Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Какъв вид книги, вестници, списания и др. предпочитате

Гласували
114. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Хартиени

52 45,61%
  • Електронни

16 14,04%
  • Двата типа, но с превес на хартиените

33 28,95%
  • Двата типа, но с превес на електронните

13 11,40%
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Книгите срещу компютрите? Ще бъдат ли заменени книгите от компютрите?

С развитието на технологиите. електронните медия-носители изместват обикновенните хартиени издания.
    Появяват се все повече e- books и електронни списания, които се четат на компютър.
    Отделяте ли време да четете книги или залагате изцяло на електронните издания. Мислите ли ,че книгите са отживелица и бъдещето е в електронните?

Изядоха ли мишките книжките? - този въпрос се падна на изпита по журналистика преди 2 - 3 години?

Какво е вашето мнение по въпорса?

the Wonderful Аватара на Alice
    Град
    Fulham
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Книгите срещу компютрите? Ще бъдат ли заменени книгите от компютрите?

Цитирай Първоначално написано от Suzanne
    С развитието на технологиите. електронните медия-носители изместват обикновенните хартиени издания.
    Появяват се все повече e- books и електронни списания, които се четат на компютър.
    Отделяте ли време да четете книги или залагате изцяло на електронните издания. Мислите ли ,че книгите са отживелица и бъдещето е в електронните?

Изядоха ли мишките книжките? - този въпрос се падна на изпита по журналистика преди 2 - 3 години?

хартиената книга е класика ,а класиката е вечна!От там нататък е въпрос на вкус!

The truth is the truth and all you can do is live with it

Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Книгите срещу компютрите? Ще бъдат ли заменени книгите от компютрите?

Представяш ли как в метрото, вместо да извадят книжката от чантата, хората измъкнат по един лап топ и започнат така да си четат...
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

Напреднал Аватара на sunrise
    Post Thanks / Like

Отделяте ли време да четете книги или залагате изцяло на електронните издания. Мислите ли ,че книгите са отживелица и бъдещето е в електронните??
    Ако трябва да избирам дали да чета една книга пред монитора или на хартия бих избрала второто.Добре, Алис каза че книгата си е класика, така е, но освен това аз си гледам удобството.Няма място за сравнение просто, едно е да си се настаниш удобно и да си четеш романчето, съвсем друго е да се кривиш пред компютъра а и е по-вредно.Но се случва да не можеш да си намериш търсената книга и тогава съм благодарна че имам възможност да я чета дори и да е пред монитора.

Няма такава опасност мишките да изядат книжките, хаха
    Анкетката ще го докаже

super-super Аватара на Karatiska_ta
    Град
    Bulgaria - Plovdiv
    Post Thanks / Like

За нас по-зрелите хартиените книги са класика,но за тинейджарите компютрите са си тяхна слабост.А и кой ти чете от тях вече хартиени книги,компютарните игри са по-интересни.
    Аз никога няма да бягам от врага
    Аз никога няма да отстъпвам от болката
    Аз никога няма да се отказвам от боя
    Това е моят спортен киокушин дух

Нов потребител
    Post Thanks / Like

не знам с каква умисъл е пусната въпросната тема,но мисля, че е безсмислено да се поставят нещата по този начин

Нито книгите са срещу компютрите,нито радиото срещу телевизията и тн

Съвсем различни неща са и винаги ще съществуват

Нов потребител Аватара на paradox
    Post Thanks / Like

Мисля,че хартиените носители на информация няма да си отидат безвъзвратно,особено книгите.Вярно е обаче,че електронните медии са тези на бъдещето,така че що се отнася за вестниците...Там сам по-склонен да мисля,че са със затихаващи функции,което ясно личи от постоянният спад в тиражите им.

Chief Аватара на Blagomir
    Post Thanks / Like

Според мен компютрите никога няма да изместят книгите на 100% Както каза paradox вестниците може и да изчезнат след време, но книгите ще останат. Дори да съм "дете на новите технологии" не бих заменил книгата с компютъра колкото и малко да чета.

Напреднал Аватара на DaniTP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lady
    Представяш ли как в метрото, вместо да извадят книжката от чантата, хората измъкнат по един лап топ и започнат така да си четат...
    Лаптоп не но с покет ПС е много удобно.
    :

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Компютрите блокираха
    От elicka във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 5
    Последно мнение: 18-02-2010, 15:17
  2. Книгите с ДДС, хазартът и партийните дарения - не
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 1
    Последно мнение: 09-07-2006, 07:43
  3. Компютрите в помощ при изучаване на англииски.
    От kekata във форум Интернет и компютри
    Отговори: 2
    Последно мнение: 06-07-2005, 11:07
  4. Децата и компютрите
    От nikolayradev във форум Полезни съвети за майки
    Отговори: 21
    Последно мнение: 27-04-2005, 10:45

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове