Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 6 от 21 ПървиПърви ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 126 до 150 от общо 524
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кабинета на Тиквата обяви военно (пардон) извънредно положение в БГ!?!?!?

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Що се правиш на по-тъп от колкото си?
    А?!?! Аз се правя на по-тъп?????? А ти няма нужда да се правиш.............И кои ще реве ако ЕУ затворят границите бе Смислов? Ама това не е като да си завиеш главата с използвана тоалетна хартия нали
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 17-03-2020 на 23:23
    Каждый Баран должен носит свои яйца!

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кабинета на Тиквата обяви военно (пардон) извънредно положение в БГ!?!?!?

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    А?!?! Аз се правя на по-тъп?????? А ти няма нужда да се правиш.
    Прав си, кривчо.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Що се правиш на по-тъп от колкото си?
    Не си струва
    Ефект на Дънинг-Крюгер
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

As the UK death toll rose to 71, the country’s top scientific adviser said*​Coronavirus may have already infected 55,000 people and the foreign secretary warned Britons against travelling outside the country.
    https://www.independent.co.uk/news/h...-a9407661.html

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Не си струва
    Ефект на Дънинг-Крюгер
    В твоя случай е ефекта на Фреди- Крюгер.....https://www.bing.com/videos/search?q...2&&FORM=VDRVRV

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Като ви гледам - половината се правите на „Котката на Шрьодингер”!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Димчо откъде пишеш?
    От Англия пиша. Англичаните са в паника, лидъл беше днес празен.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Аз днес бях в локалния Лидл- никва паника....купих си бутилка "ИГНИС" водка (препоръчвам) (ФРЕНЧ ГРЕИН ВОДКА), Зарзават (домати , краставици и тям подобни) олио , порк бели и 4 бутилки Perlenbacher бира, ......Гъз папир имаше всякъква (не си купих защото имам 3 рула) .......та така !!!!!

Post Thanks / Like

В твоя случай е ефекта на Фреди- Крюгер.....https://www.bing.com/videos/search?q...2&&FORM=VDRVRV
    https://www.bing.com/images/search?q...sk&FORM=IDINTS Символично с новия вирус? А? Но защо е нужно да изразяваш удоволствието си че потенциално ще загинат хиляди хора:Да видим след седмица как ще е, а?Само за да докажеш че ти си най- големия коч които неможе да си носи ядките !!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 18-03-2020 на 03:36

Post Thanks / Like

И сегавсеки който се прибира от Англия, ще го слагат под карантина за 2 седмици.

Post Thanks / Like

https://www.bing.com/images/search?q...sk&FORM=IDINTS Символично с новия вирус? А? Но защо е нужно да изразяваш удоволствието си че потенциално ще загинат хиляди хора:Да видим след седмица как ще е, а?Само за да докажеш че ти си най- големия коч които неможе да си носи ядките !!!!!
    Вече почна да си говориш сам.

12. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

И сега всеки който се прибира не само от Англия, ще го слагат под карантина за 2 седмици.
    Карантината е за предпочитане пред ... евтаназията!
    Вече почна да си говориш сам.
    Това не е лоша идея! Тъкмо събеседниците ще са на едно и също ... интелектуално ниво!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

14. ХАРЕСВАМ! deijei, DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Хаха, явно и ти си ходил в неподходящо време. Днес към 5.30-6ч. Лидл беше абсолютно празен откъм най-необходимите стоки. Хлебни изделия, всичко от пекарната, корнфлейксните, повечето плодове, тоал.хартии и подобните - 0, сигурно и много други, но още от вратата като видях, че няма грам хляб се запътих към изхода. Айсланд затваряше необичайно рано, може би защото също е опразнен. Разкарах се напразно до Сейнсбърис с надеждата да напазаря каквото ми трябваше. Там същото - празно, празно, празно. Хляб никакъв, при все че има огромен избор на хляб там, мляко от евтиното няма, банани няма, в лидл поне имаше зелени, консерви никакви, течни сапуни, целия коридор с тоал.хартии и подобни абсолютно празен, чайове, някой замразени храни и още куп други неща. Зееха огромни дупки в магазина. Уж въведоха по 2-3 на човек от тези неща и пак няма. Не знам какво правят тези хора, дори и малотрайните стоки вече изчезват за нула време. Сигурно тъпчат във фризерите. после ще има да изхвърлят развалени храни тея идиоти

16. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Да , празни са магазините , единственото нещо за което канарите беше прав , че след Брекзит магазините ще са празни , нищо , че при други обстоятелства Иначе аз коренно смених стратегията след неуспешно пазаруване в 7 магазина снощи . Прибрах се и го измислих , че ще се пазарува по първи петли . Ставам аз в 6 пия кафе и в 6:30 отивам надъхан до Теското и кво да видя ..... некой ми откраднал стратегията . Пълно с хора с колички , пълни с тоалетна хартия . Както и да е . Успях да си взема едни мокри кърпи и един течен сапун за ръце . Бяха последните на рафта в 6:30 суитринта . По принцип отидох за други неща ама като нема дъжд и града е поливка

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Хаха, явно и ти си ходил в неподходящо време. Днес към 5.30-6ч. Лидл беше абсолютно празен откъм най-необходимите стоки. Хлебни изделия, всичко от пекарната, корнфлейксните, повечето плодове, тоал.хартии и подобните - 0, сигурно и много други, но още от вратата като видях, че няма грам хляб се запътих към изхода. Айсланд затваряше необичайно рано, може би защото също е опразнен. Разкарах се напразно до Сейнсбърис с надеждата да напазаря каквото ми трябваше. Там същото - празно, празно, празно. Хляб никакъв, при все че има огромен избор на хляб там, мляко от евтиното няма, банани няма, в лидл поне имаше зелени, консерви никакви, течни сапуни, целия коридор с тоал.хартии и подобни абсолютно празен, чайове, някой замразени храни и още куп други неща. Зееха огромни дупки в магазина. Уж въведоха по 2-3 на човек от тези неща и пак няма. Не знам какво правят тези хора, дори и малотрайните стоки вече изчезват за нула време. Сигурно тъпчат във фризерите. после ще има да изхвърлят развалени храни тея идиоти
    Следващия път пробвай в m&s
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

В локалните магазини все още има всичко. Просто забравете за супер и хипер маркетите от известни вериги. Особенно хипер маркетите с големи паркинги, където ходят да пазаруват с колите си. Вчера пробвах да видя как е онлайн в Теско. Същата работа. Няма нищо, а и първата налична дата за доставка беше за 30ти март.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Карантината е за предпочитане пред ... евтаназията!

Това не е лоша идея! Тъкмо събеседниците ще са на едно и също ... интелектуално ниво!
    Никога не съм се сблъсквал с по-правдоподобна оценка на възникналата ситуация!

Post Thanks / Like

В локалните магазини все още има всичко. Просто забравете за супер и хипер маркетите от известни вериги. Особенно хипер маркетите с големи паркинги, където ходят да пазаруват с колите си. Вчера пробвах да видя как е онлайн в Теско. Същата работа. Няма нищо, а и първата налична дата за доставка беше за 30ти март.
    Хахаха, англичаните където до 14 годишна възраст ходят под ръчичка с мама и баба на училище , ще видим как ще понесат този апокалипсис

Post Thanks / Like

Напреднал
    Post Thanks / Like

Май наистина вече ще се проверява първо в кварталните магазини и пощите. Някой супермаркети вече въвеждат първия час само за пенсионери, disabled и такива които пазаруват за тях. Дори вече гледам бланки вървят ако искаш да си доброволец и да пазаруваш за стари хора. Как ли пък няма да стана в 5ч. Да се редя на опашки за тоал.хартия и течен сапун.
    Мале като видях вчера в Сейнсбърис китайците с маски как опипват плодовете една кашлица ме напъна отвътре. Страшна психоза докараха на хората, вече го сънувам тоя коронавирус. Не знаеш кога и как ще те удари. Поне научиха англичаните да си мият ръцете. Надявам се следващия вирус ще ги научи да си мият зъбите, перат и къпят. Също и от някой лоши навици отучва. Вече се замислям всеки път като си търкам очите, бъркам в носа или устата дали това няма да ми коства живота. Чакам следващия вирус да ме отучи да си намествам оная работа

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Май наистина вече ще се проверява първо в кварталните магазини и пощите. Някой супермаркети вече въвеждат първия час само за пенсионери, disabled и такива които пазаруват за тях. Дори вече гледам бланки вървят ако искаш да си доброволец и да пазаруваш за стари хора. Как ли пък няма да стана в 5ч. Да се редя на опашки за тоал.хартия и течен сапун.
    Мале като видях вчера в Сейнсбърис китайците с маски как опипват плодовете една кашлица ме напъна отвътре. Страшна психоза докараха на хората, вече го сънувам тоя коронавирус. Не знаеш кога и как ще те удари. Поне научиха англичаните да си мият ръцете. Надявам се следващия вирус ще ги научи да си мият зъбите, перат и къпят. Също и от някой лоши навици отучва. Вече се замислям всеки път като си търкам очите, бъркам в носа или устата дали това няма да ми коства живота. Чакам следващия вирус да ме отучи да си намествам оная работа
    Като видиш китаец, удари му един шамар, той си знае защо.
    Тия ми объркаха всички планове до края на годината с тоя вирус. Аз ако знаех, че така ще стане, нямаше да се ангажирам да идвам тук и да си оставям нещата на заден план в България.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Правителството просто се издъни с "хитрата" си стратегия и сега се опитват да се измъкнат с обяснението че "science has shifted". BoJo вече говори за следване на опита на другите страни и международно сътрудничество защото виждат че ще имат нужда от помощ. Проблема е че в Лондон има вече десетки хиляди заразени и е много трудно да се овладеят нещата.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Правителството просто се издъни с "хитрата" си стратегия и сега се опитват да се измъкнат с обяснението че "science has shifted". BoJo вече говори за следване на опита на другите страни и международно сътрудничество защото виждат че ще имат нужда от помощ. Проблема е че в Лондон има вече десетки хиляди заразени и е много трудно да се овладеят нещата.
    И за какво му е тая армия, само да плаши хората

Напреднал
    Post Thanks / Like

Като видиш китаец, удари му един шамар, той си знае защо.
    Тия ми объркаха всички планове до края на годината с тоя вирус. Аз ако знаех, че така ще стане, нямаше да се ангажирам да идвам тук и да си оставям нещата на заден план в България.
    Ахаа, искаш да се заразя директно като го докосна ли? Мани, че преди 2 седмици едва не се сблъсках с една китайка ли не знам каква беше. –Сори ми вика. Казах си, мащай ми се от главата найш кво сори щи дам. И като взе да напира отвътре една кашлица...Пих едно уиски за всеки случай. Психозата е голяма работа. Оттогава имам лека кашлица от време на време, температура нямам, но като си пеех взе да ми се губи гласа нещо. То като гледам сега всеки киха, кашля, както казаха до 80% от хората може да се заразят. Много по-голям процент от реално обявените са заразени, но изобщо не подозират. Единствения начин е кръвен тест на всеки. Повечето ще го изкарат леко, без да разберат, може и повторно да се заразят. Някой са тествани позитивно, а нямат симптоми. По-възрастните, със слаба имунна система и придружаващи заболявания има голям шанс да си заминат. Ще оцелеят силните.
    Те объркаха целия свят, не само твойте планове. Но май в България не е много по-различно положението
    https://thebulgariantimes.com/%D0%A1...4-2020-%D0%B3/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Само си представете колко яко ще е на Слънчев Бряг лятото - празни плажове, чиста вода, евтини хотели...

Страница 6 от 21 ПървиПърви ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 17
    Последно мнение: 14-03-2013, 07:31
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 09-05-2012, 18:51
  3. Отговори: 76
    Последно мнение: 09-08-2007, 22:15
  4. Имаме си военно аташе в Uk
    От edin balgarin във форум Форум за българското посолство
    Отговори: 6
    Последно мнение: 04-07-2006, 08:31
  5. Червени мераци за военно положение