Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 9 от 21 ПървиПърви ... 789101119 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 201 до 225 от общо 525
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

https://youtu.be/55fJ0FgPSQk .... ..Робърт де Ниро е велик .... https://youtu.be/hZMyMGJiAUc .... ... https://youtu.be/1zNr8Pf1QkY
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 20:40

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Я гледай какво си пропуснал,има и други с изпити мозъци!
    https://news.bg/int-politics/kramp-k...ochevidna.html

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    https://youtu.be/55fJ0FgPSQk .... ..Робърт де Ниро е велик .... https://youtu.be/hZMyMGJiAUc .... ... https://youtu.be/1zNr8Pf1QkY
    Мдаааа този отпадък беше добър актиор преди 25 години!!!

https://www.youtube.com/watch?v=5y8shvbYnyY
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 25-11-2020 на 21:11
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Целият Холивуд е против Тръмп, защото той би един голям шут на змийското им гнездо от педофили и насилници.
    Само при Тръмп започна движението MeToo, с което потопиха Вайнщайн. Не му илезе късмета с Тръмп.
    Тръмп прецака сводника на секс робини Епстейн,а останалите продуценти и актьори участвали в оргии с непълнолетни напълниха гащите и започнаха неистово да плюят по Тръмп.

Сега Холивуд може да си отдъхне. Байдън определено симпатизира на педофилите насилници и ще има парти!!!

5. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Чирков е българин от ромски произход. Великолепен кардиолог и професионалист, светило в занаята си, отдал целия си живот на българското здравеопазване.
    И на ФРГ.
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

7. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Целият Холивуд е против Тръмп, защото той би един голям шут на змийското им гнездо от педофили и насилници.
    Само при Тръмп започна движението MeToo, с което потопиха Вайнщайн. Не му илезе късмета с Тръмп.
    Тръмп прецака сводника на секс робини Епстейн,а останалите продуценти и актьори участвали в оргии с непълнолетни напълниха гащите и започнаха неистово да плюят по Тръмп.

Сега Холивуд може да си отдъхне. Байдън определено симпатизира на педофилите насилници и ще има парти!!!
    С тези си твърдения , фалшиви новини , ти си направо за затвора или най малкото да платиш солена глоба .

Post Thanks / Like

Канара многозначително мълчи по отношение на Чирков.Няма достатъчно материал във форумите.Или са братовчеди.Или имат нещо общо,обаче то не е за разказване,както казва майка му,или леля му,или...абе онази беззъбата,която му даваше да суче,докато пушеше лулата си и мачкаше стари парчета вестник по неизвестни причини.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Мдаааа този отпадък беше добър актиор преди 25 години!!!

https://www.youtube.com/watch?v=5y8shvbYnyY
    Този човек е Робърт де Ниро и Е велик , а ти си отпадък .Тръгнал да дава оценки на ВЕЛИКИТЕ

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Канара многозначително мълчи по отношение на Чирков.Няма достатъчно материал във форумите.Или са братовчеди.Или имат нещо общо,обаче то не е за разказване,както казва майка му,или леля му,или...абе онази беззъбата,която му даваше да суче,докато пушеше лулата си и мачкаше стари парчета вестник по неизвестни причини.
    Добре бе педал , че си педе.раст те разкриха , не ти ли омръзна или ти е кеф , да ти говорят като на курв.а , спри се малко

Post Thanks / Like

“Здравейте, Хора работещи като селфен плойт към коя институция трябва да се обърнат, ако работодателя им реши да не им плати”
    Това е от тази вечер във Фейсбук,предполагам някой,който е “емигрант” във британия,обаче е много разочарован.

Post Thanks / Like

Добре бе педал , че си педе.раст те разкриха , не ти ли омръзна или ти е кеф , да ти говорят като на курв.а , спри се малко
    На такива като теб,родителите е трябвало са бъдат евтанизирани в ранна младежка възраст,още преди да започнат да се опипват между балите слама,и което е по-важно,да им бъде обяснено,че първи братовчеди не трябва да имат интимни отношения.Иначе се получават недоразумения.Я си спомни,когато баща ти,ти показваше как да си обуваш долните гащи,кой цвят ти каза да е отпред!

Старо куче
    Post Thanks / Like

.......

Старо куче
    Post Thanks / Like

На такива като теб,родителите е трябвало са бъдат евтанизирани в ранна младежка възраст,още преди да започнат да се опипват между балите слама,и което е по-важно,да им бъде обяснено,че първи братовчеди не трябва да имат интимни отношения.Иначе се получават недоразумения.Я си спомни,когато баща ти,ти показваше как да си обуваш долните гащи,кой цвят ти каза да е отпред!
    че си педе.раст такъв си .Но защо душата ти е толкова мизерна . В този форум си само да се заяждаш с хората .На никой не му пука , колко си остроумен .Нали си наясно с това .Егото ли си храниш като се заяждаш

Post Thanks / Like

Ти моята душа не я гледай,обърни се към мизерния си живот,самотните нощи и празните мечти,може би там ще намериш отговори на въпросите си.
    И още нещо,виждал ли си какво изписва екрана на телефона на сина ти,когато му звъниш?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти моята душа не я гледай,обърни се към мизерния си живот,самотните нощи и празните мечти,може би там ще намериш отговори на въпросите си.
    И още нещо,виждал ли си какво изписва екрана на телефона на сина ти,когато му звъниш?
    Моя живот е супер , за разлика от твоя . А ти си нещастника защото трахваш да се заяждаш , добре имаш го заяждането , сега малко ми се спи , но ще го имаш . Кво ше постигнеш с това заяждане , абсолютно нищо

Post Thanks / Like

Моя живот е супер , за разлика от твоя . А ти си нещастника защото трахваш да се заяждаш , добре имаш го заяждането , сега малко ми се спи , но ще го имаш
    А на нея спи ли ѝ се? Или ще си легне когато се върне,ако се върне!Нещастник,не отговаряш на неудобни въпроси,нали!А на онзи нехранимайко не му пука.
    Извинявай,ако е лично,как ти казват унуките?Въобще познават ли те?

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Моя живот е супер …
    Почти хипер … маркет!
    Не забравяй - в един момент, всеки стига „до Касата”! И плаща!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

И ще ти кажа друго , аз нямам мечти , аз си живея живота .Мечтаят само глупаците

Post Thanks / Like

И ще ти кажа друго , аз нямам мечти , аз си живея живота .Мечтаят само глупаците
    Че нямаш е ясно,на цървула му е все едно къде ще стъпи,в калта или в кравешките *****,все ще си остане цървул.Упс имигрант/емигрант,няма значение,щом има лапачка.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Уау, по лека, че ще си развалиш маникюра ма.

Абе Мотовилка ти въобще наясно ли си как работи американската система, тва да не ти е Русия, един президент еднолична власт. Американците имат три основни политически институции които си поделят властта, нито Трамп нито някой друг еднолично може да направи нещо. Такава конституция железна имат, че тия глупости дето ги пишете няма как да станат, че имало фалшифицирани избори и т.н. Глупости говориш за Холивуд, Тръмп е бил приятел с Епстейн. И аз тия търтей холивудски не ги харесвам много, ама им гледам филмите да го ***, ама Тръмп няма да им вземе парите и къщите и да ги раздаде, бъди сигурен. Тръмп дето е бил първата си жена ли, Тръмп дето е си троспоса маолумната щерката и сина си за съветници като че ли това е кралска династия и му е бащния, кат едно време Бай Тошо.
    Последно редактирано от LexAlex : 26-11-2020 на 00:30

Старо куче
    Post Thanks / Like

Че нямаш е ясно,на цървула му е все едно къде ще стъпи,в калта или в кравешките *****,все ще си остане цървул.Упс имигрант/емигрант,няма значение,щом има лапачка.
    Аз съм тук в форума за да се кефя на неуспехите на Великобритания , никой от форумните герои не ме интересува .Ти ако искаш да се заяждаш с мен , нямаш проблем .Утре , започваме да се заяждаме да се псуваме да се обиждаме , да се храчим , а между другото ще си пускам новини как Британия загива

Напреднал
    Post Thanks / Like

В новия Борат имаше един дето вярваха, че Хилари пиела кръв от малки деца ли беше, та не се учудвам за нищо вече, всеки избира на кого икакво да вярва. Като ви гледам какви глупости пишете тука явно сте хора без много живтейски опит, нямате никаква реална преценка за живота и хората. Но все пак съзнавате, че тези неща не бива да се споделят с хора от обкръжението, щото ще станете за смях.

Напреднал
    Post Thanks / Like

За малко да ме няма и мишките пак навирили лайняни мустачета.Много интересни неща съм пропуснал,за тези на които съм липсвал,благодаря за вниманието.Единия пикльо се ровил в историята ми и извадил “компромат”,хахаха.Дали можеш да свържеш три думи,без да използваш идиотизъм!Знам че пробваш в момента,не се получи,нали!Другия,чул не дочул и той вдигна крака,дали имаш представа за какво става въпрос в поста ми от 2016-та!Не е въпрос,не се напъвай!И докато шефа ти знае много добре и се мъчи само да ме обиди,ти кратуно празна,кудкудякаш отстрани само щото петела пее.Я дай някой задълбочен анализ на международната политика,че скоро нищо не съм чел от теб!Като казах дай,имах предвид потърси из другите форуми и го копирай,освен ако нямаш ограничен достъп вече. Или може да го играете отборно и там,просто се регистрирай като Иванушка-глупака.
    Преди години,когато следвах,щяхте да сте интересен пример,тогава търсих и намерих няколко индивида с къде вродени,къде придобити умствени недостатъци,всеки си имаше свой собствен вид идиотизъм,шизофрения,олигофрения и т.н.,обаче за такъв завършен екземпляр (ти и той),с такова фино допълване на празните полета между двамата,можех само да си мечтая.Дали да не се пробвам да си завиша оценката от изпита на стари години,какво ще кажеш?
    Иначе си прав,няма как да доближиш ***** и някоя зелена,гнусна муха,да не те накаца.
    За ветринар ли си учил, щото такива термини няма деето ги изпозлваш. Придобити умствни недостатъци , я разкажи, разкажи повече за олигофренията. Шизофренията е психологическо заболяване и ням анищо общо. Чакай да те сетя, Олигофрен, идиот, имбецил и дебил, може и да не ги степенувам правилно. За политиката видяхме, че не мнение не изказаш, дай да разнищим идиотите.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Аз съм тук в форума за да се кефя на неуспехите на Великобритания , никой от форумните герои не ме интересува .Ти ако искаш да се заяждаш с мен , нямаш проблем .Утре , започваме да се заяждаме да се псуваме да се обиждаме , да се храчим , а между другото ще си пускам новини как Британия загива
    Британия няма да загине. Британците наред с простаците, които ги има във всяка нация, имат много силен интелекуален ресурс, някои добродетели и ценности. Кибер глупаците направиха всичко. Навлизаме в ерата на киберпространството и живота, ще има вируси , ще се пазим, ще има повече полиси и забрани и в нета също. За тва сега се пенете поне още малко,щото скоро и това няма да можете.

Старо куче
    Post Thanks / Like

EGO , В целия си живот не съм виждал по голям комлексар от теб .Пред кой се фукаш бе мухльо .Живей си мизерния живот в блатото , на кой му пука за теб .

Страница 9 от 21 ПървиПърви ... 789101119 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 11
    Последно мнение: 20-01-2021, 07:23
  2. Този луд, луд вот: Доналд Тръмп стана президент
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 521
    Последно мнение: 06-11-2020, 20:49
  3. ДОНАЛД ТРЪМП за президент 2020 !!!!
    От DONALD TRUMP във форум Общ форум
    Отговори: 33
    Последно мнение: 20-07-2019, 03:21
  4. ДОНАЛД ТРЪМП интервю 1980.