Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 103 от 124 ПървиПърви ... 35393101102103104105113 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 551 до 2 575 от общо 3087
    Старо куче Аватара на Иванка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	Biden.jpg
Разглеждания:	13
Размер:	114,1 КБ
ID:	9123

Президент на Америка? Че то било много лесно!
    "Пищовът" на Байдън:
    ВИЕ влизате в зала Рузвелт и поздравявате участниците.
    ВИЕ сядате на ВАШИЯТ стол.
    Влиза пресата.
    ВИЕ правите кратък коментар (2 минути).
    Пресата напуска.
    ВИЕ задавате въпрос на Лиз Шулер, президент на AFL-CIO.
    Забележка: Лиз присъства виртуално.
    ВИЕ благодарите на участниците.
    ВИЕ напускате.
    Простотията ходи по хората.

На вкус и цвет товарищей нет!

Думите отлитат, писаното остава.

Старо куче Аватара на Иванка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ванче, виждам че не си икономист, безсмислено е да ти обяснявам
    Цитирай Първоначално написано от NaidenMarkovZ Виж мнението
    Брутен външен държавен дълг на България:

2020г - 15млрд евро (20% от БВП)
    2022г - 41млрд евро (57% от БВП)

Да благодарим на Кирчо и Кокорчо - най-великият икономически дует.
    А на Найден ще обясниш ли, че май и на него не му харесва ситуацията?
    Простотията ходи по хората.

На вкус и цвет товарищей нет!

Думите отлитат, писаното остава.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    А на Найден ще обясниш ли, че май и на него не му харесва ситуацията?
    Ванче, виждам че не си икономист безсмислено е да ти обяснявам.
    По повод zайден. По нагоре бях цитирал пост на Гунчева. Точка
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Иванке, дейджей нищо няма да ти обясни, защото няма образователния и умствен капацитет за да изложи някаква теза или антитеза.
    За канара дори няма да споменавам, интелекта му е като на хлебарка. Няма нито едно свое мнение тук. Публикува клишета или преписани от други форуми текстове.
    Няма какво да обяснявам откровени лъжи, жалкото е че Ванчето се титулова като счетоводител. Вие от израждане и майка си ще продадете за 10 рубли, видя се.
    ПС
    Не знам какво се буташ в шамарите като дискутирахме ветото за Македония

Старо куче
    Post Thanks / Like

Иванке, дейджей нищо няма да ти обясни, защото няма образователния и умствен капацитет за да изложи някаква теза или антитеза.
    За канара дори няма да споменавам, интелекта му е като на хлебарка. Няма нито едно свое мнение тук. Публикува клишета или преписани от други форуми текстове.
    Айде де какво стана?
    Това се казва сам да си го начукаш. Ванчето излезе по умна от теб, макар че ти е подчинена, провери цифрите видя че лъжеш и си замълча, а ти ербап го раздаваш.
    Всички от израждане сте такива елементарно тъпи. От простотия сами ще се прецака те на изборите

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

ПростоКиро излъга народа многократно за последните 12 месеца.
    А от вчера се простреля и в крака:

Кирил Петков за Румен Радев: Омръзна ми от страхливци, маските паднаха
    RIP Продължаваме промяната.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами Радев поне е патриот, не е като еничара Петков, който е тук само за да довърши България.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    ПростоКиро излъга народа многократно за последните 12 месеца.
    А от вчера се простреля и в крака:

RIP Продължаваме промяната.
    Кофти работа да повтаряш лъжите на израждане. Виждам че си бесен ама знаеш ли защо? Оставам с впечатлението че не знаеш.
    Иначе това неговото се казва еманципация. Много хора вярваха че ПП е проект на Радев да ма се оказа че не е. С това спечели една голяма част която не му вярваше заради Радев. Аз лично одобрявам

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Бесен съм, защото аз самият гласувах за тези национални предатели. Аз не го направих заради Радев, а изцяло по анти-ГЕРБ подбуди.

Иначе това неговото се казва еманципация. Много хора вярваха че ПП е проект на Радев да ма се оказа че не е. С това спечели една голяма част която не му вярваше заради Радев. Аз лично одобрявам
    '
    Хахаха, Дейджейче, успя да ме разсмееш. Казва се "еманципация" може би в Единбург или Лондон. В България това се казва измекярщина. Кирчо и Кокорчо са изцяло зависими /вероятно финансово, а навярно и с компромати/ от едно чуждо Посолство.
    Кирил Петков и Асен Василев никога нямаше да влязат с такъв летящ стар политиката, нито щяха да са част от служебното правителство, нито щяха да спечелят изборите през ноември, ако не беше Президента. Това са фактите.
    Тези факти ще се затвърдят още на следващите Парламентарни избори, където със сигурност няма да са първа политическа сила, а твърде вероятно няма да и да са втора.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Канадското недоразумение готви коалиция с ГЕРБ

"Ако Бойко Борисов реши да отиде на топъл остров, сигурен съм, че имаме идеи за европейска България с част от депутатите му". Така премиерът в оставка Кирил Петков коментира в четвъртък офертата на Бойко Борисов за формиране на евроатлантическа коалиция.

Честито, Дейджей.
    Дано да се гушнете с Боко и Делян и да затвърдите евроатлантическото бъдеще на страната.
    Предполагам и тогава пак ще ме питаш "Е и?" "и кво толкова?" и "къде е проблемът?"

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Канадското недоразумение готви коалиция с ГЕРБ

Честито, Дейджей.
    Дано да се гушнете с Боко и Делян и да затвърдите евроатлантическото бъдеще на страната.
    Предполагам и тогава пак ще ме питаш "Е и?" "и кво толкова?" и "къде е проблемът?"
    Няма шанс да се случи със или без Бойко. Ако се случи публично признавам правотата ти

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

И в ГЕРБ има читави хора, но има и много за чистене. Няма как да стане само с напускането на Бойко. Или поне не трябва да стане.

Провала на един МАКЕДОНСКИ РОМ!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Бесен съм, защото аз самият гласувах за тези национални предатели. Аз не го направих заради Радев, а изцяло по анти-ГЕРБ подбуди.

'
    .....
    Дай да караме едно по едно. Какво и как са предали. За Македония разбрахме че никой нищо не знае ама рев до небесата. Нали? Нещо друго? Може да се изброят за по лесно
    Последно редактирано от deijei : 25-06-2022 на 19:15

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Добре, махаме изцяло Македония, Украйна и външната политика. Приемаме, че там който и да управлява, ще е г/д едно и също.

Почвам да ти изреждам едно по едно разминаванията между обещания и реалност на ПП.

С десни политики ще постигаме леви цели
    точно обратното - теглене на заеми за покриване на текущи сметки и разхищения, вместо за помагане на малкия и среден бизнес.
    Ако ми изредиш поне 4-5 десни икономически мерки, които са приложили, ще ти организирам почерпка в заведение по твой избор.
    Няма дори програма за управление - нищо от намеренията им не е обвързано с цифри, дати, срокове и други точни параметри.
    Щяха да строят 5 моста и 6 тунела в Стара планина и Рила и Родопите за един мандат, а накрая се сърдят, че Гроздан Караджов иска пари.

Знаем как да направим една бедна държава богата
    никакви стъпки в тази посока. Не дадоха никакви пари на малки и средни предприятия за борба с пост-ковид кризата.
    не привклякоха никакви чуждестрнани инвеститори засега, въпреки че обещаха

Правосъдна реформа
    Нищо подобно не се наблюдава. Гешев го забравиха, че съществува, почнаха да воюват с Радев, който ги предупреди още януари, че ще трябва да предприемат стъпки за съдебна реформа още в първите 100 дни на управлението си, ако искат да се задържат. Оказа се прав.
    Още нямат кандидат за КПКОНПИ нито концепция за развитието на този орган и спецпровосъдието

Ще усвоим европейските пари и ще намалим кражбите

Нищо не са усвоили до момента.
    От 22-те закона, които трябва да изготвят и приемат, за да получим пари по плана за възстановяване до момента са приети само 2.
    И тук предполагам Бойко и Шиши са виновни.

Управляват държава като IT фирми
    То това е проблема, всеки като чуе Харвард си представя А отбора на А отборите и безпогрешни политики. А истината е, в бизнес училището на Харвард се наблява повече на това как се управляваш успешно бизнес начинания, в MBA-то им въобще не се изучава чиста икономика, макрономика, политикономия, управление на публични финанси и т.н.

Да не говоря за шуробаджанащината от типа на жената на единия министър да е съветничка на друг министър и т.н. В същото време едно момче като Атанас Пеканов, който беше с тях в служебния кабинет не получи предложение да остане, въпреки че е кадърен. Започнаха да кадруват в бордовете на ДКК, Булгаргаз и други държавни предприятия, което е окей, но ако смятат така и с Правосъдието, по-добре да не се захващат.

Секс-скандалите няма да ги коментирам, те са бомба със закъснител, която ще изгърми все някога. Ако Лена и Мирослав Иванов бяха на годините на Брад и Анджелина, може би щеше да отмине, но когато говорим за млади хора, това рано или късно ще гръмне с все сила. По-скандалното е, че 2 седмици след онзи запис, Лена Бориславова е назначена в борда на ДКК с 13 000 заплата.

Да изброявам ли още?

15. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Я дай малко информация за Лена Бориславова и ДКК. Аз никъде не намирам каквото и да е.

Старо куче
    Post Thanks / Like

За глупавите ходове и грешките на министъра на електронното управление мога цяла доклад да ви напиша.

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Давай, чакаме доклада.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Я дай малко информация за Лена Бориславова и ДКК. Аз никъде не намирам каквото и да е.

Ставаше дума за ББР, не за ДКК. Грешка в бързината.

Ето прясно от днес:

Прокуратурата проверява договора на Лена Бориславова с ББР
    26.06.2022 | 11:00
    Прокуратурата проверява договор на Българската банка за развитие, свързан с началника на кабинета на премиера Лена Бориславова. Той е бил сключен с адвокатската кантора, където тогава е работела Бориславова и когато Петков е бил министър на икономиката в служебния кабинет.

За проверката съобщава самата Лена Бориславова с пост във Facebook. Тя допълва, че прокуратурата досега не се е самосезирала за просрочените кредити или увреждането на държавния ресурс.
    На мен лично ми омръзна логиката "хайде, защо не разследваха предишните" и така до безкрай.
    Припомням, че Кирил Петков още не е коментирал онези кадри от входа. Когато го обвиниха за гей-приложението преди, веднага излезе с опровержение, а сега мълчи 10 дена. Това е мега-скандал.

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Чакай сега, тук става въпрос за договор с кантората в която работи Лена. Ти говореше, че била назначена в борда на ДКК, което си объркал и било ББР. Дай инфо за това. Член на борда, с 13 000 заплата.

21. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Приятел, не работя към Националната следствена служба.

Факт е, че ПП са схемаджии, които изпадат в гигантски противоречия, лъжи и конфликти на интереси. Другото не е моя работа, има си органи.

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Нали разбираш, че лъжа е това твоето. Никъде не намирам информация, че Лена е член на борда на ББР и заплатата и като такава е 13 000 лева.

24. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Нали разбираш, че Кирил Петков е най-некомпетентният и нелеп министър председател в демократичната история на България?

Имаше един Божо Трика. На него ми напомня.
    Последно редактирано от mate : 26-06-2022 на 20:54

Старо куче
    Post Thanks / Like

Добре, махаме изцяло Македония, Украйна и външната политика. Приемаме, че там който и да управлява, ще е г/д едно и също.

Почвам да ти изреждам едно по едно разминаванията между обещания и реалност на ПП.

С десни политики ще постигаме леви цели
    точно обратното - теглене на заеми за покриване на текущи сметки и разхищения, вместо за помагане на малкия и среден бизнес.
    Ако ми изредиш поне 4-5 десни икономически мерки, които са приложили, ще ти организирам почерпка в заведение по твой избор.
    Няма дори програма за управление - нищо от намеренията им не е обвързано с цифри, дати, срокове и други точни параметри.
    Щяха да строят 5 моста и 6 тунела в Стара планина и Рила и Родопите за един мандат, а накрая се сърдят, че Гроздан Караджов иска пари.

Ако ми покажеш едно правителство което е управлявало в такива условия аз ще те почерпя . Караджов иска безотчетни пари, ти ок ли си с това?

Знаем как да направим една бедна държава богата
    никакви стъпки в тази посока. Не дадоха никакви пари на малки и средни предприятия за борба с пост-ковид кризата.
    не привклякоха никакви чуждестрнани инвеститори засега, въпреки че обещаха
    Инвеститори в тая ситуация едва ли има много, даже ако си икономист ще ти е ясно че има отлив от капиталовите пазари.
    Дадоха пари и на фирмите и н гражданите, вероятно си го пропуснал. Гасяха пожари навсякъде, създадени от предишните управляващи и ДПС под прикритие/итн/.

Правосъдна реформа
    Нищо подобно не се наблюдава. Гешев го забравиха, че съществува, почнаха да воюват с Радев, който ги предупреди още януари, че ще трябва да предприемат стъпки за съдебна реформа още в първите 100 дни на управлението си, ако искат да се задържат. Оказа се прав.
    Още нямат кандидат за КПКОНПИ нито концепция за развитието на този орган и спецпровосъдието

Повтаряш някакви постулати на израждане.
    Трудно се сваля крал, цар, Гешев е безотчетен и никой не може да го пипне. Орязаха му охраната/безотчетната/ даже май се оказва като наказателна бригада, всичко законово което можеше да се направи го направиха въпреки подмолната игра на итн. Така ли е? Или бъркам?

Ще усвоим европейските пари и ще намалим кражбите

Нищо не са усвоили до момента.
    От 22-те закона, които трябва да изготвят и приемат, за да получим пари по плана за възстановяване до момента са приети само 2.
    И тук предполагам Бойко и Шиши са виновни.
    За да се изготвят и ПРИЕМАТ законите зависи от народното събрание не само от пп.
    За кражбите - не спряха ли кражбите от магистралите? Не спряха ли златния гьол? Кажи ми от какъв зор шиши се яви да гласува срещу правителството с такъв хъс? Предполагам щото много ги харесва нали?

Управляват държава като IT фирми
    То това е проблема, всеки като чуе Харвард си представя А отбора на А отборите и безпогрешни политики. А истината е, в бизнес училището на Харвард се наблява повече на това как се управляваш успешно бизнес начинания, в MBA-то им въобще не се изучава чиста икономика, макрономика, политикономия, управление на публични финанси и т.н.

Да не говоря за шуробаджанащината от типа на жената на единия министър да е съветничка на друг министър и т.н. В същото време едно момче като Атанас Пеканов, който беше с тях в служебния кабинет не получи предложение да остане, въпреки че е кадърен. Започнаха да кадруват в бордовете на ДКК, Булгаргаз и други държавни предприятия, което е окей, но ако смятат така и с Правосъдието, по-добре да не се захващат.

Секс-скандалите няма да ги коментирам, те са бомба със закъснител, която ще изгърми все някога. Ако Лена и Мирослав Иванов бяха на годините на Брад и Анджелина, може би щеше да отмине, но когато говорим за млади хора, това рано или късно ще гръмне с все сила. По-скандалното е, че 2 седмици след онзи запис, Лена Бориславова е назначена в борда на ДКК с 13 000 заплата.

Да изброявам ли още?
    Сори за закъснението ама бях малко зает.
    Ако погледнеш "Като две капки вода" такива образи правят че се чудиш кое е реалното. Този запис дали е истина или не не знам, при положение че ПИК го извадиха наяве съм много резервиран. А пък реално това са отношения между двама човека както и да го въртиш, по никакъв начин не накърняват финансите на държавата ако всичко това е вярно.

Имам съмнението че не си гласувал за пп. Аз лично не гласувах за тях, макар да ги подкрепям, философията ми беше че е по добре да влязат повече партии срещу статуквото. Е, не се случи и влезнаха ДПС/итн/
    Последно редактирано от deijei : 26-06-2022 на 20:52

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нали разбираш, че Кирил Петков е най-некомпетентният и нелеп министър председател в демократичната история на България?

Имаше един Божо Трика. На него ми напомня.
    Амиии според израждане герб и ДПС е, според логиката не е

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Редно е да посочиш кой е по-некомпетентен от него в такъв случай. Но очевидно се затрудняваш.

Страница 103 от 124 ПървиПърви ... 35393101102103104105113 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. ИСТИНСКИТЕ КОРЕНИ НА БЪЛГАРСКАТА НАРОДНОСТ
    От cd.beton във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 20
    Последно мнение: 28-01-2018, 12:44
  2. Моля помогнете......проблем с пари в банката, блокирана сметка
    От Katya Ganeva във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 16
    Последно мнение: 03-08-2015, 16:41
  3. Отговори: 5
    Последно мнение: 23-03-2010, 13:29
  4. Превеждане на пари от щатите до Бг, моля съвет
    От kumana във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 16-12-2008, 23:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми