Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител Аватара на kati_rebelde
    Град
    london
    Post Thanks / Like

По подразбиране Детска градина

Здравейте мами може би поста не ми е за тук.Търся детска градина за детето си тя е на 2г и 6месеца.Живеею в района на Woolwich. Ще съм много благодарна ако някой знае нещо и може да ми помогне.И друг въпрос имам понеже детето ми не знае сега езика дали има някой който да и помага и как стоят нещата като цяло с детските градини.Хубава вечер мами. ��

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бременност и майчинство в UК

Цитирай Първоначално написано от kati_rebelde Виж мнението
    Здравейте мами може би поста не ми е за тук.Търся детска градина за детето си тя е на 2г и 6месеца.Живеею в района на Woolwich. Ще съм много благодарна ако някой знае нещо и може да ми помогне.И друг въпрос имам понеже детето ми не знае сега езика дали има някой който да и помага и как стоят нещата като цяло с детските градини.Хубава вечер мами. ��
    Пусни в google maps "nursery near me" и ще ти излязат градините наблизо, иди да я видиш, питай приемат ли молби и пускай, че може да се наложи да чакаш за място. За английския няма да се притесняваш изобщо, детето много бързо ще проговори на английски, особено ако ходи на градина.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Детска градина

на какъв език да говори на 2годишна възраст!?те едвам говорят несвързано и мейнли крещят за щяло и нещяло...източен лондон не е куул място за деца но изпрати го където и да е близо до вас може да го возиш спящо вързано за теб и багажника на колелото както съм виждал млади спортни мами бясно да карат към детската градина...все ще научи някакьв език остави го то да избере...не взимай мнението ми за меродавно нямам деца просто наблюдавам хората

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Новооткрита детска градина в Sutton
    От Илона Ангелова във форум Childcare
    Отговори: 1
    Последно мнение: 15-01-2014, 22:48
  2. Прием в детска градина
    От Levovasi във форум Childcare
    Отговори: 10
    Последно мнение: 29-06-2013, 17:40
  3. Доплащане в детска градина
    От Levovasi във форум Childcare
    Отговори: 2