Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Тема: Educational!

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране Educational!

Why is it the people who show the least respect always demand it from others?

2. БЛАГОДАРЯ Motovilkov thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve, Мила liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Educational!

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    около мене тези които говорят английски говорят кокни ....и досега не разбирам на 100% особено като започнат да се лигавят и пускат тъпи билдърски шегички , моя брокън кокни го обогатих и с сауфлондан гангста и малко джамейка и разбирам всички !!! обаче и досега най-забавно си остава да слушам източно-европейски английски ...при него всяко изречение започва с Босс или Май френд

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    около мене тези които говорят английски говорят кокни ....и досега не разбирам на 100% особено като започнат да се лигавят и пускат тъпи билдърски шегички , моя брокън кокни го обогатих и с сауфлондан гангста и малко джамейка и разбирам всички !!! обаче и досега най-забавно си остава да слушам източно-европейски английски ...при него всяко изречение започва с Босс или Май френд
    Истинският инглиш се шпреха в лондон и южно от Лондон, на север можеш да чуеш само някаква пародия на английски. Това е все едно врачанин да ти говори правилен български.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Истинският инглиш се шпреха в лондон и южно от Лондон, на север можеш да чуеш само някаква пародия на английски. Това е все едно врачанин да ти говори правилен български.
    Много ме разсмиват подобни постове, най-вече с категоричността!
    Но мен ме остави - първо ще те погнат господата от Oxbridge!

Географски погледнато - южно от Лондон са Kent, Surrey и Sussex. Точно в West Sussex не останах с такова впечатление. А в самия Лондон е мешаница.
    И макар, че в The Black Country и около Newcastle upon Tyne може да се чудиш на какъв език ти говорят, на повечето места си говорят приличен British English!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

7. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Но мен ме остави - първо ще те погнат господата от Oxbridge!

Географски погледнато - южно от Лондон са Kent, Surrey и Sussex. Точно в West Sussex не останах с такова впечатление. А в самия Лондон е мешаница.
    И макар, че в The Black Country и около Newcastle upon Tyne може да се чудиш на какъв език ти говорят, на повечето места си говорят приличен British English!
    Ти прочети аз какво съм написал. Написал съм на север, май нюкасъл е там, ако не се лъжа. Та то след нюкасъл е Шотландия, та какво, ще ми кажеш, че Шотландците говорят приличен английски.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Всъщност няма правилен БГ или какъвто и да е език . Книжовния е просто общоприет стандарт за радио,тв и институции , но никъде не пише , че е най-правилен .

10. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    И мен. Особено когато се изказват от българи, чийто английски е далеч от native, следователно няма как да имат представа за какво говорят.

Едно видео за различните думи за едно и също нещо, които употребяват американците, британците и австралийците

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    И мен. Особено когато се изказват от българи, чийто английски е далеч от native, следователно няма как да имат представа за какво говорят.
    ]
    На много българи,българският им е далеч от native,но това не им пречи да си показват “интиликтуалщината” под път и над път.Че се и хвалят,поназнайвали английския предостатъчно,без сиртификати.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението

Едно видео за различните думи за едно и също нещо, които употребяват американците, британците и австралийците

Много добре имам представа, за какво говоря. Англичаните , които са родени на север, те самите си казват, че английският,който говорят, им е по особен. Дори един приятел на моменти има проблеми с родителите на жена му, които са от Лондон, а той е макъм,защото трудно го разбират какво говори.

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Много добре имам представа, за какво говоря. Англичаните , които са родени на север, те самите си казват, че английският,който говорят, им е по особен. Дори един приятел на моменти има проблеми с родителите на жена му, които са от Лондон, а той е макъм,защото трудно го разбират какво говори.
    хахахх бе това с английските акценти тук в това класово общество ,всъщност е шовинизма на тяхното си съсловие ...типична британска черта е всеки да парадира с нещо!! ние българите само като си отворим устата и моментално влизаме в друга класация fuckin foreigners (както би се изразил едни уоркинг клас лондончанин на чист кокни- езика на работническата класа )

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

16. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

хахахх бе това с английските акценти тук в това класово общество ,всъщност е шовинизма на тяхното си съсловие ...типична британска черта е всеки да парадира с нещо!! ние българите само като си отворим устата и моментално влизаме в друга класация fuckin foreigners (както би се изразил едни уоркинг клас лондончанин на чист кокни- езика на работническата класа )
    Парадират коя е по слаба и кой е по убав, това май им е болна тема и комплекс. Както вика една приятелка, грозните мъже в ес намаляха с 20/ 30 милиона

18. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Post Thanks / Like

Пропуснали са най- важното: Frog and Toad (Road)!!!!! and Pigs Ear (beer)!!!!

20. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

ние българите само като си отворим устата и моментално влизаме в друга класация fuckin foreigners
    точно тая ситуация и изпълнена с много условности! ...тя нека е по джапанки и на колене,па ти търси негативите!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

22. ХАРЕСВАМ! Pieroni liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Sang to Northerners (who don't understand what we're singing)
    If you can't talk proper shut yer mouth,If you can't talk proper shut yer mouth,If you can't talk proper,If you can't talk proper,
    If you can't talk proper shut yer mouth...
    ttps://www.fanchants.com/football-songs/queens_park_rangers-chants/if-you-cant-talk-proper-shut-yer-mouth-2/
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

24. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ти прочети аз какво съм написал. Написал съм на север, май нюкасъл е там, ако не се лъжа. Та то след нюкасъл е Шотландия, та какво, ще ми кажеш, че Шотландците говорят приличен английски.
    На „първо четене” немислех дажти отговарям, ама …
    Да, прочетох. Напусал си:
    Истинският инглиш се шпреха в лондон и южно от Лондон, на север можеш да чуеш само някаква пародия на английски.
    „На север от Лондон …” - тоест отнася се И за Кент, Мидландс, Йоркшир и Хъмбърт, Манчестър и всичкото Норт Ингланд!
    Колкото до „шоландците” - избягвай да обобщаваш! Има всякакви!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    точно тая ситуация и изпълнена с много условности! ...тя нека е по джапанки и на колене,па ти търси негативите!
    ееее в такава ситуация ще го преглътна тоя негативизъм и кич в облеклото...в тоя ред на мисли великия Елтън Джон може би ще се навие да изпълни Я надуй дядо кавала в английски аранжимент като гледам трендааз съм леко ъпсет че в УК само педали ме харесват баче...може па жените им да са стеснителни като не я почерпиш нема фън..шибани бегари.....бай да уей един колега от Кент споделя ,че тук при нас в лондон жените са кучки колкото по-на север отиваш толкова по-приятни ставали...трябва да събера пари да направя една секс екскурзия за експириънс прабъбли....
    Последно редактирано от steve : 13-02-2020 на 15:33

Напреднал
    Post Thanks / Like

На почивка
    Post Thanks / Like

ееее в такава ситуация ще го преглътна тоя негативизъм и кич в облеклото...в тоя ред на мисли великия Елтън Джон може би ще се навие да изпълни Я надуй дядо кавала в английски аранжимент като гледам трендааз съм леко ъпсет че в УК само педали ме харесват баче...може па жените им да са стеснителни като не я почерпиш нема фън..шибани бегари.....бай да уей един колега от Кент споделя ,че тук при нас в лондон жените са кучки колкото по-на север отиваш толкова по-приятни ставали...трябва да събера пари да направя една секс екскурзия за експириънс прабъбли....
    Тука където съм аз, голяма част от жените са прости селянки, яко дебели и агресивни.
    Ако си навит за секс екскурзия, мисля края на тая година да отида за две седмици в Тайланд, така че, ако си навит, може да се организираме.
    Бившият ми съквартирант има телефони на евтини квартири и хотелчета, така че няма да излезне скъпо

https://youtu.be/KBoUHz0cqQM
    Последно редактирано от dimi_m : 16-02-2020 на 12:32

Старо куче
    Post Thanks / Like

странна оферта, не съм останал с впечатление Стиви да има други наклоностти
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

31. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Тука където съм аз, голяма част от жените са прости селянки, яко дебели и агресивни.
    Ако си навит за секс екскурзия, мисля края на тая година да отида за две седмици в Тайланд, така че, ако си навит, може да се организираме.
    Бившият ми съквартирант има телефони на евтини квартири и хотелчета, така че няма да излезне скъпо

https://youtu.be/KBoUHz0cqQM
    То хубаво, ама знаеш ли колко от тях са били мъже преди това? Преди няколко дни в Лидл една яка мадама се заглеждаше по мен, облечена, нагримирана, викам си чакай да се завъртя около нея да се запозная...Мале като заговори с един мъжки глас щях да повърна, ебати травестита Тайландки има и в УК, ако няма в твоя град може да си направиш екскурзия до някой друг град. С тоя коронавирус да се ходи натам не е работа. Бил съм с 4-5 китайки, 50:50 бяха. Половината бяха яко космясали под мишниците и отдолу, бати жувотните. Хигиената им е лоша. Питах един китаец що така, вика повечето са така. Препоръча ми японки, ама не съм пробвал

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    То хубаво, ама знаеш ли колко от тях са били мъже преди това? Преди няколко дни в Лидл една яка мадама се заглеждаше по мен, облечена, нагримирана, викам си чакай да се завъртя около нея да се запозная...Мале като заговори с един мъжки глас щях да повърна, ебати травестита …
    Ти сега … оплакваш ли се, или се хвалиш???

Sarah
    Guest

.....Бил съм с 4-5 китайки, 50:50 бяха. Половината бяха яко космясали под мишниците и отдолу, бати жувотните. Хигиената им е лоша. Питах един китаец що така, вика повечето са така. Препоръча ми японки, ама не съм пробвал
    Хаха, ей аз ако бях мъж , на първата космата и щях да се откажа. А тоя китаец да има да взима, няма и да пробваш японка, те са съвсем друго тесто, и са расисти.

35. Dislikes mate disliked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

То хубаво, ама знаеш ли колко от тях са били мъже преди това? Преди няколко дни в Лидл една яка мадама се заглеждаше по мен, облечена, нагримирана, викам си чакай да се завъртя около нея да се запозная...Мале като заговори с един мъжки глас щях да повърна, ебати травестита Тайландки има и в УК, ако няма в твоя град може да си направиш екскурзия до някой друг град. С тоя коронавирус да се ходи натам не е работа. Бил съм с 4-5 китайки, 50:50 бяха. Половината бяха яко космясали под мишниците и отдолу, бати жувотните. Хигиената им е лоша. Питах един китаец що така, вика повечето са така. Препоръча ми японки, ама не съм пробвал
    Чакай сега, аз някъде да съм писал за китайки?

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker