Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Как ви се отразява времето в UK?

Гласували
82. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Не ми влияе по никакъв начин

18 21,95%
  • Зле, депресира ме. Винаги е мрачно.

32 39,02%
  • Добре,екстра е.

32 39,02%
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 61
    плъшка Аватара на Beri
    Post Thanks / Like

По подразбиране Времето в Uk

Как ви се отразява времето тук?
    По какъв начин действа на настроението,желание за работа,разходки и т.н.
    На мен ми харесва-зимата не е прекалено студена,а лятото не е прекалено горещо.
    Може би малко повече слънце и ще бъде супер.

.
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Времето в Uk

Може би малко повече слънце
    Малко??? Още много трябва :d

Климата е точно последното нещо, което бих харесал в Uk.

стара дръглива кучка Аватара на musholina
    Post Thanks / Like

На мен времето навън ми влияе без значение къде съм-в България или в Англия.Ако вали не ми пука-пак съм навън ако искам или трябва,но ако е студено(към8градуса) и на двете места не ме търси за навънка.Даже изражението на лицето ми се променя ако ми се е наложило да изляза и да ходя някъде в студа и хората ме питат дали не съм болна и има ли ми нещо.

Напреднал Аватара на sunrise
    Post Thanks / Like

Лятото незнам как е тук,но щом е топло а не горещо ще е ок.
    Студа не ми понася,определено нито тук нито в родината.
    Ама щом се налага да се излиза,тръгвам.
    Направо не мога да се начудя на тези хора дето ходят боси,абе не ли им е студено.
    А като има слънчице и настроението е по-добре.Но за съжаление климати не можем да променяме.

Напреднал Аватара на Kat
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ех, че интересна тема сте започнали...как да не се включи човек

pako77
    Guest

Хора, вие защо мислите тука имат програми по TV от типа "Place in the Sun", и пр .. ? Та те англичаните не си го харесват климата, че кой друг да го хареса?!!?

Последно редактирано от pako77 : 23-03-2006 на 03:22

Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

На мен ми се отрази добре. Казвате, че тук няма слънце, но мнението ми е, че има, но "измамно слънце". Събуждам се сутрин, поглеждам през прозореца - слънчево. Обличам се по-лекичко, щото очаквам като има слънце и да е топло. Да, ама не. Като изляза и потръпвам. Затова и вече не му вярвам, а си нося нещо връхно. Преди години климатът наистина е бил по-различен с по-топла зима и по-прохладно лято, но виждате, че навсякъде претърпя промени. Тази зима беше по-студена, а лятото - доста променливо засега. И в България положението не е добро...
    Най- ми е хубаво на 25- 26С.
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Абе, англичаните се оплакват от времето си, но се чудя ако бяха в БГ зимата на минус 20 лятото на плюс 40 дали щеше да им е по-добре?
    Супер си им е климата в момента, няма такива големи температурни разлики, а ако искам сняг или жега си събирам багажа и отивам холидей
    Харесват ми и дългите нощи през зимата, много допринасят за коледното настроение, както и дългите дни през лятото. А пък слънцето им е много по-силно от колкото в БГ. Почернявам за нула време и то в града. В София много трудно бих хванала тен за един ден.

Post Thanks / Like

Времето си е супер и не знам какво не му харесвате

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nat
    Времето си е супер и не знам какво не му харесвате
    да бе и за мене е екстра!
    хладно лято и мека зима-кво повече може да се иска???
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

И на мен ми харесва английският климат с изключение на месеците от юни до август /тогава имам нужда от слънце и море/ и също не обичам студения вятър през зимата. Иначе не съм доволна от водата и въздуха в Лондон!
    Wild is the wind

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Charlotte
    И на мен ми харесва английският климат с изключение на месеците от юни до август /тогава имам нужда от слънце и море/ и също не обичам студения вятър през зимата. Иначе не съм доволна от водата и въздуха в Лондон!

Да бе студен вятър!!Май не си ходила зимно време в сливен или айтос

Град
    Post Thanks / Like

а-ха!и на базата на какво не си доволна от водата и въздуха в лондон?!
    се пак лондон не е велинград!!!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman
    а-ха!и на базата на какво не си доволна от водата и въздуха в лондон?!
    се пак лондон не е велинград!!!
    На база следната: живяла съм в различни градове и държави и мога да направя елементарно сравнение!
    В Лондон водата не действа достатъчно добре на кожата и косата ми, /същото бяха писали и други жени във форум Красота, но ти как да го знаеш това като явно не обръщаш внимание на такива неща/ заради състава. Пък да не говорим на вкус каква е! Здравето е на първо място и е световна тенденция хората и най-вече семействата с деца да се изнасят да живеят извън големите градове точно заради мръсотията! Това сега задоволява ли ви като отговор защо не ми харесва въздуха и водата в Лондон или още ви се струва странно, че намирам Лондон за мръсен град?
    Последно редактирано от Charlotte : 09-07-2006 на 15:38
    Wild is the wind

Benjamin Breeg
    Guest

Цитирай Първоначално написано от NAT
    Да бе студен вятър!!Май не си ходила зимно време в сливен или айтос

каварна майна, каварна.

Град
    Post Thanks / Like

На база следната: живяла съм в различни градове и държави и мога да направя елементарно сравнение!
    В Лондон водата не действа достатъчно добре на кожата и косата ми, /същото бяха писали и други жени във форум Красота, но ти как да го знаеш това като явно не обръщаш внимание на такива неща/ заради състава. Пък да не говорим на вкус каква е! Здравето е на първо място и е световна тенденция хората и най-вече семействата с деца да се изнасят да живеят извън големите градове точно заради мръсотията! Това сега задоволява ли ви като отговор защо не ми харесва въздуха и водата в Лондон или още ви се струва странно, че намирам Лондон за мръсен град?
    бе душа,ти не знаеш ли,че водата от чешмите е главно за санитарни цели?не си ли се замисляла,защо продават тея големи бутилки с вода по магазините???и ако водата от чешмата ти се отразява зле на косата-мии си я с пресно млеко,зехтин или квото там помага...чувал съм,че урината заздравявала косъма!(тва последното сереозно)
    има и шещо друго-всичките големи градове са мръсни,а за мене в лондон е приемливо мръсно!варна по-чиста ли е от лондон?
    и не ми сравнявай наи-чистото место на варна с най-мръсното в лондон.
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Post Thanks / Like

бе душа,ти не знаеш ли,че водата от чешмите е главно за санитарни цели?не си ли се замисляла,защо продават тея големи бутилки с вода по магазините???и ако водата от чешмата ти се отразява зле на косата-мии си я с пресно млеко,зехтин или квото там помага...чувал съм,че урината заздравявала косъма!(тва последното сереозно)
    има и шещо друго-всичките големи градове са мръсни,а за мене в лондон е приемливо мръсно!варна по-чиста ли е от лондон?
    и не ми сравнявай наи-чистото место на варна с най-мръсното в лондон.
    Много добре знам каква е водата, точно затова казах, че не ми харесва, ти не четеш ли какво!!! И също знам много добре как да се грижа за косата си, но когато я миеш редовно с такава вода, се отразява, няма начин просто, независимо от всички маски, ампули и какво ли не, което й слагаш!

Въздухът във Варна е по-чист от Лондон съдя по себе си и по изследванията, които ми направиха във връзка с това! За чистотата на градовете не виждам да съм отворила дума, така че незнам какво въобще го коментираш към моя цитат, освен ако просто държиш да си го кажеш.
    Wild is the wind

Град
    Post Thanks / Like

Много добре знам каква е водата, точно затова казах, че не ми харесва, ти не четеш ли какво!!! И също знам много добре как да се грижа за косата си, но когато я миеш редовно с такава вода, се отразява, няма начин просто, независимо от всички маски, ампули и какво ли не, което й слагаш!

Въздухът във Варна е по-чист от Лондон съдя по себе си и по изследванията, които ми направиха във връзка с това! За чистотата на градовете не виждам да съм отворила дума, така че незнам какво въобще го коментираш към моя цитат, освен ако просто държиш да си го кажеш.
    не прекаляваш ли с тая коса!?напрактика няма да трябва за повече от 40-50 год...
    на мене и сега вече не ми трябва...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Post Thanks / Like

не прекаляваш ли с тая коса!?напрактика няма да трябва за повече от 40-50 год...
    на мене и сега вече не ми трябва...
    знаеш ли какви парчета на по 60-70 години има - Шер, Лилито, нямало да ми трябва коса, айде бе
    Wild is the wind

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

знаеш ли какви парчета на по 60-70 години има - Шер, Лилито, нямало да ми трябва коса, айде бе
    Някои хора са с по-скромни изисквания, не като нас
    captain, водата в Лондон е силно варовита. Варовика изсушава кожата и косата. Ако по принцип си със суха кожа наистина си е проблем. Като те гледам ти нямаш претенции за външния си вид, обаче има хора които държат на него

Напреднал Аватара на Zayo-Bayo
    Post Thanks / Like

Обожавам времето в Лондон.Само като си спомня в БГ как апартамента през лятото се превръща във фурна...Лежиш изпотен и гол и течеш,няма сън,няма нищо.Ходиш после като зомби,тотално недоспал.А тука-рахат,завиеш се,наспиш се...Е,има и гадни ,мокри ветровити дни,дето ни чадър оцелява,ни яке те предпазва и се намокряш до кости,но не е сняг ,я, и да ти замръзва дъха още в носа...
    Ни съм виновнъ.Акълъ мий толкуз.

аз Снежанка!!!! Аватара на Mudkip
    Post Thanks / Like

Рязката смяна на температурата от адски горещо, сухо лято, до кучи студ, суха зима в БГ определено не са ми по вкуса .
    В Северна българия, водата е също много твърда ,така че на мен тукашната ,лондонска вода не ми е повлияла отрицателно на косата, напротив влажният и умерен климат ми влияе мн добре и на кожа и на коса.

Напреднал
    Post Thanks / Like

определено много много не се влияя от времето тук, даже в бг зимата ми е много кофти, кучешки студ мразя. тук най-много ме дразни през зимата, това, че се стъмва много рано, щото е на север, а кратките дни не ги обичам, водата в язовирите е студена и рибата почти не кълве иначе пролетта, лятото и особено есента в кралството временцето си е перфектно
    всеки може да опикае пода - бъди герой, осери тавана!!!

Напреднал Аватара на kpanchev
    Град
    Farnborough, Hampshire
    Post Thanks / Like

Време като време, ако можеше да е по-малко влажно и да има сняг през зимата.... От 5 години не съм виждал сняг, домъчняло ми е. Дъжда не ме плаши, имам си кола, пък и не съм от захар, та да се разтопя....
    Четенето му е майката.....

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Времето в Лондон е едно от нещата който най ми харесват в Лондон, дано да не се променя

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. за какво си харчим времето ?
    От shopska salata във форум Общ форум
    Отговори: 31
    Последно мнение: 30-12-2009, 19:59
  2. Пътешествия във времето
    От pariss във форум Четиво
    Отговори: 2
    Последно мнение: 27-01-2009, 19:31
  3. Преместване на времето
    От Zara във форум Общ форум
    Отговори: 6