Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 5 ПървиПърви ... 2345 ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 104
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Някой спомня ли си този митинг?

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Защо не споменаваш че 50 000 души кандидастват за 1 место което плаща £150 на седмица..... ако го кажеш на някой безработен тук ще те изгледа така че все едно гледа психически болен...
    А ако кажеш на един британски безработен че всички българи в България си имат собствено изплатено жилище , как ще те гледа .

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Мила колкото и да не ти се иска най обикновен майстор за слагане на терекот взима между 200 и 300 лева на ден . Това се отнася и за други майстори
    А, що да не ми се иска, аз имам един приятел, дето точно терАкот слага, заслужава си ги парите момчето, не съм му душманин. Та що ми опонират на хареса картинката със самолета с българите, дето масово се връщали в България? Нали викаш, масово давали по много пари?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

А ако кажеш на един британски безработен че всички българи в България си имат собствено изплатено жилище , как ще те гледа .
    Хахахаха....ще реагира че си луд социалист- утопист...... соца направи всички собственици на жилища а демокрацията ги разделя с тази придобивка......кво ще кажеш сега????? не е вярно ли???
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Post Thanks / Like

Ако си добър строител дърводелец , да слагаш терекот фаянс в Пловдив изкарват по 7000-8000 лева на месец през по голямата част на годината
    Забелязваш ли че първо слагаш "нас" а после слагаш "изкарват" (някви други хора).....
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Незнам за какви 800лв на месец строители. На мен току що ми направиха освежителен ремонт на апартамента (45кв) за 350 лв работата - изравняване и боядисване на стени и таван + нов паркет ламинат.
    строител може и да изкара 2000 лв лятото, но зимата няма работа и карат таксита.

Аз може би и щях да се замисля да се върна ако някой ми предложи 20хил лв месечна заплата, ама никой не иска да даде. Не че съм се засилил много натам, ама ей така за приказката.

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Изобщо не си запознат за какви цени работят в момента майсторите . Давам ти пример 12м2 тераса . Къртене на стария терекот , нова замаска и лепене . на нов гранитогрес 700 лева само за работа . четери дена е работата .

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Само трябва да уточниш: ти като майстор теракотар ли си ги вземал или като клиент си ги давал за обзавеждане на многоброините си апартаменти и вили
    Ако си добър строител дърводелец , да слагаш терекот фаянс в Пловдив изкарват по 7000-8000 лева на месец през по голямата част на годината
    Говориш пълни глупости, майсторите взимат на квадрат, знаеш ли колко квадрата трябва да налепиш, за да вземеш 7000 за един месец, физически е невъзможно. Обикновенно за такава квадратура се вика бригада и после се делят парите. Никой майстор няма да се хване сам да лепи сам толкова голяма квадратура
    Иначе дерат яко, говоря за София, само за изолация ми искат 35-40лв. на кв с материали

10. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Говориш пълни глупости, майсторите взимат на квадрат, знаеш ли колко квадрата трябва да налепиш, за да вземеш 7000 за един месец, физически е невъзможно. Обикновенно за такава квадратура се вика бригада и после се делят парите. Никой майстор няма да се хване сам да лепи сам толкова голяма квадратура
    Иначе дерат яко, говоря за София, само за изолация ми искат 35-40лв. на кв с материали
    10м2 на ден по 30 лева на м2 са 300 лева на ден за поставяне на гранитогрес . Това е само за работа по 25 работни дни , колко става .

Post Thanks / Like

10м2 на ден по 30 лева на м2 са 300 лева на ден за поставяне на гранитогрес . Това е само за работа по 25 работни дни , колко става .
    18- 20лв на кв е лепенето, толкова взимат фирмите, а те чарджат повече, отколкото тия които обявите им са по спирките. Като гледам каква конкуренция е,незнам дали ще хванеш обект и да изкараш 7000 лв от плочки. Не казвам, че е невъзможно, но трябва да си много добър. Има един пич, който е наистина много добър, има си канал в ютюб, показва всичко за вътрешни ремонти и това което е направил.Много е в час със всичко, както на теория така и на практика, с много четене, основно руски учебници и видиата са му по 30000 гледания,а долу в коментарите му искат само телефона. Та тоя пич сигурно прави луди пари, защото е много в час

На почивка
    Post Thanks / Like

18- 20лв на кв е лепенето, толкова взимат фирмите, а те чарджат повече, отколкото тия които обявите им са по спирките. Като гледам каква конкуренция е,незнам дали ще хванеш обект и да изкараш 7000 лв от плочки. Не казвам, че е невъзможно, но трябва да си много добър. Има един пич, който е наистина много добър, има си канал в ютюб, показва всичко за вътрешни ремонти и това което е направил.Много е в час със всичко, както на теория така и на практика, с много четене, основно руски учебници и видиата са му по 30000 гледания,а долу в коментарите му искат само телефона. Та тоя пич сигурно прави луди пари, защото е много в час
    Този септември търсих майстор за поставяне на гранитогрес . Познавам хиляди хора в Пловдив , едвам намерих майстор след обстойно търсене . Всички заети .

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Този септември търсих майстор за поставяне на гранитогрес . Познавам хиляди хора в Пловдив , едвам намерих майстор след обстойно търсене . Всички заети .
    фантазьор ....хиляди!!!?

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    фантазьор ....хиляди!!!?
    Той ги познава,те него-едва ли!

17. ХАРЕСВАМ! steve, mate liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Той ги познава,те него-едва ли!
    https://m.facebook.com/1000113519901...741856?sfns=mo . Поздрав за всички комунисти егото , доналд матей и мотовилков

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://m.facebook.com/1000113519901...741856?sfns=mo . Поздрав за всички комунисти егото , доналд матей и мотовилков
    Мерси!
    Даже котката е по-патриот от теб

Шегувам се де

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

В Англия един продавач да се е видял у пари ,според теб? Я отвори обявите за работа и виж колко часа дават на седмица в азда,теско и т.н, 15/ 20 на седмица. Ходи и живей с 15 ч на седмица, освен ако не дърпаш някакви помощи допълнително , за да не си на фотосинтеза.
    В квартала където живея, управителката която работи в азда ми е позната и я питах дали имат договори по 40ч, самата тя ми го каза, че само шефовете имат такива договори
    С тези 15 часа седмично - спокойно ще си взима и Jobseeker's Allowance!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    С тези 15 часа седмично - спокойно ще си взима и Jobseeker's Allowance!
    И какво става накрая, държавата трябва да плаща пари на продавачките в магазина, защото големите вериги им се свиди да дават договори, като хората.
    Май и тука нещата не са как трябва

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Аз не съм в час със строителството,ама какво общо има дърводелството с плочкаджия(то не е само теракот,ми и фаянс!)
    Аз само плочксджии не познавам/не съм чувал. Всичките правят всякакви вътрешни ремонти.
    Последно редактирано от Carlsberg : 29-11-2019 на 01:13

Напреднал
    Post Thanks / Like

Имаме невероятен ШАНС да излезем от кризата още 2020 година.

Бюджета за 2020 година предвижда изхарчването на над 43 000 000 000 живи лева ограбени от народа вкл с данъци,ДДС,акцизи..

Заради стара диверсия срещу България по традиция Министерства и ведомства получават милиарди предимно за НЕНУЖНИ ЯКО КОРУПЦИОННИ ОБЕКТИ./диверсията се следи от 1961 година.

Предложих писмено на Министерски съвет да с е конфискуват предвидените за прахосване десетки милиарди и да се насочат за раждане и отглеждане на деца ./Блокирана е раждаемоста/

Все още имаме над милион родени за човешки майки които могат да родят и отгледат здрави деца.
    За заплати за пенсии и за помощи за оцеляване.ПО данни на ООН над 2 900 000 БЪлгари не получават пари за ОЦЕЛЯВАНЕ В БЪлгария.

Ясно е че от заплати,помощи за деца ,пенсии подставените на власт в София няма да получат яки подкупи вкл от партиино подставени фирми печелещи тн "обществени поръчки" НУжна е ЯКА РЪКА Която да спаси Българите от ЛИКВИДАЦИЯ.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    … НУжна е ЯКА РЪКА Която да спаси Българите от ЛИКВИДАЦИЯ.
    Демек - ДИКТАТУРА!
    Що не го кажеш директно?

Пп. „Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш.”
    Волтер
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    Имаме невероятен ШАНС да излезем от кризата още 2020 година.

Бюджета за 2020 година предвижда изхарчването на над 43 000 000 000 живи лева ограбени от народа вкл с данъци,ДДС,акцизи..

Заради стара диверсия срещу България по традиция Министерства и ведомства получават милиарди предимно за НЕНУЖНИ ЯКО КОРУПЦИОННИ ОБЕКТИ./диверсията се следи от 1961 година.

Предложих писмено на Министерски съвет да с е конфискуват предвидените за прахосване десетки милиарди и да се насочат за раждане и отглеждане на деца ./Блокирана е раждаемоста/

Все още имаме над милион родени за човешки майки които могат да родят и отгледат здрави деца.
    За заплати за пенсии и за помощи за оцеляване.ПО данни на ООН над 2 900 000 БЪлгари не получават пари за ОЦЕЛЯВАНЕ В БЪлгария.

Ясно е че от заплати,помощи за деца ,пенсии подставените на власт в София няма да получат яки подкупи вкл от партиино подставени фирми печелещи тн "обществени поръчки" НУжна е ЯКА РЪКА Която да спаси Българите от ЛИКВИДАЦИЯ.
    три пъти го прочетох да се уверя за смисъла на твоя стейтмънт и леко се обърках,какво означава жив лев,какви са тези корупционни обекти и кой/как блокира раждаемостта ? как да се конфискуват предвидени взети чрез данъци пари и on top of that НАПИСАНО С ТАЗИ ПУНКТУАЦИЯ!!! ромите нали раждат яко ,те не са ли българи или си като пове4ето българи хмм '' предубеден'' (то това си бие на расизъм) ...напротив на българина точно РЪКАТА му пречи да се спаси от ликвидация !! предлагам ти да кандидатстваш за държавна поръчка и да се насочиш да ОПРАВИШ исках да кажа ОТБЛОКИРАШ раждаемостта при над милион родени за човешки майки които могат да родят и отгледат здрави деца...
    Последно редактирано от steve : 29-11-2019 на 13:34

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

и при тоя митинг и при другите революцията при Българина е нещо от сорта

https://www.facebook.com/imerkouri/v...2026624739616/

Post Thanks / Like

Демек - ДИКТАТУРА!
    Що не го кажеш директно?

Пп. „Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш.”
    Волтер
    Ами то сега не е ли диктатура с обратен знак!!!! Или щото думата диктатура звучи стрясткащо някак си?????
    EC=WC
    -George Orwell

28. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Ами то сега не е ли диктатура с обратен знак!!!! Или щото думата диктатура звучи стрясткащо някак си?????
    Не е политически коректно да се използва “диктатура”.Нещо като процеса,в който варят живи жаби.Жабките не знаят,че ги варят,защото ги пускат първо в студена вода,която започват да загряват.Жалкото е,че много уж интелигентни хора,не разбират че си плуват щадтливо в хладка-засега-вода.

30. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Post Thanks / Like

Демек - ДИКТАТУРА!
    Що не го кажеш директно?

Волтер
    Ако дадеш на прости хора демокрация, се получава анархия.
    Това незнам кой го е казал

32. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Ако дадеш на прости хора демокрация, се получава анархия.
    Това незнам кой го е казал
    ас@?

Страница 4 от 5 ПървиПърви ... 2345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Някой спомня ли си как се казва този филм?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 8
    Последно мнение: 04-11-2016, 14:45
  2. някой има ли опит с този продавач на автомобили?
    От Jorkaeff във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 14-11-2014, 10:07
  3. Някой да си спомня тези филми?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 73
    Последно мнение: 16-09-2011, 09:49
  4. Някой има ли информация по този въпрос???
    От elicka във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 12-05-2011, 18:17
  5. Някой виждал ли е този репорт?
    От peter във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 28-03-2005, 20:25

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове