Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 105 от 125 ПървиПърви ... 55595103104105106107115 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 601 до 2 625 от общо 3109
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Цитирай Първоначално написано от NaidenMarkovZ Виж мнението
    Костадинов е бъдещият български Орбан!

Орбан поне има нещо малко в главата
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ако за теб Правосъдната реформа е свързана с Русия, без коментар

Радев свързан с Шиши, Боко с Доган, Славчо с ДПС, само Кирчо и Кокорчо ни лук яли, ни лук мирисали.
    Велики държавници, ама не случиха на народ. Някакви неразбрани гении ще да са, с десни политики леви мерки и накрая 15 милиарда нов дълг
    За мен не, но явно при теб всичко минава през призмата Русия.
    Мисля да спрем до тук, съвсем скоро ще се разбере кой крив кой прав. Само да ти подчертая че Боко идва с бяла жипка, макар и да не е явно, ще дърпа конците отзад
    ПС
    Що не си направиш справка за тези 15млрд нов дълг преди да ги лепнеш тия цифри, щото не отговарят на истината, а това вече е лъжа и подвеждаща информация

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

За мен не, но явно при теб всичко минава през призмата анти-Русия. България въобще не ти е важна, доколкото чета.

Канадското недорзумение е предложило да изгоним 70 руски дипломата, предполагам подкрепяш?

Старо куче
    Post Thanks / Like

За мен не, но явно при теб всичко минава през призмата анти-Русия. България въобще не ти е важна, доколкото чета.

Канадското недорзумение е предложило да изгоним 70 руски дипломата, предполагам подкрепяш?
    Виж как си противоречиш, казваш че при теб не минава всичко през призмата на Русия и в следващия абзац ме питаш за изгонените дипломати. И от въпроса ти разбирам че ти не си съгласен с това . Нали? Аз нямам мнение по въпроса, не съм се запознал с причините за изгонването им.
    Нищо не казваш за тези 15млрд нов дълг, направи ли справка? Толкова ли е или си бил заблуден? Или пък аз?

Старо куче
    Post Thanks / Like

В балон летели американец, руснак и българин. Балонът почнал да пада и всеки трябвало да хвърли най-любимото си. Американецът изхвърлил парите, руснакът хвърлил водката, а българинът изхвърлил руснака.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

За другото се видя, че не желаеш да отговориш. Не искам да те мъча.
    За последните две страници те питах няколко пъти за: Чисти ръце, Правосъдна реформа, разграждане на Борисовата държава и Сарайския модел и т.н., а ти почна за Русия да говориш.

Ето, нов въпрос по твоята любима тема: от години от ДБ твърдят, че искат някакви доклади за ревизия на Лукойл, сега са на власт от толкова месеца и не предвижват въпроса. Делян Добрев от ГЕРБ го каза от Парламентарната трибуна. Протестираха срещу Красимир Първанов, представител на държавата в Лукойл, а сега осем месеца не го сменят и даже са го преизбрали преди седмица.
    Всичко май е "мижи да те лажем".
    Последно редактирано от mate : 29-06-2022 на 11:17

Старо куче
    Post Thanks / Like

За другото се видя, че не желаеш да отговориш. Не искам да те мъча.
    За последните две страници те питах няколко пъти за: Чисти ръце, Правосъдна реформа, разграждане на Борисовата държава и Сарайския модел и т.н., а ти почна за Русия да говориш.

Ето, нов въпрос по твоята любима тема: от години от ДБ твърдят, че искат някакви доклади за ревизия на Лукойл, сега са на власт от толкова месеца и не предвижват въпроса. Делян Добрев от ГЕРБ го каза от Парламентарната трибуна. Протестираха срещу Красимир Първанов, представител на държавата в Лукойл, а сега осем месеца не го сменят и даже са го преизбрали преди седмица. Предполагам и с този въпрос не си запознат и не можеш да коментираш.
    Ми освен да питам за Божо Трика и Радан Кънев, и те преди време според теб щяха да борят Борисовата държава и Русия. Няма лошо.
    Значи отговаряме на въпроса с въпрос? Ок виждам че ти е неприятно да си признаеш грешката.
    Правосъдна реформа - или не си чел какво съм написал или не ти е харесало и не си го запомнил.
    http://www.bghelp.co.uk/forums/threa...l=1#post772137
    А и нещо от днес
    https://m.dir.bg/dnes/temida/vas-pot...vniya-prokuror
    В такава корумпирана съдебна система очакваш ли нещо да се случи? И как по точно очакваш? И пак кажи че това правителство нищо не е направило, да няма резултат, но всички законови стъпки са предприети. А за да се смени Гешев трябва да има мнозинство в парламента, как очакваш итн(ДПС) да гласуват против Гешев?
    Дай да видим за какво друго не желая да говоря? Забелязвам че ти избягваш да говориш за грешките си като същевременно мен ме обвиняваш в същото? Не е ли малко странно а? Та тия 15 млрд кво стана с тях? Ще има ли някакво инфо по въпроса?
    Красимир Първанов - нищо не намирам като информация за подновяване на договора му. Нещо линк ако може? Да не се окаже пак партенка като тия 15 млрд?
    А това е от началото на годината
    От писмения отговор на енергийния министър се подразбира, че Първанов ще бъде сменен. Но това ще стане след провеждане на прозрачен конкурс с ясни критерии. И следващият представител на държавата ще трябва да съгласува с министерството позициите по важните точки за всяко събиране на надзорния съвет.
    ПС
    И пак набърка Русия без да съм те питал. Не е ли странно?

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Аз предлагам да не се занимаваме с гонене на дипломати, а направо да им обявим война на тези северноазиатски диваци.
    Дай да организираме нещо и да пишем писмо до Министерски съвет с предложение за начало на военна операция срещу Кремълския диктатор.

Странно защо Асен Василев защитаваше позицията, че няма да подкрепим шестия пакет санкции срещу Русия, ако не бъде направено изключение за България и руския петрол. Дали Кокорчо не е човек на Путин, как мислиш? Сигурно и това е партенка.

Асен Василев: Без дерогация за руския петрол България няма да подкрепи санкциите
    Войната ще продължи поне четири-пет години, каза вицепремиерът
    Ето още една партенка от януари месец:

Асен Василев: Ще построим нови 4-5 моста над река Дунав и три тунела под Стара планина
    Да продължавам ли с партенките?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз предлагам да не се занимаваме с гонене на дипломати, а направо да им обявим война на тези северноазиатски диваци.
    Дай да организираме нещо и да пишем писмо до Министерски съвет с предложение за начало на военна операция срещу Кремълския диктатор.

Странно защо Асен Василев защитаваше позицията, че няма да подкрепим шестия пакет санкции срещу Русия, ако не бъде направено изключение за България и руския петрол. Дали Кокорчо не е човек на Путин, как мислиш? Сигурно и това е партенка.

Ето още една партенка от януари месец:

Да продължавам ли с партенките?
    Брат, на къв език говорим с теб? Нещо линк за Първанов? Линк за 15 млрд?
    ПС
    И пак Русия. Мислех че сме го приключи няколко поста по нагоре.
    И какъв е проблема ако тези 70 дипломата извършват дейности несъвместими с техните задължения? И не са ли малко множко 70-100 дипломата в една толкова малка държава от която нищо не зависи?
    Ти съвсем се предаде по Путин аре бъди първо българин пък след това квото ти се иска. А пък реално второто което трябва да е британски гражданин. Или вече си извън ук?

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Кокорчо и той се е предал, иска да купуваме руски нефт. От ЕК изтъкват, че имаме пристанища и следователно достъп до алтернартивни доставчици, но той държи на руския петрол.
    Защо така предава евроатлантическата кауза и финансира войната на Путин?

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Стопираме всякакви преговори с „Продължаваме Промяната” за съставяне на правителство. Това обяви лидерът на БСП Корнелия Нинова след съвместно заседание на Изпълнителното бюро и парламентарната група на БСП. Причината е изгонването на 70 руски дипломати.За пореден път Петков взима решения сам. Досега проявявахме толерантност. Ще се върнем на масата за разговори, ако „Продължаваме Промяната” предложат друг кандидат за министър-председател и Кирил Петков поеме отговорността за това си поведение досега”
    Довиждане, Харвардски кретен.

Малоумието на простоКиро е наистина удивително. Мислех си, че съм видял всичко след август миналата година и славчовите тъпотии с Пацо Шнорхела и Плагиата, но тоя канадски олигофрен е твърдо решен да ги надмине и да смъкне партията си от първа политическа на под 10%. Тепърва ще лъсват корупционните схеми и компромати за тези анимационни герои.
    Поне за пореден път ще се преброите колко сте всички русофобченца и канарчета.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Виждам, че изпитваш душевен оргазъм, така че те оставям да се кефиш, че след някой месец ще цивриш. При Боко нема опозиция

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Единственият шанс Боко да дойде пак на власт е със съдействието на ДБ/ПП. Няма друг начин.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хубав виц

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

От Посолството като ги натиснат, няма къде да ходят.
    Ще има нов предизборен Трик като онзи на Лукарски.

Старо куче
    Post Thanks / Like

От Посолството като ги натиснат, няма къде да ходят.
    Ще има нов предизборен Трик като онзи на Лукарски.
    Идея нямам за какво говориш

Я виж тук:
    Внесоха подписка в парламента срещу задължителния машинен вот
    https://m.dir.bg/dnes/politika/vneoh...a-mashinen-vot
    Може да видиш кой е на снимката, а това приемат ли го буци не мое го спрете

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Защо? Нали Рашков е министър. Ако МВР си върши работата, не би имало проблеми с Купения/Корпоративен/Контролиран вот.

Аз съм твърдо ЗА машинния вот, но не трябва да е само и единствено машинен. България има 2 милиона пенсионери, от които половината са над 70-годишна възраст.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

"Гласове" получи нотата на Русия, изпратена до външното ни министерство:

"Смятаме обявяването за "персона нон грата" на 70 руски сътрудници на територията на България за безпрецедентен, клеветнически, абсолютно необоснован и провокативен акт, който подрива основата на нашите взаимоотношения. Руската страна ще отговори на тези обвинения.

Ако ноти N 5464-123 и N 5464-124 не бъдат оттеглени до 12 часа на 1 юли 2022 г. пред руското ръководство веднага ще бъде поставен въпроса за закриване на посолството на руската федерация в република България. В този случай отговорността за изключително тежките последствия за отношенията между Руската федерация и България ще тежи изцяло на българската страна."
    Националните предатели според мен ще се изнесат от България до няколко месеца, съмнява ме дори да се явят на следващите избори.
    Ако тръгнат да правят кампания по градовете, ще бъдат бити и е@@ани по българските градове и села.
    Чака ги съдбата на НДСВ.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Защо? Нали Рашков е министър. Ако МВР си върши работата, не би имало проблеми с Купения/Корпоративен/Контролиран вот.

Аз съм твърдо ЗА машинния вот, но не трябва да е само и единствено машинен. България има 2 милиона пенсионери, от които половината са над 70-годишна възраст.
    Да бе да не могат на една иконка да кликнат толкова тъпи ли ги имаш хората. При това това е голям екран с големи букви, а хартийката малки дребни букви. Дай малко по сериозно

Националните предатели според мен ще се изнесат от България до няколко месеца, съмнява ме дори да се явят на следващите избори.
    Ако тръгнат да правят кампания по градовете, ще бъдат бити и е@@ани по българските градове и села.
    Чака ги съдбата на НДСВ.
    Крайно време е руснаците да почнат да зачитат и уважават България. А не да викат "страхливите българи". Имаше една поговорка, бий за да те уважават.
    А бе кво правят 123 дипломати в една малка България? Ти нещо не си ли задаваш тоя въпрос или вече си повече руснак отколкото българин?
    Ето и точните цифри
    Заради това, въпреки че българското присъствие в нашето посолство в Русия наброява едва 12 души, Руското посолство в България ще има възможността да запази 43-ма свои служители, съгласно решението, взето от българското правителство вчера.
    12 човека в Русия срещу 113 в България.
    Последно редактирано от deijei : 30-06-2022 на 18:10

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Пия си бирата в градината. Навънка едно слънчево, прохладно, приятно и изобщо не ми пука за харвардските дебили. Само едно ще ти кажа:
    Ще духате, брат. Много яко ще го духате.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Я поясни???
    Мога и да ти кажа какво ще стане утре. Страхливите българи ще оттеглят изгонването на 70-те "дипломати"

Старо куче
    Post Thanks / Like

България - единствената страна от ЕС, коят:
    - си спря евтината газ доброволно преди да намери алтернатива.
    - гони руски дипломати без причина за да ескалира конфронтация с Русия
    - гордо позволява на чужди войско да си правят каквото си поискат на територията си.
    - официално се отказва от историята си.

Засега само Литва ни бие по тъпоумие, но ги догонваме.
    От прекрасна и богата държава станахме американски помияри.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от NaidenMarkovZ Виж мнението
    България - единствената страна от ЕС, коят:
    - си спря евтината газ доброволно преди да намери алтернатива.
    - гони руски дипломати без причина за да ескалира конфронтация с Русия
    - гордо позволява на чужди войско да си правят каквото си поискат на територията си.
    - официално се отказва от историята си.

Засега само Литва ни бие по тъпоумие, но ги догонваме.
    От прекрасна и богата държава станахме американски помияри.
    Почвам да си мисля, че Киро работи за това руснаците да дойдат час по-скоро и затова прави тези щуротии.
    Дори той не може да е такъв дебил.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Я поясни???
    Мога и да ти кажа какво ще стане утре. Страхливите българи ще оттеглят изгонването на 70-те "дипломати"
    Пояснявам: ДБ и остатъците от ПП ще бъдат патерици на ББ в бъдещетото управление на страната.
    След като протестърите се оказаха алчни малоумници и убиха енергията от площадите и надеждите на милиони българи, накрая чичко ББ ще дойде на бял кон и ще разпредели порциите така, че всички да са доволни. Резултатът няма да е хубав за страната, но какво от това. Ще плеснете с ръчички и ще се гушнете с Боко и Шиши в името на Евроатлантизма, както го направихте при вота за Македония. И както 6 месеца се гушкахте с Гечев и Румен Овчаров.

Единствената алтернатива на досегашния управленския модел може да дойде от Президентството.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Мисля че бъркаш и в двете прогнози. Направят ли правителство с герб са до там, никой няма да гласува повече за тях. А президента в момента играе някаква подла игра. И от там нищо няма да изскочи. Единственото сигурно нещо е че Боко иде
    Много лесно раздаваш квалификации. Интересно на какво се базират? На руската пропаганда ли облечена в израждане?

Страница 105 от 125 ПървиПърви ... 55595103104105106107115 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. ИСТИНСКИТЕ КОРЕНИ НА БЪЛГАРСКАТА НАРОДНОСТ
    От cd.beton във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 20
    Последно мнение: 28-01-2018, 12:44
  2. Моля помогнете......проблем с пари в банката, блокирана сметка
    От Katya Ganeva във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 16
    Последно мнение: 03-08-2015, 16:41
  3. Отговори: 5
    Последно мнение: 23-03-2010, 13:29
  4. Превеждане на пари от щатите до Бг, моля съвет
    От kumana във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 16-12-2008, 23:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми