Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 48 от общо 48
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Какво най-много ви липсва в този Lockdown?

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Вярно е. Много хора подценяват този вирус. Но 40% от заразените са под 40год възраст и от тях също умират. Отделно от поставените на вентиляция оживяват 20%.
    Според истината е някъде по средата. Ковид 19 е опасен, но не в такава степен, в каквато ни го представят .

Никой от нас не знае истината. Дават ни се едни цифри и прогнози за Апокалипсис а всъщност........... знае ли някой ?!?!

Съпругата ми ( здравен работник) беше тесвана с позитивен резултат за Ковид 19 ( с добро общо състояние е, синнтомите й бяха мускулна болка и отпадналост, после се появи и загуба на вкус, вече почти отшумяха). Докато излезе резултата ( 3 дни), аз продължавах да работя защото аз нямах грам синптом. След като разбрахме резултатът, звънях на 111, после и на моите шефчетата и всички казват че трябва да се изолирам за 14 дни от деня в който са се появили синптоми на съпругата ми и няма нужда да се тествам и каквото и да е друго, освен ако състоянието ни не се влоши. В същото време шефчетата на жената й дават зор, 7 дни след като са се появили синтомите да се връща на работа ( ако се чуства добре разбира се), без повторен тест, без нищо, да отива и да работи 9 както други нейни колеги са направили). По моя инициатива, като key worker и като човек в чиято къща има Ковид 19, си запазих час и аз ходих да се тествам. Днес ми пратиха резултата......... NEGATIVE..... ти да видиш, а спим в едно легло, ядем на една маса. Първоначално мениджъра ми каза че няма нужда да се тествам, вчера ми звъня, че трябва, и остана учуден, че вече съм го направил. Утре ще му звъня, че днес е почивка, а той отговарял за мен, та да видим каква ще да е процедурата. Първоначално ми каза че по време на изолоацията ми имам 2 опции и аз да си избера, неплатена или да си използвам платената отпуска ( нищо че жена ми офицално е позитивна за Ковид 19). при вчерашния разговор, каза че няма да съм платена отпуска, а ще ми платят full sick pay.... абе иди ми дойди ми ......... те така

Та си мисля аз ........... от една страна UK май официално се борят с вируса, с мерките приети от Европа, от друга страна май си карат близо до първоначалния план ( подобен на Шведския) за стадиен имунитет и т.н. ( това от моя скромен личен опит ).

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vladigbg Виж мнението
    Според истината е някъде по средата. Ковид 19 е опасен, но не в такава степен, в каквато ни го представят .

Никой от нас не знае истината. Дават ни се едни цифри и прогнози за Апокалипсис а всъщност........... знае ли някой ?!?!

Съпругата ми ( здравен работник) беше тесвана с позитивен резултат за Ковид 19 ( с добро общо състояние е, синнтомите й бяха мускулна болка и отпадналост, после се появи и загуба на вкус, вече почти отшумяха). Докато излезе резултата ( 3 дни), аз продължавах да работя защото аз нямах грам синптом. След като разбрахме резултатът, звънях на 111, после и на моите шефчетата и всички казват че трябва да се изолирам за 14 дни от деня в който са се появили синптоми на съпругата ми и няма нужда да се тествам и каквото и да е друго, освен ако състоянието ни не се влоши. В същото време шефчетата на жената й дават зор, 7 дни след като са се появили синтомите да се връща на работа ( ако се чуства добре разбира се), без повторен тест, без нищо, да отива и да работи 9 както други нейни колеги са направили). По моя инициатива, като key worker и като човек в чиято къща има Ковид 19, си запазих час и аз ходих да се тествам. Днес ми пратиха резултата......... NEGATIVE..... ти да видиш, а спим в едно легло, ядем на една маса. Първоначално мениджъра ми каза че няма нужда да се тествам, вчера ми звъня, че трябва, и остана учуден, че вече съм го направил. Утре ще му звъня, че днес е почивка, а той отговарял за мен, та да видим каква ще да е процедурата. Първоначално ми каза че по време на изолоацията ми имам 2 опции и аз да си избера, неплатена или да си използвам платената отпуска ( нищо че жена ми офицално е позитивна за Ковид 19). при вчерашния разговор, каза че няма да съм платена отпуска, а ще ми платят full sick pay.... абе иди ми дойди ми ......... те така

Та си мисля аз ........... от една страна UK май официално се борят с вируса, с мерките приети от Европа, от друга страна май си карат близо до първоначалния план ( подобен на Шведския) за стадиен имунитет и т.н. ( това от моя скромен личен опит ).
    И аз мисля, че съм го изкарал, без да съм ходил да се тествам. Симптомите, които имах бяха доста сходни с хора,които са го изкарали.При мен дойде като лека треска и общо взето мина за няколко часа. На другият ден почна да ме боли цялото тяло, най вече мускулите на гърба, все едно като мускулна треска... На третият ден главоболие, но странно без някаква температура, даже се потях и едно отпаднало, но никаква температура . Странното е, че сега пък нямам обоняние и мисля утре да звънна на личният лекар.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Един лесен тест (най-вече за тези, които се мислят за здрави):
    поемаш дълбоко въздух и спираш да дишаш за десет секунди. Ако през това време се разкашляш - действаш да ти направят друг тест, по-подробен.
    Подразбира се, че не трябва да си в стая с 4-5 димящи цигари.
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много мениджъри не са на ясно с процедурите какво и как траба да се процедира при съмнения за корона вирус, така че ще има разнопосочни мнения, отделно ще има такива които като разберат че това се плаща и ще се преструват на болни та за това вероятно се крие дали ще е платен сик или не до последно.
    Любопитно ми е колко дни след като излезе на жена ти теста ти се тества? И този тест показва ли дали ти си имал вируса или само дали в момента си инфектиран?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Вярно е. Много хора подценяват този вирус. Но 40% от заразените са под 40год възраст и от тях също умират. Отделно от поставените на вентиляция оживяват 20%.
    Защо се реши, че само възрастта е определяща? Вярно - по-възрастните има повече предварителни и съпътстващи заболявания, но и много млади хора ги имат.
    Важен е общия зсравен статус!

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Подразбира се, че не трябва да си в стая с 4-5 димящи цигари.
    А ако си в стая, с … две димящи дула?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението

А ако си в стая, с … две димящи дула?
    Вадиш чесъна от джоба и го забиваш в масата.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Вадиш чесъна от джоба и го забиваш в масата.
    Стига да е достатъчно чесън!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Много мениджъри не са на ясно с процедурите какво и как траба да се процедира при съмнения за корона вирус, така че ще има разнопосочни мнения, отделно ще има такива които като разберат че това се плаща и ще се преструват на болни та за това вероятно се крие дали ще е платен сик или не до последно.
    Любопитно ми е колко дни след като излезе на жена ти теста ти се тества? И този тест показва ли дали ти си имал вируса или само дали в момента си инфектиран?

Жената се тества на 21/04, резултата й го пратиха, че даже й звъняха по телефона и говориха 30 мин в петък 24/04. Нейният тест е бил само с проба от носа докато си седи в колата, на паркинг на болницата в града в който живеем. Моят тест си го запазих в неделя 26/04 и го направих на следващия ден 27/04. Моят беше на летище Станстед, на long stay car park, като сам си го правих. Първо сканираха през стъклото QR код, който ми бяха пратили на и-мейла ( трябваше през цялото време да съм с вдигнати прозорци), а, после един държи табела с един телефон, звъня на номера, друг негов колега отстрани вдига и ми дава изнструкции. Закачат ми някакви документи под чистачката, на следващите будки, ми взимат нещата от под чистачката, май пак сканираха QR кода и пак човек с табела с тел. номер., звъня и ми дават инструкции как да си направя теста. Посе отварям прозореца за 2 сек да пуснат 2 плика. После отивам на паркинг дето има паркиани 10 - 15 коли. Единият плик съдържа дълга клечка с памук, епруветка с малко течност, ноколко бар кода и едно като марля. Другият плик съдържа 8 страници с доста едър шриф с инструкции как да си вземеш проба. Та дефакто с пръчката си отъркваш сливиците или мястото къде трябва да са ( ако са премахнати), после със същата пръчка, със същият край си взимаш и проба от носа ( вкарваш я 2.5 см и отъркваш за 10 сек). После слагаш пръчката в епруветката ( в нея има малко течност) и чупиш клечката ( има си маркер т.е. лесно се чупи) и затваряш епруветката. После лепя един от баркодовете на епруветката. После ги слагам в един плик тип bio hazard и отвън на плика пак лепя баркод. После на последната будка отварям розореца за 2 сек да си пусна пробата ( плика) в един голяма кофа и те това беше. Резултата си го получих днес с и-мейл и съобщение на телефона.

Доколкото схващам, теста показва само дали в момента имам инфекция, нищо повече или поне това виждам като резултат, (който са ми изпратили, прост пише has been processed and has come back NEGATIVE)
    Dimi, и аз се съмнявам че го изкарах началото на март, защото тогава имах леки болки в гърлото и мускулни болки, но и двете бяха пренебрежимо леки за да им обърна внимание. Обаче ако съм го изкарал тогава, защото жената се зарази сега. Айде, да речем , аз не съм го карал, а жената се заразила от пациент. В такъв случай защо аз съм НЕГАТИВ. Или тестовете имат голям процент неточност или друго обяснение аз не се сещам.
    Последно редактирано от vladigbg : 30-04-2020 на 00:04

9. БЛАГОДАРЯ Мила, zmei4o_pk thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

неприятно, ама като се налага............
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки 94697243_1096271127422246_3001614976587661312_n.jpg  

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

В такъв случай защо аз съм НЕГАТИВ. Или тестовете имат голям процент неточност или друго обяснение аз не се сещам.
    Те си го казаха - има някакъв процент хора (неголям), при които вируса не може да се задейства. По някаква причина.
    Например - пушачите се заразявали по-трудно. За алкохолиците … няма данни!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Жената се тества на 21/04, резултата й го пратиха, че даже й звъняха по телефона и говориха 30 мин в петък 24/04. Нейният тест е бил само с проба от носа докато си седи в колата, на паркинг на болницата в града в който живеем. Моят тест си го запазих в неделя 26/04 и го направих на следващия ден 27/04. Моят беше на летище Станстед, на long stay car park, като сам си го правих. Първо сканираха през стъклото QR код, който ми бяха пратили на и-мейла ( трябваше през цялото време да съм с вдигнати прозорци), а, после един държи табела с един телефон, звъня на номера, друг негов колега отстрани вдига и ми дава изнструкции. Закачат ми някакви документи под чистачката, на следващите будки, ми взимат нещата от под чистачката, май пак сканираха QR кода и пак човек с табела с тел. номер., звъня и ми дават инструкции как да си направя теста. Посе отварям прозореца за 2 сек да пуснат 2 плика. После отивам на паркинг дето има паркиани 10 - 15 коли. Единият плик съдържа дълга клечка с памук, епруветка с малко течност, ноколко бар кода и едно като марля. Другият плик съдържа 8 страници с доста едър шриф с инструкции как да си вземеш проба. Та дефакто с пръчката си отъркваш сливиците или мястото къде трябва да са ( ако са премахнати), после със същата пръчка, със същият край си взимаш и проба от носа ( вкарваш я 2.5 см и отъркваш за 10 сек). После слагаш пръчката в епруветката ( в нея има малко течност) и чупиш клечката ( има си маркер т.е. лесно се чупи) и затваряш епруветката. После лепя един от баркодовете на епруветката. После ги слагам в един плик тип bio hazard и отвън на плика пак лепя баркод. После на последната будка отварям розореца за 2 сек да си пусна пробата ( плика) в един голяма кофа и те това беше. Резултата си го получих днес с и-мейл и съобщение на телефона.

Доколкото схващам, теста показва само дали в момента имам инфекция, нищо повече или поне това виждам като резултат, (който са ми изпратили, прост пише has been processed and has come back NEGATIVE)
    Dimi, и аз се съмнявам че го изкарах началото на март, защото тогава имах леки болки в гърлото и мускулни болки, но и двете бяха пренебрежимо леки за да им обърна внимание. Обаче ако съм го изкарал тогава, защото жената се зарази сега. Айде, да речем , аз не съм го карал, а жената се заразила от пациент. В такъв случай защо аз съм НЕГАТИВ. Или тестовете имат голям процент неточност или друго обяснение аз не се сещам.
    казват 14 дни откакто има болен около теб т.е. инкубационния период може да е между 3 и 14 дни ако не се лъжа а в някои случаи и 20 май бяха. изчакай още седмица и ще си покаже. дано всичко е ок

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Почти нищо чак толкова не ми липсва в локдауна - само дето не можем да се срещаме с приятели и да излизаме заедно - ама говорим по телефоните, виждаме се на видео и така. Работя си от вкъщи, но ми е по-спокойно, защото си спестявам сутрешното бързане и дълго пътуване до работата, а и прибирането отново - което си е голям бонус.

Стегнахме колелата да обикаляме с тях. Имаме градина и оранжерия и си садим разни работи в тях. Аз преди само цветя гледах, ама сега откакто направихме и оранжерията, започнахме и зеленчуци и плодове, всичко от семе. Уж на майтап, ама то стана друго. Голям смях е, защото нищо не разбирахме от тия работи, ама да е жив и здрав ютюб, има видеоклипове за абсолютно всичко. Проби-грешки и така. Изкарах едни невероятни домати и малко краставици, чушки, карфиол в оранжерията миналата година, за чудо и приказ. Подправките, чесъни, луци и т.н. са отделно, те си виреят без проблеми и един кейл, дето го посях миналата година по това време, ядохме го и още са живи 3 растения, преживяха зимата, без изобщо дори да ги поливам, че бях ги отписала, ама те жилави. Бая работи оцеляха в тая оранжерия. Сега кейловете съм ги изкарала навън в градината и станаха за нула време по 1 метър и повече растения, цъфнаха жълто заедно с някакво зелево растение, което бяхме взели миналата година от градински център - държа ги, за да видя дали ще направят семена, че сега няма никъде - голям майтап.

Тази година бях решила да се изхитря и да купя готов разсад като съседката ми, те гледат по някой и друг домат - обаче ядец - карантина и няма откъде! Посях си семена, късничко, щото де да знам, че е има карантина, ама ще видим какво ще стане. Може пък да я олабят и да имам пак прекалено много разсад, като миналата година - де да знам, че всичко, каквото засадя, ще поникне и ще стане читаво. Вчера засадихме и малини, къпини и други разни. Ягоди имаме от миналата година, станаха добре, сега ги увеличихме - садим ги в едни вертикални... не знам как се казва, като саксия с дупки, ама голямо, мъжът ми направи eдно такова от пластмасов бидони, самонаторяваща се система, тази година направи още едно, което се върти. Изобщо, няма скука. Бяхме на почивка февруари, ще видим какво ще стане с ходенето до БГ в края на май. Ето го изделието на мъжа ми в оранжерията от миналата година, то почти не се вижда де, синьо е иначе.

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	webpage.jpg
Разглеждания:	89
Размер:	31,5 КБ
ID:	8992

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

14. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, Rosen77 liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	webpage.jpg
Разглеждания:	89
Размер:	31,5 КБ
ID:	8992
    Когато купихме къщата, в двора имаше гриинхаус подобен на твоя, запуснат, но си имаше всичко... Никой от нас не е фен на земеделието и сега е склад пълен с разни неща, не може да влезеш... Добре, че е облицован отвътре със ситна зелена мрежа (не знам защо), та не е толкова грозно отвън...
    Та така, някои имат голям мерак, а нямат възможност, други обратното.
    Май и с децата е така- някои цял живот искат, но не могат да имат, но има и такива, които могат, но не искат (в Ангиля май не е рядко второто, познавам две такива двойки).
    Иначе аз май споменавах, че не можах да се прибера в Англия, канселираха ми два полета и ще чакам когато може, но май по-добре стана. Ще свърша много къщни изостанали неща, за които едва ли щеше да дойде време.
    Моите хора са си в Англия, но разправят, че е доста лабава дисциплината- разхождат се из парковете и се крият от патрули, ходят си на гости, съседите от махлата направили бинго на поляната пред нас, насядали в кръг през метър с чаша бира, а един в средата чете числата...Забавляват се, социализират се...
    Последно редактирано от cibik : 30-04-2020 на 09:03

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Когато купихме къщата, в двора имаше гриинхаус подобен на твоя, запуснат, но си имаше всичко... Никой от нас не е фен на земеделието и сега е склад пълен с разни неща, не може да влезеш... Добре, че е облицован отвътре със ситна зелена мрежа (не знам защо), та не е толкова грозно отвън...
    Май и с децата е така- някои цял живот искат, но не могат да имат, но има и такива, които могат, но не искат (в Ангиля май не е рядко второто, познавам две такива двойки).
    Иначе аз май споменавах, че не можах да се прибера в Англия, канселираха ми два полета и ще чакам когато може, но май по-добре стана. Ще свърша много къщни изостанали неща, за които едва ли щеше да дойде време.
    Моите хора са си в Англия, но разправят, че е доста лабава дисциплината- разхождат се из парковете и се крият от патрули, ходят си на гости, съседите от махлата направили бинго на поляната пред нас, насядали в кръг през метър с чаша бира, а един в средата чете числата...Забавляват се, социализират се...
    Никога не са ме спирали куките, ходя си където си искам и когато си искам. Още в началото, когато тия от nhs пазаруваха с предимство в магазините ( сега незнам отпадна ли това ?),
    моят шеф ми издейства документ, че все едно и аз работя към болницата , та и аз си ходих сутрин, вместо да се редя на опашки.
    Последно редактирано от dimi_m : 02-05-2020 на 00:38

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Никога не са ме спирали куките, ходя си където си искам и когато си искам. Още в началото, когато тия от nhs пазаруваха с предимство в магазините ( сега незнам отпадна ли това ?),
    моят шеф ми издейства документ, че все едно и аз работя към болницата , та и аз си ходих сутрин, вместо да се редя на опашки.

Твоят шеф българин ли е?
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Рано трябва да си ставал,имаше ли повече тоалетна хартия тогава?

19. ХАРЕСВАМ! jhoro, mate liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    При нас също няма полицейщина, но и хората спазват дистанцията. Много смешни разговори се водят в магазините - през 2 метра разстояние, например, сложили от магазина някакви стоки на промоция, нисичка купчина - застанали хора от двете й страни и си говорят през нея. Разстоянието - спазено, общуването също го има. Така си разговаряме и с другите кучкари, като разхождаме кучетата - от разстояние. Хем по-лесно и за кучкарите. Абе всеки си поема риска, както го разбира и приема. Ние излизаме всеки ден, и пеша, и с колела, и с колата до съседни градове. По парковете си се разхождаме - това никога не е било забранено в Кралството, не е като в България.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Щом разбглобяват новата болница в Лондон, значи карантината работи и скоро ще има разхлабване на ситуацията. https://www.thesun.co.uk/news/115309...irus-patients/

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    При нас също няма полицейщина, но и хората спазват дистанцията. Много смешни разговори се водят в магазините - през 2 метра разстояние, например, сложили от магазина някакви стоки на промоция, нисичка купчина - застанали хора от двете й страни и си говорят през нея. Разстоянието - спазено, общуването също го има. Така си разговаряме и с другите кучкари, като разхождаме кучетата - от разстояние. Хем по-лесно и за кучкарите. Абе всеки си поема риска, както го разбира и приема. Ние излизаме всеки ден, и пеша, и с колела, и с колата до съседни градове. По парковете си се разхождаме - това никога не е било забранено в Кралството, не е като в България.
    И затова в тия държави където е по лабаво и мрат по 1000 човека на ден в болниците, след това българите от тия държави се прибират и разнасят зараза в България.

23. ХАРЕСВАМ! Rosen77 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

То в България е достатъчно 'лабаво

Post Thanks / Like

Напреднал
    Post Thanks / Like

Нагли престъпници чрез пси обсебени на власт в страните членки на ООН ,Европейския съюз вкл България принудиха
    всички водачи на автомобили да увреждат тежко ,нелечимо 24часа Земята и климата с включени фарове денем .

Исключително жестоки недопустими увреждания се причиняват от произвеждани под вражески контрол холограмни оръжия.

Белите режещи скенери/led,xenon,halogen,laser/ монтирани на автомобили вместо доказано безвредни фарове увреждат нелечимо огромни обеми въздух ,активират милиарди аномални зони.

След няколко годишни нагло престъпни увреждания на Земята с включени фарове и скенери денем човечеството бе обявено за недопустимо за Земята/25.05.2019.

В момента чрез нарочно инсталирани съоръжения в телефони,камери, видео екрани се провежда добре организирана тежко терористична акция с използване на тн Мутафициращо оръжие/черни и виолетови холограми залепени в човешка техника вкл сателитна.
    Природата с гняв отбелязва ,че нагли престъпнци на власт ползват народно подставени лидери за нанасяне на още по жестоки щети на Земята.

Вместо да наредят бързи мерки за блокиране на уврежданията на Земята с нова техника те се кефят на влаганите стотици милиарди в нови тежко терористични системи вкл дигитално - холограмно видео терористични .

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    Нагли престъпници чрез пси обсебени на власт в страните членки на ООН ,Европейския съюз вкл България принудиха
    всички водачи на автомобили да увреждат тежко ,нелечимо 24часа Земята и климата с включени фарове денем .

Исключително жестоки недопустими увреждания се причиняват от произвеждани под вражески контрол холограмни оръжия.

Белите режещи скенери/led,xenon,halogen,laser/ монтирани на автомобили вместо доказано безвредни фарове увреждат нелечимо огромни обеми въздух ,активират милиарди аномални зони.

След няколко годишни нагло престъпни увреждания на Земята с включени фарове и скенери денем човечеството бе обявено за недопустимо за Земята/25.05.2019.

В момента чрез нарочно инсталирани съоръжения в телефони,камери, видео екрани се провежда добре организирана тежко терористична акция с използване на тн Мутафициращо оръжие/черни и виолетови холограми залепени в човешка техника вкл сателитна.
    Природата с гняв отбелязва ,че нагли престъпнци на власт ползват народно подставени лидери за нанасяне на още по жестоки щети на Земята.

Вместо да наредят бързи мерки за блокиране на уврежданията на Земята с нова техника те се кефят на влаганите стотици милиарди в нови тежко терористични системи вкл дигитално - холограмно видео терористични .
    … а един мармот завива шоколада в станиол!

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какво още ви липсва от България?
    От lordm във форум Пазаруване
    Отговори: 8
    Последно мнение: 21-06-2008, 13:25
  2. Какво най-много ви липсва от България?
    От SvetlaS във форум Общ форум
    Отговори: 79
    Последно мнение: 25-12-2007, 17:16

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker