Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 16 от 17 ПървиПърви ... 614151617 ПоследнаПоследна
Резултати от 376 до 400 от общо 402
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: TRUMP RULZZZ. TRUMP 2020 :good:

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Е що в БГ , ти с това фърло направо частен самолет за Хавай можеш да си наемеш, те и хоум офиса така казаха, ше ви дадем фърло отивайте на почивка за няколко месеца.

не съдя по мене си, просто няма такова фърлау, не съм сигурен но капата е към 2 ооо и нещо мисля.
    HMRC, не хоум офиса раздават парите.

2500 е максимума, ама взимам за директора и секретарката, която всъщност е жена ми
    За съжаление гледат данните за 2018/19, иначе щях да назнача още 100 човека

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    HMRC, не хоум офиса раздават парите.

2500 е максимума, ама взимам за директора и секретарката, която всъщност е жена ми
    За съжаление гледат данните за 2018/19, иначе щях да назнача още 100 човека
    Някой хора още не са разбрали, че живеят в общества и че благодарение на тия общества се облагодателстват. Дори н еможеш да осъзнаеш какъв си всъщност и си се за фукал пред няколко глупака тука. Даже и птая пандемия не ви накара да осъзнате няко ценности, само гледате да лапате. Дори с изкаването ти си въобразяваш, че дразниш някого защото си повече от него, а всъщност се закопаваш в нечии очи, не на глупаците разбора се.
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки 92448470_3152471618097767_5442688531514261504_o.jpg  

Старо куче
    Post Thanks / Like

Щом дават взимай. Аз познавам фирми дето кешнаха по няколко милиона от помощи, аз взех по минимума който ми беше положен. Аз ли съм виновен, че ни заключиха вкъщи, а тъпите клиенти не искаха/можеха 4 месеца да минат на remote working.
    За първи път в живота да клеймвам пмощ и все ще се намери някое магаре да завиди.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Накъде да падат? В момента са на дъното.
    Не гледай на 2-3 места - София и още някой град. Виж останалите оферти.
    През 1998 година един апартамент в пловдив тухла 100м2 беше 18000 - 20 000 долара сега струва 80 000 -100 000 евро . 500 - 600 % увеличение на цената .Сега един струва колкото шест апартамента тогава .Които е купувал парцели и апартаменти тогава е станал милионер . стандартен панелен апартамент 82м2 1998 година струваше 12 000 долара , сега струва 50 000 -55 000 евро . Говоря за цените в Пловдив .
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-11-2020 на 13:38

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    През 1998 година един апартамент в пловдив тухла 100м2 беше 18000 - 20 000 долара сега струва 80 000 -100 000 евро . 500 - 600 % увеличение на цената .Сега един струва колкото шест апартамента тогава .Които е купувал парцели и апартаменти тогава е станал милионер . стандартен панелен апартамент 82м2 1998 година струваше 12 000 долара , сега струва 50 000 -55 000 евро .
    В София (Люлин) една гарсониера беше 5000 долара през 2000-та. Един познат си купи 4 стаен апартамент в Овча Купел за 25000 долара, тогава ни се струваха огромни пари.

От друга страна аз купих апартамента на Слънчев за 40хил евро през 2007-ма, а сега стува 20 хил
    Но тогава и паунда беше 1.5 евро, така че горе долу в паунди загубата не е ужасна.

Старо куче
    Post Thanks / Like

обмените бюра в пловдив от 1993 до 1996 вадеха по 10 000 долара печалба на месец тези по главната

Старо куче
    Post Thanks / Like

В София (Люлин) една гарсониера беше 5000 долара през 2000-та. Един познат си купи 4 стаен апартамент в Овча Купел за 25000 долара, тогава ни се струваха огромни пари.

От друга страна аз купих апартамента на Слънчев за 40хил евро през 2007-ма, а сега стува 20 хил
    Но тогава и паунда беше 1.5 евро, така че горе долу в паунди загубата не е ужасна.
    Прясна информация от слънчев бряг от септември 2020 , в момента 1м2 върви по 550 - 650 евро . Говоря за слънчев бряг , не тези комлекси които са на от 5 до 15 км от морето .такси подържане в новите сгради с басейни в слънчев бряг падат главоломно , имам оферти по 100 евро такса подръжка на година с басейн и асансиор нова сграда
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-11-2020 на 13:52

Старо куче
    Post Thanks / Like

Щом дават взимай. Аз познавам фирми дето кешнаха по няколко милиона от помощи, аз взех по минимума който ми беше положен. Аз ли съм виновен, че ни заключиха вкъщи, а тъпите клиенти не искаха/можеха 4 месеца да минат на remote working.
    За първи път в живота да клеймвам пмощ и все ще се намери някое магаре да завиди.
    те тези пари не ги раздават ей така , ако примерно дохода ти за 2018-2019 е бил 2000 паунда на месец ти дават 1200 паунда на месец , но имаш ипотека

Напреднал
    Post Thanks / Like

Как па не ти завиждам. Ти тва искаш някой да ти завид. Точно това ми е чудно, как така ви ги дават тияпомощи, като нали имате сейвингс, нали мног пари изкарваш, що не си харчиш сейвингсите, помощи се дават на хора дето янма какво да ядът, а не да се плащат моргитджи в скъпи квартали. Ако мисилиш, че Тръмп и такива като него ибецили ше ти помогне да си възтановиш бизнеса, си в голема грешка.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Които е купувал парцели и апартаменти тогава е станал милионер .
    И без да купувам нищо …
    Оня ден си взех заплатата (под средната за страната), обърнах я в ;индонезийски рупии” и … воала - вече съм милионер! Курс - 1 лев за 8000 и нещо.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Как па не ти завиждам. Ти тва искаш някой да ти завид. Точно това ми е чудно, как така ви ги дават тияпомощи, като нали имате сейвингс, нали мног пари изкарваш, що не си харчиш сейвингсите, помощи се дават на хора дето янма какво да ядът, а не да се плащат моргитджи в скъпи квартали. Ако мисилиш, че Тръмп и такива като него ибецили ше ти помогне да си възтановиш бизнеса, си в голема грешка.
    По английските закони , ако имаш спестени пари в банк акаунта повече от 16 000 паунда , не ти се полагат помощи .Незнам точно как стои въпроса с локдаун заради ковид .Но мисля че им дадоха 60 % от заплатите ., КОЕТО Е ПО МАЛКО АКО РАБОТИШ , ТАКА , ЧЕ НЕ ВИЖДАМ КЪДЕ Е ДАЛАВЕРАТА . освен да си водил майка баща братя сестри фиктивно в твойта фирма и сега цялата рода да взима помощи заради ковид И цялата рода да се прибере в България да щрака с пръсти докато измамника собственик на фирма прибира парата .Аз като ви казвам , че УК Е ПРОБИТА ДЪРЖАВА .Познавам хора които са ги водили самонаети в лондон , плащали са им данъците и без да присъстват повече от два месеца в годината in UK за 6 години са взели британско поданство .УК Е ПРОБИТА ДЪРЖАВА
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-11-2020 на 17:06

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

И не само 2000-та. Докъм 2003-та в ж.к. Бъкстон имаше мезонети в новопостроени кооперации по 12 000-13 000 долара. Хайде, за ремонт и обзавеждане още толкова, пак си е на далавера. Сега същите струват по над 200 000 долара. Поне.

И говоря за мезонети малко под 100 квадрата. Тези по-големите са по половин милион сигурно.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    И не само 2000-та. Докъм 2003-та в ж.к. Бъкстон имаше мезонети в новопостроени кооперации по 12 000-13 000 долара. Хайде, за ремонт и обзавеждане още толкова, пак си е на далавера. Сега същите струват по над 200 000 долара. Поне.

И говоря за мезонети малко под 100 квадрата. Тези по-големите са по половин милион сигурно.
    Е ние с Мотовилков леко се изпардяхме , ти матейчо направо се насра

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ти тогава си бил по гурбети и няма как да знаеш, затова ти казвам. Хазяина беше пилот и живееше в Абу Даби след 10-12 години стаж в Канада. Имаше си друг апартамент в същата сграда и не му трябваше. За 12-13 000 долара го продаде, ще те излъжа дали е било есента на 2002-ра или 2003-та година.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти тогава си бил по гурбети и няма как да знаеш, затова ти казвам. Хазяина беше пилот и живееше в Абу Даби след 10-12 години стаж в Канада. Имаше си друг апартамент в същата сграда и не му трябваше. За 12-13 000 долара го продаде, ще те излъжа дали е било есента на 2002-ра или 2003-та година.
    Да, на един приятел братовчед му си продаде апартамента в Младост за 7000 долара за да си помогне за даун пеймънт за къща в САЩ, където живееше с грин карта. Тогава се чудихме на тия заоблачни цени от 200хил долара за къща, а сега е смешно.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да, на един приятел братовчед му си продаде апартамента в Младост за 7000 долара за да си помогне за даун пеймънт за къща в САЩ, където живееше с грин карта. Тогава се чудихме на тия заоблачни цени от 200хил долара за къща, а сега е смешно.
    РАЗКАЗИ С НЕОЧАКВАН КРАЙ

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: TRUMP RULZZZ. TRUMP 2020 :good:

РАЗКАЗИ С НЕОЧАКВАН КРАЙ
    РУМЕН РАДЕВ ПРЕЗИДЕНТ.

Явно много лъжеш в тоя форум, щом си мислиш, че ние с Мотовилков ти разказваме невероятни истории. Обаче са истински.
    Тогава и Интернет не беше толкова развит, иначе такива сделки наистина щяха да са невъзможни.
    До към края на 2004-та все още се намираха апартаменти за без пари.

Старо куче
    Post Thanks / Like

матейчо ти на колко години си . И в кой град си роден . . Няма начин жилище което е струвало 12 000 долара 2002 сега да струва 200 000 долара .Това са 17
    пъти увеличение .Не е коректен примера , изключение е . Имота не е струвал 12000 долара , а и сега никой не продава в долари , а в евро
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-11-2020 на 21:36

Старо куче
    Post Thanks / Like

++++++++

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: TRUMP RULZZZ. TRUMP 2020 :good:

Казах ти. Поне 200 000 долара, защото не знам в момента колко е , не следя.

Обаче тогава бе продадено за 12 000 долара. Говоря ти за жилище в новопостроена кооперация на 4 етажа, в което нямаше нищо вътре, а не за готов за живеене апартамент. Жилището бе мезонет около 90-95 квадрата. Човекът имаше и друго жилище в същата сграда, обзаведено и готово за живеене, което отдаваше под наем за 200 долара месечно.
    Колкото и да е яд, евтин беше живота в България преди да станем европейци.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Влизаш в имот.бг и намираш. Нормален апартамент под 150к евро вече никъде не можеш да купиш в София.

Апартаментите са за студенти, сега са на мода еко къщите. Но искат от 300к евра нагоре за къща 120-150 квадрата с малък двор.
    Българските строители са идиоти. Редят къщите една до друга като свещи на торта. Нито двор между тях нито дръвце.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Влизаш в имот.бг и намираш. Нормален апартамент под 150к евро вече никъде не можеш да купиш в София.

Апартаментите са за студенти, сега са на мода еко къщите. Но искат от 300к евра нагоре за къща 120-150 квадрата с малък двор.
    Българските строители са идиоти. Редят къщите една до друга като свещи на торта. Нито двор между тях нито дръвце.
    Продадохме къща на жена ми преди една година на 22 км от пловдив за 10 000 долара , съборетина за цялостен ремонт беше . И в момента можеш да намериш такива къщи .Ако нямаш имот в БГ , трябва да си пълен идиот да даваш 100 000 евро за имот в България . В Пловдив , Варна и Бургас е много по спокоен живота от София . Има места в България където можеш да купиш страхотни апартаменти за 40 000 евро
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-11-2020 на 22:58

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Продадохме къща на жена ми преди една година на 22 км от пловдив за 10 000 долара , съборетина за цялостен ремонт беше . И в момента можеш да намериш такива къщи .Ако нямаш имот в БГ , трябва да си пълен идиот да даваш 100 000 евро за имот в България . В Пловдив , Варна и Бургас е много по спокоен живота от София . Има места в България където можеш да купиш страхотни апартаменти за 40 000 евро
    Ти хубаво си "продадохме къщата на жена ми" на 22км от пловдив.... а ти сега на колко км от пловдив си?????
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

В Бургас няма нормални жилища за под 70 хил евро. По-евтино ми е да живея в Слънчев Бряг тогава.
    А и в Бургас е хубаво само Май-Септември. През останалото време е мъка.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пловдив беше супер град. През 90-те имаше живот купони, пълно с млади. Сега е пълна мизерия. След 2004-та цяло поколение се изнесе за Европа. В града останаха само най-дребните и пред пенсионните. Затвориха дискотеки, таверни. Един нормален ресторант не остана. Добре, че го отремонтираха малко с европари, но загубеният човешки ресурс не можеш да го купиш.

26. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
Страница 16 от 17 ПървиПърви ... 614151617 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Brexit and Trump - John Lydon
    От DONALD TRUMP във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 0
    Последно мнение: 31-03-2017, 22:10

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •