Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 104 от 126 ПървиПърви ... 45494102103104105106114 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 576 до 2 600 от общо 3127
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Давай, чакаме доклада.
    Той засяга твърде специфични черти за общата публика, а освен това първо ще го пратя на хпра от Възраждане и ГЕРБ, за да не допуснат отново кадрова грешка.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от NaidenMarkovZ Виж мнението
    Той засяга твърде специфични черти за общата публика, а освен това първо ще го пратя на хпра от Възраждане и ГЕРБ, за да не допуснат отново кадрова грешка.
    Ти ли?
    Мерси за откровеността, знаехме че израждане е израстък на герб ама нямахме официално признание
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Редно е да посочиш кой е по-некомпетентен от него в такъв случай. Но очевидно се затрудняваш.
    И за секунда дори. Като най некомпетентен Боко , като по-некомпетентни всички останали. Тук е мястото да направим паралела между некомпетентност и гонене на личния интерес, Боко е и двете, другите според зависи, но погледнато от страна на полезност за държавата и хората , бих казал че всички останали са некомпетентни

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от NaidenMarkovZ Виж мнението
    Предполагам и този пост ще ги изтъркаш. Голем гаф пак , а?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Предполагам и този пост ще ги изтъркаш. Голем гаф пак , а?
    Аз нищо не съм трил. Ако липсват постове, оплаквайте се на администраторите.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Bloomberg UK

Markets
    Russia Defaults on Foreign Debt for First Time Since 1918

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Блокираха им разплащателните системи, сега се чудят защо не си получават парите.

Провала на един МАКЕДОНСКИ РОМ!

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

И за секунда дори. Като най некомпетентен Боко , като по-некомпетентни всички останали. Тук е мястото да направим паралела между некомпетентност и гонене на личния интерес, Боко е и двете, другите според зависи, но погледнато от страна на полезност за държавата и хората , бих казал че всички останали са некомпетентни
    Други вицове знаеш ли?

Виж, ако канадския кретен можеше да върже 2-3 последователни смислени изречения, може би някой щеше да ти повярва, ама в случая няма шанс.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти ме пита за мнение, казах своето не очаквам някой да ми вярва

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Добре, ето още едно мнение. Нали си гласувал за формацията на Мая Манолова?

Мая Манолова: Управляващите проиграха енергията, идеите и очакванията на хората

Провалът на правителството на Кирил Петков се състои в това, че не изгониха мутрите, не пресякоха схемите на ГЕРБ, приватизираха ги и ги надградиха, и на този фон забравиха за проблемите на обикновените хора, това заяви по БНТ лидерът на партия "Изправи се, България" Мая Манолова.

Хората от площадите поискаха свободна демокрация, докато правителството на Кирил Петков ни предложи политически феодализъм. Във феодалните министерства на отделните партии необезпокоявано се ширеше корупцията и вирееха мутри-брокери, както те се нарекоха едни други, очерта Манолова.

Манолова подчерта, че не вижда общ път между "Изправи се, България" и "Продължаваме промяната". "Няма как хора, за които битката с корупцията е просто телевизионна пропаганда, а лицемерието и лъжите към българския народ са ежедневна практика да бъдат наши партньори".

Старо куче
    Post Thanks / Like

Може и да е така а може и по други причини да го говори. Формацията на Манолова се обезличи на последните избори. Идват избори и тя трябва да има собствено лице, за да не се получи като на последните избори всички гласове се преляха към ПП от Манолова и Хаджигенов.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Блокираха им разплащателните системи, сега се чудят защо не си получават парите.

Провала на един МАКЕДОНСКИ РОМ!
    Дори им забраниха в злато да си изплащат дълга.
    Мутренски изпълнения на САЩ нацелени на постоянно изтъпяващото им население.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Да наричаме нещата с истинските им имена моля!!!!!

Може и да е така а може и по други причини да го говори. Формацията на Манолова се обезличи на последните избори. Идват избори и тя трябва да има собствено лице, за да не се получи като на последните избори всички гласове се преляха към ПП от Манолова и Хаджигенов.
    Това правителство може да продължи да функционира, обаче без Кирил Петков като минситър председател и без Лена Бориславова.
    Достатъчно се омаскариха, ако не искат да стопират Промяната, е редно да се оттеглят.

В момента Кирил Петков допуска грешката на Дългия преди 1 година (няма да клекна, не се плашим от избори до дупка). И накрая ще клекне, само че ще е с двойно по-малко депутати.

Андрей Райчев: Партията на Кирил Петков загуби 350 000 души. Нямат никакъв шанс за нов кабинет

"След изборите "Продължаваме промяната" имаха един допълнителен бонус. Хората решиха, че са единствените, които могат да бият Борисов след неуспеха на Слави да направи правителство. Те имаха 12-13%, но получиха 25%. Слави беше по същия начин. Много хора гласуваха за тях, за да приключи тая история с революцията и да започне пак нормалното. Е, тези хора няма да гласуват за тях. "Продължаваме промяната" си имат свои привърженици ​- около 400 000. А бяха 750 000 - два пъти над това", добави Райчев.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не виждам такъв вариант за правителство с тези партии в този парламент

Очаквам да вкарат по малко депутати в новия парламент отколкото сега имат. Дано повече партии на промяната да влязат

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Хмм, не съм сигурен, че правилно те разбрах тук.
    Не е ли обратното? Ако влязат само 4 партии, ПП + ДБ може и да са към 100 депутата, ако имат висок %.
    Ако влязат 8-9 партии (Манолова, Стефан Янев и т.н.) сигурно ще са към 40-50 мандата общо ДБ+ПП.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Няма да са само 4 партии плюс това процента на дб и пп няма да е висок. С една дума Боко се връща на бял кон или жипка.

Старо куче Аватара на Иванка
    Post Thanks / Like

Мадж Алгафари:
    Едно ми стана ясно, че света без ресурсите и суровините от Русия спира да действа. Основните производства в света зависят от доставки от Русия. Замислям се, ако САЩ бяха под такива санкции, дали света щеше да спре? Имам чувството, че света без Русия не може, но без САЩ може. Години наред ни убеждаваха, че Русия е една незначителна държава, но се оказа точно обратното.
    Простотията ходи по хората.

На вкус и цвет товарищей нет!

Думите отлитат, писаното остава.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Не виждам такъв вариант за правителство с тези партии в този парламент

Очаквам да вкарат по малко депутати в новия парламент отколкото сега имат. Дано повече партии на промяната да влязат
    Нов шамар ПП. Радев преди малко заяви, че цикълът за консултации е приключил и предстои връчване на мандат на първата политическа сила.

Президентът Румен Радев упрекна ДБ за липсата на съдебна реформа

Държавният глава Румен Радев започна консултациите за съставяне на правителство с представителите на "Демократична България" с упрек за спрялата съдебна реформа.

"Ако не се появят решителни реформи в съдебната реформа, статуквото ще търси реванш", припомни Радев думите си от връчването на мандата на настоящото управление преди 6 месеца. "Има крачки, но закриването на спецсъдилищата е първата крачка от вашия път, който трябва да се измине", каза Радев в началото на консултациите.

Темата е "изпаднала от фокуса на кабинета" и това е една от причините за срива на доверието в правителството, допълни държавният глава.
    Отново право в целта.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това не е истината, за съжаление Радев почна да играе от отбора на шиши и Боко. Може и пп да са го предизвикали, но инерцията за смяна на бандитска държава спихна.
    Казва това което хората искат да чуят, павира пътя на Янев. Да ама такова разединение връща Боко на бяла жипка. Прогнозите ми хич не са розови за развитието на България

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Спихна, защото просто Киро е на принципа "не ме гледай какво правя, а ме слушай какво ти говоря".

За жалост хора като теб се водят по такива сладки приказки, помня преди време как беше хлътнал по Реформаторите и Румънския модел за съдебна реформа. Какво стана с Румънския модел и Операция "Чисти ръце"? Защо вече не е на дневен ред?
    Спомни си, нали? Ето за това говоря. Това са дъвки за временно ползване, след няколко години никой не ги помни.

За тях важни са само следващите избори и твоят глас. Тези партии и кръгове нямат никакъв капацитет, нито концепция, нито дори желание за качествена Правосъдна реформа.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е ти ако очакваш да се смени несменяем главен прокурор за по малко от година си утопист. От поне 20 години се назначават в съдебната система послушни хора, не можещи. Дори и да бяха сменили Гешев аз лично съм много скептичен че съдебната система щеше да заработи както трябва, но беше добро начало. Кой ти каза че "Чисти ръце" не е на дневен ред? Объркал си се. Или пък очакванията ти са прекалено големи за тая бандитска държава. Не може повече от десет години бандит да ти управлява държавата и ти да очакваш за два месеца някой с магическа пръчка да реши и разгради бандитския модел. Ако погледнеш отстрани ще видиш че съм прав. Както ти казах очакванията ми за България не са хич добри, връщате се към бандитизма.
    Интересно ми е ти как ги виждаш нещата за напред? Прогнози какво ще се случи на изборите? Правителство от кои? Разбрахме че ПП вече отпадат от сметката

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Колега, аз съм заел принципна позиция. Аз искам правосъдна реформа. Затова гласувах за тези, защото обещаваха по студията, че ще се заемат здраво с реформа в съдебната власт. Обаче това беше залъгалка и после започнаха съвсем други политики да прокарват. Политики, които не са заложени в програмата им и за които не са получавали мандат от избирателите. Ето това е общото между ПП и ИТН.

Твърдо против съм хора като Асен Василев и Кирил Петков да узурпират властта и да съсредоточават огромен финансов ресурс в един човек. Твърдо против съм да внасяме по-скъп петрол и газ, само и само да не е руски. Твърдо против съм Кирил Петков да е министър-председател. Ето ти три основни пункта.
    Ако утре ако Радев кривне от правия път и него ще критикувам. Обаче Янев определено ми вдъхва повече доверие от Кирчовците. Натовски генерал, аполитичен, спокоен, уравновесен, улегнал мъж. Говори малко и няма харизмата на някои други, но смятам, че неговото правителство беше доста по-успешно. Ти нали си против Възраждане? Проекта на Янев до голяма степен ще обере гласовете на БСП и Възраждане. Сигурен съм, че и в този проект ще има спорни фигури, но ако оправят бакиите на Боко, Кирчо и Корнела, ще си затворя очите.

Много ще се смея, ако ДБ направят правителство с третия мандат без ПП.
    Третия мандат е ясно, че отива при тях или в ИТН. Никакъв шанс за ДПС, БСП или Възраждане. Христо Иванов е склонен към въртеливи движения в името на Общото благо и Стабилността.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Разбирам.... Ако човек се вгледа между редовете ще разбере че проблема за теб е Русия. Проблема за теб е че това правителство зае твърда позиция срещу войната. Казваш ми че си съгласен да финансираш войната, но не си съгласен да плащаш малко повече за да не я финансираш. Апропо никой никъде не казва че газта която идва от страни различни от Русия е по скъпа. Ползваш опорки на израждане. Или пък си подведен. Тази путинска Русия не е тази която си представяш

А и ако си мислиш че Янев ще вземе гласове от израждане, бъркаш. От БСП е възможно. Ще е около 4% . Напълно недостатъчно за каквото и да е.
    В крайна сметка всеки получава това което иска. Бибитко с бяла жипка пак ще "строи" магистрали
    Последно редактирано от deijei : 28-06-2022 на 15:04

Старо куче
    Post Thanks / Like

Костадинов е бъдещият български Орбан!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Ако за теб Правосъдната реформа е свързана с Русия, без коментар

Радев свързан с Шиши, Боко с Доган, Славчо с ДПС, само Кирчо и Кокорчо ни лук яли, ни лук мирисали.
    Велики държавници, ама не случиха на народ. Някакви неразбрани гении ще да са, с десни политики леви мерки и накрая 15 милиарда нов дълг

Страница 104 от 126 ПървиПърви ... 45494102103104105106114 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. ИСТИНСКИТЕ КОРЕНИ НА БЪЛГАРСКАТА НАРОДНОСТ
    От cd.beton във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 20
    Последно мнение: 28-01-2018, 12:44
  2. Моля помогнете......проблем с пари в банката, блокирана сметка
    От Katya Ganeva във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 16
    Последно мнение: 03-08-2015, 16:41
  3. Отговори: 5
    Последно мнение: 23-03-2010, 13:29
  4. Превеждане на пари от щатите до Бг, моля съвет
    От kumana във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 16-12-2008, 23:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми