Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 18 от общо 18
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Старо куче Аватара на Red Baron
    Град
    Chiang Mai-Thailand/UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Още за "Уиз еър" (Wizzair)

Aми да бяха се сетили от БГ ер да не продават билетите си с цени на Бритиш Аируеис а. До сега не 32% ами 90% от пазара щяха да имат.
    Пък и ако кацаха на Хийтроу- конкуренция ли?????
    Нека сега да куткудякът
    Клиента руулз
    Последно редактирано от Red Baron : 06-03-2006 на 17:55
    "Особено ни вълнува поправянето на неправдата извършена срещу България" Адолф Хитлер 1941г.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lazar
    незнам но днес им търсих телефоните и на сайта им има ниакви индиянски номера започващи с +36 и +48, където не ми намериха един нормален служител, който да говори български или английски. сега треа им пуслам майл деба. някой говорил ли е въобще някога с техни служители?
    имат само 2 представителства, в Прага и Будапеща, говорил съм , писал съм имейли (2 на които не получих никакъв отговор), около един отменен полет за който те дори твърдяха че нямат информация да е бил отменян, като и да е, внимание и резултат никакви и зарих огъня
    дори по летищата няма техни хора, тези които чекират са служители на самото летище
    Последно редактирано от Сашо : 06-03-2006 на 20:48

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Тия ще се окажат голям ВИЦ(wizz) май.

Напреднал Аватара на peter
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lazar
    незнам но днес им търсих телефоните и на сайта им има ниакви индиянски номера започващи с +36 и +48, където не ми намериха един нормален служител, който да говори български или английски. сега треа им пуслам майл деба. някой говорил ли е въобще някога с техни служители?
    Аз съм говорил с тях по телефона-жярно телефона беше в Унгария, но в опциите си избрах да говоря английски език и нямах никакви проблеми. Освен това на уебсайта им си има меню на български, както и телефон в София, с който също съм говорил...
    равно на водоравно

пролетарий Аватара на The Dude
    Град
    London
    Post Thanks / Like

"Уизеър" е бюджетна авиокомпания и е напълно естествено да не поддържа армия от излишни служители и офиси във всички европейски градове, до които лети. Иначе трудно щяха да предлагат цени от под 100 кинта за двупосочен билет. Аз съм им фен и се надявам скоро и други техни конкуренти да започнат да летят до България. Само че държавата всячески се опитва да запази статуквото и да не допуска монопола на Балкан (и Ba) да бъде нарушен. Иначе, недай Боже, ще вземе скапаната бг-компания да фалира още веднъж и да погребе още няколко милиарда от парите на данъкоплатците.

ivan_lon
    Guest

И аз съм говорил с тях и досега не сам имал никакав проблем,купил сам 7-8 билета.

Sarah
    Guest

И аз им/wizzair/търся някакъв телефон тук. На сайта им нищо не видях. И въобще с тях ли е най изгодно да се пътува, нямам опит но ми ги препоръчаха, заради цената.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

аз си промених датата на полета по телефона, май беше някъде в унгария - нямаше никакъв проблем. обаче не мога да намеря кои са телефоните...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

http://wizzair.com/bg/index.shtml
    Свързвала съм се с телефона им в София 02 / 9 603 888 . С мен са били много коректни и съм доволна
    Телефон в Полша +48 22 351 94 99
    Телефон в Унгариа +36 1 470 9499
    Последно редактирано от Soledo : 17-03-2006 на 19:56

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Wizzair ще лети директно от София до Лондон от 1-ви май.

Wizzair ще лети директно от София до Лондон

Wizzair смята да увеличи флотилията си с с 24 нови самолета Airbus A320 на стойност 1.4 млрд. евро в периода 2007-2010 г.

отДневник.бг

Нискотарифната авиокомпания Wizzair стартира директни полети от София и Бургас до Лондон, съобщи директорът за фирмена комуникация и връзки с обществеността Наташа Казмер. Билети вече се продават, като до 14 февруари те са на промоционална цена от 27 евро с включени летищни такси. Полетите до Лондон (летище "Лутън") стартират на 1 май, като седмично самолетите ще летят четири пъти от столицата и три пъти от Бургас. Досега пътниците от България трябваше да се прехвърлят в Будапеща, за да достигнат до крайната дестинация Лондон. Компанията възнамерява също така полетите до унгарската столица от София да се провеждат четири пъти седмично, като от 15 юни ще летят и от Бургас веднъж седмично само за летния период.

Новите полети ще допринесат много за развитието на туризма по Южното Черноморие, заяви изпълнителният директор на летище Бургас Калин Барзов.

Директните полети до Лондон ще отприщят вълната от хиляди британци, желаещи да инвестират в България, смята директорът на британската компания за инвестиции в българско недвижимо имущество Knight International Джеймс Найт.

Според Казмер западноевропеецът се интересува повече от това къде да лети за най-ниска тарифа, отколкото дали ще лети. Средната цена на еднопосочния билет на компанията без такси е около 50 евро, като дори ако са закупени в последния момент, цените на билетите на Wizzair са с 50-60% по-ниски от тези на традиционните превозвачи.

С либерализацията на въздушното си пространство преди приемането в Европейския съюз България ще стане свидетел на бум в авиацията, смята Казмер. Според нея страната има потенциал за развитието на нискотарифните превозвачи с неразвитата си все още авиоиндустрия, липсата на достатъчно дестинации и твърде високите тарифи на големите превозвачи.

Wizzair е превозила общо 17 хил. българи по всички свои дестинации. За 2005 г. пътниците на компанията са възлизали на 1.9 млн., което е годишен ръст от 233%. За 20-те месеца от създаването си на борда на самолетите на компанията са пътували общо 2.7 млн. пътници. В момента компанията лети със 7 самолета Airbus A320, с които извършва полети в Полша, Унгария и България, като ще стартират и полети до Хърватия и Словения.

Сред конкурентите на Wizzair по дестинацията София - Лондон са British Airways, които предлагат директни полети до летище "Хийтроу" всеки ден от седмицата, и "България ер", които летят ежедневно до второто лондонско летище "Гетуик". Други авиокомпании, предлагащи чартърни полети до дестинацията веднъж седмично, са Monarch Airlines и Thomas Cook Airlines според информация, публикувана на интернет страницата на летище София.
    Последно редактирано от lordm : 23-04-2006 на 22:08
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

мда, тъкмо исках да ви кажа че софия - лондон вече е директен, лошо ми ставаше само при мисълта че пак ще кибича 4-5 часа в Будапеща...
    но сега е много удобен, пристига в 7.30 на Лутън, за по-малко от 3 часа
    на мен ми излезе само 112 евро двупосочния билет и съм много доволна от полета
    има и храна, но за нея се плаща допълнително

само да добавя - след като си взехме багажа ни причакаха няколко служители и започнаха да ни разпитват дали носим млечни или месни продукти или цигари и искаха да ни преглеждат багажите. аз лично още като ме попитаха казах че не съм пушач и затова не нося цигари, и че съм видяла плакат в посолството, на който пише че е забранено да се внасят млечни и месни продукти в юк, поради което не нося такива. служителката много се зарадва че съм информирана за изискванията им и изобщо не ми отвори багажа. разбира се, носех няколко луканки...
    Последно редактирано от RNOH : 16-05-2006 на 14:11
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

13. БЛАГОДАРЯ Stoimenova 69 thanked for this post
    Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

В4ера съпругата и сина заминаха с Уиз за Бургас.
    Това което искам да споделя е, 4е без никакви проблеми взеха детско стол4е за кола (като това, тежи около 9 кг:
    )
    безплатно към ве4е обявените в условията им коли4ка и други принадлежности. В последния момент решихме да не пращаме и сгъваемата кошарка (пак около 10 кг), но се обаждах до полския център и те казаха 4е биха я превозили безплатно.

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

Днес ми се обади една приятелка, която трябваше да пътува утре за Бг. Билета е бил купен преди 4 месеца(ретърн-като е идвала за УК). И днес като е гледала случайно в сайта, е забялезала, че всъщност няма полети в четвъртък. Сега говорих с Унгарския им офис. Полета е отменен, преместена е за петък. Обясниха ми, че "доколкото знаят, всички пътници са уведомени". Да, ама не! Ако не бяхме се сетили да звъннем утре трябваше да ходи напразно до летището. Билета е бил купен от Бг от UsitColors. По принцип те имат ли някакво задължение да уведомят пътниците закупили билети от тях? Или авиокомпанията си носи отговорността за това?
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Щом е ползвала услугите на агенция или там каквото се явяват UsitColors авиокомпанията е увeдомила агенцията а те от своя страна е трябвало да уведомят нея...Поне аз като съм купувала билети на Wizzair за други хора и посоча моито детаили за връзка - уведомяват мен, а аз този които ще лети. (не съм агенция само пример давам )

Старо куче Аватара на Alxambra
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Билет за Уизз еър - София-Лондон

.Аз искам само да добавя ,за да не отварям нова тема,ако летите с Wizz,внимавайте с наднормения багаж,за да не плащате допълнително!Разрешени са 20кг основен+10 кг ръчен багаж.Аз ги бях събрала в едно(30 основен) и ме накараха да плащам по 5 паунда на килограм,или да прехвърла наднорменото в ръчен.Само казвам за да не берете ядове.За тези от вас които са с по-големи куфари препоръчвам \"British air\".За мен те са най-добрата авиокомпания,кояро лети до БГ.

Никога не спори с глупак - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Имаш билет, не летиш... Що е то? Полет на Wizz Air от София

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/08/29/imash-bilet-ne-letish-shto-e-to-polet-na-wizz-air-ot-sofiia.351839
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

19. БЛАГОДАРЯ tt_tt_tt thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Още за "Уиз еър" (Wizzair)

с нискотарифните компании го има тоя риск! затова хората,които искат да стигнат със сигурност някъде летят с нормални компании. е то не може хен да е евтино,хем да има всички екстри.
    момичетата от народните танци,са ги свалили от самолета,на людо бившата,дъщеря му и още други
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 12-07-2013, 21:47
  2. Отговори: 6
    Последно мнение: 28-03-2012, 22:18
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 30-10-2011, 17:46
  4. Отговори: 1
    Последно мнение: 18-06-2011, 16:06
  5. Отговори: 0
    Последно мнение: 03-09-2007, 00:47

Отметки