Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Как ви се отразява времето в UK?

Гласували
82. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Не ми влияе по никакъв начин

18 21,95%
  • Зле, депресира ме. Винаги е мрачно.

32 39,02%
  • Добре,екстра е.

32 39,02%
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 61 от общо 61
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Времето в Uk

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Митове за единия ден лято с лопата да ги ринеш.
    Аз съм чувала тази шега да се отнася за Шотландия. Но и за тук е преувеличена, разбира се, това е шега, все пак.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Е шега, шега, ма не съвсем само шега...Основният проблем според мен е липсата на разумен брой последователни дни "лято" Иначе времето си ок, даже е романтично влажно - с изключение на вятъра, който аз лично не харесвам особено като човек расъл далеч от брегове.

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    Е шега, шега, ма не съвсем само шега...Основният проблем според мен е липсата на разумен брой последователни дни "лято" Иначе времето си ок, даже е романтично влажно - с изключение на вятъра, който аз лично не харесвам особено като човек расъл далеч от брегове.
    Като софийско чадо на мен вятъра не ми пречи тук.Лошото в София беше,че вятъра го имаше само зимата(ама доволно),иначе лятото смърт.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Времето в Uk

На мен времето в UK би ми се отразило по добре ако имаше такава синоптичка по телевизията

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

5. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    Аз го приемам като необходимо нещо, защото точно той докарва слънчевите дни по крайбрежието. Това, което много ми натежаваше в България, беше точно липсата на слънце (от Централна България съм), а тук съм на брега и всеки път като се прибирам от вътрешността, ми става драго на душата, като видя, как плътния облак се е вдигнал (когато го е имало) и има прекрасен залез, да кажем, или слънце. За липсата на разумен брой дни "лято" си е така... особено последните няколко години. Преди си беше ОК, не знам дали ще се върнат тези години, сега говорят за climate change.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

7. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Времето в Uk

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    На мен времето в UK би ми се отразило по добре ако имаше такава синоптичка по телевизията
    А такава ?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

9. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Времето в Uk

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Криза на средната възраст е диагнозата.
    Using Tapatalk

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Язък ти за интелектуалното катинарче,Георге!Дъщеря ти знае ли какво гледаш късно вечер?
    Using Tapatalk

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Полезна дума за живеещите по крайбрежията - haar - fog (вид лятна мъгла) . Според Уики, се появявала по източното крайбрежие, ние сме на западното, но се събудихме с лека мъгла над ливадите. Днес за първи ден от близо месец няма слънце, но е топло и приятно. Вчера чакахме проливните дъждове с гръмотевици и светкавици, обаче така и не се появиха около нас. Имаше един по-тъмен облак, в който веднъж просветна към Глазгоу, не знам дали е валяло, но аз където бях, попрекапа и това беше.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Полезна дума за живеещите по крайбрежията - haar - fog (вид лятна мъгла) . Според Уики, се появявала по източното крайбрежие, ние сме на западното, но се събудихме с лека мъгла над ливадите. Днес за първи ден от близо месец няма слънце, но е топло и приятно. Вчера чакахме проливните дъждове с гръмотевици и светкавици, обаче така и не се появиха около нас. Имаше един по-тъмен облак, в който веднъж просветна към Глазгоу, не знам дали е валяло, но аз където бях, попрекапа и това беше.
    Тамън скоро щях да те питам как е мъглата в Шотландия по това време

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Тамън скоро щях да те питам как е мъглата в Шотландия по това време
    Вече я няма. Чудесно време за работа в градината. Предишните дни, като печеше, ми идваше много слънцето, но сега е чудо!

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. за какво си харчим времето ?
    От shopska salata във форум Общ форум
    Отговори: 31
    Последно мнение: 30-12-2009, 20:59
  2. Пътешествия във времето
    От pariss във форум Четиво
    Отговори: 2
    Последно мнение: 27-01-2009, 20:31
  3. Преместване на времето
    От Zara във форум Общ форум
    Отговори: 6