Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 89 от 122 ПървиПърви ... 3979878889909199 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 201 до 2 225 от общо 3042
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    @Мате....Само наблЮдавай marryjay-ат и сравнявай с магазините които си посетил в Русия, каза че си посетил "Магнит" и други... кво ще му кажеш на Гейджеат който не е стъпвал там обаче е с експертно мнение за там.!!!!

По повод прякорите. Един елементарен пример как караш хората да те мразят. Ти беше тоя където ревеше, че канарите писал разни гадни работи по адрес на семейството ти нали? А сега правиш същото. Модератора трябва да ти е голяма дружка, в друг форум да са те пратили в банята фор Евър.
    Вече Н-ти пост ти игнорирам, страдаш от липса на внимание ли? Или лижеш задника на десетника, че да те включи в далаверата? Или си сърдит? Ако е това нали се разбрахме да не се сърдиш? Винаги съм имал проблемна комуникация с нискоинтелинтни индивиди и предпочитам да ги игнорирам а пък като добавиш и сърдито старче и ти идва да го сложиш в официалната игнор листа. Ама не бой се де още не си там , все още ми е весело да ти чета лизаческите ти напъни . Дерзай
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Киев крие от Вашингтон реалните загуби на своите войски, съобщи „Ню Йорк Таймс“. Американски експерти подозират, че броят на украинските войници, излезли от строя, е достигнал астрономическата цифра от 200 000 души.

В статията се съобщава, че властите в Киев отказват да споделят информация, която може да създаде впечатлението, че „може и да не спечелят“. „Правителството на Украйна не иска да споделя информация, която може да показва отслабване на решителността и да създава впечатлението, че може да загубят войната. Всъщност украинските власти не искат да представят информация, която ще подтикне САЩ и други западни партньори да забавят доставките на оръжие“, пише американското издание.

Общите загуби на украинските сили за сигурност от началото на военните действия могат да достигнат 200 хиляди души. Това мнение изрази американският генерал-лейтенант Стивън Туити, бивш заместник-началник на Европейското командване на САЩ. Генералът, цитиран от германското издание „Линке Цайтунг“, отбеляза, че „около 200 000 украински войници са изчезнали от полезрението на покровителите във Вашингтон“. Според него Киев или е докладвал фиктивни данни за своята мобилизация във Вашингтон, или частите на ВСУ, които се състоят от споменатия брой войници, просто са били разбити.

Генералът добави още, че ВСУ нямат достатъчно бойна мощ, за да си възвърнат контрола над вече изгубените територии. Туити е убеден, че Русия скоро ще надделее. „Няма начин украинците да унищожат или победят руснаците“, заяви той.
    А па баба Пена от Долно нанагорно ямболско каза че руснаците губят войната. Не знам кой е прав, ти имаш ли представа?

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    По повод прякорите. Един елементарен пример как караш хората да те мразят. Ти беше тоя където ревеше, че канарите писал разни гадни работи по адрес на семейството ти нали? А сега правиш същото. Модератора трябва да ти е голяма дружка, в друг форум да са те пратили в банята фор Евър.
    Вече Н-ти пост ти игнорирам, страдаш от липса на внимание ли? Или лижеш задника на десетника, че да те включи в далаверата? Или си сърдит? Ако е това нали се разбрахме да не се сърдиш? Винаги съм имал проблемна комуникация с нискоинтелинтни индивиди и предпочитам да ги игнорирам а пък като добавиш и сърдито старче и ти идва да го сложиш в официалната игнор листа. Ама не бой се де още не си там , все още ми е весело да ти чета лизаческите ти напъни . Дерзай
    Ски ся, изглежда не разбираш значението на думата игнор, употребяваш я всеки път когато ми отговаряш на пост дори когато не е насочен директно към теб, виж в тълковния речник какво значи игнорирам първо тогава ако решиш- отговаряш. Иначе едното изклЮчва другото
    И посочи къде съм правил същото като изрода- къде съм говорил за семейството ти бе лъжецо???????
    Туй не ти е Украйна че да лъжеш на поразия! Ти се нахвърляш като бясно куче с всякъкви обиди към хората на които не ти се харесват мненията.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 12-06-2022 на 18:00
    Love Europe, hate the EU.
    Интелигентния човек отначало не е нито русофил нито русофоб- той става русофил след като се сблъска с простащината на русофобите!
    чемодан- вогзал- Лвiв

Старо куче Аватара на Иванка
    Post Thanks / Like

"Байдън... След Русия и арабите, вчера е получил звучна плесница и от южноамериканските лидери. Дъртият демент е организирал среща на американските държави, която е трябвало да започне вчера, но не поканил президентите на Куба, Венецуела и Никарагуа. Съответно на нея не отишли и тези на Мексико, Боливия, Хондурас, Бразилия и други лидери, при това без даже да го предупредят. Тая им постъпка е нещо повече и по-показателна даже от това да го напсуват в лицето. Според доцент Александър Сивилов има данни, че САЩ са се опитвали да организират военни преврати в най-малко две латиноамерикански държави, за да предотвратят сближаването им с Русия. Те това му е отговорът."
    Простотията ходи по хората.

На вкус и цвет товарищей нет!

Думите отлитат, писаното остава.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ски ся, изглежда не разбираш значението на думата игнор, употребяваш я всеки път когато ми отговаряш на пост дори когато не е насочен директно към теб, виж в тълковния речник какво значи игнорирам първо тогава ако решиш- отговаряш. Иначе едното изклЮчва другото
    Ски ся, от много говорене нищо не каза, логично е когато годинките натежат а ти се правиш на тийн. Да не пояснявам на какво приличаш
    И посочи къде съм правил същото като изрода- къде съм говорил за семейството ти бе лъжецо???????
    Хмм и кой е изрода? Предизвикваш го, подиграваш му се , обиждаш го и след всичко това какво очакваш изроде??? При мен също го опитваш само , че аз не съм канарите и всеки път си трошиш главата в стената изроде. Едно твое мнение към мен няма без обида и заяждане изроде. BTW много добре ти пасна тоя ник - изрод
    Туй не ти е Украйна че да лъжеш на поразия! Ти се нахвърляш като бясно куче с всякъкви обиди към хората на които не ти се харесват мненията.
    Айде айде, не приписвай свойте действия на мен.
    Не си ми интересен, Ванчето има повече качества от теб, поне показва старание. Аз ще си говоря с Ванчето изроде

ПС
    Интересно ми е след всяка твоя обида какъв отговор очакваш? Доста глупаво не мислиш ли?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    "Байдън... След Русия и арабите, вчера е получил звучна плесница и от южноамериканските лидери. Дъртият демент е организирал среща на американските държави, която е трябвало да започне вчера, но не поканил президентите на Куба, Венецуела и Никарагуа. Съответно на нея не отишли и тези на Мексико, Боливия, Хондурас, Бразилия и други лидери, при това без даже да го предупредят. Тая им постъпка е нещо повече и по-показателна даже от това да го напсуват в лицето. Според доцент Александър Сивилов има данни, че САЩ са се опитвали да организират военни преврати в най-малко две латиноамерикански държави, за да предотвратят сближаването им с Русия. Те това му е отговорът."
    Здрасти Ванче
    Това къде го прочете? Тамън беше почнала да даваш линкове и пак спря, Недей така де, може да си помисля че десетника ти го е написал

Post Thanks / Like

Хайде, започнаха оправданията. Зеленски сам си бил виновен. Започна прехвърлянето на вини пред очертаващата се капитулация.

Байдън: Зеленски не пожела да чуе предупрежденията на САЩ за готвеното от Русия нападение

Украинският президент Владимир Зеленски "не искаше да чуе" събраната от американското разузнаване информация, че Русия се готви да нахлуе, каза президентът на САЩ Джо Байдън пред дарители на проява на демократите за набиране на средства, предаде Асошиейтед прес, цитирана от БТА.

САЩ започнаха да предупреждават, че Русия се готви да нахлуе в Украйна, много преди президентът Путин
    да обяви началото на своята "специална операция" срещу страната на 24 февруари. Предупрежденията предизвикаха недоверие и дори завоалирани критики от страна на Зеленски и някои от европейските съюзници на Вашингтон, които тогава смятаха, че САЩ създават прекалена паника, припомня АФП.

https://www.vesti.bg/sviat/bajdyn-ze...ata-ni-6144984

Post Thanks / Like

Режимът в Киев става все повече икономически неизгоден за своите спонсори

Ситуацията на територията на бившата УССР започва да се променя все по-отчетливо. Американски и западни военни експерти започнаха все по-често да се повтарят в своите неутешителни за Зеленски средносрочни прогнози. Режимът в Киев става все повече икономически неизгоден за своите спонсори, които ползват ВСУ като прокси в сраженията срещу Русия. Ако погледнем истината в очите, то би трябвало да се признае, че първата цел на Путин е постигната. Украинската „държавност“ като такава от преди 24 февруари не съществува.

На 31 май Джо Байдън публикува във вестник The New York Times негова програмна статия. В нея няма нищо, което да напомня за неговите изказвания на 26 март във Варшава. Тогава той прогнозира 200 рубли за един долар. На 9 юни един долар е 60 рубли. Много показателно е заглавието на последната епистоларна изява на американския президент в The New York Times: „Какво Америка ще прави и какво няма да прави в Украйна“. Джо Байдън не пише за гигантската битка между демокрацията и автокрацията. Да не говорим за схватката между светлината и мрака. Изчезнал е декламативно-патетичния наратив. Липсват обвинения към Путин, че иска да „разруши установените правила след Втората световна война“. Нещо повече. САЩ не искат да свалят от власт Путин и не търсят война между НАТО и Русия. В цитираната статия Джо Байдън е оставил само една „червена линия“. САЩ не желаят Русия да посегне към своето атомно оръжие. Военният министър Лойд Остин също след 11 май се умълча. Само спомена, че Китай е „основен дългосрочен проблем на въоръжените сили на САЩ“. Хенри Кисинджър запали „лулата на мира“ в Давос и намигна на своя колега разузнавач Путин. Ако той бе искрен, то нямаше да последва решение за доставка на американски ракетни системи за залпов огън на Киев. На 31 май САЩ в лицето на Джо Байдън дадоха да се разбере, че повече не са склонни да вдигат мизата в своята конфронтация с Кремъл. Но това не е всичко. The New York Times обвини Зеленски, че не предоставя цялата информация за бойните действия на американците.

Правителството на американските демократи в София „спука гума“ и не е много ясно кога ще пристигне „пътна помощ“. На промяната на позицията в Белия дом реагираха и в Германия. Аналена Бербок отказа среща на украинския посланик, който се изгаври с канцлера Шолц като го нарече „обиден бахур“ (не гарантирам за точността на превода).

У нас евроатлантическият информационен спецназ върти на пълни обороти пропагандни клишета от преди два месеца, на които все по-малко българи вярват. Да се бяха поне малко вслушали в гласа на Джо Байдън, а не на Джордж Сорос.

https://pogled.info/avtorski/Boyan-C...ponsori.143040

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ванче, как би коментирала това:
    Путин: Петър Първи върна изгубените територии на Русия и сега се прави същото
    https://fakti.bg/world/686186-putin-...pravi-sashtoto
    Сега това специална операция ли е , война ли е или инвазия? Коя ще е следващата държава след Украйна? България коя подред ще бъде? Напълно сериозно питам

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Правя ти копи/пейст сигурен съм че ще разбереш мойта позиция. Макар да не съм сигурен на 100% в това, все пак това посоката на размисъл какво се случва/случи в бг. Не би ли могло да е истината това? Изглежда доста вероятно

https://novini.bg/bylgariya/politika/722991

ПС
    Само обърни внимание на руските проксита и ще ти стане ясно че това написаното е вероятно истината.
    Общо взето Петков нямаше никакъв избор при съставянето на правителството, нямаше как да се случи без итн /знаеше се че неофициално подкрепят ДПС/ а другия вариант да беше върнал мандата което щеше да разочарова избирателите му.
    Слушах го при Сашо Диков. Илиян Василев и Бойко Ноев са двама анализатори, които все още не съм хващал в лъжа. Има логика в доста от нещата, които казва, но все пак това е негово лично мнение.
    ИТН имат връзки с ДПС, а ДПС имат връзки с Русия, но не мисля, че ИТН са прокси на Русия и някой в Кремъл командва Трифонов да събаря правителството.
    Не знам, сложни са нещата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

А па баба Пена от Долно нанагорно ямболско каза че руснаците губят войната. Не знам кой е прав, ти имаш ли представа?
    Изглежда баба Пена е голям авторитет у вашето село, но хората са склонни да се вслушват в думите на лейтенант Стивън Туити.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от NaidenMarkovZ Виж мнението
    Изглежда баба Пена е голям авторитет у вашето село, но хората са склонни да се вслушват в думите на лейтенант Стивън Туити.
    Хич не ми излизай с плоски лафове, като искаш да коментираш коментирай това:
    http://www.bghelp.co.uk/forums/threa...l=1#post771695

Стиска ли ти? Айде да видим какъв ти/ви е умствения капацитет. Цяла ферма сте ай да видим какво ще измислите.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Слушах го при Сашо Диков. Илиян Василев и Бойко Ноев са двама анализатори, които все още не съм хващал в лъжа. Има логика в доста от нещата, които казва, но все пак това е негово лично мнение.
    ИТН имат връзки с ДПС, а ДПС имат връзки с Русия, но не мисля, че ИТН са прокси на Русия и някой в Кремъл командва Трифонов да събаря правителството.
    Не знам, сложни са нещата.
    Фактите до сега говорят че итн е прокси на ДПС. Преди десетина дни ДПС обявиха курс към предсрочни избори и е го на итн направиха първата стъпка. Макар Цонев да не вижда друго правителство в този парламент, на мен ми се струва че би могло да се реализира такова между ДПС ГЕРБ и итн. Итн няма да влязат в следващия парламент така, че защо да не щипнат някой милион с помощта на ГЕРБ и ДПС
    Наистина много жалко, че толкова хора гласуваха за статуквото на последните избори и нямаше вариант за правителство без итн. С една дума итн потушиха пожара вече Боци може да се върне

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хич не ми излизай с плоски лафове, като искаш да коментираш коментирай това:
    http://www.bghelp.co.uk/forums/threa...l=1#post771695

Стиска ли ти? Айде да видим какъв ти/ви е умствения капацитет. Цяла ферма сте ай да видим какво ще измислите.
    Хайде пак - ферма сме били. Нямам ферма, не всички се занимаваме със селско стопанство. Нищо лошо няма в животновъдството, но не всички са фермери.

Какво да коментирам? Който има уши да слуша. Путин винаги подхожда мотивирано и обсновано към изказванията и. Щом трябва, да си анексират украйна. И поляците отдавна си рисуват карти на Полша с включена Галиция. И те ще отхапят от Украйна. Така ще е най-добре за всеки. Половината западенци в Украйна отдавна са на гурбет в Полша и се имат за европейци. Изтока и Юга са за приятелски отношения с Русия и против западенската бандеровщина. От Украйна ще остане само Киев и там клоуна Зеля да си управлява колкото иска.
    Вече 30 години Украйна се стреми към такова развитие на бъдещето си. Сега има шанс да го получи.

А след това? След това идва наред избутването на НАТО до границите му до 1990та.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Фактите до сега говорят че итн е прокси на ДПС. Преди десетина дни ДПС обявиха курс към предсрочни избори и е го на итн направиха първата стъпка. Макар Цонев да не вижда друго правителство в този парламент, на мен ми се струва че би могло да се реализира такова между ДПС ГЕРБ и итн. Итн няма да влязат в следващия парламент така, че защо да не щипнат някой милион с помощта на ГЕРБ и ДПС
    Наистина много жалко, че толкова хора гласуваха за статуквото на последните избори и нямаше вариант за правителство без итн. С една дума итн потушиха пожара вече Боци може да се върне
    Има логика в това, което пишеш. Да видим как ще го замаскират обаче, защото ако направят официална тройна коалиция между ГЕРБ, ДПС и ИТН още същият ден ще има 20 000 човека на площад Народно събрание. Цонев има опит в тия работи, все пак 10-ина Парламента натрупа зад гърба си

Като цяло моето мнение, че отиваме на Велико Народно Събрание.

16. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Хайде пак - ферма сме били. Нямам ферма, не всички се занимаваме със селско стопанство. Нищо лошо няма в животновъдството, но не всички са фермери.

Какво да коментирам? Който има уши да слуша. Путин винаги подхожда мотивирано и обсновано към изказванията и. Щом трябва, да си анексират украйна. И поляците отдавна си рисуват карти на Полша с включена Галиция. И те ще отхапят от Украйна. Така ще е най-добре за всеки. Половината западенци в Украйна отдавна са на гурбет в Полша и се имат за европейци. Изтока и Юга са за приятелски отношения с Русия и против западенската бандеровщина. От Украйна ще остане само Киев и там клоуна Зеля да си управлява колкото иска.
    Вече 30 години Украйна се стреми към такова развитие на бъдещето си. Сега има шанс да го получи.

А след това? След това идва наред избутването на НАТО до границите му до 1990та.

Полша рисува карти с части от Украйна и затова Путин си анексира другите части от Украйна? Така ли да разбирам това което казваш??? Звучи смешно ама може и аз да не съм разбрал
    Да ти припомня, в поста по горе ставаше въпрос за Путин и негов коментар:
    Путин: Петър Първи върна изгубените територии на Русия и сега се прави същото
    Разясни ми сега каква е тази специална операция/война/анексия/инвазия и какво включва? Превземане на Украйна после коя е следващата държава? Молдова? После коя? Румъния или Полша? Дай яснота по тези въпроси а не ми говори глупости

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Germany urges Bulgaria to lift veto on North Macedonia EU entry talks
    Огънем ли се на натиска, очаквам много силни анти-ЕС настроения в следващите месеци и години в България, които могат да доведат до излизането на страна от Евросъюза.

А Кирчо и Кокорчо вдигнат ли ветото просто приключват завинаги. Следващите избори макс 6%, зад Възраждане.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Полша рисува карти с части от Украйна и затова Путин си анексира другите части от Украйна? Така ли да разбирам това което казваш??? Звучи смешно ама може и аз да не съм разбрал
    Да ти припомня, в поста по горе ставаше въпрос за Путин и негов коментар:

Разясни ми сега каква е тази специална операция/война/анексия/инвазия и какво включва? Превземане на Украйна после коя е следващата държава? Молдова? После коя? Румъния или Полша? Дай яснота по тези въпроси а не ми говори глупости
    Полша чака подходящ момент да анексира западна Украйна.
    Също като Румъния и Унгария.
    В момента Украйна е под директното управление на САЩ/ЮК така или иначе.

Специалната операция си има обявени цели - демилитаризация и денацификация. Целта е да се помогне на хората от ДНР/ЛНР да живеят в мир и демокрация, а не под бобмите на Киевския укро рейх. Сега ще изчистят Донецка област от армадата укро фашисти. Колкото по-далекобойна артилерия получава Киевската хунта, толкова по-дълбоко ще трябва да се зачиства. Трябва Украйна да се изчисти от фашистката пасмина обхванала я като рак.
    Ако след унищожаването/пленяването на украинската армия, болестта на укро нацизма продължи да бъде заплаха за хората, то ще трябва да се чисти по цялата територия.

Ако след излекуването на Украйна фашистката напаст започне да се обосновава в други съседни страни, то и те ще бъдат излекувани. Просто е. Както и в 1941-45. Русия е лекарството на Европа.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Полша чака подходящ момент да анексира западна Украйна.
    Също като Румъния и Унгария.
    В момента Украйна е под директното управление на САЩ/ЮК така или иначе.

Специалната операция си има обявени цели - демилитаризация и денацификация. Целта е да се помогне на хората от ДНР/ЛНР да живеят в мир и демокрация, а не под бобмите на Киевския укро рейх. Сега ще изчистят Донецка област от армадата укро фашисти. Колкото по-далекобойна артилерия получава Киевската хунта, толкова по-дълбоко ще трябва да се зачиства. Трябва Украйна да се изчисти от фашистката пасмина обхванала я като рак.
    Ако след унищожаването/пленяването на украинската армия, болестта на укро нацизма продължи да бъде заплаха за хората, то ще трябва да се чисти по цялата територия.

Ако след излекуването на Украйна фашистката напаст започне да се обосновава в други съседни страни, то и те ще бъдат излекувани. Просто е. Както и в 1941-45. Русия е лекарството на Европа.
    По големи глупости скоро не бях чел. Дори няма някаква полуистина че да почна някакъв диалог. Пълни глупости на някой болен мозък.
    А сега се върни на предишния ми пост и ми отговори на въпросите ако може без да пишеш една камара тъпотии. Точно и ясно ако може

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Огънем ли се на натиска, очаквам много силни анти-ЕС настроения в следващите месеци и години в България, които могат да доведат до излизането на страна от Евросъюза.

А Кирчо и Кокорчо вдигнат ли ветото просто приключват завинаги. Следващите избори макс 6%, зад Възраждане.
    Кирчо и кокорчо са напълно наясно, не вярвам да го направят без одобрението на парламента.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По големи глупости скоро не бях чел. Дори няма някаква полуистина че да почна някакъв диалог. Пълни глупости на някой болен мозък.
    А сега се върни на предишния ми пост и ми отговори на въпросите ако може без да пишеш една камара тъпотии. Точно и ясно ако може
    Днес укрофашистите изстреляха над 300 снаряда по жилищните рйони на Донецк. Не по военни цели, а по града.
    Включи остатъците си от мозъка и прочети отново.

Тази укро нацистка пасмина трябва да бъде зачистена.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Кирчо и кокорчо са напълно наясно, не вярвам да го направят без одобрението на парламента.
    Зависи какво им няредят шефовете от американското посолство.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Не си ми интересен, Ванчето има повече качества от теб, поне показва старание. Аз ще си говоря с Ванчето изроде

ПС
    Интересно ми е след всяка твоя обида какъв отговор очакваш? Доста глупаво не мислиш ли?
    Дерзай изроде, дерзайте канарчета!!!
    Love Europe, hate the EU.
    Интелигентния човек отначало не е нито русофил нито русофоб- той става русофил след като се сблъска с простащината на русофобите!
    чемодан- вогзал- Лвiв

Старо куче
    Post Thanks / Like

Днес укрофашистите изстреляха над 300 снаряда по жилищните рйони на Донецк. Не по военни цели, а по града.
    Включи остатъците си от мозъка и прочети отново.

Тази укро нацистка пасмина трябва да бъде зачистена.
    Очаквах да коментираш думите на Путин а не да ми развиваш пропагандата. Приеми че нямам мозък и обяснявай като на малоумник така че всеки да те разбере, да ама не ти без пропагандата си пълно ЗЕРО, както казваха едни

Зависи какво им няредят шефовете от американското посолство.
    Най независимото правителство от как дойде демокрацията . Кръв пикаете че отказаха руските доставки. Единственото правителство което гони българския интерес. А такива предатели като теб на фронта ги разстрелват. Имаш късмет че не си на фронта

Старо куче
    Post Thanks / Like

Дерзай изроде, дерзайте канарчета!!!
    Мир??

Страница 89 от 122 ПървиПърви ... 3979878889909199 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. ИСТИНСКИТЕ КОРЕНИ НА БЪЛГАРСКАТА НАРОДНОСТ
    От cd.beton във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 20
    Последно мнение: 28-01-2018, 12:44
  2. Моля помогнете......проблем с пари в банката, блокирана сметка
    От Katya Ganeva във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 16
    Последно мнение: 03-08-2015, 16:41
  3. Отговори: 5
    Последно мнение: 23-03-2010, 13:29
  4. Превеждане на пари от щатите до Бг, моля съвет
    От kumana във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 16-12-2008, 23:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми