-разсейки.....................навсякъде............ .............
    Тя беше осиновила това дете, 6 месеца преди ракът да я сграбчи.( тя знаеше че има рак)
    Осинови го и много се разболя в един момент.
    Пита майка ми, ако е щастлива , да й даде всичко което има и да отгледа детето.
    Майка ми, мъдро й каза-аз мога да отгледам това дете, както 2 съм отгледала, но не съм сигурна, че то ще бъде щастливо!
    Докато си жива( жената си отиваше, ама от този рак, за който няма спасение, но е бавен), то ще бъде с теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    После ще му мислим.
    Тази жена почина преди 10 години,Бори се с рака, до последно.Детенцето, което, беше осиновила, беше, връзка ( това не е редно да се знае, но, в Бг, се знае всичко)между учител и ученичка -11 клас.
    Прекрсано дете.Живо и здраво е , беше в център SOS , някъде към София и скоро ще стане на 18 години.
    Една човешка история.
    Майка ми не го осинови, тогава, че искаше да спаси, неспасяеми си брак, аз ще осиновя това дете-сега!
    Всички деца, имат нужда от любов!

32. БЛАГОДАРЯ meden linzer 90, Zara, Didkus, gonzo99 thanked for this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Supernanny- тв предаването

Може би и 2!
    Моите адмирации за това твое виждане на нещата.Раждането е един акт,който скоро се забравя.В отглеждането на един човек е героизма.
    Поздравявам те за тези твои думи и ти желая късмет!

34. БЛАГОДАРЯ няма, Ani thanked for this post
    Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Supernanny- тв предаването

Цитирай Първоначално написано от TONIO Виж мнението
    Моите адмирации за това твое виждане на нещата.Раждането е един акт,който скоро се забравя.В отглеждането на един човек е героизма.
    Поздравявам те за тези твои думи и ти желая късмет!
    Аха, ама никога не би могъл да разбереш какво е да дадеш и създадеш живот, които 9 месеца да е част от теб, твоя плът и кръв. Всеки ден да му говориш, да го милваш, да си правиш планове за бъдещите дни, докато го наблюдаваш как расте защитено в стомахчето ти, да внимаваш какво ядеш, за да е полезно и за него, да не се разболяваш, за да не му навредиш по някакъв начин и т.н. Не знам може би аз съм егоист, но това не бих го заменила за нищо на света. EVER!

Друго е ти да си го създал и да се грижиш за него още от преди да е станало човече, да се помъчиш да го родиш, да си го отгледаш и т.н. Единствено и само тогава може да го обичаш истински, защото човек го боли и му е мило само, когато е положил достатъчно грижи, преживял е болести, трудности, направил жертви, изтърпял е болка, тъга, мъка, преживял е радости, безсънни нощи, тържества, рождени дни и т.н. Не да го взема готово израстнало и да си мисля, че някога мога да се впиша в графата истински родители.

П.С. Ама това си е лично мое мнение, то не е задължително да съвпада с това на останалите. Ама, като видя хора да ми сравняват домашни любимци с деца, чак леко ми се гади да си призная и вероятно такива наистина не е уместно да правят свои си деца, не мисля че са готови, нито че осъзнават колко много различна е грижата за едно животинче и един малък индивид, бъдещ член на обществото. Всеки е свободен да иска или да не иска деца и аз уважавам тези лични желания, другото е въпрос на гледна точка.
    Последно редактирано от ElinaT : 14-05-2010 на 09:23

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.

Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

36. БЛАГОДАРЯ elicka, няма thanked for this post
    Post Thanks / Like

Не мога да отрека,че си права,но понякога хората имат някакви причини да вземат другото решение и това не ги прави по-малко истински родители......

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Supernanny- тв предаването

Цитирай Първоначално написано от TONIO Виж мнението
    Не мога да отрека,че си права,но понякога хората имат някакви причини да вземат другото решение и това не ги прави по-малко истински родители......
    Не е съвсем същото обаче! Има разлика и то доста голяма. Не съм против осиновяването даже никак и мисля че за хората, които не могат да имат деца, но искат да са родители, е добър вариант, ама да го правиш от суета и егоизъм и да си мислиш, че това ти деяние ще те направи по-малко VAIN or SHALLOW в нечий очи не върви.

Кой е по-голям егоист в случая? Човекът, които съсипва тялото си, грохва от безсъние и грижи, остарява от проблеми, за да даде и отгледа детенце? Или този, които от чиста суета иска да не си наруши спокойствието, нито физиката с нищо и за това ще си осинови дете вече на години, с което няма нито да премине първите години на болести, притеснения, безсъние, плач и т.н.? Ти прецени кой е по-големият егоист?

Ако си толкова милосърден можеш да си осиновиш деца, дори и като имаш твои, ако го правиш от милосърдие, а не от човешка суета и чувство за вина.

Както и да е така мисля аз поне. Не искам да влизам в излишни, безмислени спорове. Няма да си променя мнението по този въпрос специално, нито искам да променям нечие друго мнение. Всеки е свободен да разполага с тялото си и себе си, както желае.

39. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Напреднал Аватара на gonzo99
    Град
    manchester
    Post Thanks / Like

Аз съм щастлива майка на две деца,и незнам какво щиях да правя ако тях ги нямаше.Eдна жена става истинска жена ,чак когато роди,когато усети тръпката,болката и щастието от даването на нов живот.
    Но винаги сам искала да си осиновя дете и някой ден ще си осиновя.Незнам дали ще имам финансовата възможност да си осиновя две ,но поне за едно сам сигурна ,че ще осиновя.Това ми е нещо като мечта,въпреки че хората около мен не ме подкрепят ,в това мое желание и ще трябва да се преборя първо с тях.
    Според мен ,всяка жена нагърбила се с отговорността да отглежда дете,от което да направи човек е велика,независимо дали тя е родила детето или го е осиновила.
    Подкрепям и жените ,които се отказват да имат свои деца,защото всеки има право на личен избор,въпреки че не мога да кажа ,че ги разбирам.Но това си е тяхан личен избор,които уважавам.
    В трудното време ,в което живеем,мисля че е най важно,за едно дете да получава любов ,разбиране ,подкрепаи родителска грижа,независимо дали е осиновено или собствено.
    Последно редактирано от gonzo99 : 14-05-2010 на 09:42
    Бъди щастлив с това ,което имаш,докато се бориш за това,което желаеш.

41. БЛАГОДАРЯ ElinaT, elicka, няма thanked for this post
    penelopa
    Guest

Елина не бих искала да осиновя дете, защото изпитвам някаква вина.
    Вина от кого?
    От околните за които не ме е грижа, какво мислят за мен,от мен самата,като, аз пък се обичам много.
    Егоистка съм, признавам си го и на първо място поставям себе си, в което не виждам нищи лошо.Това е мои избор продиктуван да направя някого щастлив!
    Толкова изоставени деца има по света...........Единственото , което искат е малко топлина.................Радвам се, че не всички мислят , че най-големият героизъм на една жена е да роди.
    АЗ НАИСТИНА СМЯТАМ, ЧЕ СВТЪТ Е ПРЕНАСЕЛЕН!
    И по-моята логика излиза, че хората, които правят всичко за да имат деца са по-големие егоисти от мен, защото не ги е грижа за нищо, освен да нямат вина пред т.н общество, че ето изпълнихме си задължението.
    Има и още една причина, която е лична и за която не мисля тук й е мястото да пиша.
    Планетата се задъхва от глупостта и суетата човешка.
    Моят акт е капка в морето( може и утре да не съм жива, знае ли човек), но наистина се мъча, да пазя природата.
    Винаги съм смятала, че трябва да има подбор, кой може да бъде родител и кой не.
    Така нямаше да има изоставени деца и само Най-достойните щяха да бъдат родители , а не всеки който няма друг дълг в този живот!

43. БЛАГОДАРЯ gonzo99, elicka thanked for this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Съгласна съм със Зара, че майката има инстинкт и усеща как да подходи към детето си, но при мен понякога инстинкта се размиваше с емоцията и умората. Това предаване ми показваше как въпреки това трябва да остана твърда и без емоционална реакция да покажа на детето докъде се простират границите. Вярно е също така, че продължават да ме учат на търпение и помагат да изляза от стереотипите, да балансирам. Това е опитност която нямах преди.

45. БЛАГОДАРЯ ElinaT, gonzo99, elicka, dundy thanked for this post
    Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Елина не бих искала да осиновя дете, защото изпитвам някаква вина.
    Вина от кого?
    От околните за които не ме е грижа, какво мислят за мен,от мен самата,като, аз пък се обичам много.
    Егоистка съм, признавам си го и на първо място поставям себе си, в което не виждам нищи лошо.Това е мои избор продиктуван да направя някого щастлив!
    Толкова изоставени деца има по света...........Единственото , което искат е малко топлина.................Радвам се, че не всички мислят , че най-големият героизъм на една жена е да роди.
    АЗ НАИСТИНА СМЯТАМ, ЧЕ СВТЪТ Е ПРЕНАСЕЛЕН!
    И по-моята логика излиза, че хората, които правят всичко за да имат деца са по-големие егоисти от мен, защото не ги е грижа за нищо, освен да нямат вина пред т.н общество, че ето изпълнихме си задължението.
    Има и още една причина, която е лична и за която не мисля тук й е мястото да пиша.
    Планетата се задъхва от глупостта и суетата човешка.
    Моят акт е капка в морето( може и утре да не съм жива, знае ли човек), но наистина се мъча, да пазя природата.
    Винаги съм смятала, че трябва да има подбор, кой може да бъде родител и кой не.
    Така нямаше да има изоставени деца и само Най-достойните щяха да бъдат родители , а не всеки който няма друг дълг в този живот!
    Може и така да е, нека приемем че аз и тези като мен са по-големите егоисти, но по принцип хора, които могат да имат собствени деца и избират да нямат такива почти винаги са водени от лични мотиви за този си избор. Както казах уважавам мненията различни от моето по този въпрос, даже мисля че трябва да има повече хора, като теб просто аз никога няма да съм от тях, ако имам избор, това е всичко.

47. БЛАГОДАРЯ няма, gonzo99 thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 07-03-2013, 22:06
  2. Гледате ли предаването One Born Every Minute по Channel 4?
    От merci във форум Бъдещи майки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 14-03-2012, 10:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker