Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране Универсален кредит

Здравейте, за пръв път кандидатстваме за универсален кредит и сме одобрени. Имаме писмо обаче, че парите ни ще бъдат намалени, защото имаме капитал повече от £ 6000. Теоретично, ако си платим целия останал баланс по един от заемите, ще останем с по- малко от £ 6000. Права ли съм? Ако да, едно преждевременно плащане на заем ще ми наруши ли кредитния рейтинг? Благодаря.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Универсален кредит

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Здравейте, за пръв път кандидатстваме за универсален кредит и сме одобрени. Имаме писмо обаче, че парите ни ще бъдат намалени, защото имаме капитал повече от £ 6000. Теоретично, ако си платим целия останал баланс по един от заемите, ще останем с по- малко от £ 6000. Права ли съм? Ако да, едно преждевременно плащане на заем ще ми наруши ли кредитния рейтинг? Благодаря.
    Да, има смисъл да си изплатиш баланса по заема. Виж преди това дали няма наказателна такса за по-ранно изплащане, обаче. Не се сещам защо преждевременно плащане на заем би ти нарушило кредитен рейтинг, на рейтинга се отразява, ако имаш пропуснати плащания обикновено. Ако намалиш капитала до под 6000, трябва да го съобщиш на универсалния кредит с "report a change", иначе няма да се промени ситуацията автоматично.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk, treven thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Мила, много ти благодаря.Засега няма да погасявам заема. Разликата в плащането на помощи би била само 8,70. Не си струва в тези несигурни времена да се разделя с капитала си.

Иначе решението ми дойде. Този месец ще получим нула. Найс.

Сега разбирам защо местните работят парт тайм или не работят въобще. За всеки изкаран лев помощите ти се намаляват със 63 стотинки.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

5. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Мила, много ти благодаря.Засега няма да погасявам заема. Разликата в плащането на помощи би била само 8,70. Не си струва в тези несигурни времена да се разделя с капитала си.

Иначе решението ми дойде. Този месец ще получим нула. Найс.

Сега разбирам защо местните работят парт тайм или не работят въобще. За всеки изкаран лев помощите ти се намаляват със 63 стотинки.
    Да, това са правилата. Тази помощ по принцип е за безработни и за работещи с ниски доходи. Ако човек работи много, това прогресивно намалява помощта. Но парт тайм или да не се работи вече не може.... ставаше при предишните помощи - такс кредит и хаузинг бенефит. Но именно затова те се заменят постепенно с универсален кредит, защото там не става така. След първите 6 месеца на недостатъчно работа ги викат на интервю Genuine Prospects for Work и се преценява дали този човек действително има надежди да го наемат. Ако не - довиждане...

Ще ти пиша на лично по повод на резултата при тебе.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

7. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Универсален кредит (Universal Credit)
    От ivanova62 във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 21
    Последно мнение: 03-08-2018, 01:19
  2. колко време се чака за working тах кредит и чайлд такс кредит
    От neldin във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 33
    Последно мнение: 15-11-2011, 21:28
  3. КРАЖБА НА КРЕДИТ -GSM
    От Tania_ във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 4
    Последно мнение: 17-05-2008, 23:47
  4. Кредит фаил