Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 4567 ПоследнаПоследна
Резултати от 126 до 150 от общо 162
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Овцете си го заслужават Гергйовдена......

Е как може да не му честитиш празника на твоя идол
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Е как може да не му честитиш празника на твоя идол
    То ти си по зле от него .Нещо кофти ли се чустваш , мислиш си че ми пука за Борисов ли .

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    То ти си по зле от него .Нещо кофти ли се чустваш , мислиш си че ми пука за Борисов ли .
    Пука ти и още как!!!!!! Тиквата падне ли и цялата престъпна шаика ГРОБ отива на бунището или в затвора.......хм при бай Ставри, 3та килия в южното крило, строг но справедлив......
    DONALD TRUMP 2020

4. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Пука ти и още как!!!!!! Тиквата падне ли и цялата престъпна шаика ГРОБ отива на бунището или в затвора.......хм при бай Ставри, 3та килия в южното крило, строг но справедлив......
    Ти като си толкова голям патриот , кво стоиш там на социалка , а . прибра се в БГ , видя че и за хляб пари не можеш да изкараш и хайде обратно в UK

Post Thanks / Like

На "социалка" бях отдавна като нямаше работа но сега има тонове работа в Англия (все пак плъховете се махнахте) с минимални усилия вземам достатъчно за да си позволявам работи които ти само си мечтаеш в канализацията в която се криеш.....
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

На "социалка" бях отдавна като нямаше работа но сега има тонове работа в Англия (все пак плъховете се махнахте) с минимални усилия вземам достатъчно за да си позволявам работи които ти само си мечтаеш в канализацията в която се криеш.....
    Работил на четири часа и живеел на социал , браво бе мушмурок от ямболските села .Как да се прибереш в България , ще седиш там да ти гният кокалите . Сега да не почнеш пак с обидите мангал циганин , защото съм 190 висок бял ариец .А ти си от село и това е истината и няма къде да се върнеш в България , няма работа по вашия край . Знаеш ли в България какви хубави тениски продават с лика на Адолф Хитлер и хората ги носят
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-10-2020 на 17:39

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Нищо няма да се подобри, ако става дума за офшорен аутсорсинг и работа на ишлеме!
    Но даже отделни хора да имат висок стандарт на живот - докато не се „нормализира” държавата - нищо няна да е Ок.

Преди '89-та година имаше спокойствие и сигурност. Макар ограничени. И манталитета на повечето хора беше по-различен.
    Става дума за фабрики! Автомобилни, машиностроителни. С хиляди работни места, за специалисти включително и добре заплатени.

Значи ние правим отстъпки в името на "евроатлантическото партньорство", а те отварят работни места на украинците и турците, щото им е по-изгодно по една или друга причина? Ми няма да стане, хората не са канарчета.

Напълно съм съгласен с останалата част от постинга ти.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Става дума за фабрики! Автомобилни, машиностроителни. С хиляди работни места, за специалисти включително и добре заплатени.

Значи ние правим отстъпки в името на "евроатлантическото партньорство", а те отварят работни места на украинците и турците, щото им е по-изгодно по една или друга причина? Ми няма да стане, хората не са канарчета.

Напълно съм съгласен с останалата част от постинга ти.
    Матейчо теб няма кой са те пита и да ти иска мнението .БЪЛГАРИЯ Е ЧЛЕН НА НАТО И ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ И ТОВА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ . Която и коалиция да спечели изборите в България март месец . Фолксваген се отказа от Турция .След проблемите между Франция и Турция .Турция няма да получи никви инвестиции и проекти от Европа .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

То Европейски Съюз няма да има до 1-2 години. Сериозни промени предстоят. Тръмп ще ви дръпне шалтера с излизането си от СЗО и НАТО.
    Америка се връща към корените си и аз няма как да не съм доволен.

Твоя човек Макрон се превърна в посмешището на Европа. Колкото и да се прави на твърд, си отива и се задава нова анти-глобалистка вълна в Европа.
    А Боко влиза в затвора, твоя братовчед от ГЕРб също не го чакат добри дни.
    Ще си платите за кражбите, бъди сигурен. Аз ти го гарантирам.

Младите хора казаха МУТРИ ВЪН! Застават зад Президента Радев. Дори Илиян Василев заяви, че Радев е независим и е неудобен за Русия политик, значи наистина е така.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Съгласен съм, но инвеститорите мислят по друг начин!
    Преди време един беше казал - „Ако трябваше да плащам заплати, като в Австрия - щях да си стоя в Австрия!”
    Вмомента работя в подобна фирма и виждам „заинтересоваността” на мениджмънта и собствениците. Заплати по 400 € и КПД 50% е по-добре от заплати по 3000 € и КПД 100%.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

То Европейски Съюз няма да има до 1-2 години. Сериозни промени предстоят. Тръмп ще ви дръпне шалтера с излизането си от СЗО и НАТО.
    Америка се връща към корените си и аз няма как да не съм доволен.

Твоя човек Макрон се превърна в посмешището на Европа. Колкото и да се прави на твърд, си отива и се задава нова анти-глобалистка вълна в Европа.
    А Боко влиза в затвора, твоя братовчед от ГЕРб също не го чакат добри дни.
    Ще си платите за кражбите, бъди сигурен. Аз ти го гарантирам.

Младите хора казаха МУТРИ ВЪН! Застават зад Президента Радев. Дори Илиян Василев заяви, че Радев е независим и е неудобен за Русия политик, значи наистина е така.
    С мотовилков все повтаряте че Европейския съюз ще се разпадне до две години , хахаха голям смях сте . Другата седмица ще приветстваме новия президент Байдън .

Post Thanks / Like

Работил на четири часа и живеел на социал , браво бе мушмурок от ямболските села .Как да се прибереш в България , ще седиш там да ти гният кокалите . Сега да не почнеш пак с обидите мангал циганин , защото съм 190 висок бял ариец .А ти си от село и това е истината и няма къде да се върнеш в България , няма работа по вашия край . Знаеш ли в България какви хубави тениски продават с лика на Адолф Хитлер и хората ги носят
    В съзнанието си може да изглеждаш и като аполон но в мислите ти прозира кърлиф либииски емигрант.... ето не те обиждам и не те наричам мангал...
    DONALD TRUMP 2020

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

С мотовилков все повтаряте че Европейския съюз ще се разпадне до две години , хахаха голям смях сте . Другата седмица ще приветстваме новия президент Байдън .
    Виж, в крайна сметка може и Байдън да стане, но на мен това не ми пречи. Анти-глобалистките настроения и процеси в Европаи света са необратими.
    На Байдън ще му дойде 'байгън' цялата работа.

Старо куче
    Post Thanks / Like

В съзнанието си може да изглеждаш и като аполон но в мислите ти прозира кърлиф либииски емигрант.... ето не те обиждам и не те наричам мангал...
    Ти расист ли си ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Виж, в крайна сметка може и Байдън да стане, но на мен това не ми пречи. Анти-глобалистките настроения и процеси в Европаи света са необратими.
    На Байдън ще му дойде 'байгън' цялата работа.
    Никой не може да спре повече глобализацията , няма как да вържеш хората зад телени огради , зад които ,ако минеш се стреля , единствената възможност Европа да оцелее е да е Обединена и заедно .

Post Thanks / Like

Ти расист ли си ?
    Защо, арабите са от семитските народи, циганите са от индо-европеиските така че не би трябвало да се чувстваш засегнат. Европеецо!!!
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Eмблeмaтичнaтa cгpaдa Тrаnѕаmеrіса в Caн Фpaнциcĸo cмeня coбcтвeницитe cи, cлeд ĸaтo Dеutѕсhе Fіnаnсе Аmеrіса и пpeдпpиeмaчът в cфepaтa нa нeдвижимитe имoти Maйĸъл Швo я ĸyпyвaт зa 650 милиoнa дoлapa, пишe Fоrbеѕ. Toвa e нaй-гoлямaтa тъpгoвcĸa cдeлĸa в CAЩ oт нaчaлoтo нa пaндeмиятa Соvіd-19. ... ... Dеutѕсhе Fіnаnсе Аmеrіса!!!!! .Dеutѕсhе Fіnаnсе Аmеrіса!!!! Dеutѕсhе Fіnаnсе Аmеrіса!!!! .Dеutѕсhе Fіnаnсе Аmеrіса !!!!! Dеutѕсhе Fіnаnсе Аmеrіса!!!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-10-2020 на 19:14

Старо куче
    Post Thanks / Like

Защо, арабите са от семитските народи, циганите са от индо-европеиските така че не би трябвало да се чувстваш засегнат. Европеецо!!!
    Да Европеец съм , бял висок 190 мъж , за разлика от теб , в ямболските села са ниски до 1,70 максимум 1.75 , мургави с черни коси . Кажи от кое ямболско село си , не се срамувай , кажи какво работиш на четири часа , в кой квартал си на лондон или някое градче наоколо . Съжалявам че къщата ти в България е на село и няма как и къде да се върнеш .
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-10-2020 на 19:23

Post Thanks / Like

Да Европеец съм , бял висок 190 мъж , за разлика от теб , в ямболските села са ниски до 1,70 максимум 1.75 , мургави с черни коси . Кажи от кое ямболско село си , не се срамувай , кажи какво работиш на четири часа , в кой квартал си на лондон или някое градче наоколо . Съжалявам че къщата ти в България е на село и няма как и къде да се върнеш .
    Хората ти се смеят и те бъзикат но ти продължаваш да живееш в измисления си нереален свят....аз дори и да бях от Ямболско село с черна коса 100 пъти щях да благодаря на господа че не съм ти.
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хората ти се смеят и те бъзикат но ти продължаваш да живееш в измисления си нереален свят....аз дори и да бях от Ямболско село с черна коса 100 пъти щях да благодаря на господа че не съм ти.
    Защо лорда не подкрепя брекзит , защото е умен и прави пари .При брекзит си губи 80 % от бизнеса .А си злобно човече , мразиш българите ..Такива сте ти и мотовилков .Матейчо е друг случай той е истински русофил .интересува го политиката . Аз такива нешастици като теб безпарични , не ги мразя .Мразя англичаните и много се кефя че сами се преебаха яко .
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-10-2020 на 21:42

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не можеш да си представиш какво върховно удоволствие е за мен като гледам как Англия пропада .По силно е от всяко удоволствие , което можеш да си представиш . Напълно откровен съм .

Post Thanks / Like

Не можеш да си представиш какво върховно удоволствие е за мен като гледам как Англия пропада .По силно е от всяко удоволствие , което можеш да си представиш . Напълно откровен съм .
    Явно отдааааавна не си правил секс защото чекиите не са истинското нещо.
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Защо лорда не подкрепя брекзит , защото е умен и прави пари .При брекзит си губи 80 % от бизнеса .А си злобно човече , мразиш българите ..Такива сте ти и мотовилков .Матейчо е друг случай той е истински русофил .интересува го политиката . Аз такива нешастици като теб безпарични , не ги мразя .Мразя англичаните и много се кефя че сами се преебаха яко .
    Не е умен,опортюнист е.Има голяма разлика.Също като разликата да онождаш истинска блондинка,и перхидролената такава.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Не е умен,опортюнист е.Има голяма разлика.Също като разликата да онождаш истинска блондинка,и перхидролената такава.
    Няма значение дали е перхидролена или истинска като се казва Мара Шепова оргазмите ги получаваш като си представиш че Англия затъва.....
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Няма значение дали е перхидролена или истинска като се казва Мара Шепова оргазмите ги получаваш като си представиш че Англия затъва.....
    А бе ти освен русофил си и голям мечтател , коя ще ти върже на теб , да е водиш в изгнилото и мухлясало социално жилище

Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 4567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Оригването на овцете причинява глобално затопляне
    От niknolt62 във форум Интересни статии
    Отговори: 14
    Последно мнение: 02-01-2017, 23:03
  2. Super горивата не си заслужават парите
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 29-09-2007, 08:57

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми