Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 7 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 162
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Аз отдавна спрях да се опитвам да ги разбирам.

Лошо ... са ти обяснявали!
    За всяко нещо си има логично, макар - не очевидно - обяснение!

Това, за чешмите (отделните кранове) е свързано с използването на хидрофорни системи и вероятността от попадане на бактерии в питейната вода!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Някои кристално осъзнават, ама ти не си от тях. Тези, дето са осъзнали къде не им е мястото, си живеят щастливо там, където им е мястото и не се връщат мисловно там, където не им е мястото всеки ден по сто пъти. Ти вече колко години уж физически си се махнал от Острова, обаче не можеш да спреш да говориш за него и да идваш в този форум, уж да доказваш колко си прав. Всеки средноинтелигентен човек знае какво означава, когато някой години наред доказва колко е прав по някой въпрос, без да има нужда. Отделно, че е изключително просташко да отидеш на гости и да доказваш на домакините колко ти си прав, а те са криви, дето живеят еди-къде си. Хубаво е човек да живее щастливо и да не се опитва да пречи на другите да живеят както и където им харесва.
    Аз на теб не ти преча да си живеещ щастливо , ти си изкючение от правилото .Първо не живееш в Англия , второ си омъжена за шотландец . Така или иначе след нова година никой европеец няма да се заселва на острова повече .Изолацията на Англия от Европа започва .И да , много съм доволен че Торите водят Англия към брекзит без сделка , докато не получиш наказание за това , което си свършил , няма да осъзнаеш грешката си .
    Това се отнася за селендурите , които гласуваха за Брекзит и ще са най големите потърпевши . Всичко , което предвидих през 2016 година се сбъдва на 100 % . . Съжалявам само , че не можах да го предвидя още през 2007 година и изобщо да не идвам в Англия да губя там 10 години от живота си .
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-10-2020 на 11:53

Старо куче
    Post Thanks / Like

На тоя влажен торфен остров с това население и постояно дъждовно време , човек не може да се чуства щастлив . 100 % от българите са на скапания остров за пари с малки изключения . Аз не бях там за пари , мислех си че отивам в свободна държава , жестоко съм се лъгал , Великобритания е държавата с най голямото кастово общество от цивилизования свят
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-10-2020 на 12:32

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението

Това, за чешмите (отделните кранове) е свързано с използването на хидрофорни системи и вероятността от попадане на бактерии в питейната вода!
    А пак вие пречите на свободата на изразяване и свободата на собствено мнение .Веднага намериха обяснение защо им са толкова до потопни крановете .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    На тоя влажен торфен остров с това население и постояно дъждовно време , човек не може да се чуства щастлив . 100 % от българите са на скапания остров за пари с малки изключения . Аз не бях там за пари , мислех си че отивам в свободна държава , жестоко съм се лъгал , Великобритания е държавата с най голямото кастово общество от цивилизования свят
    Ако сега беше 2007-ма и можеше да избираш със сегашния си акъл в коя европейска държава да живееш следващите 10 години, коя щеше да избереш? Напиши ми своето топ3.
    Кои според теб не са с кастово общество и са истински демократични? Интересно ми е.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението

Ти знаеш ли какво хидрофор? това което ти качва водата в къщата , ако ти е слабо налягането, и какви бактерии, какви 5 лв. Това което си го написал, граничи с глупоста. В цял свят никой не използва отделни кранове , само тия тука не могат да си решат този проблем, а то не е технически, а законодателен.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Ти знаеш ли какво хидрофор? това което ти качва водата в къщата , ако ти е слабо налягането, и какви бактерии, какви 5 лв. Това което си го написал, граничи с глупоста. В цял свят никой не използва отделни кранове , само тия тука не могат да си решат този проблем, а то не е технически, а законодателен.
    Дали знам? Не, не з ам.
    Притежавам, ползвам, ама … не знам!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ако сега беше 2007-ма и можеше да избираш със сегашния си акъл в коя европейска държава да живееш следващите 10 години, коя щеше да избереш? Напиши ми своето топ3.
    Кои според теб не са с кастово общество и са истински демократични? Интересно ми е.
    GERMANY , SWISS , BELGIUM . Няма абсолютни справедливи демокрации , но определено Великобритания най много ме разочарова с този манипулиран референдум .
    Аз сега пак ще живея в Германия , така или иначе
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-10-2020 на 17:27

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    човек много учи от живота и когато губи и когато печели . Движението е много важно .

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Лошо е когато човек се изказва неподготвен
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

11. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти пак си много подготвен , хахаха .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти пак си много подготвен , хахаха .
    Естествено

14. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Уж за овце трябваше да е темата,а то-само мишки.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Някой мислят че съм дошал на гости , не не съм на гости , дадох десет години от живота си и от живота на моето семейство на Великобритания . .Аз и стотици хиляди европейци , както и стотици хиляди англичани имат право да са гневни и да искат възмездие .Правителството на Торите в страх да не изгубят власта насадиха огромна омраза както вътре в самата Великобритания , така и между Европа и Великобритания .Разрушиха се хиляди човешки съдби и кво постигнаха Торите изолация , мизерия за населението си , но нанесоха вреди на Европа. След като съм дал десет години от живота на семейството си с абсолютно право мога да желая пълен провал на политиката на Торите и удовлетворение от това . Моралното удовлетворение , понякога е много по силно от паричното удовлетворение .Защото парите не са всичко , ако изгубиш човешката си физиономия .Сигурен съм че в дълбините на брекзит са хора които не са нито от английски произход , нито от европейски произход . Най глупавото е да казваме от нас нищо не зависи и само да си приспособяваме мизерния си живот на безгръбначни към обстоятелствата .
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-10-2020 на 05:59

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не е лесно да си оФца , вечно недоволен

18. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Не е лесно да си оФца , вечно недоволен
    Грешка!
    Пише се „УФСЪ“!

20. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Консерваторите на Борис Джонсън изоставят Тръмп в очакване на победата на Байдън . Рошавия се опитва да се преориентира в последния момент , но при победа на Байдън , ще бъде наритан като улично безстопанствено псе .

Старо куче
    Post Thanks / Like

HAHAHAHA

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Аз на теб не ти преча да си живеещ щастливо , ти си изкючение от правилото .Първо не живееш в Англия , второ си омъжена за шотландец . Така или иначе след нова година никой европеец няма да се заселва на острова повече .Изолацията на Англия от Европа започва .И да , много съм доволен че Торите водят Англия към брекзит без сделка , докато не получиш наказание за това , което си свършил , няма да осъзнаеш грешката си .
    Това се отнася за селендурите , които гласуваха за Брекзит и ще са най големите потърпевши . Всичко , което предвидих през 2016 година се сбъдва на 100 % . . Съжалявам само , че не можах да го предвидя още през 2007 година и изобщо да не идвам в Англия да губя там 10 години от живота си .
    Какви изключения от правилата?ако в България някоя се е чувствала нещастна от нископлатената си работа, брак с чужденец, няма да и оправи положението. Освен, ако не е някой богат и да я използва, като секс играчка и прислужница, както се случва в повечето случаи.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Някой мислят че съм дошал на гости , не не съм на гости , дадох десет години от живота си и от живота на моето семейство на Великобритания . .Аз и стотици хиляди европейци , както и стотици хиляди англичани имат право да са гневни и да искат възмездие .Правителството на Торите в страх да не изгубят власта насадиха огромна омраза както вътре в самата Великобритания , така и между Европа и Великобритания .Разрушиха се хиляди човешки съдби и кво постигнаха Торите изолация , мизерия за населението си , но нанесоха вреди на Европа. След като съм дал десет години от живота на семейството си с абсолютно право мога да желая пълен провал на политиката на Торите и удовлетворение от това . Моралното удовлетворение , понякога е много по силно от паричното удовлетворение .Защото парите не са всичко , ако изгубиш човешката си физиономия .Сигурен съм че в дълбините на брекзит са хора които не са нито от английски произход , нито от европейски произход . Най глупавото е да казваме от нас нищо не зависи и само да си приспособяваме мизерния си живот на безгръбначни към обстоятелствата .
    И с какво си заслужил повече от пакистанеца които е дал 10 години от живота си......я виж ти важен дрислю, малко са ти били 10 години!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    И с какво си заслужил повече от пакистанеца които е дал 10 години от живота си......я виж ти важен дрислю, малко са ти били 10 години!!!!
    Пакистанеца идва в Англия и не се съобразява с английския манталитет и начин на живот , той не се интегрира в английското общество , а бавно и сигурно .превръща Лондон , Бирмингам и другите английски градове в Ислямабад .Виждал ли си десетки хиляди хора облечени в бели чаршави как отиват към джамията в петък на обяд .Незнам каде им е мисленето на английските политици , но те предадоха държавата си от вътре .Англия е претопена държава
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-10-2020 на 06:25

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Пакистанеца идва в Англия и не се съобразява с английския манталитет и начин на живот , той не се интегрира в английското общество , а бавно и сигурно .превръща Лондон , Бирмингам и другите английски градове в Ислямабад .Виждал ли си десетки хиляди хора облечени в бели чаршави как отиват към джамията в петък на обяд .Незнам каде им е мисленето на английските политици , но те предадоха държавата си от вътре .Англия е претопена държава
    Двата подчертани пасажа потвъждават че самия ти не разбираш англииския "манталитет и начин на живот" и като такъв нямаш право да говориш за "интегриране"..... факт е че тук си само за да злобееш
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Двата подчертани пасажа потвъждават че самия ти не разбираш англииския "манталитет и начин на живот" и като такъв нямаш право да говориш за "интегриране"..... факт е че тук си само за да злобееш
    Само след 20 години английската бяла нация ще е малцинство в Англия . И това благодарение на референдума 2016 година .

Старо куче
    Post Thanks / Like

The average weekly shop will become "much more expensive" as import costs for everyday items rise by as much as a third in the event of a no-deal Brexit,

Households will be particularly hard hit at the start of next year and into the spring. Нали подкрепяхте ТОРИТЕ , сега ще им сърбате попарата . Нали можеш да четеш на английски , над 30 % увеличение на стоките , домакинствата ще бъдат ударени яко . Брекзит е в голяма вреда за бялата английска нация
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-10-2020 на 13:30

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Само след 20 години английската бяла нация ще е малцинство в Англия . И това благодарение на референдума 2016 година .
    Самата прелюдия - разделяне „цветово” на хората - обезсмисля по-нататълни коментари.

Страница 2 от 7 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Оригването на овцете причинява глобално затопляне
    От niknolt62 във форум Интересни статии
    Отговори: 14
    Последно мнение: 02-01-2017, 23:03
  2. Super горивата не си заслужават парите
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 29-09-2007, 08:57

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми