Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 7 от 21 ПървиПърви ... 5678917 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 151 до 175 от общо 510
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

РУСОФИЛСКАТА АГИТКА НАЛИ СИ ЗНАЕТЕ ДЖО БАЙДЪН ПРЕЗИДЕНТ

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

"The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A= Freedom!!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Donald Trump has accepted a US transition should begin for President-elect Joe Biden to take office.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    На твоето мнение няма нито един,не си въобразявай!Вирус няма нищо общо с теб,в неговата глава има нешо което в твоята няма-машинката му работи.С такива хора,можеш да не си съгласен,обаче можеш да говориш.При теб има една навита пружина,като на латерна,там “плочата “ не се сменя,а и няма как да запишеш нещо различно.Виж на твоя акъл съм съгласен,един от когото си заимствал първото си изречение(той сега чопли семки и ми гледа сеира) и другия,който има някакво странно чувство за забавление.Почти съм сигурен,че ако си проследите родословните дървета,някъде,не много назад , ще има преплитане на близки клонки.
    Your behaviour shows exactly why siblings should not mate!
    Една дума по повод темата не си казал! Едно мерзко същество си ти.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Една дума по повод темата не си казал! Едно мерзко същество си ти.
    Бате, при положение, че се криеш като плъх, какви думи, какви мерзки същества бълнуваш?
    Никой не е длъжен да дава отчет за думите си на някаква анонимна онлайн мишка.
    С поведението си няма как да очакваш повече от елементарни форумни пишки с тебе.

7. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Ти пък кой си бе матейчо , номенклатурно лай.но на бивши червени комунистически родители

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

Комунизмът си отиде преди 30 години.
    Само неудачниците още си обясняват несполуките в живота с него.

България 80-та беше една от най-развитите индустриално и военно държави в Европа и света.
    Сега България е на опашката в Европа по всички хубави показатели /икономика, правосъдие, здравеопазване/ и лидер по всички лоши /смъртност, бедност, корупция/

Няма нито една сфера на социалния живот, в която България да е отбелязала значим прогрес след влизането в ЕС и НАТО. Нито една. И това е по статистики на Евростат и ЦРУ.

10. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Това е статистиката в главата на простите русофилистици .Никога няма да дойдете на власт в България .Според националната статистика БВП на България за 2019 г. е 118.669 млрд. лв., или 60.6 млрд. евро.......21.99 billion USD (1989) Bulgaria . Разликата е три пъти по голяма икономика има България през 2019 в сръвнение с 1989 година . Само фалшиви новини пишете вие руските мекерета .
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-11-2020 на 15:47

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

РУМЕН РАДЕВ ПРЕЗИДЕНТ

Изяж се.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Бате, при положение, че се криеш като плъх, какви думи, какви мерзки същества бълнуваш?
    С поведението си няма как да очакваш повече от елементарни форумни пишки с тебе.
    Бате , ти не ме знаеш, но аз те знам. Кинта и 20 пешлеме, с грозен сурат, но всъщност това не беше важно защото се беше нагъзил. Ти понеже си не-анонимен, предлагам да си сложиш една гола снимка! Моето поведение е умишлено и целенасочено срещу няколкото идиота дето пишете и разпространявате лъжи тука, и изгонихте много хора!!! Бахти простия уръфляк.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Доналд Тръмп е отново президент!!!!!!!!

РУМЕН РАДЕВ ПРЕЗИДЕНТ

Изяж се.
    Май ти се ядеш, за да пишеш такива глупости, явно доста гризкаш дървото. А кво ше кажеш за Ким Чен Ун президент и да ти го ....Глупак

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Това е статистиката в главата на простите русофилистици .Никога няма да дойдете на власт в България .Според националната статистика БВП на България за 2019 г. е 118.669 млрд. лв., или 60.6 млрд. евро.......21.99 billion USD (1989) Bulgaria . Разликата е три пъти по голяма икономика има България през 2019 в сръвнение с 1989 година . Само фалшиви новини пишете вие руските мекерета .
    Цифрите не са ти верни.
    GDP Bulgaria (1989) is 44bln USD
    GDP Bulgaria (2020) is 64bln USD

Инфлацията на долара от 1989-та до 2020-та е 2.1.

С други думи нашият текущ БВП се равнява на 32bln USD през 1989, или сега сме по-бедни с 25% от 1989-та.

А и няма как да е по друг начин с ликвидирането на производството след 1990-та и загубата на 2млн души.

Смешко!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Цифрите не са ти верни.
    GDP Bulgaria (1989) is 44bln USD
    GDP Bulgaria (2020) is 64bln USD

Инфлацията на долара от 1989-та до 2020-та е 2.1.

С други думи нашият текущ БВП се равнява на 32bln USD през 1989, или сега сме по-бедни с 25% от 1989-та.

А и няма как да е по друг начин с ликвидирането на производството след 1990-та и загубата на 2млн души.

Смешко!
    21.99 billion USD (1989) Bulgaria

Старо куче
    Post Thanks / Like

21.99 billion USD (1989) Bulgaria
    Стига си цитирал цифри, които не разбираш. Образовай се как се измерва БВП в исторически години и коя година референтна препратка да се използва.
    Стига си ми сравнявал ябълки и праскови.

В реални значение БВП ни е паднал 25% от 1989-та. Това всеки от твоето село може да ти го каже докато цепи дърва за да си грее апартамента зимата.

18. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Стига си цитирал цифри, които не разбираш. Образовай се как се измерва БВП в исторически години и коя година референтна препратка да се използва.
    Стига си ми сравнявал ябълки и праскови.

В реални значение БВП ни е паднал 25% от 1989-та. Това всеки от твоето село може да ти го каже докато цепи дърва за да си грее апартамента зимата.
    Кой набор си ти

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Той точно това търси,нали.Има хора които обичат секс с животни,други -да ги налагат с кожени камшичета,трети са ексхибицоинисти,при него е важно да е залят с помия. Не му се сърди,към болните трябва да се отнасяме търпеливо,иначе започват да се самонараняват.А аз не искам да отговарям пред господ за още една изгубена овца,пардон душа.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Кой набор си ти
    Ти остави набора,питай колко е висок и колко тежи,да не се окаже,че не си подготвен.Щото тя,болката минава,ама срама-не.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Kитaй e нa път дa ce пpeвъpнe в cтpaнaтa, ĸoятo пpитeжaвa нaй-гoлeмия ĸaпaцитeт зa paфиниpaнe нa пeтpoл в cвeтa. Toвa мoжe дa ce cлyчи нa фoнa нa зaтвapянeтo нa peдицa paфинepии в ceгaшнaтa paфинepия нoмep eднo - CAЩ,

"Kитaй щe имa ĸaпaцитeт зa oщe eдин милиoн бapeлa нa дeн или пoвeчe пpeз cлeдвaщитe няĸoлĸo гoдини", ĸaзa Cтив Coйep, диpeĸтop в ĸoнcyлтaнтcĸaтa ĸoмпaния зa eнepгийнa индycтpия Fасtѕ Glоbаl Еnеrgу. "Kитaй щe изпpeвapи CAЩ вepoятнo пpeз cлeдвaщaтa гoдинa или двe."
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-11-2020 на 20:19

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

РУМЕН РАДЕВ ПРЕЗИДЕНТ

Напреднал
    Post Thanks / Like

Колкото и да се дерете, кервана си върви а вие си джафкайте. Амерканците избраха Джо Байдън и Тръмп е вън. Има ваксина и съвсем скоро и се очаква кризата да отмине. Вашите билни мозъци обаче ще се затлачват още повече.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Той точно това търси,нали.Има хора които обичат секс с животни,други -да ги налагат с кожени камшичета,трети са ексхибицоинисти,при него е важно да е залят с помия. Не му се сърди,към болните трябва да се отнасяме търпеливо,иначе започват да се самонараняват.А аз не искам да отговарям пред господ за още една изгубена овца,пардон душа.
    Отдавна имам съмнения, че си жена или педал. Чувал съм , че като остареят някои, обръщат резбата заради простата било, ама явно ви се отразява и на психиката па и по писането си личи.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не съм аз брато, ами ти си изгубен , направо те съжалявам. Значи, ше ти призная зарових се в хисторито- ти и се оказа, че съм прав. Обаче не си падам, не ме занимавай със себе си , че съм гнуслив. Ти си един САМОВЛЮБЕН педал. Значи пак казвам , нямам нищо против хомосексуалните, не ме привличате, но си е отклонение както и да го разглеждаме, а ви се отразява на психоката, изразяващ се като жена ако не си забелезал. Ако имаш проблеми ходи на психиатър. Реши ли дали да си сменяш пола?

Е тва ти си го писал нали:

от 08-10-2016, 16:21#64
    Ego sum Ego sum е офлайн
    Старо куче

Sep 2016
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Накъде отива светът?
    ""Мисля,че тръгнахме малко в грешна посока.Аз проблеми с родителите си съм нямал,в смисъл бил съм подкрепян почти за всичко,не са ми се присмивали,общо взето съм бил галеник,покривали са много мои младежки глупости и никога не съм чул упреци от тяхна страна.Въпросът ми за радикални промени беше по-скоро свързан със сексуалната ориентация,дали интересът ми към хомо,хетеро или бисексуални връзки има нещо общо с родителя ми,ако е така-ще го скъсам от майтап""

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Не съм аз брато, ами ти си изгубен , направо те съжалявам. Значи, ше ти призная зарових се в хисторито- ти и се оказа, че съм прав. Обаче не си падам, не ме занимавай със себе си , че съм гнуслив. Ти си един САМОВЛЮБЕН педал. Значи пак казвам , нямам нищо против хомосексуалните, не ме привличате, но си е отклонение както и да го разглеждаме, а ви се отразява на психоката, изразяващ се като жена ако не си забелезал. Ако имаш проблеми ходи на психиатър. Реши ли дали да си сменяш пола?

Е тва ти си го писал нали:

от 08-10-2016, 16:21#64
    Ego sum Ego sum е офлайн
    Старо куче

Sep 2016
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Накъде отива светът?
    ""Мисля,че тръгнахме малко в грешна посока.Аз проблеми с родителите си съм нямал,в смисъл бил съм подкрепян почти за всичко,не са ми се присмивали,общо взето съм бил галеник,покривали са много мои младежки глупости и никога не съм чул упреци от тяхна страна.Въпросът ми за радикални промени беше по-скоро свързан със сексуалната ориентация,дали интересът ми към хомо,хетеро или бисексуални връзки има нещо общо с родителя ми,ако е така-ще го скъсам от майтап""
    Е и кво?!?!?!? Човека казва че е ХЕТЕРО а ти казваш че това е олд фашън ли кво ли????и Нали беше от създаването на форума тук????И знаеш всички хора тук! Защо тогава изразходи часове да си признаеш че си 100% asshole...
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 25-11-2020 на 02:36
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A= Freedom!!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

ЕГО , Гей ли си бил ти бе , разкриха те , гей онанист, чета кво си написал , хахахаха .Споко омразна ми този форум и скоро се махам , чакам само клетвата на Джо Байдън за президент , да им натрия носа на русофилската ,КГБ агитка , и брекзит без сделка , голямо шоу ще е .Заредени са пуканките .Граници , митници , опашки . ЕГО ЗАПОМНИ НЕЩО ОТ МЕН , АКО ХВЪРЛЯШ КАМЪНИ В КАЛТА ТРЯБВА ДА СИ ГОТОВ ДА СЕ ОКАЛЯШ ЯКО .ГОТОВ ЛИ СИ ЗА ТОВА
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2020 на 09:02

Страница 7 от 21 ПървиПърви ... 5678917 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Този луд, луд вот: Доналд Тръмп стана президент
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 521
    Последно мнение: 06-11-2020, 20:49
  2. Отговори: 5
    Последно мнение: 25-09-2019, 16:56
  3. ДОНАЛД ТРЪМП за президент 2020 !!!!
    От DONALD TRUMP във форум Общ форум
    Отговори: 33
    Последно мнение: 20-07-2019, 03:21
  4. ДОНАЛД ТРЪМП интервю 1980.