Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 10 от 21 ПървиПърви ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 226 до 250 от общо 524
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кабинета на Тиквата обяви военно (пардон) извънредно положение в БГ!?!?!?

Всяко нещо си дава почивка, дори и злото. Все някога в дадан момент ще му писне да се случва и ще отстъпи на доброто.
    Мхм
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кабинета на Тиквата обяви военно (пардон) извънредно положение в БГ!?!?!?

3. ХАРЕСВАМ! Desperado71 liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Доброто дали аплодира NHS тази вечер?

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Тоя грозен вирус става много досаден. Даже Божо го гепил....уж лека форма ама не се знае. Чудех се дали да пусна една сълза ама като прочетох кой ще го замества и тя сама потече...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Тоя грозен вирус става много досаден. Даже Божо го гепил....уж лека форма ама не се знае. Чудех се дали да пусна една сълза ама като прочетох кой ще го замества и тя сама потече...
    А, нищо му нямало на човека - щял да си работи от къщи, с видео...

А вирусът скоро няма да изчезне, за съжаление - на много хора им е трудно да мислят и си го разнасят, и ще си го разнасят...

Хем си стоим по къщите (и в България, и във Великобритания), хем всеки ден заразените се увеличават, вместо да намаляват (и в България, и във Великобритания).

Май наистина естественият подбор ще трябва да си свърши работата...

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението

А вирусът скоро няма да изчезне, за съжаление - на много хора им е трудно да мислят и си го разнасят, и ще си го разнасят...

Хем си стоим по къщите (и в България, и във Великобритания), хем всеки ден заразените се увеличават, вместо да намаляват (и в България, и във Великобритания).

Всеки ден стават повече и повече...ама с тоя манталитет и в ЮК и в БГ така е. Тъкмо ходих до местната бакалия,че нямахме яйца,щото в теско нямаше вчера - 100 човека по улиците,на две места си бяха на седянка по 5-6 човека.Случаите в Честър са 25 вече,вчера бяха 18,а при положение,че тестват само в болницата мисля са бая повече.

То много хора са с леки симптоми ама после бау. Пример един банков служител от Урексам който работил в банка в Честър - симптоми и се самоизолирал,бил добре...после го намерили умрял.Здрав и прав на 47 години.

8. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

то и по телефона тестват вече. симптомите които чух и аз го диагнистицирах като болен от корона вирус. за познат става въпрос

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението

не че няма и такива , но казват че 30% от заразените нямат никакви симптоми

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Каждый Баран должен носит свои яйца!

Напреднал
    Post Thanks / Like

https://www.youtube.com/watch?v=pXpNj2qjM0A тази новина ми оправи деня, хахахха Сега ако вземе да се гътне ще стане много весело, че човеко е на възраст. Значи гражданина Джонсън почувствал симптомите, веднага му направили тест и го диагностицирали. Сега ще положат най-добрите грижи да го лекуват естествено. Ако някой друг редови гражданин почувства същото, първо не може да се свърже с NHS, ако успее ще му кажат да се изолира вкъщи и вече ако чувства че умира ще го тестват и евентуално ще се мъчат да го спасят.
    Ако ще се мре, да се мре, то това живот ли е? Няма храна в магазините, никъде не ти дават да ходиш, всичко затворено, с никой да не контактуваш. Направо ни върнаха в каменната ера. Най ми е смешно англичаните като изскочиш ненадейно от някой ъгъл на улицата как отскачат настрани като ужилени да спазват 2-та метра дистанция
    Предлагам темата да се преименува на Коронавирус COVID-19?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=pXpNj2qjM0A тази новина ми оправи деня, хахахха Сега ако вземе да се гътне ще стане много весело, че човеко е на възраст. Значи гражданина Джонсън почувствал симптомите, веднага му направили тест и го диагностицирали. Сега ще положат най-добрите грижи да го лекуват естествено. Ако някой друг редови гражданин почувства същото, първо не може да се свърже с NHS, ако успее ще му кажат да се изолира вкъщи и вече ако чувства че умира ще го тестват и евентуално ще се мъчат да го спасят.
    Ако ще се мре, да се мре, то това живот ли е? Няма храна в магазините, никъде не ти дават да ходиш, всичко затворено, с никой да не контактуваш. Направо ни върнаха в каменната ера. Най ми е смешно англичаните като изскочиш ненадейно от някой ъгъл на улицата как отскачат настрани като ужилени да спазват 2-та метра дистанция
    Предлагам темата да се преименува на Коронавирус COVID-19?
    Пич на колко години си?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Пич на колко години си?
    Да си продължа мисълта: Говориш няма нищо по магазините, подиграваш се с хората който се презапасяват и т н "Върнали" са те били в каменната ера !?!?! Направо незнаеш какво говориш! Виж това:

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Пич на колко години си?
    Чичка, ти гледай къде ходиш, че като им знам здравната система, се чуствам, като на война без каска. Тия една пломба на зъб немогат да направят, представям си коронавирус

Напреднал
    Post Thanks / Like

Пич на колко години си?
    На 13. А ти? Нямам време да си промивам мозъка с конспиративни видеа в ютуб по 8 часа на ден и да се кланям на разни политици. Очаквах нещо по-кратко от Картуун Нетуърк да ми пуснеш!
    Направо си е за подигравка ако положението не беше плачевно. може ли да изкупиш всичката храна от магазините, като те тресе шубето, че след няколко седмици ще умреш от коронавирус? Защо няма яйца в нито един магазин, като траят по 3 седмици? Колко яйца може да изядеш на ден? 10?Всеки ден?Или кокошките спряха да снасят? Ти колко яйца си складирал в хладилника? Тоал.хартия за десерт ли я ядат? Или чакат да се развалят яйцата, тогава ги ядат да може да си ползват тоал.хартия?Умно
    Все въпроси на които само пол Джоузеф Уотсън или както там се казваше може да отговори

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Чичка, ти гледай къде ходиш, че като им знам здравната система, се чуствам, като на война без каска. Тия една пломба на зъб немогат да направят, представям си коронавирус
    Не питах теб, но ти се почувства длъжен да "им" изкоментираш здравната система..........Стоматологичните услуги не са "им" здравната система, и да...., не предписват антибиотици всеки път като пръднеш като правят докторите- бизнесмени в Бие Гието това го знам от 25 годишен опит.

Post Thanks / Like

На 13. А ти? Нямам време да си промивам мозъка с конспиративни видеа в ютуб по 8 часа на ден и да се кланям на разни политици. Очаквах нещо по-кратко от Картуун Нетуърк да ми пуснеш!
    Направо си е за подигравка ако положението не беше плачевно. може ли да изкупиш всичката храна от магазините, като те тресе шубето, че след няколко седмици ще умреш от коронавирус? Защо няма яйца в нито един магазин, като траят по 3 седмици? Колко яйца може да изядеш на ден? 10?Всеки ден?Или кокошките спряха да снасят? Ти колко яйца си складирал в хладилника? Тоал.хартия за десерт ли я ядат? Или чакат да се развалят яйцата, тогава ги ядат да може да си ползват тоал.хартия?Умно
    Все въпроси на които само пол Джоузеф Уотсън или както там се казваше може да отговори
    Нямаш време!?!?!?! Вероятно ходиш на лекции в Оксфорд! В момента имам само 2 яица- кожени, моите. След малко излизам да си купя яйца от магазините в които има всичко. Не се заяждам с тебе а се опитвам да ти кажа че има далеч по трудни моменти в живота от това което си изброил. Питах те за годините защото ми се видя че не си живял по времето на прехода и "шоковата терапия".......а това за каменната ера беше просто изхвърляне.....исках да покажа друга гледна точка с филма но ти си очаквал нещо по- кратко и разбираемо за теб. .......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 29-03-2020 на 14:16

19. БЛАГОДАРЯ Pieroni thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Верно и аз не можах да си обясня дефицита на яйцата. Или кокошките са стресирани и снасят по-малко или хората ядат по 10 яйца на ден от стрес. Нали пък използват яйчен белтък във вирусологията за да синтезират ваксини, да не би някоя фарма да ги е изкупила всички яйца.

При нас сме на Ocado. Почти всичко доставят от поръчаното, но без сапун и тоалетна хартия. В Сряда ми пращат писмо - сори, ама ИТ системата се скапа и ресетнахме всички, така че си загубихте слота за доставка. Хбаво, ама как тогава човек да не изкупи Теско за 2 месеца напред?!?
    Китайците да са живи и здрави и да почват отново да работят, че западният свят ще загине без тяхните стоки.

В САЩ пък направо изтрепаха рибата. За една седмица 150хил заразени и 2500 умрели от корона. Само в последната седмица над 3 милиона (!) нови безработни. Хората там изкупиха всичкото оръжие и ще става мазало.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Кабинета на Тиквата обяви военно (пардон) извънредно положение в БГ!?!?!?

Във Великобритания работят за глоба един ден в България почти година!

Във Великобритания глобата, ако нарушиш забрана за излизане при Коронавирус карантина, или масово събиране е 60 паунда..
    Тези 60 паунда ще ги изкараш като надница за един ден спокойно, имайки предвид, че минималната заплата е 8.21 паунда на час.

В България за същото нещо глобата е 5000 лева.
    60 паунда е 130 лева по днешния валутен курс.
    Тоест в България глобата е 38 пъти по висока!

Минималната месечна заплата в Родината е 610 лева и ако я получаваш ще трябва да работиш около 8 месеца да си платиш глобата!
    Каква е причината за тези драстични разлики!?
    Да не би заразените в България да са доста повече!?

Или пък в България вируса да е доста по силен/опасен!?
    Или просто сме една по-особена държава !?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

22. ХАРЕСВАМ! jhoro, steve liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Или пък - каква е причината за ниската глоба във Великобритания? Да не би заразените да са доста по-малко? Или пък вируса не е толкова опасен? Или забравихме, че вече умират по над 200 човека на денонощие?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Кабинета на Тиквата обяви военно (пардон) извънредно положение в БГ!?!?!?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Във Великобритания глобата, ако нарушиш забрана за излизане при Коронавирус карантина, или масово събиране е 60 паунда..
    Тези 60 паунда ще ги изкараш като надница за един ден спокойно, имайки предвид, че минималната заплата е 8.21 паунда на час.

Минималната месечна заплата в Родината е 610 лева и ако я получаваш ще трябва да работиш около 8 месеца да си платиш глобата!

В България сме по-богати!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Нямаш време!?!?!?! Вероятно ходиш на лекции в Оксфорд! В момента имам само 2 яица- кожени, моите. След малко излизам да си купя яйца от магазините в които има всичко. Не се заяждам с тебе а се опитвам да ти кажа че има далеч по трудни моменти в живота от това което си изброил. Питах те за годините защото ми се видя че не си живял по времето на прехода и "шоковата терапия".......а това за каменната ера беше просто изхвърляне.....исках да покажа друга гледна точка с филма но ти си очаквал нещо по- кратко и разбираемо за теб. .......
    Много искам да знам кои са тези магазини в които има всичко, да пазаря и аз от тях! Сигурно са в малко населено място, където средно се падат доволен брой магазини на човек. За мен момента не е толкова труден, колкото за други очевидно. Аз не съм се запасил с нищо, пазарувам си както обикновено 1-2 пъти в седмицата като привърши храната, само че вече много неща които искам да си купя не откривам.
    Лелее, пусна ми любимата анимация от детството. Яба-даба-дуу!

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Верно и аз не можах да си обясня дефицита на яйцата. Или кокошките са стресирани и снасят по-малко или хората ядат по 10 яйца на ден от стрес. Нали пък използват яйчен белтък във вирусологията за да синтезират ваксини, да не би някоя фарма да ги е изкупила всички яйца.

При нас сме на Ocado. Почти всичко доставят от поръчаното, но без сапун и тоалетна хартия. В Сряда ми пращат писмо - сори, ама ИТ системата се скапа и ресетнахме всички, така че си загубихте слота за доставка. Хбаво, ама как тогава човек да не изкупи Теско за 2 месеца напред?!?
    Китайците да са живи и здрави и да почват отново да работят, че западният свят ще загине без тяхните стоки.

В САЩ пък направо изтрепаха рибата. За една седмица 150хил заразени и 2500 умрели от корона. Само в последната седмица над 3 милиона (!) нови безработни. Хората там изкупиха всичкото оръжие и ще става мазало.
    За яйцата и на мен ми е необяснимо, тъй като са малотрайни и по 2-3 да ядеш всеки ден ще ти втръсне. Последно бях взел една 10-ятка и половината ги изхвърлих, че им мина срока на годност. Толкова съм ги ял...Като гледах новия клип на Рита Ора май разбрах къде са изчезнали всички яйца. Такова разхищение в тая криза си е за 5 г. затвор направо.
    Не я разбирам тази паника и как постоянно ни облъчват и стряскат с разни статистики за умрели и заразени от коронавирус. 35 000 за няколко месеца глобално и вече свърши света. Кои от корона, кои от нещо друго, ама ай да ги пишем от корона да плашим масите. А от други заболявания, като ракови колко са умрели? Някаква по-мащабна акция срещу тях като тази да предотвратим жертвите? От автомобилни катастрофи загиналите са в пъти повече. Да не говорим за ранените/осакатените. Ами да забранят всички моторни превозни средства - коли, мотори, камиони, автобуси. Всичко на скрап, спира се производството, няма да ги ползват хората и ще се реши проблема. Няма да има повече загинали при автопроизшествия. Ами от алкохолна/тютюно/нарко зависимост колко са умрели? В пъти повече! Никъде не видях, независимо дали в ''бели'' или държави от 3-я свят някаква глобална мащабна акция да се затварят цехове за производство на алкохол/цигари, унищожаване на произведени партиди, изгаряне на тютюневи/нарко плантации, масово арестуване на наркодилъри и т.н. Наркотиците е ясно, че са нелегални, но с тях човек може да се снабди по-лесно, отколкото да гепи коронавирус. Искам да видя статистики колко новородени има също.
    Та мисълта ми е, защо беше нужно да ограничават така хората, никъде да не излизат, всичко затворено, изолация и избягване на контакти с други хора. В един фризьорски салон има 2-3, до 5 човека едновременно. В супермаркета 100. Е да, трябва да се яде по няколко пъти на ден, но и след 3 седмици или месец човек да заприлича на орангутан също не е хубаво. Или да психяса и да почнат да му избиват чивиите от липсата на соц.контакти
    Ето това видео ми хареса https://www.youtube.com/watch?v=iwUkGlZVkNM, малко по-дълго е от тези на Доналд, но има какво да каже човека, а и водещата става за плакнене на окото
    Последно редактирано от Pieroni : 30-03-2020 на 17:11

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Много искам да знам кои са тези магазини в които има всичко, да пазаря и аз от тях! Сигурно са в малко населено място, където средно се падат доволен брой магазини на човек. За мен момента не е толкова труден, колкото за други очевидно. Аз не съм се запасил с нищо, пазарувам си както обикновено 1-2 пъти в седмицата като привърши храната, само че вече много неща които искам да си купя не откривам.
    Лелее, пусна ми любимата анимация от детството. Яба-даба-дуу!

За яйцата и на мен ми е необяснимо, тъй като са малотрайни и по 2-3 да ядеш всеки ден ще ти втръсне. Последно бях взел една 10-ятка и половината ги изхвърлих, че им мина срока на годност. Толкова съм ги ял...Като гледах новия клип на Рита Ора май разбрах къде са изчезнали всички яйца. Такова разхищение в тая криза си е за 5 г. затвор направо.
    Не я разбирам тази паника и как постоянно ни облъчват и стряскат с разни статистики за умрели и заразени от коронавирус. 35 000 за няколко месеца глобално и вече свърши света. Кои от корона, кои от нещо друго, ама ай да ги пишем от корона да плашим масите. А от други заболявания, като ракови колко са умрели? Някаква по-мащабна акция срещу тях като тази да предотвратим жертвите? От автомобилни катастрофи загиналите са в пъти повече. Да не говорим за ранените/осакатените. Ами да забранят всички моторни превозни средства - коли, мотори, камиони, автобуси. Всичко на скрап, спира се производството, няма да ги ползват хората и ще се реши проблема. Няма да има повече загинали при автопроизшествия. Ами от алкохолна/тютюно/нарко зависимост колко са умрели? В пъти повече! Никъде не видях, независимо дали в ''бели'' или държави от 3-я свят някаква глобална мащабна акция да се затварят цехове за производство на алкохол/цигари, унищожаване на произведени партиди, изгаряне на тютюневи/нарко плантации, масово арестуване на наркодилъри и т.н. Наркотиците е ясно, че са нелегални, но с тях човек може да се снабди по-лесно, отколкото да гепи коронавирус. Искам да видя статистики колко новородени има също.
    Та мисълта ми е, защо беше нужно да ограничават така хората, никъде да не излизат, всичко затворено, изолация и избягване на контакти с други хора. В един фризьорски салон има 2-3, до 5 човека едновременно. В супермаркета 100. Е да, трябва да се яде по няколко пъти на ден, но и след 3 седмици или месец човек да заприлича на орангутан също не е хубаво. Или да психяса и да почнат да му избиват чивиите от липсата на соц.контакти
    Ето това видео ми хареса https://www.youtube.com/watch?v=iwUkGlZVkNM, малко по-дълго е от тези на Доналд, но има какво да каже човека, а и водещата става за плакнене на окото
    И ние имаме проблеми с намирането на яйца. Ама ние и консумираме повече. Омлет за 4-мата ни е 12 яйца. 2 баници са 8 и т.н. но горе долу ядем по 24 на седмица +/-

Напреднал
    Post Thanks / Like

Вие ще почнете да кудкудякате бе

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Вие ще почнете да кудкудякате бе
    Ми само ми готвят с яйца Пък и обичам по един хубав омлет седмично. ОТ време на време и по някое рохко варено яйце

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Ами 5000лв ще е..., нали нашите сънародници- гастарбайтерите, където плюеха България и колко било зле...,сега се прибраха с подвити опашки и утре като се разболеят, трябва пари за лечение. Даже от външно самолет им изпратиха да ги прибере, тази сган

Страница 10 от 21 ПървиПърви ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 17
    Последно мнение: 14-03-2013, 07:31
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 09-05-2012, 18:51
  3. Отговори: 76
    Последно мнение: 09-08-2007, 22:15
  4. Имаме си военно аташе в Uk
    От edin balgarin във форум Форум за българското посолство
    Отговори: 6
    Последно мнение: 04-07-2006, 08:31
  5. Червени мераци за военно положение