Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 15 от 17 ПървиПърви ... 51314151617 ПоследнаПоследна
Резултати от 351 до 375 от общо 402
    Motovilkov
    Guest

По подразбиране За: TRUMP RULZZZ. TRUMP 2020 :good:

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    знаеш ли как се събират 300 000 паунда ще ти кажа за моите приятели .Драго Енев ми e съсед и приятел започна 1990 година с сергии за зеленчуци .След това отвори няколко магазина за дрехи . 1999 година купи парцел на слънчев бряг втора линия за 104 000 долара .След това строителна фирма през 2003 година .построи хотел върху този парцел , но структурата му е етажна собственост , Драго получи 15 апартамента обезщетение , цената им е около 800 000 евро . Сега сме 2020 година , през това време Драго закупи три апартамента в пловдив , магазин и еднофамилна къща и един апартамент в софия .Няма кредит .Другия ми приятел и съученик пиер шабански католик , започна с покер машините през 1990 година има огромен апартамент в центара на пловдив и огромна къща с басейн в марково общата стойност на имотите му е над 650 000 евро .Няма кредит . Другия ми приятел няма да му назовавам малкото име умишлено Бо.чев , започна с обменно бюро , заложна къща , финансово брокерска къща и има няколко хотела и много апартаменти и къщи .За моя първи братовчед няма да ти пиша изобщо . Така , че аз сега имам четири апартамента и една вила , но ако бях си стоял в България щях да имам много повече . Нямам кредити и никога през живота си не съм взимал
    кредит .
    Браво на инициативните и предприемчивите.
    През 90-те се искаше смелост, амбиции, комунистически връзки, синьо пребоядисване и няколко трупа. И много успяха.

Аз също правих бизнеси тогава, но все малки, нямах гарантьори или какво да заложа за да тегля кредит за бизнес. Взимах пари от познати и им ги връщах.
    Имах много мащабни идеи, но не виждах начин да ги реализирам.

Започнах да работя за германска компания в София на 1500 долара заплата (1998-ма бяха много пари тогава).

После заминах и започнах в ЮК от нулата отново.

Но приказката ми беше за хората тук, които работят на 300хил паунда заплата. Трудно се спестяват 300-400 хиляди.Трабват поне 5 години упорито спестяване, при това амбициите на тези хора не са за 1млн жилище.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Haй-гoлeмият пpитeжaтeл нa aмepиĸaнcĸи дългoви зaдължeния зa 16-ия пopeдeн мeceц и пpeз ceптeмвpи ocтaнa Япoния. Maĸap чe Toĸиo нaмaли инвecтициитe c 2,2 милиapдa дoлapa - дo 1 тpилиoн и 276,2 млpд. дoлapa.

Kитaй, зaeмaщ втopoтo мяcтo нa нaй-гoлям ĸpeдитop нa CAЩ, нaмaли пopтфeйлa cи oт UЅ Тrеаѕurіеѕ c $6,3 млpд - дo $1 тpилиoн и 61,7 милиapдa дoлapa, coчaт дaннитe нa aмepиĸaнcĸoтo миниcтepcтвo нa финaнcитe .Tpeтaтa пoзиция, c гoлямa paзлиĸa oт пъpвитe двe aзиaтcĸи дъpжaви, зaeмa oт Oбeдинeнoтo ĸpaлcтвo (428,9 млpд. дoлapa), чeтвъpтaтa - oт Иpлaндия c UЅ Тrеаѕurіеѕ зa 315,8 млpд. дoлapa. Πeтo мяcтo зaeмa Бpaзилия (265,1 млpд. дoлapa), a шecтo - Люĸceмбypг (262,5 млpд. дoлapa). Toп 10 нa пpитeжaтeлитe нa aмepиĸaнcĸи дъpжaвни oблигaции вĸлючвa oщe Швeйцapия, Xoнĸoнг, Kaймaнoвитe ocтpoви и Бeлгия......... ............ Като гледам Германия , Франция , Холандия и скандинавските държави не се натискат да купуват американски книжа .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2020 на 12:34

Motovilkov
    Guest

Haй-гoлeмият пpитeжaтeл нa aмepиĸaнcĸи дългoви зaдължeния зa 16-ия пopeдeн мeceц и пpeз ceптeмвpи ocтaнa Япoния. Maĸap чe Toĸиo нaмaли инвecтициитe c 2,2 милиapдa дoлapa - дo 1 тpилиoн и 276,2 млpд. дoлapa.

Kитaй, зaeмaщ втopoтo мяcтo нa нaй-гoлям ĸpeдитop нa CAЩ, нaмaли пopтфeйлa cи oт UЅ Тrеаѕurіеѕ c $6,3 млpд - дo $1 тpилиoн и 61,7 милиapдa дoлapa, coчaт дaннитe нa aмepиĸaнcĸoтo миниcтepcтвo нa финaнcитe .Tpeтaтa пoзиция, c гoлямa paзлиĸa oт пъpвитe двe aзиaтcĸи дъpжaви, зaeмa oт Oбeдинeнoтo ĸpaлcтвo (428,9 млpд. дoлapa), чeтвъpтaтa - oт Иpлaндия c UЅ Тrеаѕurіеѕ зa 315,8 млpд. дoлapa. Πeтo мяcтo зaeмa Бpaзилия (265,1 млpд. дoлapa), a шecтo - Люĸceмбypг (262,5 млpд. дoлapa). Toп 10 нa пpитeжaтeлитe нa aмepиĸaнcĸи дъpжaвни oблигaции вĸлючвa oщe Швeйцapия, Xoнĸoнг, Kaймaнoвитe ocтpoви и Бeлгия......... ............ Като гледам Германия , Франция , Холандия и скандинавските държави не се натискат да купуват американски книжа .
    Да така, затова и ще бъдат наказани от САЩ. Ще ги смажат с увеличени вноски към НАТО, закупуване на американски тенекии и скъпа газ, и най-вече еко инициативи. Иначе как да разчиташ на долара, когато САЩ печатат трилиони тази година? Но и ЕС икономиката е слаба, особено с периферните паразитни държавици на изток/юг.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Да така, затова и ще бъдат наказани от САЩ. Ще ги смажат с увеличени вноски към НАТО, закупуване на американски тенекии и скъпа газ, и най-вече еко инициативи. Иначе как да разчиташ на долара, когато САЩ печатат трилиони тази година? Но и ЕС икономиката е слаба, особено с периферните паразитни държавици на изток/юг.
    Кажи сега добре ли ти плаща Британската държава да си стоиш у вас и да си чатиш в БГ ХЕЛП . Разбрах за 60 % от заплатата .

Motovilkov
    Guest

Кажи сега добре ли ти плаща Британската държава да си стоиш у вас и да си чатиш в БГ ХЕЛП . Разбрах за 60 % от заплатата .
    Не, отново вдигнаха до 80% заради вторият локдаун. Аз си работя иначе, ама нали трябва да идваме някъде за отмора и лаф мохабет. Тази социалната изолация взе да ми омръзва, макар и да има позитивни страни.

п.п. Ако знаех още през Март как ще мине лятото на 2020, щях да се прибера в България до края на годината. 4к на месец компенсация щеше да ми стигне да живея много добре. Ама като нямам кристална топка...
    Последно редактирано от Motovilkov : 19-11-2020 на 13:30

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не, отново вдигнаха до 80% заради вторият локдаун. Аз си работя иначе, ама нали трябва да идваме някъде за отмора и лаф мохабет. Тази социалната изолация взе да ми омръзва, макар и да има позитивни страни.

п.п. Ако знаех още през Март как ще мине лятото на 2020, щях да се прибера в България до края на годината. 4к на месец компенсация щеше да ми стигне да живея много добре. Ама като нямам кристална топка...
    При нас в Пловдив няма локдаун , но яко се качват заразените , ходя до гребната база на разходки , виждам се с приятели , но само отвън .Не влизам в затворени помещения .Аз така или иначе не пия и не пуша . Не ми е скучно изобщо . Пазарувам от малки магазинчета , където няма хора , малко по скъпо е , но за мен е по добре така . Колко плащаш ипотека на месец , ти само лихвите плащаш .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2020 на 13:45

Motovilkov
    Guest

При нас в Пловдив няма локдаун , но яко се качват заразените , ходя до гребната база на разходки , виждам се с приятели , но само отвън .Не влизам в затворени помещения .Аз така или иначе не пия и не пуша . Не ми е скучно изобщо . Пазарувам от малки магазинчета , където няма хора , малко по скъпо е , но за мен е по добре така . Колко плащаш ипотека на месец , ти само лихвите плащаш .
    Не, сега плащам отново пълната сума с главницата. Плащам по 2к на месец, по принцип наемите за подобни вървят от 2.5к. От друга страна има винаги какво да се дооправя. За съжаление в моят район нещо осезаемо по-добро започва от 2млн паунда, така че засега поне няма как да стане. А и вече не искам скъпо жилище на мортгидж.

Motovilkov
    Guest

Имах проблем с един зъб и дентиста иска 3500 паунда за лечение с 70% шанс за оздравяване. Иначе 2500 за имплант.
    Егати цените тук, по-евтино е да ти извадят зъба.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Говориш измислици, даже и да вземаш такова фурло, как ще седиш в бг толкова време, обърна го на селска раздумка тука и си мислиш, че някой ти се връзва. Селски тарикатщини. Дошли тука само да взимат.

Motovilkov
    Guest

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Говориш измислици, даже и да вземаш такова фурло, как ще седиш в бг толкова време, обърна го на селска раздумка тука и си мислиш, че някой ти се връзва. Селски тарикатщини. Дошли тука само да взимат.
    Не съди всички по себе си. Аз съм внесъл около 1млн данъци в ЮК досега, мога и да взема малко помощ ако се наложи. Преди никога нищо не съм взимал, защото не мисля, че се нуждая, но и не съм могъл защото винаги съм имал доходи над необходимият threshold.

Аз съм вкъщи от Февруари месец, не съм ходил никъде по-далеч от 5 мили (с изключение на един уикенд в Борнмут). Защо да не мога да живея в БГ толкова време?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не, сега плащам отново пълната сума с главницата. Плащам по 2к на месец, по принцип наемите за подобни вървят от 2.5к. От друга страна има винаги какво да се дооправя. За съжаление в моят район нещо осезаемо по-добро започва от 2млн паунда, така че засега поне няма как да стане. А и вече не искам скъпо жилище на мортгидж.
    Аз живях на улица ,,Hainault road Е11 от 2007 до 2017 година в Лондон , ти на коя улица живееш . много лъжеш приятелю , един път плащаш само лихвите по ипотеката било по изгодно , после плащаш главница и лихва . Платил милиони данъци , ако не е жалко , би било смешно . Сина ми е тим лидер в Infosys и чак сега ще му правят заплатата 45 000 евро на година от 2021 година . За да плащаш по 2000 паунда главница и лихва за 25 години , след малко ще изчисля и ще ти кажа колко ти струва жилището , дето около теб са по 2 miliona .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2020 на 19:45

Motovilkov
    Guest

Аз живях на улица ,,Hainault road Е11 от 2007 до 2017 година в Лондон , ти на коя улица живееш . много лъжеш приятелю , един път плащаш само лихвите по ипотеката било по изгодно , после плащаш главница и лихва . Платил милиони данъци , ако не е жалко , би било смешно . Сина ми е тим лидер в Infosys и чак сега ще му правят заплатата 45 000 евро на година от 2021 година
    Сигурно е IT Support, един обикновен девелопмент тим лийд тук взима от 75к и нагоре и то в неизвестна фирма.
    Аз на моите програмисти им плащам по 45хил на година, при това живеят в Украйна/България.

Плащах лихви само като помощ за ковид19 тази година, иначе трябва да си изплащам жилището разбира се. Още 300к останаха, ама с тези лихви от 1% годишно няма особен смисъл от оверпеймънт.
    Последно редактирано от Motovilkov : 19-11-2020 на 19:55

Старо куче
    Post Thanks / Like

Сигурно е IT Support, един обикновен девелопмент тим лийд тук взима от 75к и нагоре и то в неизвестна фирма.
    Аз на моите програмисти им плащам по 45хил на година, при това живеят в Украйна/България.
    Имота ти трябва да струва около 600 000 паунда ще го изплащаш 25 години по 2000 паунда средно на месец .. На коя улица е имота . даун пеймънт трябва да ти е бил около 50 000 . общата стойност на имота трябва да е около 650 000 . Прав ли съм .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2020 на 19:58

Motovilkov
    Guest

Имота ти трябва да струва около 600 000 паунда ще го изплащаш 25 години по 2000 паунда средно на месец .. На коя улица е имота . даун пеймънт трябва да ти е бил около 50 000
    СтруваШЕ 650к, сега е около 1млн. Аз сложих даун пеймънт 200к. Аз съм в Wimbledon, SW19.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

СтруваШЕ 650к, сега е около 1млн. Аз сложих даун пеймънт 200к. Аз съм в Wimbledon, SW19.
    или кеш или нищо
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Старо куче
    Post Thanks / Like

И друго цените на имотите в България могат да паднат само , ако България излезе от Европейския съюз , иначе няма да паднат и лев надолу .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако успееш да го изплатиш е много добре .Браво .Колко години остават 15 .Харесва ми този район .Далеч е от Хайд Парк и оксфорд стрийт около един час

Motovilkov
    Guest

Аз имам още 20 години, но не бързам да го изплащам. По-скоро бих го продал след време. Районът е много бял, спокоен, но е малко скучен за социализация. На оксфорд стрийт нормален човек няма какво да прави, аз обикновено избирам ситито за проектите си, но в последно време сме все около уестминстър .

А синът ти да се оглежда, спокойно може да стигне до 80-100хил годишно. Аз имам много приятели в Германия, повечето в ИТ са на подобни доходи.

Motovilkov
    Guest

И друго цените на имотите в България могат да паднат само , ако България излезе от Европейския съюз , иначе няма да паднат и лев надолу .
    Може и да се качат малко ако влезем в Еврозоната. Ако ни вземат в Шенген (преди да се разпадне) също може да качи цените заради руснаците.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз имам още 20 години, но не бързам да го изплащам. По-скоро бих го продал след време. Районът е много бял, спокоен, но е малко скучен за социализация. На оксфорд стрийт нормален човек няма какво да прави, аз обикновено избирам ситито за проектите си, но в последно време сме все около уестминстър .

А синът ти да се оглежда, спокойно може да стигне до 80-100хил годишно. Аз имам много приятели в Германия, повечето в ИТ са на подобни доходи.
    Аз ви пожелавам на вас младите да сте живи и здрави и господ да ви пази .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз харесвам камден таун , уондърленд в хайд парк през зимата , баварското селце там с огромната сцена за купон .

Ego sum
    Guest

Кой казва,че на Коледа не ставали чудеса!!!Мир и любов между човеците.

23. Dislikes LexAlex disliked this post
    Ego sum
    Guest

И аз харесвам уондърленд,обаче през късната пролет,най-много до началото на есента.

25. Dislikes LexAlex disliked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Не съди всички по себе си. Аз съм внесъл около 1млн данъци в ЮК досега, мога и да взема малко помощ ако се наложи. Преди никога нищо не съм взимал, защото не мисля, че се нуждая, но и не съм могъл защото винаги съм имал доходи над необходимият threshold.

Аз съм вкъщи от Февруари месец, не съм ходил никъде по-далеч от 5 мили (с изключение на един уикенд в Борнмут). Защо да не мога да живея в БГ толкова време?
    Е що в БГ , ти с това фърло направо частен самолет за Хавай можеш да си наемеш, те и хоум офиса така казаха, ше ви дадем фърло отивайте на почивка за няколко месеца.

не съдя по мене си, просто няма такова фърлау, не съм сигурен но капата е към 2 ооо и нещо мисля.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Накъде да падат? В момента са на дъното.
    Не гледай на 2-3 места - София и още някой град. Виж останалите оферти.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Страница 15 от 17 ПървиПърви ... 51314151617 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Brexit and Trump - John Lydon
    От DONALD TRUMP във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 0
    Последно мнение: 31-03-2017, 22:10

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •