Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кандидатстване за Британски паспорт за дете родено в Бг

И двамата родители имат перманент резидент и сетлед статус, както и самото дете.Детето е родено в Бг и е живяло там 6-7месеца целия останал престой до сега живее в Англия и вече е на 7 години. Въпроса е как е по-добре да се кандидатства за гражданство едновременно с бащата или да се изчака той да получи гражданство и тогава.Понеже четох че само ако двамата имат британски паспорт или единия с паспорт ,а другия сетлед статус ще може и детето да получи,а към момента на подаването и двамата ще са сетлед. Това значи ли че ако бащата получи ще дадат и на детето,,или ще откажат защото към момента на подаване той няма да е още бритиш.
    Последно редактирано от vanessa_mis : 14-06-2020 на 19:07

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кандидатстване за Британски паспорт за дете родено в Бг

Ще съм много благодарна, ако някой минал по този път или с ясна представа ,да даде мнение.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vanessa_mis Виж мнението
    И двамата родители имат перманент резидент и сетлед статус, както и самото дете.Детето е родено в Бг и е живяло там 6-7месеца целия останал престой до сега живее в Англия и вече е на 7 години. Въпроса е как е по-добре да се кандидатства за гражданство едновременно с бащата или да се изчака той да получи гражданство и тогава.Понеже четох че само ако двамата имат британски паспорт или единия с паспорт ,а другия сетлед статус ще може и детето да получи,а към момента на подаването и двамата ще са сетлед. Това значи ли че ако бащата получи ще дадат и на детето,,или ще откажат защото към момента на подаване той няма да е още бритиш.
    Дано и някой друг се включи.
    До колкото си спомням се обсъждаше че когато детето е родено в Ук е достатъчно единият родител да вземе гражданство и автоматично и детето взима. Дете родено другаде но живяло в Ук мисля не беше много по различно . Единия единия родител когато подава за ситизен мисля трябва да се включи и детето в апликацията, говоря по спомен
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Да и Ние мислим да включим детето към апликейшъна на баща и,просто се тревожа дали не пропускам нещо, все пак никой не иска да изгори с парите за кандидатстването. Много ми се иска да стане от първия път.Благодаря ви много за отговора

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не е лошо да се консултирате с някой който е наясно по въпроса, не съм сигурен че давам акуратна информация
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vanessa_mis Виж мнението
    Да и Ние мислим да включим детето към апликейшъна на баща и,просто се тревожа дали не пропускам нещо, все пак никой не иска да изгори с парите за кандидатстването. Много ми се иска да стане от първия път.Благодаря ви много за отговора
    Хвани Наско( лорда) той има фирма за такив услуги. Иначе кинтите не са малко, то и за това аз се отказах да се захващам с тия работи. Първо, че не ми трябва въобще това поданство , второ нямам никакво време да ходя на курсове за тоя тест.
    Успех!
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 35
    Последно мнение: 02-03-2015, 15:56
  2. Британски паспорт на дете или натурализация първо?
    От plamennna във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 17
    Последно мнение: 17-01-2014, 11:00
  3. Английски паспорт за дете родено в Бг?
    От Milla V. във форум Британско поданство
    Отговори: 16
    Последно мнение: 04-09-2010, 00:09
  4. Отговори: 32
    Последно мнение: 02-12-2009, 21:01
  5. паспорт за дете родено в англия?
    От sharki10 във форум Мама
    Отговори: 3
    Последно мнение: 29-04-2009, 11:01

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми