Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране моля за съдействие

Добър вечер
    Случаят е следният купих си кола от Англия пристигна ми талона всичко точно и реших да я пратя на България с платформа . Отидох в пощата подадох писмо че колата ми на 06/11/2019 се експортира за България но тя излезе от Англия на 22/11/2019. Не съм плащал нищо в Англия щото не съм я карал
    Пратили са ми следното писмо . някой който разбира ако може да ми помогне. Задължително ли е плащането на тези 143 паунда . Благодаря ви
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки 78499710_2544913355627163_1696516256628211712_n.jpg  

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: моля за съдействие

След като не си обявил колата за спряна от движение, то трябва да платиш данък.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: моля за съдействие

Нищо не требва да плащаш . Нали колата е в БГ сега и си им пратил отрязъка от V5C за експорт ? Ако да , то какво да плащаш за кола която я няма в УК ? Тези ги пращат автоматично след като им дойде талона за смяна на собственика проверяват дали има платена такса колата , и ако не , ти го пращат това същото писмо . Ама в твоя случай колата е експортирана и не е в УК така , че не требва да плащаш нищо . Аз купих кола на 25 септември и за оставащите 5 дена ми искаха да платя пътна такса от началото на септември . Предпочетох да си карам така и си я платих от 1ви октомври , така или иначе стария собственик си я баше платил за септември , и все пак и на мен ми пратиха такова писмо .

По скоро като видят , че кола си сменя собственика , пращат това писмо без значение има ли пътна такса или не . Моята се показваше с платена такса за целия септември и все пак ми пратиха писмо , че от 25 не е платена таксата . Просто взимат данните от талона , нали там пишем кога сме я купили . Абе правт се на хитри .

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Намиране на квартира в 1-ва или 2-ра зона - моля за малко съдействие
    От Георги Д във форум Дом, бит, устройване в UK
    Отговори: 7
    Последно мнение: 04-02-2017, 13:03
  2. Отговори: 51
    Последно мнение: 26-04-2016, 13:30
  3. Много моля за съдействие и помощ
    От dimitrovves във форум Зов за помощ
    Отговори: 40
    Последно мнение: 18-08-2014, 08:06
  4. Моля за съдействие, съвет и помощ
    От gretanka във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 6
    Последно мнение: 17-09-2012, 16:53

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker