Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 38
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Полет с Хемус ЕР

Вече миняха няколко седмици откато между София и Лондон започна да лети компанията Хемус Еър.Има ли някой който да е пътувал с тях?Какво е впечатлението ви за тях как мина пътуването ви. Как са самолетите им и персонала?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал Аватара на malkia mao
    Град
    zone 7
    Post Thanks / Like

Smile Re: Полет с Хемус ЕР

Аз пътувах на 1 май с полет на ХемусEP София-Лондон 19,45h и сам много доволна. В самолета беше комфортно и приятно. Имаше свободни места. Стюардесите (имаше и един стюард) бяха любезни и отзивчиви. Обслужването беше на ниво. Храната, която дадаоха по време на полета беше ОК - пилешко със сос, домати, хляб, вафла Мура трио. Също така чай,кафе,сокове, бира,вино.
    В самолета продават цигари ( но не български), шоколади и др. Цените са съвсем прилични. Купуваха се най-вече цигари. Мисля, че най-изгогно е да се плаща в евро. Доста хора купуваха. Поне докато чакахме на пас.контрол имаше много хора с торбички...)
    Другото, което ми хареса е, че тъй като полетът от София е вечерта на летището беше много спокойно - няма блъсканица и опашки. На Хийтроу беше същото. Нямаше никoй на проверките на багажа (слава Богу...).
    Последно редактирано от malkia mao : 08-05-2006 на 09:54

Напреднал Аватара на malkia mao
    Град
    zone 7
    Post Thanks / Like

Exclamation Re: Полет с Хемус ЕР

Също така за цените. Много по-изгодно е да се купува on-line билет, отколкото от някое от представителствата на ХемусЕР. На мен еднопосочен билет on-line ми струваше 129 евро, а в офис на компанията (на ул. Гладстон) ми предложиха цена близо 120 евро отгоре!!
    Билетът се получава от офиса на летището срещу паспорт или на чек-in-а.

Усмихвай се по-често! Аватара на slanchece
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Wink Re: Полет с Хемус ЕР

на мен ми предстои да пътувам с хемус еър за първи път,сега карая на май.дано наистина да са добри.билета ми излезе 143 паунда отиване и връщане,закупих го от интернет.

Напреднал Аватара на Bat Petyo
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Полет с Хемус ЕР

И на мене ми предстои или по-то4но е да се каже,4е ми предстоеше да пътувам с тях.Малко предистория.Купих си он-лине билет.Цената беше добра,114Ј за двупосо4ен билет и вси4ко изглеждаше ОК,до момента в които полу4их следния Е-маил:Dear Customer,

Please note the airline has made some schedule changes to your
    itinerary, could you please check over the details below. Also,
    remember you should re-confirm your outbound and return flights at
    least
    72 hours in advance with the airline direct.

Please note any changes in your travel plans is due to schedule change
    done by the Airline, if these changes are not suitable, you are
    Authorised for FULL REFUND OF THE FARE ONLY and refund procedure may
    take up to a maximum of 8-10 weeks.

If you have any further queries please feel free to visit our Contact
    Us
    page at http://www.onlinetravel.com/help/help.asp

We apologise for the inconvenience caused. The original flights have
    been either cancelled or the times are changed by the airline, and you
    have been reprotected on the next best flights. These flights are
    changed by the airline and are beyond our control. Please note
    replacement tickets will not be re-issued. If you have paper tickets
    please take these with you to the airlines ticket desk at the airport
    before check-in and they will re-validate them for travel, unless
    stated
    otherwise.

Customer Services
    Та такива ми ти работи,как Сиике,както се изразяваше един наш писател,възпял вси4ко българско и родно.
    Е може и да е било лош късмет,но от казаното по-горе се разбира,4е за някаква форма на компесиране не може явно и дума да става.Но за сметка на това,пазара не прощава на никого.
    Последно редактирано от Bat Petyo : 10-05-2006 на 20:54

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Те пратиха емайл онзи ден че ще имат някакви промени в полетите нещо.Ето и емайла News Update 05th May 2006
    Dear Customer,

Here is the latest information about the operation of our scheduled flights from UK to Bulgaria.

1. Due to essential engineering work at Sofia airport, some of our flights from London Heathrow will be flying
    via Plovdiv to Sofia. This will affect only flights during May 2006 on departing from Heathrow on Mondays and Fridays.
    We appologise for any inconvenience that may cause.

2. From the 01st June 2006 Hemus Air will be able to offer connecting flights from Heathrow to Varna via Sofia.
    Our schedules are isted below by week days:

Sunday - London to Varna
    DU 852 LHR 08:40 SOF 14:00
    DU 971 SOF 16:30 VAR 17:20

Monday, Wednesday, Friday - London to Varna
    DU 852 LHR 22:35 SOF 04:00+1 (arrival on following day)

Monday, Wednesday, Friday - Varna to London
    DU 972 VAR 18:00 SOF 18:45
    DU 852 SOF 19:45 LHR 21:25

Prices start from 185GBP including all airport taxes and fees.

3. From 09th July 2006, Hemus Air will operate an additional flight on Sunday with timings as listed below:

Heathrow to Sofia

Sofia to Heathrow
    DU 851 SOF 19:45 LHR 21:25

For more information about our services, to book and buy your tickets please contact us on
    Tel: 020 7637 5654 or 020 7637 5655 or go to www.hemusair-uk.com.

Hemus Air,
    Room 44, 3rd Floor,
    Morley House,
    320 Regent Street,
    London W1B 3BE
    Branch office registered in the UK:
    Company Number: FC026719, Branch BR008748

Member of IATA

E-mail: [email protected] or [email protected]

Web: www.hemusair-uk.com

We are open from 0900 to 1800, Monday to Friday and from 1000 to 1400 on Saturdays.

We accept most major credit or debit cards (3% surcharge applies for credit card payments).

If you do not want to receive more emails from us please reply to this email with the
    text UNSUBSCRIBE in the subject.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm
    Те пратиха емайл онзи ден че ще имат някакви промени в полетите нещо.Ето и емайла News Update 05th May 2006
    Dear Customer,

Here is the latest information about the operation of our scheduled flights from UK to Bulgaria.

1. Due to essential engineering work at Sofia airport, some of our flights from London Heathrow will be flying
    via Plovdiv to Sofia. This will affect only flights during May 2006 on departing from Heathrow on Mondays and Fridays.
    We appologise for any inconvenience that may cause.

2. From the 01st June 2006 Hemus Air will be able to offer connecting flights from Heathrow to Varna via Sofia.
    Our schedules are isted below by week days:

Sunday - London to Varna
    DU 852 LHR 08:40 SOF 14:00

Monday, Wednesday, Friday - London to Varna

Monday, Wednesday, Friday - Varna to London
    DU 972 VAR 18:00 SOF 18:45
    DU 852 SOF 19:45 LHR 21:25

Prices start from 185GBP including all airport taxes and fees.

3. From 09th July 2006, Hemus Air will operate an additional flight on Sunday with timings as listed below:

Heathrow to Sofia

Sofia to Heathrow
    DU 851 SOF 19:45 LHR 21:25

For more information about our services, to book and buy your tickets please contact us on
    Tel: 020 7637 5654 or 020 7637 5655 or go to www.hemusair-uk.com.

Hemus Air,
    Room 44, 3rd Floor,
    Morley House,
    320 Regent Street,
    London W1B 3BE
    Branch office registered in the UK:
    Company Number: FC026719, Branch BR008748

Member of IATA

E-mail: [email protected] or [email protected]

Web: www.hemusair-uk.com

We are open from 0900 to 1800, Monday to Friday and from 1000 to 1400 on Saturdays.

We accept most major credit or debit cards (3% surcharge applies for credit card payments).

If you do not want to receive more emails from us please reply to this email with the
    text UNSUBSCRIBE in the subject.
    Това добре,но моят полет беше за 24/05/06 пада се в сряда и за него по-горе нищо не е казано.Казано е само за понеделник и петък.

ac milan fan Аватара на bobbakata
    Post Thanks / Like

канселираните полети на хемус ер са както следва:
    10 май, сряда т.е. днес
    17 май, сряда
    24 май, сряда
    12 юни, понеделник
    16 юни, петък
    21 юни, сряда
    23 юни, петък
    26 юни, понеделник
    28 юни, сряда
    от юли авиокомпанията оперира на пълното си разписание от 6 полета седмично. причината за отменените полети са нощните ремонти на летище София.
    всички закупили билети (чрез агент, онлайн или директно от хемус) имат право на пълен рефънд или пребукиране за някои от датите с валидни полети.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Аз лично нямам доверие на БГ компании,след горчивия ми опит при фалита на Балкан. Сега си търся билет за лятото(еднопосочен) и наи-изгодната цена е с БА - Лондон - Варна-Лондон (т.е ретърн) за Ј112 inlc tax. Това е в пик сезона ако има значение - 10-25 Юли.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara
    Аз лично нямам доверие на БГ компании,след горчивия ми опит при фалита на Балкан. Сега си търся билет за лятото(еднопосочен) и наи-изгодната цена е с БА - Лондон - Варна-Лондон (т.е ретърн) за Ј112 inlc tax. Това е в пик сезона ако има значение - 10-25 Юли.
    Ако рискуваш с Hemus за месец Юли през www.opodo.co.uk
    Per A/C; Farе; Tax ; Booking fee; Total
    Adult: GBP; 75.00 GBP ; 18.40 GBP; 15.00 GBP ; 108.40
    Child: GBP; 50.00 GBP ; 17.40 GBP; 15.00 GBP ; 82.40
    Последно редактирано от Poppy : 11-05-2006 на 07:54

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

A това от техния сайт ли е? Защото на мен ми дава за 11-29 юли към 150 паунда ретърн
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Post Thanks / Like

Може да опиташ и тук:http:www.onlinetravel.com

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Зъбаря
    A това от техния сайт ли е? Защото на мен ми дава за 11-29 юли към 150 паунда ретърн
    Не,цената ми я дадоха в Томсън агенция. Но ако искаш иди и провери в някоя агенция каква цена ще ти предложат за твоите дати. Аз купих днес на чартър с ФърстЧоисе ретърн - Манчестър-Варна-Манчестър за Ј164,incl taxes,обаче билета е за една седмица. Аз фактически ще ползвам само връщането и цената е повече от изгодна за пик сезон.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Poppy
    Ако рискуваш с Hemus за месец Юли през www.opodo.co.uk
    Per A/C; Farе; Tax ; Booking fee; Total
    Adult: GBP; 75.00 GBP ; 18.40 GBP; 15.00 GBP ; 108.40
    Child: GBP; 50.00 GBP ; 17.40 GBP; 15.00 GBP ; 82.40
    Мерси. Цените са атрактивни,но от Лондон не ме устроива. като платя билет за влак/самолет до Лондон и ще ми излезе дори по скъпо....

Нов потребител Аватара на Barabata
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Вярно е за Бритиш. Аз ще пътувам с тях в средата на Юни за 104.00 Gbp. Неудобното на този полет е че от БГ на връщане излита много рано (5.30). Колкото до Хемус познати които са го ползвали не се оплакват

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lazar

Price breakdown Fare per person plus taxes, fees, charges and surcharges* per person Total
    1 Adult Ј 42.00 Ј 39.80 Ј 81.80
    * The price of your ticket includes a security, insurance and fuel surcharge per flight levied by the carrier. For details please click here .
    The price quoted excludes a surcharge that will be levied if you pay by credit card
    Total flight price Ј 81.80(UK Pounds)
    .
    От вчера са завишили с 20 паунда билетите за БГ сьс Бритиш (онлайн),цената им е 148 паунда в момента до Варна. Това е за редовните полети екомоми клас, а не за чартерните сьс строго фиксрани дати.
    Последно редактирано от Petko : 13-05-2006 на 14:54

Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

На мен единствения ми проблем е, че ми отнема по-малко door to door от тук до Варна, отколкото само то Варна до София
    Последно редактирано от Petko : 13-05-2006 на 14:54

Напреднал
    Post Thanks / Like

Има много евтини чартери с престой между 7-14 дена, започват от 45 паунда (Манчестер-Варна), а тия от Лондон започват от 55 паунада

http://www.justtheflight.co.uk/cheap...VAR-varna.html

За тия които пьтуват само за 2 седмици са супер цени, само да им сьвпаднат датите.

Post Thanks / Like

Price breakdown Fare per person plus taxes, fees, charges and surcharges* per person Total
    1 Adult Ј 42.00 Ј 39.80 Ј 81.80
    * The price of your ticket includes a security, insurance and fuel surcharge per flight levied by the carrier. For details please click here .
    The price quoted excludes a surcharge that will be levied if you pay by credit card
    Total flight price Ј 81.80(UK Pounds)
    Къде ги намери тези цени?
    Последно редактирано от Petko : 13-05-2006 на 14:55

Post Thanks / Like

http://ba.com дестинациа london (all) sofia
    Не намирам тези цени,даи някои линк!Please!

Post Thanks / Like

http://www.britishairways.com/travel...ource=original
    Ок,ама цената е Ј120.80,а не Ј81 както споменаваш по-горе.Благодаря все пак!

Старо куче Аватара на Petko
    Град
    софия
    Post Thanks / Like

да, цените са различни според зависи кои ден пътуваш. аз путувам на 4 юли и си идвам на 19. и ми направиха 10% намаление при покупката. цена 81.50 паунда. полет от гатвик, ако исках на същите дати да путивам от хийтроу цената е 102 паинда.
    а и 120 паунда си е пак добре в сравнение с хемус или балкан.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Аз също пътувах с Хемус Air Лондон-София-Лондон. Пътуването беше кошмарно на 21/05 преди велик ден пътуването се проточи не можахме да кацнем на летище София и стана една-7 часа полет. Беше малък ужас.
    Иначе обслужването беше добре самолета не беше лош на отиване на връщане беше малък самолет с около 100 места като детска играчка ми се виждаше покрай другите самолети на летището, но както и да е като оставим тия малки неприятни емоции на страна не беше чак много зле.

Честно да си кажа пътувала съм и по добре. На отиване имаха проблеми тъй като летище София работи от 6.50ам, а ние трябваше да кацнем в 3.30ам но нямаше къде, тъй като летище София беше затворено и кацнахме на летище Пловдив, което се намира не в град Пловдив, а в Крумово едно военно летище не далеч от град Пловдив.
    Англичаните бяха толкова смешни взеха да се шашкат и единия пита какво става арестуват ли ни? Къде сме? Още в България ли сме къде е това летище? Голям смях падна докато им обясним какво става. Та стояхме 3.30 часа на Крумово на едни метални скамейки катo непослушни ученици наказани в ъгъла, докато отвори летище София-голям цирк.

Иначе пък имахмe удоволствието за 129 лири return ticket да изпитаме кацане и отлитане 6 пъти само на отиване. Добре че имаме кадърни български пилоти, че не се усещаше почти кацането и излитането.
    На връщане имахме само 30 мин. закъснение и с изключение, че бяхме в едно малко самолетче, в което ме беше страх да се кача защото приличаше на детска играчка пътуването мина доста добре.
    Храната и персонала бяха много добри.
    Ами това е моето впечатление от Хемус Air. С изключение, че които е измислил кацането и излитането в тия ранни часове не е съобразил че Летище София спинка до 6.50ам особенно през yuкенда i bank holidays. Не сме на Heathrow вече все пак българина обича да си поспива.
    Не мога да кажа, че не съм доволна падна смях и беше полет с емоции. Нямаше скука чакахме поредната изненадка, която Хемус Air ще ни поднесе.
    Не може да очакваме кой знае какво все пак имайки предвид колко са ефтини билетите аз обикновено пътувам с British или Балкан, но реших да опитам Хемус и да си призная не беше лош полетa, ако и изгладят противоречията си с летище София и съвместното им работно време, мисля че ще са едни доста добри полети с Хемус Air.
    :о)
    Последно редактирано от ElinaT : 15-05-2006 на 13:19

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

.
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Полет с Хемус ЕРket

Цитирай Първоначално написано от ElinaT
    ....да изпитаме кацане и отлитане 6 пъти само на отиване...
    Това как стана?

Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

С изключение, че които е измислил кацането и излитането в тия ранни часове не е съобразил че Летище София спинка до 6.50ам особенно през yuкенда i bank holidays
    Едва ли това е причината. В момента завършват нов терминал(те от 1 година го завършват де ), и ако не се лъжа затова летището е затворено.
    Последно редактирано от Зъбаря : 15-05-2006 на 19:38

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Полет с BA
    От cibik във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 10
    Последно мнение: 13-01-2012, 08:59
  2. Проблеми със полет до БГ
    От Vasseto във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 8
    Последно мнение: 28-10-2007, 12:37
  3. Отговори: 11
    Последно мнение: 08-01-2007, 22:54
  4. Ново Хемус Ер започва да лети от Heathrow до София