Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Напреднал Аватара на BukuTy
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

По подразбиране На 18 - каква професия бихте избрали?

Ако сте на 18г. и сте на кръстопът да вземете жизненоважно решение, каква професия бихте избрали? Моля, посъветвайте ме от позицията на хора с по-голям жизнен опит. Допадат ми хуманитарните науки, не съм по точните. Искам да уча в Лондон, но какви са шансовете ми за реализация? Ще ви бъда безкрайно благодарна да споделите вашето мнение. Благодаря ви!

charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: На 18 - каква професия бихте избрали?

Здравей....
    всичко е много относително да ти кажа.
    Какво по точно ти е интересно, защото съгласи се, но хуманитарни науки е много общо казано. Какво те влече ? Колебаеш ли се меджу нещо или нямаш изобщо представа, какво искаш да учиш?
    Последно редактирано от Suzanne : 12-05-2006 на 14:34

Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BukuTy
    Ако сте на 18г. и сте на кръстопът да вземете жизненоважно решение, каква професия бихте избрали? Моля, посъветвайте ме от позицията на хора с по-голям жизнен опит. Допадат ми хуманитарните науки, не съм по точните. Искам да уча в Лондон, но какви са шансовете ми за реализация? Ще ви бъда безкрайно благодарна да споделите вашето мнение. Благодаря ви!
    Навсякъде можеш да се реализираш с малко повечко знания, умения, късмет...
    За себе си ли питаш, или всеки да си каже, не разбрах? На теб кое ти доставя удоволствие?
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

чакай Тинке аз да кажа...
    Град
    TW
    Post Thanks / Like

Когато си на 18 жизнено важно решение би било ако искаш да имаш семейство и деца а не чак толкова какво да учиш. Много добре че мислиш за това и си отговорна, затова давай смело и се насочи към нещо което те влече. И не забравай че няма "job for live", може за в бъдеще да ти допадне нещо друго. Сега ти е време да се ЗАБАЛЯВАШ. Това е най-важното в момента за теб!!! Успех и късмет най-вече.

Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Според мен изборът на професия е също така важен, както изборът на съпруг. Може би, наистина е нужен и късмет, но казват, че животът е такъв, какъвто си го направиш. Голямо влияние ми оказват приятели и близки. Днес реша едно - утре ме разколебаят. Бях решила да следвам право, но от много места ме атакуваха, че това били най-корумпираните хора (говоря за България). Обичам да пиша (есета, разкази), но с присмех ми казаха, че ще умра гладна и трябва да се насоча към нещо по-практично. Баща ми примерно не си харесвал професията, но учил, защото баба и дядо така му наредили, но пък сега се е реализирал отлично. Майка ми пък е завършила международен туризъм, но след моето раждане е приключила с кариерата си, въпреки, че много е обичала професията си и сега се занимава със съвсем друг бизнес. Та затова са ми колебанията. Вас лично удовлетворява ли ви това, което работите?

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

ако съм на 18 и вече не съм се ориентирал кво точно да правя,имам само един избор-макдоналдс!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Според мен изборът на професия е също така важен, както изборът на съпруг. Може би, наистина е нужен и късмет, но казват, че животът е такъв, какъвто си го направиш.
    ми в такъв случай,що не станеш атомен физик?!!ще пукаш атоми по цял ден!знаеш ли какъв е кеф!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Нов потребител Аватара на Малинка
    Post Thanks / Like

Здравей Викиту, аз мога да ти кажа, че ако учиш право няма да сгрешеш - първо защото самата наука е интересна, второ - переспективна е, има реализация и не е вярно че ако учиш право ще трябва да бъдеш корумпирана. Не само съдия, адвокат или прокурор можеш да станеш ако завършиш право. С каквото и да решиш да се занимаваш за вбъдеще правото винаги ще има приложения, във всяка една сфера.
    Но решението ти трябва сама да вземеш какво искаш да учиш и с какво ще се занимаваш. Трябва да послушаш собствения си глас. Ако ще учиш нещо насила или заради някой по-добре не започвай.
    Желая ти Успех

Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Малинка, благодаря. Сигурно ще опитам право. Благодаря и на Капитана! Кефиш ме, ще ти звънна. Черпя едно детско меню в Макдоналдс, обаче играчката за мен.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 213
    Последно мнение: 24-09-2018, 05:53
  2. Отговори: 5
    Последно мнение: 14-12-2010, 13:35
  3. За каква професия сте най подходящи
    От lin-100 във форум Професии и работа
    Отговори: 52
    Последно мнение: 30-11-2009, 21:10
  4. За каква професия сте най подходящи
    От lin-100 във форум Общ форум
    Отговори: 52