Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 8 от 21 ПървиПърви ... 67891018 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 176 до 200 от общо 525
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Hahaha

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    ЕГО , Гей ли си бил ти бе , разкриха те , гей онанист, чета кво си написал , хахахаха .Споко омразна ми този форум и скоро се махам , чакам само клетвата на Джо Байдън за президент , да им натрия носа на русофилската ,КГБ агитка , и брекзит без сделка , голямо шоу ще е .Заредени са пуканките .Граници , митници , опашки . ЕГО ЗАПОМНИ НЕЩО ОТ МЕН , АКО ХВЪРЛЯШ КАМЪНИ В КАЛТА ТРЯБВА ДА СИ ГОТОВ ДА СЕ ОКАЛЯШ ЯКО .ГОТОВ ЛИ СИ ЗА ТОВА
    Вземи и обясни връзката между Байдън и русофилската агитка?

49% от америанците са русофили?
    Или исповядваш първосигналното зомбо-агитиране, че който не е против Тръмп е за Путин?

Ако си беше направил малко труд да видиш по-сериозни политически анализи а не първосигнални подачки за едноклетъчни, щеше да разбереш, че Путин предпочита Байдън пред Трамп. Тръмп е силно непредсказуем в решенията си и това напряга всички. Байдън е американския Елцин.

Незнам защо си мислиш, че всеки който уличава продажността на американската избирателна система и медии е русофил. Каква е връзката? По-скоро американофил.

3. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

Или исповядваш първосигналното зомбо-агитиране, че който не е против Тръмп е за Путин?

Ако си беше направил малко труд да видиш по-сериозни политически анализи а не първосигнални подачки за едноклетъчни, щеше да разбереш, че Путин предпочита Байдън пред Трамп. Тръмп е силно непредсказуем в решенията си и това напряга всички. Байдън е американския Елцин.

Незнам защо си мислиш, че всеки който уличава продажността на американската избирателна система и медии е русофил. Каква е връзката? По-скоро американофил.
    Аз не правя връзка, но ми е интересно какви анализи четеш. Ако имаш връзка дай да видим как така Путин предпочита Байдън. В смисъл интересно ми е как така си ги правите тия заключения.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Е и кво?!?!?!? Човека казва че е ХЕТЕРО а ти казваш че това е олд фашън ли кво ли????и Нали беше от създаването на форума тук????И знаеш всички хора тук! Защо тогава изразходи часове да си признаеш че си 100% asshole...
    Брато ше гледам да съм кратък. Ти не знам неграмотен ли си къв си, едно ми стана ясно, че не знаеш, кога с епише във и в и със и с, ама и сега явно не четеш, къде видя, че е казал че е хетеро?! И да ти кажа, пак се потретвам , не ме интересува къв е, аз не съм хомофоб, но не обичам мастии. Ти например пишеш мноо глупости, но не си мастия, некои хора ше ме разберат други не. Аре със здраве.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Е и кво?!?!?!? Човека казва че е ХЕТЕРО а ти казваш че това е олд фашън ли кво ли????и Нали беше от създаването на форума тук????И знаеш всички хора тук! Защо тогава изразходи часове да си признаеш че си 100% asshole...
    Ся ако се познавате, разбирам да му седиш зад гърба, ама заради един форум да му подпираш педалския задник не виждам що го праивш. Той освен да съска и подклажда друго не виждам. Педераслъка е състояние на духа както и селенията. Иначе нали ти не обичаше евро********ите май. Нещо ми се биеш в тезите, то е ясо, че си тука да разпространяваш лъжи , ама поне малко логика вкарай .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Победата на Доналд Тръмп на президентските избори в Съединените щати преди 4 години предизвика възторжени реакции в Москва. В пленарната зала на Държавната Дума, долната камара на руския парламент, тогава отекнаха бурни аплодисменти. https://youtu.be/_HzAdP3y-k8
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 11:45

Старо куче
    Post Thanks / Like

Победата на Доналд Тръмп на президентските избори в Съединените щати преди 4 години предизвика възторжени реакции в Москва. В пленарната зала на Държавната Дума, долната камара на руския парламент, тогава отекнаха бурни аплодисменти.
    Да, защото се надяваха на нов диалог и възможност да се стабилизира политическата ситуация в света. Но Доналнд Тръмп не изпълн нито една надежда за по-добри отношения между САЩ/Русия. Затова в момента на руснаците им е все тая Тръмп или Байдън. Баъйдън е по-малкото зло, понеже е слаб президент и не толкова непредсказуем като Тръмп.

Путин се кефи повече на Байдън. Това,че още не го поздравяват са просто политически игрички, ще го поздравят когато официално в САЩ признаят Байдън за президент.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да, защото се надяваха на нов диалог и възможност да се стабилизира политическата ситуация в света. Но Доналнд Тръмп не изпълн нито една надежда за по-добри отношения между САЩ/Русия. Затова в момента на руснаците им е все тая Тръмп или Байдън. Баъйдън е по-малкото зло, понеже е слаб президент и не толкова непредсказуем като Тръмп.

Путин се кефи повече на Байдън. Това,че още не го поздравяват са просто политически игрички, ще го поздравят когато официално в САЩ признаят Байдън за президент.
    https://youtu.be/_HzAdP3y-k8 .. Русофилче малко погледни видеото .Как въртиш дупето
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 12:01

Напреднал
    Post Thanks / Like

И как реши, че Байдън е слаб президент когато все още не е бил?! Дремемму на някой,ч е Путин не го бил поздравил, прай с ена важен, номоера от селски вечеринки.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да ви пусна ли на КГБ агитката видеа на Валентин Вацев и други русофилски предатели за тези избори и подкрепата им за Тръмп
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 12:06

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/Z7sUXRUMHr4 .... НАЙ НАКРАЯ АМЕРИКА И СВЕТА ЩЕ СИ ОТДЪХНЕ .ТРЪМП НЯМА ДА Е В ПОЛИТИКАТА .БРАВО НА РОБЪРТ ДЕ НИРО ЗА СМЕЛОСТА .ИНТЕРВЮТО Е ПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА .
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 12:54

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/_HzAdP3y-k8 .. Русофилче малко погледни видеото .Как въртиш дупето
    Въртят дупета само безродници комунисти като теб. Утре пръв ще целуваш дупето на Путин ако се наложи. Такива си бяхте и няма как да се промените.

Аз на празна селска тиква няма нищо да обяснявам. Който има повече от една мозъчна клетка ме разбра, за останалите - пусни си нещо от Милко Калайджиев и медитирай. Не се меси в неща, от които и грам не разбираш, като например международна политика.

14. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, mate liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    И как реши, че Байдън е слаб президент когато все още не е бил?! Дремемму на някой,ч е Путин не го бил поздравил, прай с ена важен, номоера от селски вечеринки.
    От два компютъра ли пишеш или всеки път ре-логваш ми е интересно?

Байдън е слабоумен алцхаймер, марионетка на големият бизнес. Всички негови инициативи ще са против обикновеният американец. Голяма мизерия очаква САЩ в следващите 4 години , а и след това.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Въртят дупета само безродници комунисти като теб. Утре пръв ще целуваш дупето на Путин ако се наложи. Такива си бяхте и няма как да се промените.

Аз на празна селска тиква няма нищо да обяснявам. Който има повече от една мозъчна клетка ме разбра, за останалите - пусни си нещо от Милко Калайджиев и медитирай. Не се меси в неща, от които и грам не разбираш, като например международна политика.
    ВСЕКИ КАТО ТЕБ РУСОФИЛ , КОИТО ЗАЩИТАВА ПУТИН , ИСКА РАЗПАДА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ Е КГБ ОТРЕПКА РУСОФИЛСКА . УТРЕ КАТО СЕ РАЗПАДНЕ ЕВРОСЪЮЗА И ПУТИН ДОЙДЕ В БЪЛГАРИЯ (ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ , НО ) АЗ ЩЕ СЪМ В ЕВРОПА , ТАМ ЩЕ ЖИВЕЯ . Няма гражданин , роден в пловдив , които да е русофил , всички селяни сте русофили и със селско потекло . СССР ВИНАГИ Е БИЛА ЕДНА ДОЛНА И ГАДНА ДЪРЖАВА ЗА МЕН , ВИНАГИ И ТАКА ЩЕ СИ ОСТАНЕ ЗАВИНАГИ . . ТИ СИ ОТ РУСОФИЛСКО СЕЛСКО ПОТЕКЛО , ОТ КОЕ СЕЛО СИ , ПРИЗНАЙ СИ НЕ Е СРАМНО
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 14:15

Старо куче
    Post Thanks / Like

Biden's 'America is back' is good news for Germany

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

За малко да ме няма и мишките пак навирили лайняни мустачета.Много интересни неща съм пропуснал,за тези на които съм липсвал,благодаря за вниманието.Единия пикльо се ровил в историята ми и извадил “компромат”,хахаха.Дали можеш да свържеш три думи,без да използваш идиотизъм!Знам че пробваш в момента,не се получи,нали!Другия,чул не дочул и той вдигна крака,дали имаш представа за какво става въпрос в поста ми от 2016-та!Не е въпрос,не се напъвай!И докато шефа ти знае много добре и се мъчи само да ме обиди,ти кратуно празна,кудкудякаш отстрани само щото петела пее.Я дай някой задълбочен анализ на международната политика,че скоро нищо не съм чел от теб!Като казах дай,имах предвид потърси из другите форуми и го копирай,освен ако нямаш ограничен достъп вече. Или може да го играете отборно и там,просто се регистрирай като Иванушка-глупака.
    Преди години,когато следвах,щяхте да сте интересен пример,тогава търсих и намерих няколко индивида с къде вродени,къде придобити умствени недостатъци,всеки си имаше свой собствен вид идиотизъм,шизофрения,олигофрения и т.н.,обаче за такъв завършен екземпляр (ти и той),с такова фино допълване на празните полета между двамата,можех само да си мечтая.Дали да не се пробвам да си завиша оценката от изпита на стари години,какво ще кажеш?
    Иначе си прав,няма как да доближиш ***** и някоя зелена,гнусна муха,да не те накаца.

Старо куче
    Post Thanks / Like

ВСЕКИ КАТО ТЕБ РУСОФИЛ , КОИТО ЗАЩИТАВА ПУТИН , ИСКА РАЗПАДА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ Е КГБ ОТРЕПКА РУСОФИЛСКА . УТРЕ КАТО СЕ РАЗПАДНЕ ЕВРОСЪЮЗА И ПУТИН ДОЙДЕ В БЪЛГАРИЯ (ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ , НО ) АЗ ЩЕ СЪМ В ЕВРОПА , ТАМ ЩЕ ЖИВЕЯ . Няма гражданин , роден в пловдив , които да е русофил , всички селяни сте русофили и със селско потекло . СССР ВИНАГИ Е БИЛА ЕДНА ДОЛНА И ГАДНА ДЪРЖАВА ЗА МЕН , ВИНАГИ И ТАКА ЩЕ СИ ОСТАНЕ ЗАВИНАГИ . . ТИ СИ ОТ РУСОФИЛСКО СЕЛСКО ПОТЕКЛО , ОТ КОЕ СЕЛО СИ , ПРИЗНАЙ СИ НЕ Е СРАМНО
    Ха ха ха. Смешник!
    Иди излез и го кажи това в Пловдив за да ти чупят краката за 2 минути!
    Пловдивчани са миролюбив народ, лоялен към подвига на руските воини освободители.

Утре, когато в страната ни останат само чалгари и мангали (почти) и Турция ни нападне за да си вземе Кърджали и Родопите, ще има да ривете за Русия и Путин, ама няма нищо да се случи.
    Единствените русофоби в България за партийните БКП номенклатурчици и турските фундаменталисти.

20. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ха ха ха. Смешник!
    Иди излез и го кажи това в Пловдив за да ти чупят краката за 2 минути!
    Пловдивчани са миролюбив народ, лоялен към подвига на руските воини освободители.

Утре, когато в страната ни останат само чалгари и мангали (почти) и Турция ни нападне за да си вземе Кърджали и Родопите, ще има да ривете за Русия и Путин, ама няма нищо да се случи.
    Единствените русофоби в България за партийните БКП номенклатурчици и турските фундаменталисти.
    В ПЛОВДИВ ОТ 1990 ДО 2020 ГОДИНА БСП ЧЕРВЕНИ КГБ ПРЕДАТЕЛИ , НИКОГА НЕ СА СПЕЧЕЛИЛИ ИЗБОРИ .ПЛОВДИВЧАНИ БИЛИ ПРИЗНАТЕЛНИ НА РУСКИЯ ОСВОБОДИТЕЛ , СМЕШНИК . ПЛОВДИВЧАНИ СА ХАРЕСВАЛИ ЕДИНСТВЕНО ЦАР БОРИС ТРЕТИ , РУСОФИЛИСТИЦИ ПРОСТИ . ...https://youtu.be/emUYWOa6vK0 .. . .https://youtu.be/6_66_H6Lo5U
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 16:45

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Хайде върви смучи скротума на комунистическите копелдаци и доносници Соломон Паси, Иво Инджев и други подбни ДС-утрепки, сега модерни демократи и върли русофоби.

Русия освободи България.
    Слава героям, циганите на Сатурн!

Напреднал
    Post Thanks / Like

От два компютъра ли пишеш или всеки път ре-логваш ми е интересно?

Байдън е слабоумен алцхаймер, марионетка на големият бизнес. Всички негови инициативи ще са против обикновеният американец. Голяма мизерия очаква САЩ в следващите 4 години , а и след това.
    Защо пък трябва да пиша от два компютъра, много пък се интересуваш, ако искаш и пасс кода за банк акаунта ми да ти дам.
    Кат не стана така както ти харесва, сега всичко трябва да е потоп, злобичка. Е, и с какво си по различне от тоя "циганин" както го наричаш. Не ми прилича на циганин, но и да е какво от това? Един български циганин вчера почина, Др Чирков който лекуваше на хората сърцата. Ше кажеш има цигани и цигани. Е, има и българи и българи.

Старо куче
    Post Thanks / Like

В ПЛОВДИВ ОТ 1990 ДО 2020 ГОДИНА БСП ЧЕРВЕНИ КГБ ПРЕДАТЕЛИ , НИКОГА НЕ СА СПЕЧЕЛИЛИ ИЗБОРИ .ПЛОВДИВЧАНИ БИЛИ ПРИЗНАТЕЛНИ НА РУСКИЯ ОСВОБОДИТЕЛ , СМЕШНИК . ПЛОВДИВЧАНИ СА ХАРЕСВАЛИ ЕДИНСТВЕНО ЦАР БОРИС ТРЕТИ , РУСОФИЛИСТИЦИ ПРОСТИ . ...https://youtu.be/emUYWOa6vK0 .. . .https://youtu.be/6_66_H6Lo5U
    Вярно е това. Синята метла всеки я помни. Как СДС уволняваха всички наред и слагаха свои некадърници на всички ключови места. От тогава сбогом обществен транспорт, сбогом чистота, сбогом училища, сбогом парно и санация. Затова пък колко народ забогатяха от евро фондовете, евала.
    Не те обвинявам за русофобията, все пак ти си бил по периферията на парите и си прибрал и ти бюджетни средства, няма как да критикуваш хората си от герб. Не дай си боже да дойде някой друг на власт и ще лежите в Пловдивския/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Защо пък трябва да пиша от два компютъра, много пък се интересуваш, ако искаш и пасс кода за банк акаунта ми да ти дам.
    Кат не стана така както ти харесва, сега всичко трябва да е потоп, злобичка. Е, и с какво си по различне от тоя "циганин" както го наричаш. Не ми прилича на циганин, но и да е какво от това? Един български циганин вчера почина, Др Чирков който лекуваше на хората сърцата. Ше кажеш има цигани и цигани. Е, има и българи и българи.
    Не смей да наричаш Чирков циганин!

Циганинът си знай кой е! Човек без род и история. Паразит, който смучи там където пада нещо. без принципи.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Чирков е българин от ромски произход. Великолепен кардиолог и професионалист, светило в занаята си, отдал целия си живот на българското здравеопазване.

Циганите са чергари без национална принадлежност.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не смей да наричаш Чирков циганин!

Циганинът си знай кой е! Човек без род и история. Паразит, който смучи там където пада нещо. без принципи.
    Що? Ше ме биеш ли? Айди де, откога ва чакам
    Това е твоята версия, тука така наричат човек който не е уседнал, пътуващ, и не е обидно. И циганите в българия не се обиждат, даже се чудят защо ги преименуваха на роми. А Чирков беше циганин, Господ да го прости, много е направил за България, и без да влагам обида в това, а и човека не знам да го е отричал. Ако става въпрос за СМУЧИНИ , твойте принципи какви са, че не разбрах, много си противоречиш.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Чирков е българин от ромски произход. Великолепен кардиолог и професионалист, светило в занаята си, отдал целия си живот на българското здравеопазване.

Циганите са чергари без национална принадлежност.
    Брей , ццц, още малко и първи братчед ше му се изкараш . Имат разбира се, имат и националност и език, а ти вземи и прочети за тях вместо да се пенявиш тука. Имат общност международна, и българия има представители. Те са част от нашата - българска култура и са етнос с който ние не се научихме да живеем и да уважаваме взаимно, и не знам кой беше виновен за това. НО това е дълга тема, и ти не ис подготвен за нея. Само да ти кажа, че думата циганин не е обидна в контекст а извън за това я премахнаха.

Страница 8 от 21 ПървиПърви ... 67891018 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 11
    Последно мнение: 20-01-2021, 07:23
  2. Този луд, луд вот: Доналд Тръмп стана президент
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 521
    Последно мнение: 06-11-2020, 20:49
  3. ДОНАЛД ТРЪМП за президент 2020 !!!!
    От DONALD TRUMP във форум Общ форум
    Отговори: 33
    Последно мнение: 20-07-2019, 03:21
  4. ДОНАЛД ТРЪМП интервю 1980.