Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 14 от 17 ПървиПърви ... 41213141516 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 326 до 350 от общо 402
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: TRUMP RULZZZ. TRUMP 2020 :good:

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    За теб има специална поговорка-Разсърдил се заека на гората.Къв Петрич,кви пет лева!Що не разкажеш къде беше и какво прави след казармата?Чака да падне омразния ти социализъм?И още нешо-знаеш ли,какво е съвременен либерал?Ще те улесня,да не ровиш по форумите-либералът иска да живее в един бъдещ по-добър свят,обаче е твърде лигав,за да се пребори и да го построи.
    Когато живях в лондон , Хоум офис постояно се опитваше да ни мачка , сини карти , жълти карти ,пазеше ни само статута на граждани на Европейския съюз . Знаеш много добре за кво говоря лорда печелеше пари от това .Аз помагах безплатно на хората . И ти ще наречеш хората , които създадоха Европейския съюз либерали , Европейския съюз , които единствено ни пазеше в УК . Законите на европейския съюз защитаваха правата ни в УК .Не ме интересува кви са либерали демократи и тн . Знаеш ли кво ше ти кажа , колкото по гадно и отвратително става в УК , толкова радоста ми ще расте . Това е свободата на словото всеки да изрази чуствата си , това е и политика , всеки гласува според чуствата си .
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-11-2020 на 07:37

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    А искаш ли Меркел, Урсула Лайнянен и други тъпаци от ЕС да налагат промени в историята на България, искаш ли един ден учебниците да казват че всичко българско било македонско а??????? Аз не искам такава "свобода".
    Като не искаш такава свобода , защо стоиш в англия на социалната им система да ти дават подаяния .Върни се в България при братята русофили .

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Като не искаш такава свобода , защо стоиш в англия на социалната им система да ти дават подаяния .Върни се в България при братята русофили .
    Ама ти верно си зомбиран, имам си много добре платена инженерна работа но не съм тръгнал да се хваля като някои хамалин или секюрити (хамалите вземат повече пари) типично за приматен мозък е да гледа гроздето на съседа и да се самоуспокоява че то непремено трябва да е кисело.....т.е. опонента винаги трябва да е беден, живее на помощи, в мухлясала канселарка, да е от село и да е нещастен....
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ама ти верно си зомбиран, имам си много добре платена инженерна работа но не съм тръгнал да се хваля като някои хамалин или секюрити (хамалите вземат повече пари) типично за приматен мозък е да гледа гроздето на съседа и да се самоуспокоява че то непремено трябва да е кисело.....т.е. опонента винаги трябва да е беден, живее на помощи, в мухлясала канселарка, да е от село и да е нещастен....
    мислиш ли че някой ти вярва , на помощи си , три години вече си пишем .Прозрачен си . От постовете ти до сега всичко е ясно , колкото и да се криеш . Казах ти като се пишеш за русофил и патриот връщай се в България записвай се в партия възраждане и действайте .

Post Thanks / Like

мислиш ли че някой ти вярва , на помощи си , три години вече си пишем .Прозрачен си . От постовете ти до сега всичко е ясно , колкото и да се криеш . Казах ти като се пишеш за русофил и патриот връщай се в България записвай се в партия възраждане и действайте .
    Това дали "някои" ми вярва не ме интересува (виж тебе много май те интересува) а пък най- малко ме интересува твоя вопъл: "на помощи си" сякаш съм ги вземал от твоите оскъдни парици, и напротив ти си прозрачен и безпомощен щом казваш ...."3 години вече си пишем".......ХАХАХАХА направо ти разбих мечтите: " къде отиде? върни се! аз имах друг образ за теб", "изграждах го цели 3 години???? трябва да е верен!"
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 18-11-2020 на 10:56
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това дали "някои" ми вярва не ме интересува (виж тебе много май те интересува) а пък най- малко ме интересува твоя вопъл: "на помощи си" сякаш съм ги вземал от твоите оскъдни парици, и напротив ти си прозрачен и безпомощен щом казваш ...."3 години вече си пишем".......ХАХАХАХА направо ти разбих мечтите: " къде отиде? върни се! аз имах друг образ за теб", "изграждах го цели 3 години???? трябва да е верен!"
    Ето отново сaм си призна , че си на помощи , в това няма нищо лошо , но като си против глобализма , върни се в България , НАЛИ СИ ПАТРИОТ

Post Thanks / Like

Ето отново сaм си призна , че си на помощи , в това няма нищо лошо , но като си против глобализма , върни се в България , НАЛИ СИ ПАТРИОТ
    Хващаш се като удавник за сламката на "помощите" ....пак ще те разочаровам: годишната ми заплата се равнява на 3 апартамента в центъра на Пловдив ....като махнеш данъците на 2 .... а за глобализма....това е най- комунистическата идея от всичките!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

Когато живях в лондон , Хоум офис постояно се опитваше да ни мачка , сини карти , жълти карти ,пазеше ни само статута на граждани на Европейския съюз . Знаеш много добре за кво говоря лорда печелеше пари от това .Аз помагах безплатно на хората . И ти ще наречеш хората , които създадоха Европейския съюз либерали , Европейския съюз , които единствено ни пазеше в УК . Законите на европейския съюз защитаваха правата ни в УК .Не ме интересува кви са либерали демократи и тн . Знаеш ли кво ше ти кажа , колкото по гадно и отвратително става в УК , толкова радоста ми ще расте . Това е свободата на словото всеки да изрази чуствата си , това е и политика , всеки гласува според чуствата си .
    Хоум Офис постоянно е защитавал правата на легално пребиваващите емигранти от вас нелегалните .........толкова ли е трудно да се види другата страна...
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Най-лошото което комунизма направи за България е, че роди цяла прослойка некомпетентни и непредприемчиви номенклатурчици, свикнали, че някой винаги трябва да ги оправя и да им дава. По-оправните комунисти сега са в управлението на България и точат от ЕС фондовете, останалите ще мрънкат вечно, че им е виновен комунизма или Путин. Путин като се пенсионира, ще е някой друг. Това е ментална рана за цял живот.
    Активните, умни и способни хора винаги са живяли добре - и преди 1989-та и сега. Тогава успехът не се измерваше в пари.

10. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Най-лошото което комунизма направи за България е, че роди цяла прослойка некомпетентни и непредприемчиви номенклатурчици, свикнали, че някой винаги трябва да ги оправя и да им дава. По-оправните комунисти сега са в управлението на България и точат от ЕС фондовете, останалите ще мрънкат вечно, че им е виновен комунизма или Путин. Путин като се пенсионира, ще е някой друг. Това е ментална рана за цял живот.
    Активните, умни и способни хора винаги са живяли добре - и преди 1989-та и сега. Тогава успехът не се измерваше в пари.
    Най-лошото (икономически)е комунизма че създаде илюзията за "преебания работник" широко мнение сред работниците в предприятието беше "Директора краде" макар че няма никви доказателства, аз крада много по-малко....и всички работници се съревноваваха (включително параджията) кой повече ще открадне.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 18-11-2020 на 11:57
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Най-лошото (икономически)е комунизма че създаде илюзията за "преебания работник" широко мнение сред работниците в предприятието беше "Директора краде" макар че няма никви доказателства, аз крада много по-малко....и всички работници се съревноваваха (включително параджията) кой повече ще открадне.
    Е, сега поне няма как да крадат, или се гърбиш от работа или отивай да ядеш от кофите за боклук. Просто цялата печалба отива при собственика на завода и всички са happy!

13. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Е, сега поне няма как да крадат, или се гърбиш от работа или отивай да ядеш от кофите за боклук. Просто цялата печалба отива при собственика на завода и всички са happy!
    Собственика който не е българин в 99% от случайте нали?
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хващаш се като удавник за сламката на "помощите" ....пак ще те разочаровам: годишната ми заплата се равнява на 3 апартамента в центъра на Пловдив ....като махнеш данъците на 2 .... а за глобализма....това е най- комунистическата идея от всичките!
    Да , за това се върна в България след 10 години престой в УК , обаче малкото спестени пари бързо свършиха и хайде обратно на помощи в Ук , а сега понеже много работиш и взимаш 270 000 паунда заплата на година , толкова струват три апартамента в центъра на пловдив СИ ПОСТОЯНО В ФОРУМА НА БГ ХЕЛП през деня

Post Thanks / Like

Да , за това се върна в България след 10 години престой в УК , обаче малкото спестени пари бързо свършиха и хайде обратно на помощи в Ук , а сега понеже много работиш и взимаш 270 000 паунда заплата на година , толкова струват три апартамента в центъра на пловдив СИ ПОСТОЯНО В ФОРУМА НА БГ ХЕЛП през деня
    Не след 10 а след 17 и не са ми свършвали парите и апартаментите в Пловдив са по £50 000 мезонетите в центъра (колкото ги има) и забелязваш ли че няма определено време от денонощието да не те посоча в грешка...... това е защото подържам поточните линии на най-богатия човек и той ми се отблагодарява съответно.....апропо шефовете ми вземат заплати за 3 апартамента в челси без да броим бонусите
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не след 10 а след 17 и не са ми свършвали парите и апартаментите в Пловдив са по £50 000 мезонетите в центъра (колкото ги има) и забелязваш ли че няма определено време от денонощието да не те посоча в грешка...... това е защото подържам поточните линии на най-богатия човек и той ми се отблагодарява съответно.....апропо шефовете ми вземат заплати за 3 апартамента в челси без да броим бонусите
    Да бе спокойно знам че си пилот на спейс корабите на . Elon Musk

Post Thanks / Like

Да бе спокойно знам че си пилот на спейс корабите на . Elon Musk
    В грешка си глупако....... виж Джеф Безос с кво се занимава!!!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

В грешка си глупако....... виж Джеф Безос с кво се занимава!!!
    Да бе разбрах , пилот си в спейс корабите на Елън Мъск .с 270 000 паунда годишна заплата

Post Thanks / Like

Да бе разбрах , пилот си в спейс корабите на Елън Мъск .с 270 000 паунда годишна заплата
    Хахаха Ти си пилота в Спеис корабите ....а аз ги правя тези неща тук на земята.....казах ти Безос ..... но пък ти неможеш да четеш на англииски ето линк...https://www.google.com/search?client...cBPDGkQ4dUDCAw
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

То пък голямата заплата 270к паунда, въх...
    Не можеш дори нормална къща в Лондон да купиш за нея.

Изобщо в Лондон голям парадокс. Повечето ми съседи живеят в къща за 1.5млн ама са обикновени working class, купиликъщите по 150к преди 20-30 години. Имаме едно младо семейство доктори, дето са продали наследство за да купят и друго младо семейство, където родителите на съпругата имат бизнес и са им платили депозита.
    Имаме и две семейства живеещи под наем - плащат по 4к паунда на месец и взимат по 250-300хил паунда заплата. Не могат да спестят с години за да влезат в проперти маркета. Най-платените съседи всичките са наематели. Парадокс.

22. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

То пък голямата заплата 270к паунда, въх...
    Не можеш дори нормална къща в Лондон да купиш за нея.
    Че кой те кара да „бройш парите накуп“?
    Като се махне първоначалната сума - после ... дали наем, дали вноска - все тая!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Че кой те кара да „бройш парите накуп“?
    Като се махне първоначалната сума - после ... дали наем, дали вноска - все тая!
    Точно в това е парадокса. Трябва да броиш 300 хил паунда кеш за да влезеш в къща за 1млн. Как се спестяват 300хил? Луда работа.

Post Thanks / Like

Точно в това е парадокса. Трябва да броиш 300 хил паунда кеш за да влезеш в къща за 1млн. Как се спестяват 300хил? Луда работа.
    А и неможеш да ги вземеш от други банки!!!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Как? Много лесно - „връщаш празните бутилки” (ако се сещаш за вица).

Сериозно казано - не е точно така. За по-благонадеждните е по-малко.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

27. ХАРЕСВАМ! Motovilkov liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

знаеш ли как се събират 300 000 паунда ще ти кажа за моите приятели .Драго Енев ми e съсед и приятел започна 1990 година с сергии за зеленчуци .След това отвори няколко магазина за дрехи . 1999 година купи парцел на слънчев бряг втора линия за 104 000 долара .След това строителна фирма през 2003 година .построи хотел върху този парцел , но структурата му е етажна собственост , Драго получи 15 апартамента обезщетение , цената им е около 800 000 евро . Сега сме 2020 година , през това време Драго закупи три апартамента в пловдив , магазин и еднофамилна къща и един апартамент в софия .Няма кредит .Другия ми приятел и съученик пиер шабански католик , започна с покер машините през 1990 година има огромен апартамент в центара на пловдив и огромна къща с басейн в марково общата стойност на имотите му е над 650 000 евро .Няма кредит . Другия ми приятел няма да му назовавам малкото име умишлено Бо.чев , започна с обменно бюро , заложна къща , финансово брокерска къща и има няколко хотела и много апартаменти и къщи .За моя първи братовчед няма да ти пиша изобщо . Така , че аз сега имам четири апартамента и една вила , но ако бях си стоял в България щях да имам много повече . Нямам кредити и никога през живота си не съм взимал
    кредит .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2020 на 07:59

Старо куче
    Post Thanks / Like

Обаче все пак , не съжалявам , че живях 20 години на запад , сина ми получи образование , говори английски език като майчин език , отделно говори френски и немски език на прилично ниво , има хубава работа .До като децата на моите приятели станаха мамини синчета карат коли за по 200 000 лева и не работят .

Страница 14 от 17 ПървиПърви ... 41213141516 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Brexit and Trump - John Lydon
    От DONALD TRUMP във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 0
    Последно мнение: 31-03-2017, 22:10

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •