Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 6 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 134

Тема: Ваксина

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ваксина

Няколко материали, които са писани от хора учени с практика, и българи, лекари. Има и много чуждестранни материали, но в България има много добри имунолози/с изключение на онова Мангъров/, учени и професионалисти, което ме прави изключително щастлив и вярвам в Българщината, и достойните Българи.

Относно дали РНК ваксината може да промени нашият геном
    https://btvnovinite.bg/bulgaria/mogat-li-rnk-vaksinite-da-promenjat-choveshkijat-genom.html?
    fbclid=IwAR2dE2jtkc6foSEA566nGoP0Lzk8T94V4KqnTe7yk fWH3ocvAuApAqAB5Vs

За РНК и ДНК ваксините, и за автоимунните заболявания съвсен накратко накратко
    https://bnr.bg/post/101397382/d-r-as...Vs_c3Zlsa3y1ig

И едно четиво от сайт списвана от лекари, но е добре и достъпно написано защо е направена толкова бързо ваксината:
    https://medguide.bg/vaksinata-covid-...J5fYLaJw7dSgPw

За Георги. Ако имаш автоимунно заболяване, и е в изострена фаза не с епрепоръчва ваксина докато не отмине острата фаза. Иначе да ппнеш вирус е къде, къде по-опасно от самата ваксина.

Ego sum
    Guest

По подразбиране За: Re: Ваксина

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Да. Но ако искаш повече подробности и да задаваш адекватни въпроси, и да получаваш адекватни отговори, има групии с доктори където ще ти отговорят. НО с еиска четене, и не заяждане.
    Айде пак с лошо,няма нужда да настръхваш! Понеже обясняваш неща,които очевидно са ти ясни,сигурен си в това което твърдиш,та си помислих,че можеш да отговориш.Няма лошо ако не можеш,и аз понякога се затруднявам.Попитах само,дали с изградени антитела,можеш се чувстваш спокоен.Къде видя заяждане?

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Айде пак с лошо,няма нужда да настръхваш! Понеже обясняваш неща,които очевидно са ти ясни,сигурен си в това което твърдиш,та си помислих,че можеш да отговориш.Няма лошо ако не можеш,и аз понякога се затруднявам.Попитах само,дали с изградени антитела,можеш се чувстваш спокоен.Къде видя заяждане?
    Не съм с лошо, ти ме питаш кратко и аз ти отговарям кратко и отговора беше ДА. Но има много условности, видове имунитет и всеки човек е индивидуална система, но в един голям процент тя е ефектвна . Едно е ясно, ваксината няма да ти навреди или в много редки случай, най - опасно е ако имаш някакви неизявени алергии, но ако имаш такива опасения , съветват хората да останат няколко минути в случай, че се появи. Предполагам, че са те ваксинирали като дете, туберкулоза полио и др, това е, както виждаш нищо не ти се е случило.

За това ти казвам ако имаш въпроси да попиташ компетентни хора. Медицинската професия е цял живот учене , не я подценявайте, друг е въпроса, че има и там има нефелници за съжеление.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Слушай Георги, ако помислиш за хората а не само за себе си, ако например погледнеш от другата страна , например на хора като мен който искат да спрат тази пандемия която засяга всички ни и свободата на всички ни, няма да разсъждаваш толкова егоистично. Например аз искам да се ваксинирам, за да не се разболея и за да подпомогна спирането на пандемията, а ти приемаш това като заплаха. А честно ли е спрямо мен и хора като мен, да се ваксинирам/е да съм част от решаването на проблема а ти да мрънкаш, и в същото време д а получаваш всичките и същите облаги от свободата, само защото си тарикат и те е страх най-вече, или инат.....Ако го приемеш като отговорност, повярваш в науката ще си отворим очите. Никой няма да ви кара насила, но отговорността трябва да бъде на всички, живееш в ОБЩЕСТВА, разберете го, и колкото повече се грижим един за друг толкова по-успели ще сме, за това БГ е и на това дередже, всеки дърпа към себе си и се мрази. Това беше и поуката от тази пандемия - да мислиш за ближния за слабия и да си отговорен към себе си, семейството си и обществото. Това ще е бъдещето, популацията на земята се увеличава, и живеем в огромни ерии в струпани хора на малко място. И за да има здравеопазване за всички и адекватна грижа, трябва да сме отговорни. Колкото по-бързо Българина го осъзнае, толкова по-добре ще за страната като цяло. И да, аз ще се ваксинирам и не те искам на един самолет, ресторант или някъде другаде с мен, това не е заплаха а морално право, а ще стане и задължително за такива дето не искате да проумеете истината. Много е важно Георге, много, да се говори истината.
    Ще ме умориш ... от смях! Какъв ти е проблема - нали ще си защитен (ваксиниран)?
    А недей повтаря стереотипи - като папагал - че не е интересно!

Пп. И пиши по-спокойно - правиш много правописни грешки.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Ще ме умориш ... от смях! Какъв ти е проблема - нали ще си защитен (ваксиниран)?
    А недей повтаря стереотипи - като папагал - че не е интересно!

Пп. И пиши по-спокойно - правиш много правописни грешки.
    Ако беше проумял какво съм написал, нямаше да ми задаваш глупавия си въпрос?
    Стереотип? Какво съм повтарял? Кое е стереотип, това, че трябва 70-80 % да се ваксинира ли?!
    Както ви забраниха да пушиет навсякъде, така, ще стане и с ваксината, а ти се смей.

И да се върна, ти дори не знаеш какво е стереотип и как и къде да я използваш тая дума. Първоначало се замислих как съм те стеретипизирал, но нямаше такова нещо в горното изкаване, но сега го правя....

и кат бай Ганя ....абе те ли ше ми кажат бе

In social psychology, a stereotype is a fixed, over generalized belief about a particular group or class of people. By stereotyping we infer that a person has a whole range of characteristics and abilities that we assume all members of that group have. For example, a “hells angel” biker dresses in leather.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Според мен този вид ваксини са най-безопасни защото има само малки количества белтък от вируса
    Когато влезе в кръвта имунната система го засича и изгражда антитела,и когато баш вируса се появи нашата имунна система го разпознава и го разгражда преди да нанесе повреди

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от proletina13 Виж мнението
    Според мен този вид ваксини са най-безопасни защото има само малки количества белтък от вируса
    Когато влезе в кръвта имунната система го засича и изгражда антитела,и когато баш вируса се появи нашата имунна система го разпознава и го разгражда преди да нанесе повреди
    за коя точно имаш предвид или по принцип ваксините за Ковид ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Този вид ваксини по принцип са по малко опасни и доколкото знам и ваксините срещу ковид са на този принцип.Ние ще си живеем с вируса наоколо само, че с ваксината ще сме по-устойчиви на заболявания
    Последно редактирано от proletina13 : 04-01-2021 на 22:49

9. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, LexAlex liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Ego sum
    Guest

Не съм с лошо, ти ме питаш кратко и аз ти отговарям кратко и отговора беше ДА. Но има много условности, видове имунитет и всеки човек е индивидуална система, но в един голям процент тя е ефектвна . Едно е ясно, ваксината няма да ти навреди или в много редки случай, най - опасно е ако имаш някакви неизявени алергии, но ако имаш такива опасения , съветват хората да останат няколко минути в случай, че се появи. Предполагам, че са те ваксинирали като дете, туберкулоза полио и др, това е, както виждаш нищо не ти се е случило.

За това ти казвам ако имаш въпроси да попиташ компетентни хора. Медицинската професия е цял живот учене , не я подценявайте, друг е въпроса, че има и там има нефелници за съжеление.
    Дай да се изясним,щото аз от много увъртания не разбирам.Ти,вече си имунизиран,имаш антитела,аз-нефелника(каквото и да значи това),не вярвам във ваксината,съответно не съм се имунизирал и съответно нося вируса, по някаква неразбираема причина сядам до теб в автобуса от Валтъмстон до Лудгрин(не че някога ще се случи),и то предавам вируса,а ти се разболяваш и недай боже умираш.Аз виновен ли съм?Само не се измъквай!

А по въпроса аз дали съм ваксиниран-да.И нищо не се е случило.Не искам да навлизам в лични пространства,само недей да бъдеш много сигурен,като баща,преди около 20 години преживях неща,които не пожелавам на никого,първото ми дете,по настояване на професор-невролог,много честна жена, не позволи да се продължи с ваксинациите,и това може би спаси детето и нас.И обяснения от рода на-редки случаи,почти не се проявява,едно на милион- в този случай не вървят.Когато се случи със собственото ти дете,е малко по-различно.One too many е много точно казано,предполагам го разбираш.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Този вид ваксини по принцип са по малко опасни и доколкото знам и ваксините срещу ковид са на този принцип.Ние ще си живеем с вируса наоколо само, че с ваксината ще сме по-устойчиви на заболявания
    По-малко опасни от какво???
    Да припомня, какво означава „Ваксина“ - по принцип!
    Ваксините съдържат антигени, идентични с тези на микроорганизмите, които причиняват заболяването. Антигенът на ваксината стимулира имунната система на организма да го разпознае като заплаха, да го унищожи и да го запомни. Така при евентуална по-късна среща на организма със същия антиген, имунният отговор срещу него е много по-ефективен и по-бърз.
    Тук обаче става дума за РНК манипулации и не се знае - как ще реагира имуннната ни система. И какъв е риска, от автоимунни заболявания!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Дай да се изясним,щото аз от много увъртания не разбирам.Ти,вече си имунизиран,имаш антитела,аз-нефелника(каквото и да значи това),не вярвам във ваксината,съответно не съм се имунизирал и съответно нося вируса, по някаква неразбираема причина сядам до теб в автобуса от Валтъмстон до Лудгрин(не че някога ще се случи),и то предавам вируса,а ти се разболяваш и недай боже умираш.Аз виновен ли съм?Само не се измъквай!

А по въпроса аз дали съм ваксиниран-да.И нищо не се е случило.Не искам да навлизам в лични пространства,само недей да бъдеш много сигурен,като баща,преди около 20 години преживях неща,които не пожелавам на никого,първото ми дете,по настояване на професор-невролог,много честна жена, не позволи да се продължи с ваксинациите,и това може би спаси детето и нас.И обяснения от рода на-редки случаи,почти не се проявява,едно на милион- в този случай не вървят.Когато се случи със собственото ти дете,е малко по-различно.One too many е много точно казано,предполагам го разбираш.
    Щом не е позволила да се ваксинира детето ти значи е имало причина, и лекарката си е изпълнила дълга и ви е предупредила за последиците, освен ако не е била от ония дето продават ваксинационни печати заради детските градини. А вас от какво ви е спасила!? Некви чудеса ли е направила? За теб те питам какво се случило след като си се ваксинирал? Явно за детето не искаш да кажеш какво с ее случило. Какво да не съм сигурен, че не ти се е случило нещо от ваксината ли? Не ти разбирам обърканите мисли и въпроси. Някак неясни и неконкретни.
    Аз няма да се разболея защото съм ваксиниран, но ти се измъкваш от отговорност защото ще заразиш например детето си от ковид което има някаква причина да не му се слагат ваксини, или ще заразиш някои от хилядите друго хора които имат медицински противопоказания за да не им се прилагат ваксини. Например налага ти се спешна операция в болница, имаш и ковид защото не си ваксиниран, в болницата има хора които не могат да се ваксинират, носиш риск, неоправдан и не нужен. Казваш не е ваксинирано детето ти поради някаква медицинска причина ОК. Не споменаваш от какво не е ваксинирано, и не ме интересува, но да разиграем следния сценарии. Не си го ваксинирал от туберкулоза/давам просто пример/ . Представи си, че половината от хората /каквато е и ситиацията в момента в България/ кажат ами аз не искам да си ваксинирам детето, и дори много майки го правят, След 30 ина години да кажем, половината население няма да е ваксинирано и няма да има групов имунитет срещу туберкулозата. Твоето дете което ще е възрастен и няма антитела/имунна защита срещу туберкулоза, ще е възрастен и недай си боже със някакво заболяване ще е уязвимо защото , туберкулозата и много други вируси от които сме защитени в момента ще се върнат, те не изчезват току така, и ще стане мазило. Тогава дали ще се питаш себе си защо не си имунизоран.
    Има хиляди такива хора за който ваксините са противопоказани , имуносупресни пациенти, болни от рак и т. н, и заради такива като теб инати трябва да си седят в къщи. Седи си и ти , и честит ти нов локдаун. Груповия имунитет е това дето не виждаш някоя сериознаболес в последните години, това че нямаш епидемия от полиомилетот, и др които все още ги има по света е защото сме имунизирани тук в ЕВРОПА. Не разбораш ли, че за това няма епидемии! Не гопожелавам на никого, но игнорантите един ден ще си плащат. И сега има държави където като отидеш трябва д аси направил определени ваксини, в африка например. За Азия ще стане на 100 %. Ти си чеши езика и чети глупости.
    А ти защо не искаш да се ваксинираш?! Бъди така добър да обясниш най отговорно, кактто аз обяснявам тук. Няма значение причината, или доводите дали са верни, айде един диалог, подкрепян с факти и литература д анаправим ако искаш.
    Това е последния ми опит да тиобяснявам, ако желаеш мога да ти дам препратки да прочетеш за групов имунитет и

Ego sum
    Guest

Щом не е позволила да се ваксинира детето ти значи е имало причина, и лекарката си е изпълнила дълга и ви е предупредила за последиците, освен ако не е била от ония дето продават ваксинационни печати заради детските градини. А вас от какво ви е спасила!? Некви чудеса ли е направила? За теб те питам какво се случило след като си се ваксинирал? Явно за детето не искаш да кажеш какво с ее случило. Какво да не съм сигурен, че не ти се е случило нещо от ваксината ли? Не ти разбирам обърканите мисли и въпроси. Някак неясни и неконкретни.
    Аз няма да се разболея защото съм ваксиниран, но ти се измъкваш от отговорност защото ще заразиш например детето си от ковид което има някаква причина да не му се слагат ваксини, или ще заразиш някои от хилядите друго хора които имат медицински противопоказания за да не им се прилагат ваксини. Например налага ти се спешна операция в болница, имаш и ковид защото не си ваксиниран, в болницата има хора които не могат да се ваксинират, носиш риск, неоправдан и не нужен. Казваш не е ваксинирано детето ти поради някаква медицинска причина ОК. Не споменаваш от какво не е ваксинирано, и не ме интересува, но да разиграем следния сценарии. Не си го ваксинирал от туберкулоза/давам просто пример/ . Представи си, че половината от хората /каквато е и ситиацията в момента в България/ кажат ами аз не искам да си ваксинирам детето, и дори много майки го правят, След 30 ина години да кажем, половината население няма да е ваксинирано и няма да има групов имунитет срещу туберкулозата. Твоето дете което ще е възрастен и няма антитела/имунна защита срещу туберкулоза, ще е възрастен и недай си боже със някакво заболяване ще е уязвимо защото , туберкулозата и много други вируси от които сме защитени в момента ще се върнат, те не изчезват току така, и ще стане мазило. Тогава дали ще се питаш себе си защо не си имунизоран.
    Има хиляди такива хора за който ваксините са противопоказани , имуносупресни пациенти, болни от рак и т. н, и заради такива като теб инати трябва да си седят в къщи. Седи си и ти , и честит ти нов локдаун. Груповия имунитет е това дето не виждаш някоя сериознаболес в последните години, това че нямаш епидемия от полиомилетот, и др които все още ги има по света е защото сме имунизирани тук в ЕВРОПА. Не разбораш ли, че за това няма епидемии! Не гопожелавам на никого, но игнорантите един ден ще си плащат. И сега има държави където като отидеш трябва д аси направил определени ваксини, в африка например. За Азия ще стане на 100 %. Ти си чеши езика и чети глупости.
    А ти защо не искаш да се ваксинираш?! Бъди така добър да обясниш най отговорно, кактто аз обяснявам тук. Няма значение причината, или доводите дали са верни, айде един диалог, подкрепян с факти и литература д анаправим ако искаш.
    Това е последния ми опит да тиобяснявам, ако желаеш мога да ти дам препратки да прочетеш за групов имунитет и
    Много бързо пишеш,затова не се разбира,или аз бавно чета.Сигурно има причина.Остави детето,там явно не си ме разбрал,кажи за мен-ината и теб стадно имунизирания,ще се заразиш ли от мен?

Напреднал
    Post Thanks / Like

нннн
    Последно редактирано от LexAlex : 05-01-2021 на 00:23

Напреднал
    Post Thanks / Like

Много бързо пишеш,затова не се разбира,или аз бавно чета.Сигурно има причина.Остави детето,там явно не си ме разбрал,кажи за мен-ината и теб стадно имунизирания,ще се заразиш ли от мен?
    Ти не вдеваш брато, нема сми.
    Но опитай да го прочетеш отново. Остаряваме и ни се налага да ходим по болници, искаме да пътуваме, на готово в чисто ваксинирано общество е много лесно да се живее така, обаче за тарикатлъка може да се наложи да си платиш. Всяко нещо има цена.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Тук обаче става дума за РНК манипулации и не се знае - как ще реагира имуннната ни система. И какъв е риска, от автоимунни заболявания!
    Чекай, чекай малко, само да ти кажа за антигените. Има няколко вида ваксини. Едните се правят с модифициран вирус, а тази е с изкуствена РНК копие на вируса. В случая тя РНК-то се явява антиген. Пак ти казвам човече навлизаш в материя от която нямаш грам понятие.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Така, е вируса ще продължи да си циркулира, както всички познато вируси досега, но ако имаме групов имунитет ще заразява по-малко хора и ще натоварва здравната система по малко .

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ти не знаеш, учените знаят. Имунната ни система реагира отлично. От ваксината не можеш да се разболееш от автоимунно заболяване, или от вируса. Ако имаш вече такова е възможно да предизвика реактивиране, защото образуването на антотелата ангажира имунната ни система , ако имаш артит например, е възможно да се обостри защото автоимунните заболявания са точно тези, от свръх отговр на имуннта система.
    РНК - манипулация?! Спи да с еправиш на умен, казах, ти и одеве когато беше публикувал за клиничните изледвани на лекарства колко отнемали, а ваксината не е лекарство.
    Та тази РНК е изкуствена, тя имитира тази на вирус. Бъдещето е на РНК ваксините, и дори ДНК, против рак н апростата и др видове. Правят се и тестове. Не си слагай , само ако може да спреш да булваш глупости. Това не е въпрос на за и против и въпрос дали е добро или не е. Няма ниакви съмнения относно безопасността на ваксината з апо-голяма част от хората, и най важното е, че създава имунитет, колко е траен е нейзвестната константа.
    Как не ти е неудобно да пишеш глупости а дори нямаш елементарно дори медицинско, да не говорим за някакво научно образование. ПОнеже те е страх искаш , си търсиш в главата си вероятно хиляди прични да изкараш нещо за аглупаво и другите да ти повярват. Страха е от невежеството. Ако знаеше как работи човешкото тяло, клетката, имуннтата система, поведението на вирусите щеше да не ръсши умности. Твърденията ти нямат никаква логика и за човек с понятие от тези неща звучиш нелепо, не поради факта, че не знаеш а че си толкова уверен в невежеството си. Това не е аз обичам ягоди щото са по сладки от къпините. Не вярвате на медицината и науката, правите с ена ЕКО, тичате, па като се разболееш търчиш при Док. Ай смешници. Кзаха ти го и други.
    Това в червеното ми е достатъчно да изхвърля всички ТВОИ мнения в коша.......
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ти не знаеш, учените знаят. Имунната ни система реагира отлично. От ваксината не можеш да се разболееш от автоимунно заболяване, или от вируса. Ако имаш вече такова е възможно да предизвика реактивиране, защото образуването на антотелата ангажира имунната ни система , ако имаш артит например, е възможно да се обостри защото автоимунните заболявания са точно тези, от свръх отговр на имуннта система.
    РНК - манипулация?! Спи да с еправиш на умен, казах, ти и одеве когато беше публикувал за клиничните изледвани на лекарства колко отнемали, а ваксината не е лекарство.
    Та тази РНК е изкуствена, тя имитира тази на вирус. Бъдещето е на РНК ваксините, и дори ДНК, против рак н апростата и др видове. Правят се и тестове. Не си слагай , само ако може да спреш да булваш глупости. Това не е въпрос на за и против и въпрос дали е добро или не е. Няма ниакви съмнения относно безопасността на ваксината з апо-голяма част от хората, и най важното е, че създава имунитет, колко е траен е нейзвестната константа.
    Как не ти е неудобно да пишеш глупости а дори нямаш елементарно дори медицинско, да не говорим за някакво научно образование. ПОнеже те е страх искаш , си търсиш в главата си вероятно хиляди прични да изкараш нещо за аглупаво и другите да ти повярват. Страха е от невежеството. Ако знаеше как работи човешкото тяло, клетката, имуннтата система, поведението на вирусите щеше да не ръсши умности. Твърденията ти нямат никаква логика и за човек с понятие от тези неща звучиш нелепо, не поради факта, че не знаеш а че си толкова уверен в невежеството си. Това не е аз обичам ягоди щото са по сладки от къпините. Не вярвате на медицината и науката, правите с ена ЕКО, тичате, па като се разболееш търчиш при Док. Ай смешници. Кзаха ти го и други.

Ego sum
    Guest

Ти не вдеваш брато, нема сми.
    Но опитай да го прочетеш отново. Остаряваме и ни се налага да ходим по болници, искаме да пътуваме, на готово в чисто ваксинирано общество е много лесно да се живее така, обаче за тарикатлъка може да се наложи да си платиш. Всяко нещо има цена.
    Ще започна отдалеч,да е по-лесно.От време на време имам нужда да си поговоря с някой от моя калибър,не на ръст и тегло,не ме разбирай грешно.И поради духовния вакуум на съвремието ни,съм склонен да дам шанс на всеки,който може да напише що годе правилно три изречения с максимум по две граматически или стилистични грешки всяко.Някак си,липсва ми добрия,нарцистично-пиянски,заядлив разговор.През годините се случи така,че много хора,дори и такива с пренебрежимо малко количество сиво,се опитаха да се качат на влака,без да си дават сметка,че за тях няма и построена гара даже.Те са отдавна забравени,какво говоря- не са били дори и за кратко запомнени!Та да се върнем на конкретния случай,имаше шанса да се запишеш като един от стигналите най-напред,един вид докоснали светлината,обаче селско-ветеринарния манталитет ти изигра лоша шега,изпадаш от играта,утешителна награда- първи на село.
    Още веднъж,извинявай за пробудените празни надежди,все пак от свиня,състезателен кон не става,най-много да отгледаш бързоходна свиня.Като че ли някой има нужда от такава.

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Dislikes LexAlex disliked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Ще започна отдалеч,да е по-лесно.От време на време имам нужда да си поговоря с някой от моя калибър,не на ръст и тегло,не ме разбирай грешно.И поради духовния вакуум на съвремието ни,съм склонен да дам шанс на всеки,който може да напише що годе правилно три изречения с максимум по две граматически или стилистични грешки всяко.Някак си,липсва ми добрия,нарцистично-пиянски,заядлив разговор.През годините се случи така,че много хора,дори и такива с пренебрежимо малко количество сиво,се опитаха да се качат на влака,без да си дават сметка,че за тях няма и построена гара даже.Те са отдавна забравени,какво говоря- не са били дори и за кратко запомнени!Та да се върнем на конкретния случай,имаше шанса да се запишеш като един от стигналите най-напред,един вид докоснали светлината,обаче селско-ветеринарния манталитет ти изигра лоша шега,изпадаш от играта,утешителна награда- първи на село.
    Още веднъж,извинявай за пробудените празни надежди,все пак от свиня,състезателен кон не става,най-много да отгледаш бързоходна свиня.Като че ли някой има нужда от такава.
    Търсиш отговора който знаеш, но искаш публично а и вътрешно да си погалиш и задоволиш по много глупав наичин собтвения си ограничен светоглед и раззбира се егото си . Ти търсиш диалог а не аз! Няма д ате обиждам,, защото сам си се компрометираши илзагаш със умствения си капацитет. Не знам какво теподразни, опитах да тиобясня някой неща, но явно след като няма с какво да ме убориш заповаш с обидите. Само не ме карай да започвам, че ще те навра в кучи гъз както знаеш. Но поне не си започнал да ми викаш, че съм сатанист като бг-мамите в някой форуми, всъщнст се съмнявам, че си една от тях. Стадото дето го наричаш, е много слабоумна и доста ограничена постановка. Ще се наложи да отидеш на доктор който или която е от стадото...и т.н. Страх ви е , мишлета сте вие. От една игла, добре, че едно време са ви набоцкали в болницата като бебета та да няма няколко болести сега.
    А иначе нищо ново под слънцето, хората не са се променили от както са се пръкнали, със сигурност едните дърпат надолу, другите нагорем, други живеят на гърба на другите...ти си направи сметката накъде дърпаш с тия си въпроси. Казвали сами, че преди време ...50-60 години, че и повече така са тръгнали да ваксинират хората по селата, хората се изпокарали, тези които се ваксинирали били оплювани, после на вторат авълна повече се ваксинирали и така, децата на ваксинираните после не играели с тези на не ваксинираните... и така.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не може да преживее факта, че някой има повече знания от него предполагам , знам трудно е

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не се поддавайте на таквива индивиди като Его и Доналд/МАте. Четете и най- вече питайте образовани, умни и добронамерени хора. Аз не съм лекар, но работата ми и интересите ми са свързани с медицината. Имам достъп до информация, която не е тайна някаква тайна но по лесно я разшифровам защото имам някакви знания. Не се страхувайте от такива хора, те са като Гринч който искаше да открадне Коледа, защото е страхлив, самотен и егоист, но те са безобидни. Само знанията и вярата в доброто и истината дават сила. Пожелавам ви да сте здрави и силни духом през следващите няколко седмици. И дано да са за последно.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Я! Тук има възкръснали! Преброих поне трима до тук.

Ego sum
    Guest

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Тоя е луд за връзване .... неам представа защо го отвързвате вече 2-ри път.....
    Много време му обърнахме на пастора,очевидно.Аз лично,ще го оставя на собствените му объркани мисли.Преди си мислех,че е по-големия брат на канарчето,обаче сега по ми прилича на доведения брат на Грета шведската.

27. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Dislikes LexAlex disliked this post
    Motovilkov
    Guest

Еми който иска да си вкарва непроверени ваксини от нов тип срещу заболяване което протича като тежък грип. Аз не искам, нито пък семейството ми.

29. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
Страница 3 от 6 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Създадоха ваксина срещу хероин
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-07-2011, 13:13
  2. Температура след ваксина
    От sagittarius във форум Здравни съвети за бебета и деца
    Отговори: 4
    Последно мнение: 22-06-2010, 01:24
  3. За противогрипната ваксина?
    От Дети във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 12